Jak inwestować w kontrakty terminowe na Ethereum (ETH) – najlepszy przewodnik dla początkujących

Ethereum

Czym są kontrakty terminowe na Ethereum?

Kontrakty futures to po prostu umowy kupna lub sprzedaży składnika aktywów w określonym z góry terminie w przyszłości po z góry określonej cenie. Dlatego kontrakty terminowe na Ethereum to umowy lub kontrakty na kupno lub sprzedaż Ether (ETH) po z góry określonej cenie w określonym czasie w przyszłości..

Kontrakty terminowe na Ethereum są przedmiotem obrotu na giełdach kryptowalut, które oferują kontrakty terminowe na Ethereum. Na całym świecie istnieje wiele giełd kryptowalut oferujących kontrakty futures. Jednak obowiązkiem inwestora lub handlowca jest upewnienie się, że przeprowadzają dokładne badania, aby upewnić się, że nie wpadną w ręce oszustwa.

Ethereum

Aby uniknąć wpadnięcia w pułapkę oszustów, dowiedz się, jak renomowana jest giełda wśród innych inwestorów / traderów. W przypadku jakichkolwiek problemów, które zostały podniesione przez traderów, zwłaszcza podczas opiniowania giełdy, inwestor powinien dowiedzieć się więcej na temat tej konkretnej kwestii, aby dowiedzieć się, czy giełda rozwiązała ją, czy nadal wpływa na innych inwestorów..

Powinni również zbadać giełdę, aby dowiedzieć się, czy oferuje ona funkcje, których szukają. Niektóre z funkcji, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze giełdy futures, na której można inwestować w kontrakty futures na Ethereum (ETH), obejmują dźwignię finansową, opłaty i walutę bazową.

Platforma handlowa kryptowalutami BTCC jest jedną z najlepszych platform do handlu kontraktami futures na całym świecie. Istnieje od ponad 9 lat i oferuje jedną z najwyższych dźwigni w handlu kontraktami futures na Ethereum. Oferuje maksymalną dźwignię wynoszącą 150x, w zależności od rodzaju kontraktu futures, który trader zdecyduje się handlować. Platforma ma również stosunkowo niskie opłaty transakcyjne w porównaniu z innymi platformami handlu kontraktami futures.

Możesz polubić: Dźwignia Bitcoin & Przewodnik po marży handlowej z 2021 r

Korzyści z handlu kontraktami terminowymi na Ethereum w porównaniu z handlem spotowym Ethereum

Większość inwestorów kryptograficznych jest wykorzystywanych do handlu spot, w którym kupuje się rzeczywiste aktywa kryptograficzne spekulując, że ich wartość wzrośnie, aby mógł je sprzedać z zyskiem w przyszłości. Jeśli spekulacje są błędne, a wartość aktywów kryptograficznych spada, inwestorowi pozostaje zasób kryptowalutowy o mniejszej wartości i jeśli zdecyduje się go sprzedać, ponosi ogromne straty, szczególnie ze względu na zmienność rynek kryptowalut.

Po drugie, w handlu spotowym Ethereum inwestor musi mieć portfel kryptograficzny, w którym może przechowywać swój Ether (ETH). A portfele kryptograficzne stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa, ponieważ są podatne na włamania, zwłaszcza jeśli portfel nie jest portfelem zimnym lub sprzętowym. W handlu spot większość portfeli kryptograficznych, z których korzystają handlowcy, jest zwykle wbudowana w giełdy kryptowalut peer-to-peer, z których inwestorzy korzystają do handlu spotowego, a niektóre z nich zgłaszały przypadki włamań.

Aby uniknąć wszelkiego ryzyka związanego z posiadaniem rzeczywistych aktywów kryptograficznych, inwestorzy mogą inwestować w kontrakty terminowe na kryptowaluty, takie jak kontrakty terminowe na Ethereum (ETH).

Ethereum


Inwestowanie w kontrakty futures na Ethereum (ETH) nie wymaga od inwestora nabycia faktycznych monet Ether (ETH). Ethereum futures to produkt pochodny, który umożliwia handlowcom / inwestorom handel ruchami cen Ethereum bez posiadania faktycznego Ether (ETH).

Dlatego też, handlując kontraktami futures na Ethereum (ETH), przedsiębiorca niekoniecznie potrzebuje portfela kryptowalutowego, ponieważ na początku nie wymaga posiadania żadnego krypto. Jednak niektóre giełdy mogą prosić inwestorów o dokonywanie wpłat za pomocą Tether (USDT), który jest tokenem kryptograficznym ERC20, a zatem może wymagać portfela kryptograficznego zgodnego z Ethereum, skąd inwestor może przenieść je na konto handlowe na giełdzie.

Poza tym, handlując kontraktami futures na Ethereum, inwestor nie musi się martwić, że zostanie z monetami Ether (ETH) o mniejszej wartości niż to, w jaki sposób je kupił, ponieważ nie ma jednego razu, gdy inwestor będzie musiał kupić Ether (ETH). ).

Wreszcie, handel kontraktami terminowymi na Ethereum pozwala inwestorom na korzystanie z dźwigni finansowej, a tym samym zapewnia możliwość otwierania i utrzymywania większych transakcji, na które pozwala saldo ich konta. A jeśli spekulacja rynkowa była prawidłowa, transakcje otwierane z wykorzystaniem dźwigni finansowej w końcu dają wyższe zwroty w porównaniu z posiadaniem określonego aktywa kryptograficznego czekającego na jego sprzedaż, gdy jego ceny wzrosną.

Wskazówki dotyczące handlu kontraktami futures na Ether

Aby odnieść sukces w handlu kontraktami futures na Ethereum, inwestor / trader powinien:

  1. Wybierz renomowaną giełdę handlu kontraktami futures, taką jak platforma handlowa kryptowalutami BTCC.
  2. Poszukaj giełdy kontraktów futures, która umożliwia handel z dużą dźwignią, aby umożliwić otwieranie większych pozycji, nawet jeśli saldo Twojego konta jest niewielkie.
  3. Używaj strategii handlowych w zakresie zarządzania ryzykiem, takich jak stop loss i stop profit.
  4. Zawsze dokonuj analizy na rynku Ethereum, aby upewnić się, że dokonujesz właściwych spekulacji rynkowych.
  5. Unikaj handlu emocjonalnego, ponieważ najczęściej skutkuje on otwieraniem pozycji, które nie mają podstawy do analizy technicznej ani fundamentalnej.
  6. Wymyśl zyskowną strategię handlową, która pozwoli Ci zidentyfikować odpowiednie możliwości handlowe.

Wreszcie

Przejdź na darmowe konto na BTCC i wypróbuj swój pierwszy handel kontraktami futures na ETH już dziś.

Oprócz rynku angielskiego BTCC jest teraz dostępny w języku koreańskim (비트 코인 선물), Język japoński (ビ ッ ト コ イ ン 先 物 取 引) i wietnamski (Hợp đồng tương lai Bitcoin).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector