Jak kupić Bitcoin za pomocą PayPal

Kupowanie bitcoinów przez PayPal nie jest tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać. Nie możesz kupić Bitcoinów bezpośrednio z Paypal (jeszcze), ale możesz kupić Bitcoin za pomocą Paypal na kilku całkiem niezłych giełdach. Najpierw upewnij się, że masz konto PayPal. Gdy już to zrobisz, możesz wybrać swoją platformę.

Rozdział 1:

Etoro

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Zrzut ekranu strony głównej etoro.com Strona internetowa eToro

Utworzona w 2007 roku, eToro to platforma kryptograficzna z wieloma aktywami, która umożliwia inwestycje w kryptowaluty i akcje. To główny rynek dla tych, którzy chcą kupować i sprzedawać produkty, czy to akcje, towary, takie jak gaz i ropa, czy rzeczywista waluta. Od momentu powstania zmienia sposób, w jaki ludzie patrzą na zarządzanie pieniędzmi, otwierając rynki finansowe dla każdego, niezależnie od pochodzenia i dochodów.

Nawiasem mówiąc, eToro jest również jednym z najłatwiejszych sposobów kupowania bitcoinów za pośrednictwem PayPal. Niezależnie od tego, czy wolisz korzystać z przelewu bankowego, przelewu bankowego, czy też PayPal i jego konkurentów, możesz wpłacić je na swoje konto online. Ponadto możesz w dowolnym momencie wypłacić środki ze swojego konta.

Naszym zdaniem eToro to platforma, z której możesz skorzystać, jeśli chcesz zainwestować swoje bitcoiny, aby czerpać z nich zyski. W tym samym duchu jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy być może nie potrzebują bitcoinów, ale wymiana ostatecznie sprawi, że pojawią się na rynku.

Chociaż eToro jest świetny do płacenia za rzeczy w bitcoinach, najlepiej nie handlować kontraktami CFD na platformie, zwłaszcza jeśli nie wiesz, co robisz. Przy tak wysokim ryzyku utraty pieniędzy najlepiej po prostu trzymać się jego możliwości wymiany.

PROS

 • Świetna reputacja
 • Bardzo łatwy w użyciu
 • Wysoce bezpieczny
 • Natychmiastowe wpłaty i wypłaty
 • Przyjazny użytkownikowi
 • Niskie opłaty

CONS

 • Aktywa handlowe CFD mogą być niebezpieczne, jeśli ich nie rozumiesz

Kupowanie Bitcoinów przez PayPal na eToro

 1. Zarejestruj się / zaloguj się do istniejącego konta na eToro
 2. Wybierz Bitcoin / BTC z menu rozwijanego lub użyj paska wyszukiwania
 3. Kliknij Handel
 4. Wybierać Handel (aktualne ceny rynkowe, szybciej) lub Zamówienie (poczekaj na idealne ceny, wolniej)
 5. Wejście ile chcesz wymienić na bitcoin lub ile chcesz kupić
 6. Kliknij Otwarty handel

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ

Paxful

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Zrzut ekranu strony głównej paxful.com Strona domowa Paxful

Paxful to platforma handlowa typu „osoba do osoby” obsługująca łącznie ponad 300 metod płatności. Od przelewów bankowych po karty podarunkowe i nie tylko. Jednym z najbardziej opłacalnych sposobów kupowania bitcoinów w okolicy, wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć, to zweryfikowane konto PayPal. Jeśli chodzi o korzystanie z PayPal, większość sprzedawców chce wiedzieć, komu sprzedają, jest osobą uprawnioną. Po weryfikacji handel jest prosty, łatwy i nie zajmuje żadnego czasu.

PROS

 • Wysoce bezpieczny
 • Szeroka gama możliwych metod płatności
 • Różnorodność sprzedawców
 • System Escrow
 • Niskie opłaty

CONS

 • Ryzyko oszustwa

Kupowanie Bitcoinów z PayPal na Paxful

 1. Idź do Paxful
 2. Wprowadź kwotę chcesz zapłacić
 3. Trafienie Szukaj
 4. Przejrzyj sprzedawców – Twój bitcoin będzie przechowywany w depozycie, dopóki tego nie zrobisz
 5. Gdy otrzymasz bitcoin, wycofać go do portfela bitcoin na przechowanie – zajmiemy się tym później

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ

LocalBitcoins

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Zrzut ekranu strony głównej localbitcoins.com Strona domowa LocalBitcoins

Działając podobnie do Paxful, LocalBitcoins to giełda P2P umożliwiająca handel nią ludziom z ponad 200 krajów. Wyprzedzając krzywą fintech, LocalBitcoins powstało w Finlandii w 2012 roku. Od tego czasu stało się niezwykle godnym zaufania sposobem kupowania bitcoinów i akceptuje ponad 20 różnych metod płatności..

Sprzedawcy LocalBitcoin ustalają własne ceny w swojej walucie lokalnej. Na platformie jest również dużo, co oznacza, że ​​konkurencja jest wysoka, a ceny mogą działać na twoją korzyść. Po znalezieniu sprzedawcy, który akceptuje płatności PayPal, możesz przystąpić do procesu, który zajmuje maksymalnie 10 minut.

Podobnie jak w przypadku Paxful, bitcoin zostaje zablokowany na rachunku escrow, dopóki kupujący nie zaakceptuje płatności. W ten sposób obie strony są chronione przed utratą swojej strony handlu. Możesz także handlować anonimowo na platformie, co nie jest oferowane przez inne osoby. To powiedziawszy, niektórzy sprzedawcy mogą poprosić Cię o weryfikację tożsamości, aby się upewnić.

PROS

 • Łatwa rejestracja
 • Prosty w użyciu
 • Wielu sprzedawców
 • Konkurencyjne kursy walut
 • Escrow

CONS

 • Wyższe opłaty za Paypal – to
 • Ze względu na opłaty PayPal
 • Znalezienie idealnego sprzedawcy może chwilę potrwać

Kupowanie Bitcoinów przez PayPal na LocalBitcoins

 1. Idź do LocalBitcoins
 2. Wybierać ile bitcoinów chcesz
 3. Wybierz Waluta lokalna
 4. Wybierać PayPal
 5. Trafienie Szukaj
 6. Przejrzyj sprzedawców – dowiedz się, na ile są godni zaufania, jakie płatności przyjmują i czy są opłaty
 7. Po wybraniu kliknij Kup
 8. Wyślij zapytanie handlowe

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ


xCoins

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Zrzut ekranu strony głównej xcoins.io Strona domowa xCoins

xCoins działa znacznie inaczej niż pozostałe wybrane przez nas platformy. Platforma pożyczkowa peer-to-peer, skupia się na ludziach pożyczających Bitcoiny, zamiast je sprzedawać. W związku z tym zakupy są dokonywane tylko na określony czas, a bitcoin będzie musiał zostać spłacony ryczałtem w ramach czasowych omówionych przez Ciebie i pożyczkodawcę.

Ponieważ xCoins dopasowuje pożyczkodawców do kupujących, każda pożyczka jest bezpieczna, a zatem opłaty są uwzględnione w kaucji zabezpieczającej, aby uniknąć brudnych transakcji. Opłaty obejmują prowizję pożyczkodawcy, która wynosi 10% Twojego depozytu; udzielenie pożyczki, co stanowi 3,5% tej kwoty, oraz opłaty manipulacyjne PayPal w wysokości 2,9% depozytu plus 0,30 USD. Oczywiście pożyczki nie są dla wszystkich, ale jeśli możesz i wolisz to, może to być świetny sposób na zdobycie bitcoinów bez inwestycji.

PROS

 • Łatwy w użyciu
 • Prosty
 • Szybka obróbka

CONS

 • Wysokie opłaty i wiele z nich
 • Limity transakcji

Kupowanie Bitcoinów przez PayPal na xCoins

 1. Zarejestruj się Zaloguj się do xCoins
 2. Wejście ile bitcoinów chcesz
 3. Zrób Zapłata
 4. Otrzymać bitcoin

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ

Rozdział 2:

Każdy, kto od lat korzysta z systemu PayPal, wie, że ma on swoje wady i zalety. Niezależnie od tego, czy korzystałeś z niego w serwisie eBay, czy jako środek płatniczy, ma tyle samo dobrych punktów, co gorzej.

Zalety PayPal

Słowo plusy napisane drewnianymi kwadratami

 • To rynek globalny: Dzięki PayPal możesz używać go z dowolną walutą od USD do INR. Bez względu na to, gdzie mieszkasz na świecie, możesz kupić lub sprzedać coś komuś w zupełnie innym miejscu. Chociaż ma opłaty za kurs wymiany, nie są one takie złe.
 • Jest łatwy w użyciu: Prawie każdy wie, jak korzystać z PayPal, niezależnie od wieku. Wystarczy podać komuś swoje imię i nazwisko lub łącze PayPal i gotowe.
 • Nie potrzebujesz konta PayPal, aby zapłacić komuś przez PayPal: Zamiast tego możesz zapłacić kartą debetową lub kredytową.
 • Mnóstwo sklepów i firm korzysta z PayPal: Czy to Papa John’s czy Uber, za pomocą PayPal możesz kupować prawie wszystko. Tego samego nie można jeszcze powiedzieć o jego konkurentach.

Wady PayPal

Wady słowo napisane drewnianymi kwadratami

 • Opłaty są astronomiczne: Oprócz opłat za wymianę opłaty PayPal mogą wzrosnąć niewiarygodnie wysoko. Na przykład, jeśli zapłaciłeś dużą sumę jako firma, stracisz ogromną część tej kwoty na rzecz jej opłat. Istnieją opłaty transakcyjne za wysyłanie lub otrzymywanie płatności biznesowych, opłaty za obciążenie zwrotne i opłaty za płatności międzynarodowe.
 • Czasami zawodne: Chociaż PayPal zwykle działa tak regularnie, jak w zegarku, od czasu do czasu możesz być zaskoczony płatnością, która utknęła w przetwarzaniu. Jeśli czekasz, aż te pieniądze trafią na Twoje konto, póki nie znikną, to złe wieści.
 • Nie każda waluta jest rozliczana: Można użyć 25 walut, jest ich 180 na świecie.

Rozdział 3:

Jak kupić Bitcoin za pomocą PayPal?

Chociaż może to być frustrujące, kryje się za tym solidne uzasadnienie. Jedną z największych zalet systemu PayPal jest ochrona kupujących. Dzięki temu kupujący jest chroniony, jeśli nie otrzyma tego, za co zapłacił. Jeśli chodzi o bitcoiny, transakcji nie można cofnąć. W rezultacie ich polityka ostatecznie się zderza. Ponieważ nie ma sposobu, aby udowodnić, że kupujący nie otrzymał kupionej kryptowaluty, PayPal nie może ich chronić.

Ilustracja ochrony kupującego

Biorąc to pod uwagę, istnieją sposoby, aby temu zapobiec, korzystając z platform, które akceptują – lub potencjalnie – akceptują płatności PayPal. Wiele osób kupuje bitcoiny przez PayPal od lat dzięki zewnętrznym sieciom i giełdom.

PORÓWNANIE

Logo Etoro

Etoro

 • Zacznij szybko handlować; wysokie limity
 • Łatwy sposób na zdobycie bitcoinów dla nowicjuszy
 • Twój kapitał jest zagrożony

KUP TERAZ

Nie promujemy, nie popieramy ani nie pobieramy prowizji z obrotu papierami wartościowymi, w tym kontraktami CFD, jednak eToro wymaga, abyśmy przedstawili następujące zrzeczenie się: kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy. wywierać nacisk. 62% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Lokalne logo Bitcoins

Lokalne bitcoiny

 • Wsparcie dla prawie każdego kraju
 • Akceptowany szeroki zakres metod płatności
 • Zaufana giełda od 2012 roku

KUP TERAZ

Czy powinienem kupić Bitcoin za pomocą PayPal?

Koncepcja płatności cyfrowych

W tej chwili kupowanie bitcoinów przez PayPal nie jest tak łatwe, jak przy użyciu tradycyjnych płatności. Ale jest to możliwe. Z myślą o wdrożeniu przez PayPal w najbliższej przyszłości giełdy kryptowalut na horyzoncie, łatwo jest mieć pozytywne nastawienie do cyfrowej, zdemokratyzowanej ery.

Chociaż w tej chwili nadal będziesz musiał brać pod uwagę opłaty PayPal, jest to tak wygodne, że byłoby źle, gdybyś tego nie zrobił.

Rozdział 4:

Kiedyś o bitcoinie rozmawiali tylko ci w internecie. Nowy sposób wydawania i inwestowania; sposób na zachowanie kontroli nad własnymi finansami. Jednak wiele się zmieniło od 2009 roku, a teraz – niektórzy mogą powiedzieć w końcu – nawet PayPal wkracza do świata kryptowalut.

Gniazdo Bitcoin do banknotów dolarowych

Podczas tworzenia w 2009 roku bitcoin był trudny do kupienia. Trzeba było nie tylko wiedzieć, jak go kupić, ale także wiedzieć, gdzie się udać. Od lat ani jednego wymiana walut sprzedane. Tak więc, nie tylko trudno było znaleźć wiarygodną giełdę, ale jeszcze trudniej było znaleźć taką, która akceptowałaby płatności w „prawdziwym świecie”.

Kobieta za pomocą tabletu na zakupy online

W latach 2010-tych zaczęło robić się głośno w głównym nurcie. Coraz więcej firm zaczynało robić interesy w internecie, a „Fintech” był ostatnim modnym hasłem. Ludzie mogliby płacić za wszystko online, za pośrednictwem PayPal, Venmo, CashApp, jak tylko chcesz. Jest rzeczą oczywistą, że bitcoin był gotowy na przejażdżkę.

Koncepcja cyfrowych kryptowalut

W dzisiejszych czasach ekosystem kryptowalut jest ogromny i skomplikowany, z 5000 kryptowalut istnieje dzisiaj. W rezultacie istnieje więcej sposobów niż kiedykolwiek, aby je kupić. Od kart debetowych i kredytowych po przelewy bankowe, bitcoin jest szeroko dostępny dla każdego, kto tego chce. Nie tylko to, ale możesz także korzystać z PayPal.

Bitcoin wchodzi do głównego nurtu

Neonowy znak Bircoin News

Prawdopodobnie jedną z największych rzeczy, które wydarzyły się w świecie kryptowalut, było jego uznanie przez główne punkty sprzedaży. Przez chwilę niektórzy myśleli, że słyszeli ostatnie bitcoiny. Ale wkrótce, firmy fintech włączali usługi związane z kryptowalutami na swoich platformach. Teraz dość trudno jest znaleźć niekonwencjonalną aplikację finansową, która nie oferuje jakiejś wymiany kryptowalut.

Zrzut ekranu sekcji strony squareup.com Strona główna Squareup

Ta integracja nastąpiła powoli, ale nagle. Handlarze bitcoinami mówili: „Mówiłem ci!” podczas gdy ci, którzy wcześniej nie byli tym zainteresowani, zwracali uwagę. Jeden z pierwszych przykładów głównego nurtu obejmującego kryptowaluty pojawił się w cyber-rękach potentata płatności online, Square. Dzięki aplikacji Cash App handel bitcoinami jest teraz równie łatwy, jak każda fizyczna waluta. W związku z tym naprawdę się opłaca: Ostatnie kwartalne przychody Square wzrosły o 367%.

Ludzie z ilustracjami błyskotliwych pomysłów

Chociaż PayPal wcześniej lekceważył ideologię kryptowalut, nie potrzeba naukowca, aby zobaczyć, dlaczego teraz zmieniają zdanie. W czerwcu 2020 roku wyszło, że PayPal pracuje nad umożliwieniem bezpośredniego zakupu kryptowaluty na swojej platformie. Chociaż zespół nie ogłosił tego oficjalnie, musiałby specjalny rodzaj firmy zignorować zyski Square. W końcu PayPal ma 325 milionów aktywnych użytkowników. Dla porównania, Square ma 24 miliony.

PayPal i Bitcoin: co się zmieniło?

Bitcoin i popękane szkło

Chociaż zawsze można było korzystać z PayPal kup bitcoin za pośrednictwem osób trzecich, jest tam trochę złej krwi. Historycznie rzecz biorąc, PayPal nie przyjmował kryptowalut z otwartymi ramionami. Jej członek-założyciel i dyrektor generalny, Bill Harris, posunął się nawet do nazwania bitcoina „Największe oszustwo w historii”. Twierdząc, że kryptowaluty oszukały swoich inwestorów, argumentował przeciwko ich wartości. Jak mówi stare porzekadło, trzeba to zobaczyć, żeby w to uwierzyć. Chyba wziął to dosłownie.

Więc co się zmieniło?

Mężczyzna wskazujący rosnący wykres na ekranie monitora

Cóż, Square osiągnął ogromny zysk. A jeśli chodzi o biznes, to jeśli jest jakiś zysk, chcą, żeby trafił do ich kieszeni. Jeśli stosunkowo niszowa platforma płatnicza, taka jak Square, mogłaby rosnąć szybciej niż inne, takie jak Venmo, pomyśl tylko, co bitcoin może oznaczać dla PayPal, z którego wszyscy korzystają.

PayPal robi kryptowalutę

Koncepcja umowy biznesowej cyfrowy uścisk dłoni

Pomijając Harrisa, relacja PayPal i bitcoin nie jest całkiem nowa. Mówiąc względnie, byli w to zaangażowani od jakiegoś czasu.

W 2014 roku PayPal ogłoszone partnerstwa z trzema procesorami bitcoin, w tym popularnym Coinbase. Do 2018 roku ludzie w USA będą mogli bezpośrednio płacić i wypłacać zawartość swoich cyfrowych portfeli na swoje konto PayPal. W tym samym roku przetestował swój własny program motywacyjny oparty na technologii blockchain dla pracowników.

Znak tego, co nadejdzie

Tło Blockchain z mapą świata

Odkąd wyszło, że PayPal zmierza w kierunku wspierania kryptowaluty, ludzie mieli wiele do powiedzenia. Chociaż jest wielu krytyków, którzy postrzegają wejście kryptowalut do głównego nurtu jako coś złego, niekoniecznie tak jest. Bardziej pożądane ceny bitcoinów będą jeszcze gorętszym towarem i przetrwają próbę czasu.

Ripple and dash cryptocoins

W rzeczywistości więcej platform płatniczych integrujących giełdy kryptowalut może rzucić światło na finansowanie transgraniczne. Albo nawet, jak społeczeństwo funkcjonuje pod względem finansowym jako całość. Co więcej, więcej firm, które przyjmują bitcoiny w swoich szeregach, stwarza większą ekspozycję dla obecnych użytkowników. To samo można powiedzieć o innych kryptowalutach, takich jak Ripple czy Dash.

Kto wie, gdzie będziemy za rok, jeśli chodzi o Bitcoiny, ale nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak to się wszystko potoczy.

Rozdział 5:

Więc jesteś gotowy, aby kupić bitcoiny po raz pierwszy i mieć gotowy system PayPal: co teraz?

Sieci P2P łączą sprzedawców i kupujących, umożliwiając im handel między sobą. Wiele z tych osób korzysta z systemu PayPal, a niektóre nie. W przypadku giełd i łańcuchów jest odwrotnie. Ludzie mogą kupować i sprzedawać swoje bitcoiny, ale większość z nich nie pozwala na korzystanie z PayPal.

Przyjrzyjmy się lepiej.

Giełdy kryptowalut

płatność smartfonem za pomocą smartfona koncepcji pieniądza

Najlepszym przykładem giełdy kryptowalut jest nieistniejący już VirWox. Dzięki tej metodzie użytkownicy mogą wymieniać waluty cybernetyczne, takie jak Second Life Linden Dollars, na Bitcoin. Następnie możesz wypłacić swoje kryptowaluty na USD za pośrednictwem PayPal.

Rynek peer-to-peer

Dwóch mężczyzn, ściskając ręce ilustracja

Platformy handlowe peer-to-peer łączą kupujących i sprzedających w celu bezpośredniego handlu. Chociaż cyfrowy, sposób, w jaki to działa, jest bardzo prymitywnym sposobem handlu: jedna osoba sprzedaje rzecz, druga kupuje..

Platformy pożyczkowe typu peer-to-peer

negocjacje pożyczki dla pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy

Platformy pożyczkowe P2P są przeznaczone dla pożyczkodawców i pożyczkobiorców, a nie dla kupujących. Są dla osób, które potrzebują bitcoina w pośpiechu lub po prostu wolą nie czekać. Działając podobnie jak platforma pożyczkowa, jest to szybki i łatwy sposób na zdobycie bitcoina.

Jednak w przeciwieństwie do tradycyjnych pożyczkodawców nie będą naliczane odsetki.

Rozdział 6:

Polecane portfele Bitcoin

Portfel z bitcoinem z bliska

Kiedy kupisz Bitcoin za pomocą Paypal, będziesz potrzebować miejsca, w którym możesz go zatrzymać. Chociaż można je zachować na platformie, którą masz, o wiele bezpieczniej jest zlecić na zewnątrz i spojrzeć na alternatywę portfele. Niestety, wszystko w Internecie jest zagrożone włamaniem, a ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest to, aby ktoś odebrał ci twoje bitcoiny.

Trezor Model T

Trezor Model T

Trezor Model T Wydany 2018 Cena 159 USD Ekran Tak Złącze USB Type-C KUP TERAZ!

Trezor model T to jeden z bardziej luksusowych portfeli sprzętowych na rynku. Oferuje kolorowy ekran dotykowy i magnetyczną stację dokującą. Został również zbudowany przez jedną z najstarszych firm bitcoinowych w okolicy: Satoshi Labs.

Ledger Nano X

Ledger Nano X

Ledger Nano X Wydany w roku 2019 Cena 119 USD EkranTak Pamięć2 MB KUP TERAZ!

Ledger nano X oferuje jeden z najbezpieczniejszych portfeli sprzętowych obsługujących technologię Bluetooth na rynku. Oferuje również kilka innych udogodnień, takich jak aplikacja Ledger Live do rozwiązywania problemów oraz łatwego wysyłania i odbierania monet – pamiętaj tylko, że używanie tego oznacza, że ​​Ledger zna zawartość portfela.

ColdCard

ColdCard Mk3

ColdCard Mk3 Wydany w roku 2019 Cena 119 USD EkranTak Pamięć Karta SD KUP TERAZ!

Zdecydowanie najbezpieczniejszy z portfeli sprzętowych, ten jedyny portfel sprzętowy Bitcoin zapewnia większość funkcji spośród wszystkich dostępnych na rynku. Jest to zaawansowany portfel, ponieważ nie ma oprogramowania portfela coldcard, z którym można by go porównać, więc zrozumienie Electrum i skonfigurowanie własnego węzła jest ważne.

Jeśli szukasz najlepszego zabezpieczenia swojego bitcoina, najlepsze są portfele sprzętowe chłodnia. Te małe, ale potężne urządzenia elektroniczne, często przypominające pendrive’y USB, zostały zbudowane wyłącznie w celu zabezpieczenia kryptowalut.

Te rozwiązania sprzętowe są znacznie bezpieczniejsze niż alternatywy online, ponieważ muszą być podłączone do urządzenia, aby można było z nich korzystać.

Edge – bezpłatny portfel oprogramowania

Zrzut ekranu sekcji strony edge.app Strona domowa aplikacji Edge

Edge to poręczna aplikacja mobilna dostępna zarówno w Apple App Store, jak i Google Play Store. Rejestrując się, otrzymujesz bezpieczne konto, na którym przechowujesz swoje kryptowaluty w jednym miejscu. Kolejną wielką zaletą Edge jest jej reputacja. Jego recenzje nie tylko wskazują, że jest bezpieczny, ale także system logowania jest tak bezpieczny, że inne firmy używały go jako samego systemu uwierzytelniania.

Wniosek

Wkrótce możemy żyć w świecie, w którym kupowanie bitcoinów przez PayPal jest tak proste, jak zamówienie pizzy.

Do tego czasu te renomowane giełdy kryptograficzne są świetnym sposobem na kupowanie bitcoinów za wszystko, do czego chcesz go używać.

FAQ

Czy możesz kupić Bitcoin za pomocą karty kredytowej??

Tak, możesz. Ale cały proces nie jest zwykłym odwiedzaniem strony internetowej i kupowaniem towarów. Musisz przejść przez wyspecjalizowaną platformę, która nazywa się pośrednictwo lub giełda. Dzięki tej usłudze Twoje pieniądze fiducjarne zostaną wymienione na kryptowalutę, w tym przypadku na Bitcoin.

Czy możesz kupić Bitcoin za pomocą karty debetowej??

Kupowanie Bitcoin za pomocą karty debetowej jest całkowicie bezpieczne, o ile korzystasz z zaufanej giełdy.

Czy możesz kupić Bitcoin za pomocą PayPal??

Nie bezpośrednio. Możesz korzystać z PayPal w połączeniu z platformą handlową, taką jak Etoro lub platformą peer-to-peer.

Czy PayPal ma portfel bitcoinów??

Nie. Nie możesz zasilić swojego konta PayPal za pomocą Bitcoin w systemie PayPal. Jednak korzystając z giełdy takiej jak Coinbase, możesz sprzedawać bitcoiny na swoje konto PayPal.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector