Jak korzystać z Bitcoin w Rosji | Aktualizacja 2019

Siła cyfrowych monet zależy w dużej mierze od tego, gdzie można ich użyć. Niektóre kraje są dość restrykcyjne w odniesieniu do Bitcoina, ale inne akceptują go coraz bardziej w kilku obszarach. Na przykład w Rosji wzrosła liczba firm, które akceptują Bitcoin.

Herman Gref, Prezes największego rosyjskiego banku Sberbank wspomina:

„Kryptowaluty to bardzo interesujący międzynarodowy eksperyment, który przełamuje paradygmat emisji waluty. Zdecydowanie nie powinniśmy ograniczać jego używania, ale powinniśmy spróbować zrozumieć, jak to działa, zbadać to i znaleźć sposoby, aby to regulować. ” 

Zobaczmy, gdzie możesz wydać swoje Bitcoiny, jeśli dotrzesz do Rosji:

Kup mocny napój

KillFish stała się pierwszą rosyjską firmą, która dodała nową metodę płatności, Bitcoin. Od 2013 roku to miejsce stało się przyjazne dla Bitcoinów, dzięki różnym metodom płatności.

Kup kawę

W Rosji jest kilka kawiarni, które akceptują płatności Bitcoin – w Petersburgu jest 2Big Bar który znajduje się w People’s Militia, 6. Oprócz BTC można również płacić za pomocą EOS, Cardano, Dash i Ethereum.

Kawę za Bitcoina można też kupić w Kazaniu pod adresem Kawa jak aw Czelabińsku o godz Kawa w.

Siedziba główna to mobilna kawiarnia znajdująca się w siedzibie Sberbank (ul. Vavilova, 19), która również przyjmuje Bitcoiny za swoje produkty.

Iść na siłownię

Jeśli lubisz sport i chcesz mieć dobrą siłownię, w której możesz płacić Bitcoinem, to ta jest dla Ciebie idealna. NanoFitness to rosyjski klub fitness, który akceptuje tę formę płatności.

Zatrudnij prawnika

Tak to prawda. Firmy prawnicze, które akceptują Bitcoin, znacznie się pomnożyły. Od 2014 roku w Rosji, Doradztwo prawne Prime GS dodał Bitcoin do swojej listy metod płatności. Transakcje są równie przystępne cenowo, jak gotówką lub za pośrednictwem banku, bez dodatkowych opłat!


Transport

Od 2014 roku, jeśli chcesz dostać się w określone miejsce w Rosji, masz możliwość zapłacenia za taksówkę za pomocą Bitcoin. Usługa Wheely Business Taxi jako pierwszy wprowadza tę metodę płatności. Jedynym zachętą, jaką mają dla swoich klientów, jest to, że wcześniej płacili za wyścig na swojej stronie internetowej. Zostaną również poproszeni o wszystkie szczegóły dotyczące ich własnej osoby.

Chociaż nie jest to usługa świadczona przez Rosję, linia lotnicza AirBaltic, który pochodzi z Łotwy, oferuje tę usługę. Oferują loty z Moskwy i Sankt Petersburga i akceptują tę metodę płatności od 2014 r. Tak, w Rosji można latać i płacić za pomocą bitcoinów!

Darowizny na cele charytatywne

Jeśli są ludzie, którzy chcą dać Bitcoin potrzebującym, mogą się z nimi skontaktować Czerwony Krzyż Rosja. Jeśli masz cyfrowe monety, które mogą pomóc innym i chcesz czynić dobro, nie wahaj się!

Kupuj produkty i usługi IT

Niezależnie od tego, czy jesteś firmą poszukującą usług przetwarzania w chmurze (IaaS), czy też osobą fizyczną, która chce się promować w mediach społecznościowych, istnieje kilka firm i agencji, które oferują usługi związane z IT, za które można zapłacić za pomocą Bitcoin.

Czego zawsze potrzebuje każdy? Zgadza się, internet! Dostawca hostingu Selectel akceptuje płatności w Bitcoin dla tych, którzy muszą być online. Możesz przesyłać cyfrowe monety przez OKPay bez dodatkowych opłat! Usługę otrzymasz w ciągu godziny.

Inne godne uwagi przykłady to: Klub PR – Promocja na Instagramie, Grupa Sichkar – Usługi dla biznesu, Bitapy – Przeglądarka Bitcoin Block Explorer z wbudowanym portfelem i API do handlu, Agencja MOBI – Tworzenie aplikacji i witryn mobilnych, Yushkov – Usługa projektanta UI / UX.

jedzenie

Jeśli jesteś w Rosji i chcesz coś zjeść, ale nie wiesz co i nie wiesz gdzie, ale chcesz zapłacić za pomocą Bitcoin, pomożemy Ci. Tutaj znajdziesz dwa Subway, które sprzedadzą Ci najsmaczniejsze kanapki w zamian za cyfrowe monety. Dwie lokalizacje są włączone Dmitrovskoe Autostrada i w Dolgoprudny, i obaj są pod kierownictwem Michaiła Kuźmina.

Gospodarstwo Kolionowo to kolejne miejsce, z którego można kupić jedzenie za pomocą Bitcoin. Możesz przyjmować najświeższe potrawy, takie jak nabiał, ryby i warzywa. Jego lokalizacja znajduje się w Moskwie, a ceny są bardzo przystępne!

Zarezerwuj hotel, samochód lub wycieczkę krajoznawczą

Korzystając z Expedia.com stronie internetowej, możesz zarezerwować hotel lub wycieczkę, płacąc za pomocą Bitcoinów. Monety są automatycznie przeliczane na dolary amerykańskie. Cena kryptowaluty ustalana jest na 10 minut, po czym może być aktualizowana w zależności od kursu wymiany na giełdzie. Platforma rezerwacyjna jest również dostępna w Rosji.

Płać za reklamy

Mail.ru Group, rosyjska firma internetowa, która jest właścicielem najpopularniejszych platform społecznościowych w kraju Vkontakte i Odnoklassniki, jest również właścicielem usługi e-mail Mail.ru, the Mój cel platforma reklamowa i ICQ komunikator internetowy.

Mail.ru ogłosił, że wydawcy mogą reklamować się na MyTarget i dokonywać płatności za swoje usługi za pośrednictwem Bitcoin i Bitcoin Cash.

Ponieważ Mail.ru kontroluje tak wiele platform z milionami użytkowników, Twoje reklamy mogą być oglądane przez dużą liczbę osób.

„Za reklamy za pośrednictwem platformy Mytarget i jej sieci można płacić w Bitcoin (BTC) lub Bitcoin Cash (BCH). W niedalekiej przyszłości właściciele uczestniczących witryn i aplikacji będą również mogli uzyskiwać dochody w kryptowalutach. ”

Zdrowie i piękno

Dr Bassil jest dentystą ortodontą z siedzibą w Moskwie, ul. Kievskaya, która przyjmuje Bitcoiny za nadanie Twoim zębom białych i zdrowych zębów.

Jeśli szukasz tatuażu, to artyści pod adresem DZIESIĘĆ są gotowi na tuszowanie Cię w zamian za BTC (znajduje się w Moskwie, dzielnica Vychino-Zhulebino, ul.Generała Kuzniecow 26 K2)

Czy twoja broda wymyka się spod kontroli?? FIRMA barbershop akceptuje płatności Bitcoinami za stylowe wykończenie.

W związku z tym…

Wszystkie te możliwości wydania Bitcoinów w Rosji pokazują, jak silny jest ten kraj z technologicznego punktu widzenia. Po przyjeździe nie musisz się już martwić o opłacenie ich usług, bo Rosjanie są na tym polu bardzo zaawansowani!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map