Jak kupić Bitcoin za pomocą aplikacji gotówki

kup bitcoin

Jeśli chcesz wiedzieć, jak kupić Bitcoin za pomocą aplikacji Cash, to trafiłeś we właściwe miejsce. Czytaj dalej nasz przewodnik, aby dowiedzieć się, jak szybko kupić BTC za pośrednictwem tej aplikacji.

Co to jest aplikacja gotówkowa?

Aplikacja Cash została opracowana przez Square, firmę zajmującą się technologią finansową z San Francisco, która wypuściła mobilne czytniki kart kredytowych i wiele innych usług finansowych. Aplikacja została stworzona, aby zapewnić łatwą w użyciu platformę dla początkujących użytkowników Bitcoin.

Cash App to aplikacja ułatwiająca kupowanie i sprzedawanie Bitcoinów. Użytkownicy z większości stanów mogą dokonywać przelewów w dolarach i bitcoinach między swoimi rówieśnikami a firmami, które również mają aplikację Cash App. Inne dostępne funkcje obejmują wypłaty, depozyty, przechowywanie USD i BTC, opcję połączenia własnej karty debetowej / kredytowej i nie tylko.

Aplikacja Square umożliwia początkującym łatwiejsze kupowanie Bitcoinów. Należy zauważyć, że Cash App nie jest przeznaczony do handlu dziennego. Do tego możesz użyć Crypto Engine, ponieważ jest to bardziej odpowiednia aplikacja.

Kiedy została uruchomiona w 2013 roku, aplikacja Cash była początkowo używana do wysyłania pieniędzy rodzinie i znajomym za darmo (jak Venmo), płacenia za towary i usługi, płacenia rachunków itp. Ale potem aplikacja rozszerzyła swoje funkcje, dodając w 2018 roku kupowanie Bitcoinów. i opcje sprzedaży. Ta aplikacja mobilna zyskała dużą popularność, ponieważ umożliwia transakcje P2P za pomocą Bitcoin bez ponoszenia opłat.

Wynik obrazu dla aplikacji cash buy Bitcoin

Źródło: TechCrunch

W przeciwieństwie do innych platform kryptograficznych, Twoje Bitcoiny nie są przechowywane na zewnątrz Square, zamiast tego środki są przechowywane na Twoim koncie Square Cash w Twoim imieniu podczas dokonywania przelewów. Masz możliwość wycofania swoich monet po zakończeniu zakupu lub sprzedaży.

* Uwaga: będziesz musiał zweryfikować swoje imię i nazwisko, datę urodzenia i 4 ostatnie cyfry numeru PESEL, zanim będziesz mógł wysłać więcej niż 250 USD tygodniowo. Po weryfikacji tożsamości tygodniowy limit wysyłania wzrasta do 2500 USD.

Kwadrat ogranicza zakupy i depozyty BTC do 10000 USD na okres siedmiu dni, jednak nie masz żadnych ograniczeń co do kwoty, którą możesz sprzedać. Potwierdzenie transakcji w łańcuchu bloków może zająć nawet kilka godzin.

Z aplikacji Cash mogą korzystać tylko mieszkańcy 50 Stanów Zjednoczonych, z oczekiwaniem na Portoryko, Guam, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych, Samoa Amerykańskie i Mariany Północne. Nie będziesz mógł korzystać z aplikacji Cash App, jeśli podróżujesz do innych krajów lub mieszkasz poza granicami USA. Dostępna jest wersja aplikacji dla ludzi w Zjednoczonym Królestwie, Japonia, Australia i Kanada.

Jak kupić Bitcoin za pomocą aplikacji gotówkowej: instrukcje krok po kroku

 1. Przejdź do sklepu z aplikacjami dla systemu Android lub Apple i pobierz plik Aplikacja gotówki na Twoje urządzenie mobilne.
 2. Następnie skonfiguruj swoje konto gotówkowe.
 3. Wpisz otrzymany kod i potwierdź swój numer telefonu lub adres e-mail.
 4. Wybierz, czy chcesz używać swojego konta do celów biznesowych czy osobistych. Jeśli chcesz wysłać pieniądze tylko do znajomych i rodziny, wybierz „Osobiste”. Jeśli chcesz wysłać pieniądze na towary lub usługi, wybierz „Firma”. Po rejestracji połącz swoje konto bankowe.
 5. Zanim będziesz mógł kupić Bitcoin (BTC), aplikacja Cash będzie musiała wpłacić pieniądze na Twoje konto. Może to wymagać dodatkowych czynności identyfikacyjnych.
 6. Otwórz swoją aplikację gotówkową.
 7. Wybierz „Gotówka & BTC ”lub kwota w dolarach u góry ekranu.
 8. Przesuń palcem w lewo lub dotknij symbolu BTC w prawym górnym rogu.

  Wynik obrazu dla aplikacji cash buy Bitcoin


  Źródło: Govt. Wyższa Szkoła Edukacji CTE

 9. Kliknij „Kup” i dostosuj suwak ceny lub przesuń palcem w górę, aby wprowadzić kwotę, którą chcesz kupić.
 10. Kliknij „Kup BTC”.
 11. Wpisz swój pin Cash lub zidentyfikuj się za pomocą Touch ID.
 12. Kliknij „Potwierdź”.

Czy są jakieś opłaty za zakup Bitcoina?

Cash App nie pobiera dodatkowego procentu ani stałej opłaty. Cena BTC jest obliczana poprzez uśrednienie cen rynkowych prezentowanych na głównych giełdach, z uwzględnieniem marży lub szybkości.

Marża może być inna w przypadku zakupu Bitcoinów (BTC) w aplikacji Cash App i sprzedaży Bitcoinów (BTC) do aplikacji. Cena i marża mogą również różnić się od wartości prezentowanych na innych giełdach, platformach handlowych lub platformach handlowych.

Opłaty za aplikacje gotówkowe za wpłaty i przelewy 

Jeśli chodzi o opłaty za aplikację Cash, nie ma opłat za transakcje na rachunkach debetowych, ale nakłada 3% opłatę za przelewy kartą kredytową dla nadawcy. Konta do użytku osobistego nie wiążą się z żadnymi opłatami za wysyłanie, żądanie lub otrzymywanie pieniędzy osobistych płatności z karty debetowej lub rachunku bankowego lub za standardową wpłatę.

Korzystanie z opcji natychmiastowej wpłaty spowoduje naliczenie opłaty w wysokości 1,5% kwoty wpłaty na Twoje konto bankowe.

Jeśli otrzymasz płatność na konto firmowe, firma musi uiścić opłatę w wysokości 2,75% kwoty, która jest do Ciebie przesyłana.

Wypłacanie bitcoinów do portfela zewnętrznego

Jak wszyscy wiemy, pozostawienie swojego funduszu kryptograficznego na żadnej platformie internetowej nie jest bezpieczne, a najlepszą praktyką jest przeniesienie środków do bezpiecznego, zewnętrznego portfela Bitcoin.

Postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej, aby przenieść swoje Bitcoiny do zewnętrznego portfela:

 1. Otwórz swoją aplikację gotówkową;
 2. Dotknij ikony profilu w lewej części ekranu;
 3. Przewiń do „Fundusze”;
 4. Kliknij „Bitcoin”;
 5. Przed wycofaniem się będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość;
 6. Po przejściu tego kroku dotknij „Przenieś”;
 7. Kliknij „Potwierdź”;
 8. Użyj opcji „Użyj adresu portfela” u dołu ekranu lub zeskanuj kod QR z zewnętrznego portfela;
 9. Kliknij „Potwierdź”.

Po przetworzeniu wypłaty z Cash App, Twój Bitcoin (BTC) zostanie zdeponowany w Twoim zewnętrznym portfelu. Przelewy Bitcoin mogą zająć do kilku godzin, więc bądź cierpliwy.

Cash App może być również używany jako środek do przesyłania Bitcoin P2P, gdy zdecydujesz się kupić Bitcoin na rynkach internetowych, takich jak Paxful i LocalBitcoins, jeśli zgodziłeś się użyć tej metody z drugą stroną przechodzącą.

Wniosek

Teraz, gdy dotarłeś do końca naszego artykułu, powinieneś wiedzieć, jak kupić Bitcoin za pomocą aplikacji Cash. Pamiętaj, że aby móc korzystać z aplikacji, musisz pochodzić z określonych stanów i krajów USA.

Wyróżniony obraz: ccn.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector