FreeBitcoin.io – wygrywaj darmowe bitcoiny co godzinę do 300 $

darmowy Bitcoin

FreeBitcoin.io płaci za darmo Bitcoin co godzinę. Udział nic nie kosztuje, a tak naprawdę możesz zarobić ten darmowy Bitcoin kilka razy w mniej niż godzinę, a ten artykuł wyjaśni ci, jak to wszystko działa.

Aby rozpocząć, musisz zarejestrować się za pomocą adresu e-mail i hasła, żadne inne informacje nie są wymagane. Po zarejestrowaniu się po prostu zaloguj się i zacznij rzucać liczbami. Ekran rolek powinien wyglądać tak:

FreeBitcoin.io

Kiedy klikniesz na rolkę, wygenerujesz wynik od 0 do 10000. Ten wynik określi, ile darmowych bitcoinów otrzymasz. Prawdopodobny wynik jest pierwszym, który produkuje najniższą ilość Bitcoinów.

Zwróć uwagę, że wartość Bitcoin jest ustalona na wartości w dolarach na środku tabeli. Na przykład, jeśli hipotetycznie Bitcoin jest wart 30000 USD, to trafienie 10000 wygenerowałoby 0,01 BTC, a jeśli Bitcoin jest wart 15000 USD, trafienie 10000 wygenerowałoby 0,02 BTC.

Darmowe rolki

Zamiast czekać 1 godzinę, aż kolejna rolka będzie dostępna, możesz skorzystać z sekcji Darmowe rolki. Zasadniczo w tej sekcji możesz odwiedzić krótkie linki, które pokażą Ci reklamy, a Twoim celem jest znalezienie przycisku „Dalej” lub „Kontynuuj” i użyj go, aby przejść dalej, aż dojdziesz do końca. Gdy to zrobisz, zegar natychmiast wygaśnie i będziesz mógł ponownie obrócić i otrzymać dodatkowe darmowe bitcoiny.

Pamiętaj, że musisz wziąć udział w darmowych rolkach po rzucie – to, co robi darmowy rzut, to w zasadzie zabijanie zegara – sprawiając, że wygasa.

Gdy odwiedziłeś link do darmowej rolki, a następnie rzuć ponownie, zdobądź darmowe bitcoiny, a następnie możesz przejść do następnego linku do darmowej rolki i uzyskać dodatkowe darmowe bitcoiny w ten sam sposób.

Dostępnych jest dziesiątki linków, więc jeśli użyjesz ich wszystkich, możesz łatwo zdobyć dużo Satoshi w mniej niż 5-10 minut dziennie!

Pamiętaj również, że linki do freerolli są dostępne raz dziennie – więc po ich użyciu możesz poczekać do jutra, aby ponownie je uruchomić kilka razy z rzędu – lub przejść do innych naszych witryn, mamy dostępnych ponad 10 witryn – takich jak FreeEthereum.com i Free-Tron.com i więcej. Wszystkie te witryny można znaleźć na dole strony FreeBitcoin.io

50% prowizji za polecenie

Zarobisz 50% tego, co Twoi poleceni zarabiają na witrynie. Na przykład, jeśli 100 znajomych zarobi łącznie 0,02 BTC, otrzymasz z tego 0,01 BTC. Prowizje za polecenie wypłacane są natychmiast, nie ma potrzeby czekać na ich wypłatę.

Ponadto używamy Twittera do retweetowania niektórych unikalnych postów tych, którzy dzwonią do innych, aby zarejestrowali się pod nimi. Po prostu pamiętaj, aby dołączyć @cryptosfaucets w twoich tweetach, żebyśmy mogli to zobaczyć.


Najlepszym sposobem na rozpowszechnianie własnego linku polecającego są kanały sieci społecznościowych, grupy telegramów i inne podobne grupy osób, które chcą zarabiać darmowe pieniądze. 50% jest dość lukratywne, ponieważ wiele innych witryn oferuje znacznie mniej w zamian za ciężką pracę w zdobywaniu poleceń, więc skorzystaj z tego i uzyskaj jak najwięcej darmowych bitcoinów.

Kody promocyjne

Nieustannie, codziennie udostępniamy na naszych stronach kody promocyjne Kanał na Twitterze. Te kody promocyjne robią to, co zasadniczo robią freerolle – pozwalają ci ponownie rzucać bez konieczności czekania na wygaśnięcie zegara. Te kody promocyjne mogą być używane we wszystkich zarządzanych przez nas witrynach, a jak wspomnieliśmy powyżej – mamy dostępnych ponad 10 witryn, w których możesz zarobić nie tylko darmowy Bitcoin, ale także Free Ripple, Free Ethereum, Free Dash, Free Tron i jeszcze.

Upewnij się, że śledzisz nasz kanał na Twitterze nie tylko w celu uzyskania kodów promocyjnych, ale także wielu innych promocji i prezentów dostarczanych nie tylko przez nas, ale także przez podobne strony. Naszym celem jest pomóc Ci zarabiać więcej, więc nasz kanał jest pełen wskazówek i porad na ten temat.

Inne strony

FreeBitcoin.io to nie jedyna strona, jaką posiadamy. Jeśli przewiniesz w dół na dół strony, zobaczysz wszystkie inne witryny, którymi zarządzamy. Od początku 2021 r. Dostępne są następujące strony internetowe:

Bitcoin

Jak widać, mamy takie strony jak FreeCardano.com, FreeNEM.com, FreeEthereum.com, FreeUSreCoin.com, i więcej. Wszyscy pracują nad tą samą koncepcją, która została wyjaśniona w tym artykule.

Pamiętaj, aby odwiedzić blog na naszej stronie jak również nasz Gratisy hazardowe blog, który zawiera narzędzia i inne pomysły, jak zarobić więcej darmowej kryptowaluty również na innych stronach.

W imieniu całego naszego zespołu życzymy powodzenia w rzutach i powodzenia w zdobywaniu jak największej liczby wygranych!

Wyróżniony obraz: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map