Jak kupić Ripple (XRP) w Indiach

Czasami nie jest łatwo kupić INR do XRP i innych kryptowalut w wielu krajach. W tym artykule wyjaśnimy, jak kupić Ripple w Indiach. Ripple jest obecnie trzecią co do wielkości kryptowalutą na rynku i przyciągnęła uwagę kilku inwestorów. 

Indie to także jeden z najpotężniejszych krajów na Ziemi. Mimo to rząd Indii utrudnił rozwój rynku kryptowalut. Dlatego skupimy się na tym, aby poinformować Cię, jak kupić Ripple w Indiach.

Co to jest Ripple?

marszczyć monety

Zanim powiemy Ci, jak kupić Ripple w Indiach, ważne jest, aby wiedzieć, czym jest Ripple (XRP). Ripple to nie tylko wirtualna waluta, ale także sieć płatności. Dzięki niemu banki i instytucje finansowe mogą przesyłać środki za granicę za zaledwie kilka centów.

Korzystając z zasobu cyfrowego XRP, osoby fizyczne mogą jeszcze bardziej skrócić czas transakcji. Rzeczywiście, zamiast korzystać z walut fiducjarnych, możliwe jest wykorzystanie XRP jako źródła płynności. Wiele korytarzy fiducjarnych nie ma wystarczającej płynności. W tym miejscu Ripple może zwiększyć wartość i rozwiązać duży problem.

Jak kupić Ripple w Indiach

Ponieważ rynek kryptowalut XRP / INR po raz kolejny posuwa się naprzód, zakup tego krypto stał się ważnym pytaniem. Z czasem Ripple może stać się jednym z najważniejszych zasobów wykorzystywanych do dokonywania przelewów transgranicznych.

Teraz podzielimy się z Tobą, które są jednymi z najlepszych sposobów kupowania Ripple w Indiach. Ogólnie rzecz biorąc, najłatwiejszym sposobem nabycia Ripple jest skorzystanie z lokalnej giełdy kryptowalut. Jednak giełdy kryptowalut w kraju zostały poważnie dotknięte przez lokalne przepisy. 

Rzeczywiście, wiele giełd, takich jak BTCXIndia czy Coindelta, musiało zamknąć swoją działalność. Chociaż mogłeś kupić Ripple za pomocą tych giełd, teraz już nie działają.

Należy wziąć pod uwagę, że istnieją inne sposoby kupowania Ripple w Indiach. Niemniej jednak mogą nie być tak łatwe i proste, jak w przypadku wymiany.

BuyUCoin

Jedną z platform, która pozwoliłaby ci zdobyć Ripple, jest BuyUCoin. Ten system ma siedzibę w Delhi i byłby bardzo przydatny do wejścia na rynek kryptowalut. Użytkownicy mogą kupować Ripple za pomocą rupii indyjskiej (INR), lokalnej waluty.

Jednocześnie pomogłoby ci to w sprzedaży Ripple w Indiach, gdybyś chciał to zrobić. Zaletą BuyUCoin jest to, że pomógłby on również użytkownikom kupować i sprzedawać inne kryptowaluty. Jeśli jesteś inwestorem kryptowalutowym w Indiach, może to być bardzo dobra i funkcjonalna platforma.

Jeśli chcesz handlować za pośrednictwem tej platformy, weź pod uwagę spready, które mogą być w jakiś sposób wysokie. Jednocześnie ma wyższe opłaty niż tradycyjne giełdy kryptowalut. Opłaty producenta i takera wynoszą 0,42% i 0,84% – w Indiach nie jest tanio.


Pomimo wyżej wymienionych rzeczy BuyUCoin może być dobrym rozwiązaniem na zakup Ripple w Indiach.

Bitbns

Jeśli chcesz wiedzieć, jak kupić Ripple w Indiach, Bitbns mogłoby być dobrym rozwiązaniem. Jest to sieć P2P, która umożliwia użytkownikom handel kryptowalutami, w tym Ripple. Aby rozpocząć handel na Bitbns, będziesz musiał założyć konto.

Platforma wymagałaby karty PAN – która jest obowiązkowa dla użytkowników z Indii i wielu innych dokumentów. Rzeczywiście, użytkownicy musieliby przedstawić identyfikator wyborcy lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Chociaż nie jest to idealne rozwiązanie do dostarczania wszystkich tych informacji, rząd Indii tego wymaga.

Rynek P2P zaczął działać pod koniec 2017 roku. W tym czasie rynek kryptowalut osiągał najwyższy punkt w historii. Użytkownicy mogą łatwo kupować, sprzedawać i przechowywać kryptowaluty. Podobnie jak w przypadku poprzedniej platformy, Bitbns pozwoliłby Ci kupować i sprzedawać inne cyfrowe aktywa na rynku. Niektóre z tych wirtualnych walut to między innymi Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) lub Ethereum (ETH).

Wreszcie, użytkownicy mogą rozpocząć obsługę zasobów cyfrowych za pośrednictwem tej platformy, używając swoich INR. Wiele platform obsługuje tylko rozwiązania kryptograficzne. Dlatego Bitbns może być dobrym sposobem na zdobycie Ripple w Indiach.

Binance

Binance to jedna z największych giełd kryptowalut na świecie. Platforma weszła na rynek indyjski, aby oferować rozwiązania dla handlowców. Rzeczywiście, była to bardzo mile widziana inicjatywa, biorąc pod uwagę, że indyjskie organy regulacyjne podjęły twarde środki dotyczące kryptowalut.

Kilka miesięcy temu Binance ogłosił, że nabył WazirX Wymieniać się. Platforma ta działała na wsi, ale musiała zakończyć swoją działalność. Wpłynęło to na większą liczbę użytkowników w kraju, którzy chcieli kupić Ripple jako inwestycję.

Dzięki Binance użytkownicy mogą łatwo kupować Ripple za pomocą INR. Osoby fizyczne otrzymają USDT, które można następnie wykorzystać do zakupu Ripple lub innych kryptowalut. Warto wspomnieć, że handlowcy będą używać platformy WazirX do wykonywania transakcji. Binance zapewnia niezbędną infrastrukturę, aby użytkownicy mogli kupować USDT za pomocą lokalnej waluty.

W książce zamówień P2P będziesz musiał złożyć zamówienie kupna. Następnie zostanie dopasowany do kupującego i / lub sprzedawcy. To z łatwością zakończyłoby transakcję INR i Ripple.

Teraz handlowcy mogą natychmiast przesyłać środki między kontami Binance i WazirX. Ponadto będą logować się do WazirX za pomocą swoich kont Binance. Ponadto użytkownicy Binance mogą również kupować i sprzedawać USDT za pomocą platformy handlowej P2P WazirX na Binance.

Jedna z głównych zalet Binance wiąże się z tym, że posiada dużą płynność. Ponadto oferuje użytkownikom możliwość kupowania i sprzedawania innych zasobów cyfrowych. Jak widać, Binance oferuje rozwiązania na bardzo trudnym rynku.

Przechowuj Ripple w Portfelu Ledger

Ledger to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dostawców portfeli sprzętowych na świecie. Dzięki niemu użytkownicy mogą teraz bezpiecznie przechowywać swoje wirtualne waluty. Chociaż nie jest to związane z kupowaniem Ripple w Indiach, pomoże to użytkownikom w bezpiecznym przechowywaniu zasobów cyfrowych.

Giełdy kryptowalut nie są najlepszym sposobem na przechowywanie wirtualnych walut. Rzeczywiście, trzymanie środków na giełdach jest bardzo niebezpieczne. Dzieje się tak, ponieważ są one zawsze celem atakujących i hakerów. Jeśli złośliwy podmiot będzie mógł uzyskać dostęp do środków giełdy, użytkownicy z pewnością stracą swój kapitał.

Ledger zapewnia użytkownikom możliwość bezpiecznego przechowywania swoich środków. Pozwoliłoby im to na trzymanie dużych ilości Ripple bez obawy o to, że zostaną zaatakowani. Najpopularniejszymi rozwiązaniami dostarczanymi przez Ledger są Ledger Nano S i Ledger Nano X. Te dwa portfele sprzętowe są najpopularniejsze na rynku.

Oprócz tego Ledger oferuje również bardziej zaawansowane rozwiązania dla większych inwestorów i firm. Zarówno Ledger Nano X, jak i Ledger Nano S są przydatne dla małych i dużych traderów.

Wniosek

Warto zauważyć, że Ripple stale się rozwija i może zapewnić ogromne możliwości inwestycyjne na różnych rynkach. Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł Ci zrozumieć, jak lepiej obsługiwać zasoby cyfrowe.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector