Jak kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej

Kup Ethereum za pomocą karty kredytowej

Ethereum to jedna z najpopularniejszych i najczęściej wymienianych kryptowalut na rynku. W dzisiejszym przewodniku wyjaśnimy, jak możesz kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej.

Kup Ethereum z Coinbase

Coinbase to jedna z najlepszych giełd w świecie kryptowalut, która obsługuje również zakupy Ethereum za pomocą karty.

Aby kupić Ethereum, musisz najpierw zarejestrować konto w Coinbase. Będziesz również musiał podać swój identyfikator do celów KYC i AML. Po potwierdzeniu będziesz mógł wybrać metodę wpłaty, którą w naszym przypadku będzie karta kredytowa lub debetowa.

Następnie Coinbase zweryfikuje Twoją kartę kredytową lub debetową, wysyłając dwie małe płatności testowe, a następnie będziesz mógł kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej.

Proces kupowania ETH stąd jest taki sam, jak w przypadku każdej innej kryptowaluty; wpisujesz kwotę, którą chcesz kupić i wybierasz opcję „Karta” jako opcję płatności. Po zakończeniu procesu Ethereum powinno zostać zaksięgowane na Twoim koncie w ciągu zaledwie kilku minut.

Coinbase pobiera opłatę w wysokości 3,99% od wszystkich zakupów kartą kredytową i debetową.

kup Ethereum na Coinbase

Instrukcje krok po kroku:

 1. Wejdź na stronę Coinbase i kliknij „Zapisz się„;
 2. Podaj swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail;
 3. Wybierz kartę kredytową jako opcję płatności;
 4. Prześlij zdjęcie swojego paszportu, dowodu osobistego lub prawa jazdy;
 5. Wejdź do zakładki „Kup / Sprzedaj” i wybierz, ile Ethereum chcesz kupić;
 6. Kliknij „kup”.

Kup Ethereum z CEX.io

CEX to kolejna dobrze ugruntowana giełda kryptowalut, która oferuje użytkownikom możliwość zakupu Ethereum za pomocą kart kredytowych. Usługa ma przyjazny dla użytkownika interfejs zarówno w wersji stacjonarnej, jak i mobilnej i jest dostępna dla użytkowników z wielu krajów, w tym niektórych stanów USA.

Firma posiada zarówno usługę maklerską (kupuj bezpośrednio z giełdy), jak i platformę transakcyjną (odpowiednią dla bardziej zaawansowanych użytkowników), ale na pierwszym z nich opłaty będą wydawać się wyższe, ponieważ są już uwzględnione w kursie, podczas gdy na handlu platformie będziesz miał lepsze kursy wymiany.

Po zarejestrowaniu i potwierdziłeś swój identyfikator w CEX, wybierz swoją kartę kredytową jako opcję płatności. CEX może zająć do 48 godzin, aby zweryfikować Twoją kartę kredytową, po czym możesz od razu kupić Ethereum. Aby potwierdzić swoją kartę, będziesz musiał dostarczyć selfie z kartą, ale musisz uważać, aby zapewnić odpowiednią, albo będziesz musiał zrobić kolejną.

CEX pobiera opłatę w wysokości 3,5% + 0,25 USD / 0,20 GBP wydatków na wpłaty kartą kredytową w wysokości 3,80 USD / 2,90 GBP za wypłaty kartą (oprócz 1,2% za wypłaty kartą kredytową). Należy pamiętać, że CEX ma również 7% kosztów administracyjnych, które są dodawane do kursu wymiany Ethereum oferowanego na stronie. Będziesz musiał uważać, aby opłaty nie sumowały się więcej, niż możesz sobie pozwolić.


kup Ethereum z CEX.io

Instrukcje krok po kroku:

 1. Iść do CEX.io i otwórz konto;
 2. Wybierz metodę płatności kartą kredytową;
 3. Podaj informacje o swojej karcie;
 4. Prześlij 2 zdjęcia, aby zweryfikować swoją tożsamość: selfie z kartą bankową oraz zdjęcie karty bankowej i dowodu osobistego;
 5. Przejdź do „Kupuj / Sprzedaj” i kliknij Ethereum;
 6. Wybierz kwotę ETH, którą chcesz kupić;
 7. Kliknij kup.

Kup Ethereum z eToro

eToro to giełda kryptowalut, która umożliwia łatwe zakupy. Możesz kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej w ciągu zaledwie kilku minut, ponieważ proces rejestracji na eToro jest łatwe i szybkie. Użytkownicy mieszkający w Stanach Zjednoczonych nie mogą korzystać z platformy, więc najpierw sprawdź, czy Twój kraj jest obsługiwany przez usługę.

Aby móc handlować na eToro, będziesz musiał wypełnić krótkie wymagania Poznaj swojego klienta (KYC) i przeciwdziałanie praniu pieniędzy (AML). Będziesz musiał dostarczyć kilka dokumentów potwierdzających Twoją tożsamość. Eterowe wpłaty za pomocą karty kredytowej bez wypełniania KYC i AML są możliwe, ale kiedy będziesz musiał udowodnić swoją tożsamość przy wypłacie.

Podczas handlu możesz również ustawić limity, takie jak „stop loss” i „take profit”, które umożliwiają określenie, przy jakiej wartości należy zamknąć transakcję.

eToro nie pobiera od użytkowników żadnych opłat, gdy kupują Ethereum za pomocą karty kredytowej.

eToro

Instrukcje krok po kroku:

 1. Przejdź do strony eToro i zarejestruj się, aby założyć konto;
 2. Wpłać środki za pomocą karty kredytowej, przechodząc do przycisku po lewej stronie ekranu;
 3. Wybierz, ile chcesz wpłacić iw jakiej walucie;
 4. Po dokonaniu wpłaty środki zostaną natychmiast przelane na konto;
 5. Wybierz, ile chcesz wydać i kliknij „otwórz transakcję” u dołu;
 6. Wybierz, ile ETH chcesz kupić;
 7. Kup ETH.

Wypłać Ethereum do swojego portfela

ethwallet

Upewnij się, że po zakupie Ethereum za pomocą karty kredytowej natychmiast przenieś środki do własnego portfela. Pozostawienie monet w portfelu wymiany sprawia, że ​​są one podatne na włamania lub możesz je stracić, jeśli wymiana zostanie nagle zamknięta.

Będziesz musiał wysłać swoje tokeny na adres portfela Ethereum. Istnieje wiele typów portfeli obsługujących Ethereum, czy to komputerowych, mobilnych, sprzętowych itp. Możesz zapoznać się z naszym artykułem, aby dowiedzieć się więcej o portfelach Ethereum. Twój adres wygląda jak długi ciąg liter i cyfr, który możesz wygenerować z portfela Ethereum.

Wycofywanie Ethereum

 1. Przejdź do swojego konta wymiany i przejdź do sekcji Wypłaty;
 2. Wybierz portfel, z którego będziesz wypłacać (w tym przypadku portfel ETH);
 3. Wybierz, aby dokonać wypłaty do swojego portfela kryptowalut;
 4. Podaj adres portfela ETH;
 5. Wprowadź kwotę, którą chcesz wypłacić (najlepiej całą kwotę);
 6. Kliknij przycisk wycofania;
 7. Poczekaj, aż środki zostaną zaksięgowane w Twoim portfelu.

Wniosek

To był nasz przewodnik, jak kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej. Nie jest konieczne korzystanie z naszych sugerowanych giełd do zakupu ETH, ale ogólny proces jest taki sam, jeśli wybierzesz inne platformy transakcyjne.

Wyróżniony obraz: congtienao.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map