Jak kupić Bitcoin Cash (BCH): Gdzie kupić Bitcoin Cash w 2021 roku?

Znany adwokat Bitcoin Cash Marc De Mesel ładnie podsumował propozycję wartości monety, kiedy powiedział coś w rodzaju (parafrazujemy); "może to być ostatnia okazja dla każdego do posiadania całego Bitcoina. Jeśli przegapiłeś Bitcoin w 2013 lub 2014 roku, to Twoja druga szansa."

Ale jeśli jest już Bitcoin, dlaczego potrzebujemy gotówki Bitcoin? Osoby zaznajomione z technologią mogą chcieć przejść do następnej sekcji. W przeciwnym razie, oto krótki przegląd gotówki Bitcoin.

Co to jest gotówka Bitcoin (BCH)?

Problem z Bitcoinem polega na tym, że ma małe bloki.

Mały blok nie może pomieścić bardzo wielu transakcji, podobnie jak dwumiejscowy kabriolet nie może pomieścić wielu osób. W rezultacie Bitcoin jest wolny i transakcje może być drogie.

Wpisz gotówkę Bitcoin. BCH ma duży rozmiar bloku, jest jak minivan do kabrioletu Bitcoin. Te duże bloki pozwalają na więcej transakcji i obniżają opłaty, dzięki czemu BCH jest bardziej odpowiedni do codziennych zakupów.

Oczywiście większe bloki w łańcuchu bloków BCH mają wady, takie jak zmniejszenie decentralizacji. To spowodowało rozłam w społeczności Bitcoin. Zarówno zwolennicy gotówki Bitcoin, jak i Bitcoin przedstawiają dobre argumenty, ale ponieważ czytasz ten artykuł, zakładamy, że uważasz, że Bitcoin Cash ma najlepsze rozwiązanie.

Biorąc pod uwagę to przekonanie, prawdopodobnie zastanawiasz się, jak inwestować w Bitcoin Cash? Dobra wiadomość jest taka, że ​​jest to zaskakująco łatwe. Dowiedzmy się, jak to zrobić.

Najlepsze miejsce do kupowania gotówki Bitcoin

Jak mogę kupić gotówkę Bitcoin? Zdecydowanie najlepszym miejscem do tego jest Coinbase. Dzieje się tak z kilku powodów.

  1. Bezpieczeństwo – W przeciwieństwie do wielu innych nocnych giełd w ekosystemie kryptowalut, Coinbase poważnie traktuje bezpieczeństwo. Przechowują zdecydowaną większość swoich monet w chłodni i mocno zachęcają swoich użytkowników do wdrożenia Google Authenticator aby ich konta były bezpieczne.
  2. * Historia osiągnięć * – Coinbase nigdy nie zostało zhakowane ani nie straciło żadnej znaczącej ilości środków użytkowników. Mają doskonałe osiągnięcia w zapewnianiu bezpieczeństwa Bitcoinów swoich użytkowników.
  3. * Łatwo jest kupić gotówkę Bitcoin * – Z Coinbase kupowanie gotówki Bitcoin jest łatwe. Możesz skorzystać z przelewu bankowego, przelewu bankowego lub karty debetowej. Można również zamienić Bitcoin na gotówkę i zdeponować pieniądze z powrotem na swoje konto bankowe.

Kolejną zaletą kupowania gotówki Bitcoin na Coinbase jest ich integracja z Coinbase Pro. Przesyłanie gotówki Bitcoin między Coinbase i Coinbase Pro jest bezpłatne. Gdy Twój Bitcoin znajdzie się na Coinbase Pro, może zostać wymieniony na różne aktywa, takie jak XRP, Ethereum lub Stellar.

Jedną z wad zdobywania gotówki Bitcoin na Coinbase jest to, że oni już nie obsługują zakupy kartą kredytową, tylko kartą debetową. Istnieją jednak inne opcje. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie kupić BCH za pomocą karty kredytowej, przejdź do następnej sekcji.

Jak zdobyć gotówkę Bitcoin za pomocą karty kredytowej

W przeszłości można było używać karty kredytowej jako metody płatności za gotówkę Bitcoin na Coinbase, jednak dla klientów amerykańskich przynajmniej to nie jest już opcją.

Wiele firm obsługujących karty kredytowe uważało, że kupowanie Bitcoinów za pomocą karty kredytowej należy do tej samej kategorii, co hazard lub przyjmowanie zaliczek gotówkowych, i popchnęli giełdy kryptowalut, aby uniemożliwić tę praktykę. Takie stanowisko wobec kryptowaluty jest nadal powszechne, o czym świadczy karta kredytowa Apple zasady dotyczące Bitcoin.


Niemniej jednak nadal można używać karty kredytowej jako płatności za gotówkę Bitcoin BCH, dla entuzjastów kryptowalut mieszkających poza USA zalecamy rejestracja na Binance. Są najpopularniejszą giełdą na świecie (pod względem wolumenu transakcji) i miliony ludzi ufają im w zakresie wszystkich potrzeb związanych z kryptowalutami.

Jak kupić Bitcoin Cash na Binance

  1. * Utwórz konto * – będziesz potrzebować prawidłowego adresu e-mail.
  2. Dokończ weryfikację KYC – nie jest to potrzebne, jeśli wszystko, co planujesz zrobić, to handlować monetami i przechowywać je w portfelu Binance. Jeśli jednak chcesz kupić BCH płacąc kartą, musisz podać dane osobowe, takie jak dowód adresu i inne dane, aby zweryfikować swoją tożsamość.
  3. Kup BCH – Zaloguj się na swoje konto Binance i spójrz w lewą górną stronę, aby znaleźć pozycję menu o nazwie "Placet." Przewiń to i kliknij poniżej "Kup Bitcoin." Proces się rozpocznie, to takie proste!

Po zakupie BCH masz dwie możliwości. Możesz zachować je na giełdzie w portfelu Binance lub możesz wypłacić monety do własnego portfela. Zalecamy, abyś wypłacił monety do własnego portfela, który kontrolujesz.

Giełdy są często hakowane, ucierpiał Binance strata 40 milionów dolarów w 2019 roku i zawsze lepiej być bezpiecznym niż żałować. Po wysłaniu kryptowaluty nie można cofnąć transakcji.

Binance również oferuje aplikację mobilną który oferuje wiele tych samych funkcji, co ich witryna internetowa.

Jak kupić gotówkę Bitcoin dla klientów amerykańskich

Niestety Amerykanie nie mogą używać Binance do zakupu Bitcoinów. Niektórzy sprytni Amerykanie lubią korzystać z VPN, aby uzyskać dostęp do strony internetowej, co może działać w handlu, jednak ponieważ KYC jest obowiązkowe dla wszystkich zakupów kartowych, VPN nie rozwiązuje światowego zakazu Binance dla Amerykanów.

Istnieje jednak amerykański oddział Binance, ale tylko oni wsparcie zakupy kartą debetową jako metoda płatności. Jak więc przy tych wszystkich ograniczeniach można kupić gotówkę Bitcoin za pomocą karty w Ameryce? Jest kilka metod, ale jedną z najłatwiejszych jest użycie portfela Atomic.

Portfel Atomic to wszechstronny portfel kryptowalut (dostępny na komputery stacjonarne lub jako aplikacja), który obsługuje wiele walut, w tym BTC, BCH, ETH i wiele innych. Oprócz tego, że służą jako portfel powierniczy, pozwalają również na to swoim użytkownikom kup gotówkę Bitcoin za pomocą karty kredytowej. Odbywa się to poprzez integrację z Simplex, a wynikające z tego opłaty wynoszą zaledwie 2%.

Aby rozpocząć, po prostu pobierz Atomic, utwórz nowy portfel, a następnie kliknij "Kup Crypto" po lewej stronie. Obowiązkowe KYC jest obowiązkowe dla wszystkich zakupów, jednak jest to standard w przypadku każdego zakupu gotówkowego Bitcoin za pomocą karty. Jeśli chcesz całkowicie uniknąć KYC, istnieje jedna ostateczna opcja zakupu gotówki Bitcoin, którą warto rozważyć.

Jak kupić lokalnie gotówkę Bitcoin

W przeszłości Lokalny Bitcoin był jedynym sposobem na osobisty zakup Bitcoinów lub wypłacenie Bitcoinów bez korzystania z giełdy. Niezależnie od tego, czy dokonano przelewu bankowego, czy gotówką w kasie, lokalny Bitcoin umożliwił nabycie BCH od lokalnego sprzedawcy za stosunkowo niskie opłaty.

Najbardziej oczywistą zaletą jest anonimowość. W przypadku lokalnego Bitcoina BCH przechodzi między dwiema osobami, a nie scentralizowana wymiana, która zawiera informacje o Twojej tożsamości. Ponadto lokalny Bitcoin jest świetny dla osób mieszkających w krajach, w których działa niewiele giełd, ale którzy mimo to chcą kupić gotówkę Bitcoin.

Biorąc pod uwagę sukces lokalnego Bitcoina, zaczęły pojawiać się inne strony internetowe i giełdy oferujące ten sam rodzaj usług.

LocalBitcoinCash, na przykład, to kolejna strona internetowa z niskimi opłatami, która umożliwia swoim użytkownikom kupowanie gotówki Bitcoin osobiście. Strony internetowe takie jak te są również pomocne, ponieważ istnieje możliwość spieniężenia Bitcoinów, gdy chcesz je sprzedać. Żadnych wymian, tylko lokalna transakcja.

Jednak jedno ostrzeżenie. Przeglądając oferty na lokalnych stronach BCH i pytając, gdzie mogę kupić gotówkę Bitcoin, pamiętaj, że niektórzy sprzedawcy mogą być oszustami. Kupuj BCH lub wypłacaj Bitcoiny tylko od zaufanych sprzedawców i kupujących, którzy mają dobre opinie na temat poprzednich transakcji.

Wniosek

Jedną z największych zalet ekosystemu kryptowalut jest to, że do wyboru jest tak wiele różnych monet. Od Ripple, przez Monero, po gotówkę Bitcoin, inwestor perspektywiczny prawie na pewno może znaleźć projekt blockchain, który pasuje do ich etosu.

Chociaż gotówka Bitcoin może nie być tak popularna jak jej starszy brat, BCH ma wiele do zaoferowania. Roger Ver jest szczerym i oczywiście pełnym pasji liderem, który ma osobisty interes w osiągnięciu jak największego sukcesu BCH.

Ponadto biorąc pod uwagę krewnego stagnacja sieci błyskawic, duże bloki mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem do skalowania, co oznaczałoby, że gotówka Bitcoin wygrała wojnę skalowania.

Jak to się ostatecznie kończy, pozostaje tajemnicą, jednak jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w gotówkę Bitcoin i chcesz wiedzieć, jak kupić BCH, mamy nadzieję, że ten przewodnik był przydatny. Gotówka Bitcoin, podobnie jak wiele innych kryptowalut, ma szansę na znaczną wartość w przyszłości. Teraz jest świetny czas na inwestowanie w BCH, ponieważ trudno jest zarobić na zakupie blisko szczytu.

Pamiętaj tylko, że za każdym razem, gdy kupujesz kryptowalutę, niezależnie od tego, czy jest to gotówka Bitcoin, czy inna waluta, ważne jest, aby ją bezpiecznie przechowywać. Kup portfel sprzętowy Ledger lub Trezor i przechowuj tam swoje monety, aby nie można było ich zhakować. Jeśli masz BCH, na pewno nie chcesz go stracić.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector