Cotygodniowe podsumowanie wiadomości: przejęcie Coinmarketcap, Binance Mining Pool, OkCoin Japan, Huobi Lending

wiadomości kryptograficzne

Jeśli chcesz poznać najnowsze wydarzenia, które wydarzyły się w świecie kryptowalut w minionym tygodniu, ale nie możesz zawracać sobie głowy przeglądaniem wszystkich witryn z wiadomościami, oto nasze cotygodniowe podsumowanie wiadomości:

Binance kupuje CoinMarketcap

Binance oficjalnie ujawnił że nabył CoinMarketCap, jeden z najczęściej używanych agregatorów danych kryptograficznych i wymiany danych.

Twierdzono, że wartość przejęcia wyniosła około 400 milionów. Prezes Binance, Changpeng Zhao (CZ), stwierdził, że transakcja została zawarta 31 marca.

Zgodnie z postem giełdy z 2 marca: „Podstawowy DNA CoinMarketCap jest ściśle powiązany z etyką i kulturą Binance, od integralności po wartość wolności, przejrzystości i koncentracji na użytkowniku. Przejęcie to wzmocni naszą wspólną wizję dalszego rozwoju i zaszczepienia przejrzystości w branży. Umożliwi nam to wzajemne wykorzystanie mocnych stron, wspólnie służąc jako dostawcy infrastruktury kryptograficznej ”.

Zhao ujawnił również, że będzie nadal pomagał CoinMarketCap ewoluować i zapewniać dalsze przydatne produkty dla społeczności kryptowalut. Nieuchwytny założyciel CoinMarketCap, Brandon Chez, ustąpił ze stanowiska dyrektora generalnego, podczas gdy obecny CSO Carylyne Chan zajął jego miejsce jako tymczasowy dyrektor generalny.

Brandon Chez stwierdził:

„Uważam, że spośród wszystkich zespołów w kosmosie, które mogłyby nabyć CoinMarketCap, Binance jest jedną z najlepszych opcji. To zespół, który wielokrotnie pokazywał, że troszczy się o swoich użytkowników i zrobi dla nich wszystko, co w ich mocy, nawet w najtrudniejszych czasach. Ten duch będzie nadal odzwierciedlany w naszej filozofii skoncentrowanej na użytkowniku w CoinMarketCap. ”

 „Od naszych skromnych początków w 2013 roku publicznie informowaliśmy o naszym zaangażowaniu w zachowanie neutralności poprzez unikanie cenzury i osądzania projektów lub wymian, które wymieniamy, woląc pozwalać użytkownikom na podejmowanie własnych decyzji na podstawie danych. Cieszymy się, że zespół Binance jednoznacznie zapewnił, że możemy nadal stosować naszą metodologię bez uprzedzeń. ”- brzmiało oświadczenie Carylyne Chan.

„Dla wielu CoinMarketCap jest stroną docelową naszej branży i podobnie jak Binance, zbudowała swoją społeczność wokół zaufania użytkowników. Planujemy umożliwić CoinMarketCap dalsze tworzenie innowacyjnych, przydatnych produktów dla użytkowników i globalnej społeczności ”- powiedział CZ.

Źródło posiadające wiedzę wewnętrzną o przejęciu stwierdziło, że transakcja została zawarta głównie w formie kapitału własnego, a także BNB, natywnego tokena na Binance. Inna osoba stwierdziła, że ​​transakcja była warta 300 milionów dolarów.

Kilku pracowników Binance (którzy zdecydowali się pozostać anonimowi w wywiadzie TheBlock) zadeklarowało, że giełda myśli o całkowitej zmianie modelu biznesowego CoinMarketCap, przechodząc z modelu opartego na reklamach do modelu subskrypcji, co oznacza, że ​​giełdy muszą płacić, aby być przedstawione na stronie.

CoinMarketCap napisał na Twitterze, że „będzie nadal działać jako niezależny podmiot gospodarczy. Binance nie może jednostronnie dokonywać żadnych zmian w naszym modelu biznesowym. ”


Binance uruchamia pulę wydobywczą

W ubiegły wtorek potwierdzono, że dyrektor generalny Binance, Changpeng Zhao, uruchomi własną pulę wydobywczą.

„Firma zatrudniła już w tym celu kilku specjalistów, z których część to byli pracownicy Bitmain. Premiera planowana jest na drugi kwartał 2020 r. ”- opublikował Coinlife publikacja.

Tak, istnieje #BinanceMiningPool wkrótce. &# 128064;

Nowy dodatek do naszego pakietu #BinanceFinance oferowane przez nas produkty, w tym: Staking, Zarabiaj, Oszczędności i Pożyczki.#useBNB https://t.co/hYa48hynX4

– CZ Binance &# 128310;&# 128310;&# 128310; (@cz_binance) 1 kwietnia 2020 r

Szef kopalni Sigmapool, Jakhon Khabilov, ujawnił, że Binance już oferuje „hojne” premie za polecenia swoim potencjalnym klientom i że giełda skontaktowała się z kilkoma górnikami w Chinach, aby zatwierdzić nadchodzącą nową usługę.

Binance poszło w ślady OKex i Huobi, które utworzyły swoje baseny wydobywcze odpowiednio w sierpniu i wrześniu 2019 roku.

Wiceprezes Poolin, Alejandro de la Torre, mówi, że powodem, dla którego giełda znalazła się w kopaniu bitcoinów, jest płynność. Wydobycie to najtańszy sposób na zwiększenie płynności giełd – powiedział wiceprezes.

Dyrektor generalny farmy wydobywczej Bitriver w Rosji, Igor Runets, postrzega ten krok jako logiczny krok w wymianie kryptowalut: „Obie te firmy są oparte na oprogramowaniu, więc nie są potrzebne żadne dodatkowe umiejętności zawodowe. Baza klientów w dużym stopniu się pokrywałaby: wielu użytkowników puli wydobywczej jest również klientami giełd ”.

Okcoin uruchomił nową giełdę w Japonii

OKCoin, aby rozwinąć działalność w Japonii, akceptując teraz wstępną rejestrację ...

Źródło: insidebitcoins

OKCoin ustanowiony oficjalny oddział w Tokio i sfinalizował proces rejestracji, aby rozpocząć działalność związaną z wymianą kryptowalut.

OK Group, spółka dominująca oddziału, oświadczyła, że ​​dąży do pełnej zgodności z ustawą o usługach płatniczych związanych z kryptowalutami, wytycznymi administracyjnymi i zasadami samoregulacji egzekwowanymi przez Japońską Agencję Usług Finansowych (FSA) i Japonię. Stowarzyszenie Virtual Currency Exchange Association (JVCEA).

Giełda była również zobowiązana do ubiegania się o licencję na „system operacyjny do bezpiecznego korzystania z usług i zarządzania segregacją własności i informacji użytkowników”.

John Feng, dyrektor generalny OKCoin Japan, powiedział Bitcoinist:

„Licencja udzielona dzisiaj pomimo poważnej sytuacji koronawirusa w Tokio była dla nas poklepaniem. Pokazuje nie tylko zaangażowanie regulatora w branżę kryptowalut, ale także jego silne wsparcie dla OKCoin Japan. Jest to pierwsza licencja wydana w tym roku – i pierwsza w historii globalnej giełdzie kryptowalut, która uzyskała ją w ramach zwykłego procesu składania wniosków ”.

Grupa ujawniła również, że ma w sklepie więcej planów niż tylko uruchomienie giełdy kryptowalut w kraju:

„Oprócz prowadzenia wirtualnej wymiany walut, pracujemy nad rozwojem i komercjalizacją technologii blockchain we współpracy z wiodącymi lokalnymi partnerami w ekspansji zagranicznej. Eksplorując najnowocześniejsze technologie z ideałami blockchain, realizujemy innowacje technologiczne i restrukturyzację przemysłu oraz aktywnie przyczyniamy się do rozwoju branży. ”

Użytkownicy będą musieli zarejestrować się z wyprzedzeniem, aby uzyskać dostęp do nowej platformy. OKCoin Japan będzie obsługiwać jena japońskiego i wiele kryptowalut, takich jak BTC, ETH, ETC, LTC i BCH.

Huobi oferuje teraz pożyczki kryptograficzne

Portfel Huobi dodaje obsługę pożyczek i usług pożyczkowych ...

Źródło: ihold.com

Giełda kryptowalut Huobi pozwala teraz użytkownikom zarabiać na utrzymywaniu ich aktywów poprzez współpracę ze zdecentralizowaną platformą pożyczek kryptograficznych Cred.

Wymiana ogłosił 1 kwietnia, że ​​zintegrował usługi pożyczkowe Cred w swoim portfelu Huobi, który obsługuje obecnie ponad 1000 aktywów kryptograficznych.

Chociaż nie jest jeszcze znana pełna lista obsługiwanych aktywów kryptograficznych dla usługi, zauważono, że Bitcoin (BTC), Ether (ETH) i stablecoiny, takie jak Universal Dollar (UPUSD), zostaną uwzględnione w funkcji pożyczkowej.

Cred jest licencjonowanym pożyczkodawcą i członkiem-założycielem koalicji firm kryptowalutowych i blockchain o nazwie Universal Protocol Alliance. Kalifornijska firma jest wspierana przez czołowe firmy, takie jak Binance Labs, Arrington XRP Capital, Blocktower i FBG Capital.

Dyrektor generalny Cred, Dan Schatt, wyraził entuzjazm dla nowego partnerstwa, stwierdzając, że firma jest chętna do świadczenia zdecentralizowanych usług finansowych użytkownikom w tych „czasach niestabilności finansowej”.

„Użytkownicy portfela Huobi będą mogli pożyczać swoje aktywa kryptograficzne i otrzymywać miesięczne spłaty odsetek, z opcją rolowania zastawionych aktywów na dodatkowe okresy. Nie jest wymagany żaden minimalny wymóg, a odsetki można płacić w stablecoinach lub kryptowalutach. Użytkownicy portfela Huobi z zasobami cyfrowymi co najmniej 150 000 USD mogą również zaplanować rozmowę telefoniczną z partnerami klienta prywatnego Cred w celu opracowania niestandardowego programu. ”- przeczytaj wpis.

Wyróżniony obraz: ico.li

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector