Jak kupić Ripple (XRP) w Stanach Zjednoczonych

Ripple to jedna z najpopularniejszych walut wirtualnych na rynku. Jednak nie każdy wie, jak go kupić. W tym artykule wyjaśnimy, jak kupić Ripple w USA. Głównym celem będzie podzielenie się z Tobą najlepszymi sposobami nabycia XRP na tym rynku. 

Warto wspomnieć, że każdy z krajów, w których działają kryptowaluty, ma inne zasady. Nie wszystkie jurysdykcje pozwalają użytkownikom obsługiwać zasoby cyfrowe w ten sam sposób. Dlatego niektóre giełdy nie działałyby w niektórych krajach.

Co to jest Ripple?

Chociaż XRP jest trzecią co do wielkości wirtualną walutą na rynku, są inwestorzy, którzy o tym nie wiedzą. To jeden z najbardziej dochodowych i największych aktywów cyfrowych na świecie. Rzeczywiście, CoinMarketCap pokazuje, że jest to obecnie najpopularniejsza kryptowaluta po Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH) oraz Tether (USDT). 

Ripple, firma stojąca za XRP i jego rozwojem, pomaga całej sieci w rozwoju. Podpisują nowe partnerstwa z firmami finansowymi i promują wykorzystanie XRP. XRP można wykorzystać do obniżenia kosztów transakcji w przypadku przelewów transgranicznych. Jest to z pewnością przydatne dla firm, które oferują usługi przekazów pieniężnych.

Stany Zjednoczone są ważnym rynkiem dla przekazów pieniężnych. Wiele osób pracuje obecnie w Stanach Zjednoczonych i przesyła środki z powrotem do swoich krajów. Ten rynek przekazów pieniężnych rośnie z dnia na dzień. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak kupić Ripple w USA.

Konieczne jest zapewnienie lepszych usług oferowanych firmom finansowym, które pomagają użytkownikom w wysyłaniu funduszy za granicę. Właśnie dlatego Ripple wykonuje majestatyczną pracę, rozszerzając wykorzystanie XRP w różnych jurysdykcjach. W tej chwili z usług Ripple korzysta ponad 300 firm na całym świecie.

Jak kupić Ripple w USA

Ripple idzie do przodu na rynku. Jak wspomniano wcześniej, starają się przyciągnąć większą liczbę firm z różnych kontynentów. To z pewnością pomoże podnieść cenę XRP w dłuższej perspektywie.

W tej sekcji przedstawimy Ci najbardziej efektywne sposoby kupowania Ripple w Stanach Zjednoczonych. Zasadniczo giełdy są najszybszą i najłatwiejszą opcją dla użytkowników, aby uzyskać dostęp do tej wirtualnej waluty. Jeśli korzystasz już z najpopularniejszych giełd, ten przewodnik będzie dla Ciebie bardzo prosty. Mając to na uwadze, być może dowiesz się o nowej opcji nabycia Ripple.

Binance.US Crypto Exchange

Binance jest prawdopodobnie najpopularniejszą platformą kryptograficzną do pozyskiwania zasobów cyfrowych. Chociaż działał pod domeną Binance.com, obecnie oferuje usługi za pośrednictwem Binance.US.

Podstawowym rozwiązaniem jest wymiana spotowa. Binance umożliwia handlowcom wymianę walut wirtualnych na USD w ich wersji Binance.US. Jednocześnie zawierają kilka stablecoinów dla traderów, którzy uważają, że lepiej jest używać kryptowalut. Binance to jeden z najłatwiejszych sposobów zakupu Ripple w USA. 

Oprócz tego Binance dodało już kontrakty terminowe i transakcje z depozytem zabezpieczającym dla walut wirtualnych. Jest to również bardzo przydatne dla traderów, którzy chcą ulepszyć swoje strategie handlowe. Ponadto Binance ma dużą liczbę par handlowych, co jest dobre, aby zdywersyfikować Twój portfel.


Giełda oferuje również szeroki wachlarz usług finansowych. Pozwalają teraz użytkownikom stawiać swoje wirtualne waluty – jeśli ma to zastosowanie. Ponadto Binance oferuje usługi pożyczkowe, które pomagają użytkownikom generować dodatkowe środki na ich kontach.

To będzie jeden z najłatwiejszych sposobów zakupu Ripple w Stanach Zjednoczonych. Rzeczywiście, Binance pomaga również użytkownikom kupować waluty cyfrowe za pomocą kart kredytowych i debetowych. Jest to jeden z najprostszych sposobów kupowania i sprzedawania wirtualnych walut. Jeśli jesteś już użytkownikiem kryptowalut, możesz wysłać swoje środki do Binance i wymienić je na XRP.

Coinbase Crypto Exchange

blog.coinbase.com

Coinbase to kolejna popularna platforma do handlu kryptowalutami na rynku. Działają nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale są również obecni w wielu krajach. Główną różnicą w stosunku do Binance jest fakt, że Coinbase ma mniej par handlowych. Dlatego Binance byłoby lepszą platformą, gdybyś miał zdywersyfikowany portfel.

Główną zaletą korzystania z Coinbase są przyjazne dla użytkownika rozwiązania. Może to być świetna platforma dla nowicjuszy, którzy nie wiedzą, jak radzić sobie z walutami cyfrowymi. Ta giełda oferuje użytkownikom możliwość zakupu Ripple i innych wirtualnych walut za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Jednocześnie, jeśli jesteś bardziej zaawansowanym użytkownikiem, możesz po prostu otworzyć konto Coinbase Pro. Coinbase Pro to zaawansowana wersja usług handlu kryptowalutami oferowanych przez Coinbase. Jeśli chcesz handlować aktywami cyfrowymi, będzie to dla Ciebie bardzo przydatna platforma.

Co więcej, Coinbase oferuje podobne usługi do Binance w zakresie obstawiania. Biorąc pod uwagę, że niektóre waluty wirtualne pozwalają użytkownikom zarabiać na stawkach, giełdy czerpią z tego korzyści. Jednym z zasobów cyfrowych, który obecnie oferuje te rozwiązania, jest Tezos (XTZ). W przyszłości można dodać również Cardano (ADA).

Zarówno Coinbase, jak i Binance ściśle przestrzegają przepisów amerykańskich. Będzie to bardzo przydatne, jeśli w ramach wymiany pojawi się problem prawny. W przeszłości wiele firm kryptograficznych musiało zakończyć swoją działalność, ponieważ nie przestrzegały lokalnych przepisów.

Coinbase może również dodawać rozwiązania inwestycyjne na czas określony dla użytkowników. Może to być bardzo przydatne, aby przyciągnąć nowych handlowców. Inwestorzy szukają różnych sposobów dywersyfikacji swoich inwestycji i funduszy. Jak powiedzieliśmy wcześniej, Coinbase jest bardzo przydatne dla nowych użytkowników i tych, którzy nie mają dużego doświadczenia.

Bitstamp Crypto Exchange

Bitstamp to również popularna giełda kryptowalut, która koncentruje się na kilku parach handlowych dla użytkowników. Obecnie oferują osobom fizycznym możliwość handlu XRP również z USD i EUR. Jest to szczególnie przydatne dla tych, którzy mają rachunki bankowe zarówno w EUR, jak i USD.

Sposób, w jaki to działa, jest bardzo prosty. Aby zdobyć Ripple, będziesz musiał wysłać trochę środków na platformę. Po przetworzeniu przelewu będziesz mieć możliwość uzyskania żądanego XRP.

W Bitstamp będziesz mógł handlować XRP na BTC, EUR i USD, jak wspomniano powyżej. Te trzy pary handlowe stanowią 15% całkowitego wolumenu obrotu platformy. Jeśli jesteś zainteresowany tylko nabyciem Ripple, będzie to bardzo łatwe do zrobienia z Bitstamp.

Co więcej, zawsze możesz mieć minimalną dywersyfikację. Na przykład możesz kupić na tej giełdzie Bitcoin, Ethereum i Litecoin. W przyszłości Bitstamp może również zacząć oferować inne usługi, tak jak obecnie robią to Coinbase i Binance.

Portfel sprzętowy Ledger

shop.ledger.com

Trzymanie najpopularniejszych kryptowalut – w tym Ripple – na giełdzie jest niebezpieczną rzeczą. Jeśli jesteś właścicielem dużej ilości XRP, najlepiej jest użyć portfela sprzętowego. Dzięki tym portfelom możesz nie tylko być prawdziwym właścicielem swoich środków, ale także chronić się przed atakami.

Hakerzy zwykle atakują giełdy kryptowalut, aby ukraść ich fundusze. Kiedy tak się stanie, wszystkie środki, które masz na platformie internetowej, mogą łatwo zniknąć. Właśnie dlatego Ledger opracował dwa najlepsze rozwiązania do przechowywania Ripple i innych kryptowalut.

Ledger Nano S i Ledger Nano X to najpopularniejsze urządzenia stworzone przez Ledger. Te dwa portfele sprzętowe oferują użytkownikom możliwość kontrolowania swoich funduszy. Jednocześnie są chronione przed włamaniami do kryptowalut i atakami na giełdy.

Wniosek

W tym artykule odpowiedzieliśmy na pytanie, jak kupić Ripple w USA. Istnieją trzy główne platformy, na których możesz to zrobić: Coinbase, Binance i Bitstamp. Niemniej jednak w kraju istnieje wiele innych platform, na których można nabyć Ripple. Rzeczywiście, możesz nawet kupić Ripple za gotówkę, jeśli twój znajomy sprzedaje tę wirtualną walutę.

Jednocześnie doradziliśmy zakup portfela sprzętowego do przechowywania zasobów cyfrowych. W ten sposób Twoje fundusze będą przez cały czas chronione przed atakującymi i włamaniami, na które cierpią giełdy kryptowalut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector