Crypto VS Hollywood | Które napady przyniosły najwięcej pieniędzy?

napady kryptowalut

Czy ogromne budżety, wielkie eksplozje i gwiazdy z listy A, takie jak Statham i Pitt, mogą prześcignąć napędzanych redbull nastolatków z łagodnymi aspergerami i zbyt dużą ilością czasu na rękach? Dowiemy się z dzisiejszej listy najpopularniejszych napadów: Crypto VS Hollywood.

Zamek, zapas i dwie beczki wędzarnicze

750 000 $

Statham na scenie filmowej przy stole barowym

Kiedy Statham nie musiał jeździć w filmie

Przy marnym udziale zaledwie 750 000 dolarów Hollywood nie jest na świetnym początku; Jednak to, co najlepsze w tej komedii, to mocne akcenty i nieustanna szykana. Trzeba zobaczyć, pomimo kiepskiego zaciągu! No dalej, Guy Richie, możesz zrobić lepiej!

Hollywood zaczyna się od punta

Oszczędzanie Bitcoinów & Zaufanie

3,42 mln $

Oldie, ale goodie! Już w 2011 roku, Trendon Shavers AKA Pirate oferował doskonałą okazję inwestycyjną o wysokim zysku, 1% dziennie (~ 3500% / rok)! Okazuje się, że ten rodzaj plonów jest nie do utrzymania. Po „próbie” zwrotu części pieniędzy, Pirate oświadczył, że wszystko zniknęło bez niektórych wydatków, takich jak„Czynsz, wydatki związane z samochodem, media, zakupy detaliczne, kasyna i posiłki”. Kasyna, LOL! W sumie zniknęło około 264 000 BTC, czyli 3,5 miliona dolarów.

Wyciągnięte wnioski: Każdy plan inwestycyjny, który płaci więcej niż oryginalny schemat Ponziego, jest prawdopodobnie schematem Ponzi i nigdy nie ufaj facetowi o imieniu pirat!

CRYPTO przejmuje inicjatywę!

Miasto

3,5 miliona dolarów

Miejska scena filmowa

Pomódl się

Kiedy myślałeś, że Ben Affleck nie może zrobić nic głupszego (Gigli), idzie i robi coś takiego jak The Town… i CAŁKOWICIE WYKORZYSTUJE SIEBIE! Bengi i kilku innych facetów są naprawdę dobrzy w rabowaniu samochodów pancernych. Tak dobrze, że okradają około 3,5 miliona dolarów, ale nie zanim on się zakocha… i kto może postawić na to dolara!

Bennifer pomaga Hollywood piszczeć do przodu

CoinDash ICO

7 milionów dolarów

Tylko dlatego, że masz terahasze zabezpieczające kontrakt za ICO, nie oznacza, że ​​powinieneś być rozluźniony w kwestii bezpieczeństwa wszędzie indziej! 17 lipca 2017 roku CoinDash dowiedział się o tym na własnej skórze, gdy kilka minut przed uruchomieniem tak oczekiwanego ICO ktoś włamał się na ich stronę internetową i zastąpił adres umowy CoinDash własnym. Ten prosty atak zarobił około 7 milionów dolarów. Dobra wiadomość – napastnik zwrócił większość środków!

Niezabezpieczone witryny WordPress dają kryptowalutom dominującą pozycję!

Włoska robota

30 milionów dolarów

Baner filmu Italian Job

Możesz zobaczyć głupie wąsy Edwarda Nortana, jeśli przyjrzysz się wystarczająco uważnie


W fabule z tyloma zwrotami akcji, co kariera Marka Wahlbega, Marky Mark i Charlize Theron, z pomocą Mos Defa, Setha Greena, Jasona Stathama (prowadzącego!) I 20-minutowej reklamy nowego Mini Coopera, spróbuj ponownie ukraść weneckie złoto, które ukradli wcześniej w filmie, które zostało im skradzione przez Edwarda Nortona i jego gówniane wąsy. Wartość złota, o którym mowa, około 30 milionów dolarów.

Hollywood sprawuje władzę aż do…

Hack DAO

50 milionów dolarów

Baner z filmu Dao Hack

DAO, czyli zdecentralizowana organizacja autonomiczna, była „Przedsięwzięcie wielkiej korzyści” jeśli kiedykolwiek był. W szczytowym momencie posiadał 150 milionów dolarów Ether, a celem organizacji było… cóż, nie jesteśmy pewni dokładnie: cokolwiek akcjonariusze głosowali, czy którykolwiek z nich mógłby wymyślić, jak głosować. Ale zanim zdążyli się tego dowiedzieć, inna osoba DID wymyśliła, jak przefiltrować 50 milionów dolarów Ether do kolejnego inteligentnego kontraktu. Ten odcinek doprowadził również do podziału Ethereum na dwa łańcuchy.

Haker DAO sprawia, że ​​kradzież 50 milionów dolarów wygląda jak dziecinna zabawa!

Szybka piątka

100 milionów dolarów

Scena filmowa Fast Five

Chodź do mnie stary! Nie martw się, będziemy przyjaciółmi później…

Gwiazdorska obsada powraca po raz piąty i zdecydowanie nie ostatni raz, aby zniszczyć wiele posiadłości w tej części serii. Dwie mięsiste głowy, raper, kilka przystojnych kobiet i martwy facet (za wcześnie?) Spotykają się, by robić to, co potrafią najlepiej, walczyć na ulicach o pieniądze. Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster i ich towarzysze zgarniają fajne 100 milionów dolarów i przy okazji nakładają jajko na twarz Dwayne Johnson.

Fast Gang zawstydza kryptowalutę!

MTGOX

480 mln $

Logo Mt Gox

Nazwa i logo, które wprowadzą większość bitcoinerów OG w śpiączkę wywołaną PTSD… Powstanie i upadek nieistniejącej już giełdy to stara wiadomość, ale to nie znaczy, że to samo się nie dzieje. Giełdy dla wygody wciąż pozostawiają duże ilości funduszy użytkowników w hotwalletach, a hakerzy wciąż je kradną!

Potrzebowałbyś obsady, jakiej świat nigdy nie widział, aby to przebić!

Oceany 11, 12, & 13

500 milionów dolarów

Baner z filmu Oceany

Wowzer! Ta obsypana gwiazdami obsada doprowadziła do upadku 3 kasyn, a to była dopiero część pierwsza! Danny Ocean i jego załoga to odkurzacze pieniężne! Będą pracować miesiącami, przygotowując pracę, obserwując, próbując i czekając na idealną okazję do strajku. W ciągu trzech kaparów gang Oceanów zarobił około 500 milionów dolarów. Na szczycie kradzieży MTGOX o ponad 20 milionów dolarów. Ich ujęcie to prawie niewyobrażalna suma. Nikt tak naprawdę nie mógł ukraść tak dużo pieniędzy i uszło mu to na sucho!

Crypto mówi „Brad, potrzymaj moje piwo”

CoinCheck

550 mln $

NEM odpowiada na 534 mln USD w XEM skradzionym z Coincheck

28 stycznia 2018 roku na giełdzie Coincheck doszło do największego skoku w historii świata. 550 milionów dolarów w Ruchu Nowej Ekonomii lub tokenów NEM zostało skradzionych z jednego z hotwalletów giełdy. Coincheck obiecał spłacić wszystkie skradzione środki, ale trzeba się zastanawiać, kiedy przeciętny kryptowalut hodler nauczą się lekcji na temat pozostawiania zbyt dużej ilości kryptowalut na giełdzie.

Haker Coincheck może słusznie twierdzić, że przeszedł całkowitą przewagę gangu Ocean, a wszystko to bez wychodzenia z salonu i zakładania spodni!

Zdjęcie South Park Jenkins

Artystyczna interpretacja Mastermind napadu CoinCheck

Uwięzienie

1 miliard dolarów

Aby nie być gorszym od kujonów z komputerami, sam Sir Sean Connery, z pomocą Catherine Zeta-Jones, dzierżącej laski w dupę, daje Hollywood zwycięstwo, kradnąc 1 miliard dolarów z niektórych największych banków na świecie i w pełni zatarł ślady.

Plustoken

3 miliardy dolarów

Oszuści z chińskiego wyjścia, którzy stoją za tokenem i ukradli łącznie 3,5 miliarda dolarów wartości Bitcoin, Ethereum i EOS. Chociaż oszuści zostali złapani, wiele skradzionych funduszy wciąż się przemieszcza, a ich ebijng jest wyprzedany portfele, co oznacza, że ​​wciąż są członkowie w biegu.

Gra – zestaw – mecz: Crypto!

Ktoś zawsze szuka twojej skrytki! Nigdy nie zostawiaj monet, które trzymasz na giełdzie, gdzie są częścią dużego garnka miodu i zawsze mieszaj mądrze, mieszając je z Billfod!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector