Cotygodniowe podsumowanie aktualności: Karta VISA z punktami BTC, firmy kryptograficzne trafione w pozew zbiorowy, współzałożyciel Coinbase obsługuje projekt łącza BTC-ETH

krypto

Szukasz najnowszych wydarzeń w branży kryptowalut i blockchain? Następnie zapoznaj się z naszym cotygodniowym podsumowaniem wiadomości, aby być na bieżąco.

Fold dodaje BTC do nagród kart VISA

Źródło: Tradesilvania

Zagięcie, aplikacja krypto cashback wypuściła nową kartę Visa, która umożliwia użytkownikom zdobywanie nagród Bitcoin zamiast zwykłych punktów lub gotówki. Ponieważ Fold został uwzględniony w programie Visa Fintech Fast Track, umożliwia to start-upowi kryptowalutowi wydanie karty Visa pod wspólną marką.

Kiedy użytkownicy nowej karty Fold dokonają za jej pomocą zakupu, będą zarabiać Bitcoin przy każdym użyciu.

Dyrektor generalny Fold, Will Reeves, uważa, że ​​poprzez integrację opcji tworzenia i utrzymywania Bitcoin, karta zmieni sposób, w jaki ludzie kształtują nawyki związane z wydatkami na karcie.

„Ludzie nie są teraz zainteresowani wydawaniem Bitcoinów, ale są zainteresowani jego gromadzeniem. Jeśli ludzie nie rozumieją jeszcze Bitcoina jako pieniędzy, z pewnością uznają to za lepszą nagrodę ”.

Reeves nadal wyjaśnia, że ​​klienci Fold będą mieli większą przewagę niż gromadzenie Bitcoinów zamiast mil lotniczych, punktów lojalnościowych i innych nagród.

„Ponieważ Bitcoin nie ma daty wygaśnięcia, nagrody mogą zostać wykorzystane do wyrównania kosztów kolejnego zakupu konsumenta, zapisania go lub wycofania – dając konsumentom swobodę i elastyczność. Konsumenci mogą również wydawać ze swoich nagród Bitcoin, kupując karty podarunkowe o nominałach fiducjarnych dla sprzedawców detalicznych w aplikacji Fold, aby wykorzystać je przy następnym zakupie lub pozwolić na gromadzenie wartości, tak jak na koncie oszczędnościowym. ”

Sieć Fold obejmuje główne firmy i marki detaliczne, takie jak Amazon, Airbnb, Delta Airlines, Uber, Nike, Starbucks, Nintendo eShop, L.L. Bean, Domino’s i Burger King.

Binance, Bitmex, Kucoin i inne firmy kryptograficzne trafiają w 11 pozwów

35 pozwów sądowych łączy się w sprawie wycofania karmy dla psów z witaminą D firmy Hill ...

Źródło; Przemysł dla zwierząt domowych

Szereg giełd kryptowalut i firm, w tym Binance i BitMEX, otrzymali 11 skarg zbiorowych w sądzie federalnym na Manhattanie.

Kancelarie prawne, Roche Cyrulnik Freedman i Selendy & Gay PLLC, złożył w imieniu kryptowalutów pozew zbiorowy przeciwko 42 oskarżonym z co najmniej 10 skargami złożonymi 3 kwietnia w południowym dystrykcie Nowego Jorku. Niektóre z tych firm to giełdy kryptowalut Binance i operator BitMEX HDR Global Trading, i projekty blockchain, takie jak Tron, Civic, Block.One, Kyber Network, Status, Bibox, Quantstamp, Bancor i Kucoin, i zostali oskarżeni o sprzedaż krypto tokenów inwestorom z USA, mimo że były to niezarejestrowane papiery wartościowe.


Postępowanie prawne wskazuje, że pozwani naruszyli federalne przepisy dotyczące papierów wartościowych poprzez dystrybucję niezarejestrowanych aktywów.

„Binance i Emitenci bezprawnie zaangażowali się w miliony transakcji – w tym pozyskiwanie, oferowanie i sprzedaż papierów wartościowych – bez rejestracji Tokenów jako papierów wartościowych i bez rejestracji Binance w SEC jako giełda lub pośrednik-dealer. W rezultacie inwestorzy nie byli informowani o znaczącym ryzyku związanym z tymi inwestycjami, jak wymagają tego federalne i stanowe przepisy dotyczące papierów wartościowych ”.

„Podobnie jak w przypadku kryzysu hipotecznego, który doprowadził do Wielkiej Recesji, rzekomy wzorzec niewłaściwego postępowania giełd i emitentów przyniósł miliardy zysków złoczyńcom poprzez zdradę publicznego zaufania”, partner w kancelarii Selendy & Gay, Philippe Selendy, oświadczył w poniedziałek.

W zarzutach amerykańskie przepisy przewidują, że kryptowaluty i tokeny emitowane za pośrednictwem ICO należą do kategorii papierów wartościowych. Na tej podstawie powodowie twierdzą, że emitenci tacy jak Block.one i Tron oraz giełdy, takie jak Binance i BitMEX, działali wbrew prawu Stanów Zjednoczonych, ponieważ oferowali tokeny, które w rzeczywistości były papierami wartościowymi..

Platformy kryptowalut, które oferują papiery wartościowe, powinny zarejestrować się jako giełda krajowa, alternatywny system obrotu lub pośrednik-dealer w SEC.

Zgodnie ze skargą, wiele platform stosuje termin „giełdy” i ma własne kryteria umieszczania na liście nowych kryptowalut. Może to wprowadzić inwestorów w błąd, aby uwierzyli, że podlegają regulacjom lub spełniają normy regulacyjne, podczas gdy w rzeczywistości SEC nie jest zaangażowana w ten proces i nie może zagwarantować bezpieczeństwa tych inwestycji.

„Jesteśmy świadomi oportunistycznych skarg wniesionych przeciwko kilku firmom zajmującym się blockchainem i kryptowalutami. Nie otrzymaliśmy żadnych roszczeń, ale jesteśmy dobrze przygotowani, aby zająć się wszystkim, co może się pojawić ”- napisał Block.one w e-mailu do Reuters.

Roche Cyrulnik Freedman, jedna z kancelarii prawnych reprezentujących inwestorów kryptowalutowych w sporze, uczestniczyła w dwóch innych głośnych procesach związanych z kryptowalutami, jednym przeciwko Tetherowi, a drugim przeciwko sprawie sądowej Craiga Wrighta.

Współzałożyciel Coinbase obsługuje projekt mostowania Bitcoin i Ethereum

RSK poprawia współdziałanie Blockchain z mostem Bitcoin-Ethereum

Współzałożyciel Coinbase, Fred Ehrsam, niezależnie zainwestował kilka milionów dolarów w projekt, który ustanowi zdecentralizowany pomost między Bitcoinem a Ethereum.

Sieć Keep Odebrane 7,7 miliona dolarów w rundzie finansowania prywatnego, w której udział wzięło chiński fundusz venture capital Fenbushi Capital i firma technologiczna VC Collaborative Fund, a także wiele innych firm. Runda została przeprowadzona przez Paradigm Capital, który jest niezależnym dealerem inwestycyjnym, na czele którego stoi współzałożyciel Coinbase.

Keep Network umożliwia przechowywanie Bitcoinów w portfelu, a następnie ich konwersję na token zgodny z Ethereum. Posiadacze bitcoinów mogą następnie użyć tokenów, aby uzyskać dostęp do wielu dappsów, które działają na łańcuchu blokowym Ethereum. Nowy token nosi nazwę „tBTC” i może być używany w aplikacjach DeFi jako zabezpieczenie pożyczek lub handlu z wykorzystaniem depozytu zabezpieczającego. Odbierz tokeny z powrotem w Bitcoin, wystarczy przekonwertować ich tBTC na BTC za pośrednictwem sieci Keep.

Założyciel Keep Network, Matt Luongo, uważa, że ​​tBTC łączy w sobie najlepszą część Ethereum i Bitcoin.

„Celem jest zapewnienie Bitcoinowi supermocarstw, jakie inteligentne kontrakty mają na Ethereum, a także wprowadzenie Bitcoina jako zabezpieczenia zdecentralizowanego finansowania”.

Data premiery nie została jeszcze ujawniona, ale firma zapowiedziała, że ​​w najbliższych tygodniach wypuści tBTC.

Obraz funkcji: Radar Coin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map