Jak kupić Ripple (XRP) na Binance

Kup Ripple na Binance

Ripple miał fenomenalny ostatni rok, z wieloma nowymi osiągnięciami, nowymi i ekscytującymi partnerstwami i różnymi innymi osiągnięciami, pomimo makabrycznego rynku niedźwiedzi. Wszystko to miało taki wpływ na rynek, że XRP, natywna kryptowaluta Ripple, zajmuje teraz drugie miejsce w rankingu CoinMarketCap, „Kradzież” długo trzymanej korony z głowy Ethereum.

Wydaje się, że wśród ekspertów kryptograficznych i czołowych inwestorów panuje ogólna zgoda co do tego, że XRP stanie się jeszcze bardziej pożądany w 2019 r., Tylko po to, aby jeszcze bardziej umocnić swoją pozycję jako bardzo gorącej monety. Jeśli obecnie jesteś zainteresowany inwestycją w Ripple, pierwszym krokiem jest zakup XRP.

Kup XRP na Binance

Na szczęście istnieje wiele giełd kryptowalut, na których każdy może łatwo kupić Ripple prawie bez wysiłku. Jednak do dziś Binance pozostaje jedną z najlepszych dostępnych opcji. Pomimo tego, że jest jedną z nowszych giełd kryptowalut na rynku, Binance uplasował się na szczycie list popularności dzięki usługom wymiany kryptowalut, imponującej liczbie ICO, profesjonalnemu podejściu, wysokiej jakości usługom i funkcjom ( takich jak dwa tryby handlu – podstawowy i zaawansowany), a także niskie opłaty transakcyjne.

Poniżej znajdziesz prosty, ale kompletny przewodnik, jak kupić Ripple na Binance.

Krok 1 – Zarejestruj konto Binance

Aby skorzystać z giełdy, musisz najpierw założyć konto. Proces jest dość nieskomplikowany. Wejdź na oficjalną stronę internetową i kliknij „Zarejestrować”W prawej górnej części ekranu.

Krok 2 – Zweryfikuj swoje konto (opcjonalnie)

Aby zweryfikować swoje konto, musisz wypełnić formularz rejestracyjny. Pamiętaj, że nie musisz weryfikować swojego konta, jeśli nie planujesz wypłacać więcej niż 2 BTC dziennie (poziom 1). Poziom 2 umożliwia do 100 BTC dziennie, ale wymaga przesłania dokumentu tożsamości ze zdjęciem i poczekania, aż zespół zatwierdzi weryfikację.

Krok 3 – Zasil swoje konto

Aby zasilić swoje konto, odwiedź sekcję „Fundusze”. Wybierz opcję „Wpłaty / Wypłaty”, wybierz żądaną kryptowalutę do wpłaty z menu rozwijanego. Kliknij przycisk „Wpłać” obok niego i użyj podanego adresu portfela, aby zakończyć proces, wysyłając środki na podany adres. Czas potwierdzenia tego procesu różni się w zależności od wybranej monety. Zwykle czasy potwierdzenia dla większości kryptowalut są szybsze niż w przypadku Bitcoin, co może chwilę potrwać.

Krok 4 – Rozpocznij handel

Jedną z cech, które sprawiają, że Binance jest tak renomowaną giełdą, jest unikalny interfejs, który oferuje dwa tryby: podstawowy i zaawansowany. Ponieważ istnieje bardzo duża szansa, że ​​jesteś początkującym inwestorem, skupimy się bardziej na pierwszym trybie. Kiedy Tryb podstawowy jest w pełni załadowany, przejdź przez prawą górną stronę interfejsu i znajdź parę kryptowalut, którą chcesz handlować.

Po wybraniu żądanej waluty możesz wyświetlić ceny, po których ludzie są skłonni sprzedać w górnej połowie, na czerwono, a ceny, po których ludzie są skłonni kupić, na zielono w dolnej połowie. Liczba pośrodku wskazuje ostatnią cenę sprzedaży.


www.binance.com

Użyj środkowego pola pod wykresem, aby złożyć zlecenie kupna, a po prawej stronie powinno być zaznaczone na zielono pole zakupu. Możesz ręcznie wprowadzić cenę, po której chcesz kupić, lub kliknąć liczbę w lewej kolumnie.

Należy pamiętać, aby upewnić się, że karta „Limit” jest aktywna. Tę zakładkę znajdziesz pod wykresem cen pary. Jeśli chcesz kupić XRP po jego aktualnej cenie, kliknij zakładkę „Rynek” i wprowadź kwotę XRP, którą chcesz kupić. Zamówienie powinno zostać zrealizowane niemal natychmiastowo.

Po złożeniu zamówienia powinno ono być widoczne pod sekcją „Otwarte zamówienia”, dopóki nie zostanie wypełnione. Możesz wypłacić nowo zakupione monety z menu „Wpłaty / Wypłaty”.

Opłaty Binance

Aby kupić Ripple na Binance, niezależnie od swojego doświadczenia w handlu kryptowalutami, ważne jest, aby znać system opłat platformy. Binance pobiera średnią opłatę w wysokości 0,1% od każdej dokonanej transakcji. Jeśli jednak zdecydujesz się zapłacić Binance Coin (oficjalny token giełdy), otrzymasz 50% zniżki na wszystkie opłaty transakcyjne. Opłaty za wypłatę są różne dla każdej kryptowaluty. W przypadku XRP opłata za wypłatę wynosi 0,25 XRP. Więcej informacji o opłaty można znaleźć w oficjalnej sekcji.

Wniosek

Biorąc pod uwagę wszystko, co zostało powiedziane, zakup XRP na Binance jest zdecydowanie jedną z najlepszych opcji dostępnych obecnie na rynku. Mimo że Binance jest stosunkowo nową giełdą kryptowalut. Jest to jedna z najbezpieczniejszych giełd w tej chwili (pomimo próby włamania w marcu 2018 r.), Ma bardzo konkurencyjne opłaty i jest w stanie przetworzyć około 1,4 miliona zamówień na sekundę. Możesz również przeczytać ten artykuł na XRPNow o tym, jak kupić Ripple z różnych giełd.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector