Jak kupić Ripple (XRP) w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Ripple (XRP) to jedna z największych kryptowalut na rynku. W tym nowym przewodniku podzielimy się z Tobą, jak kupić Ripple w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nawet jeśli może się to wydawać łatwe dla doświadczonych traderów, nie jest to takie proste dla nowicjuszy.

Przewodnik wyjaśni, które giełdy kryptowalut są najlepsze, aby wejść na rynek w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jak wspomniano wcześniej, Ripple jest dobrze znaną kryptowalutą w tej przestrzeni, a teraz jest trzecią co do wielkości wirtualną walutą po Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH).

Istnieje kilka jurysdykcji, które uregulowały rynek kryptowalut. Zjednoczone Emiraty Arabskie to miejsce, w którym technologia blockchain prosperowała w ostatnich latach. Ripple rozwija się również na rynku wraz z instytucjami finansowymi ZEA. Dlatego może to być dobra okazja dla użytkowników do nabycia Ripple.

W następnych sekcjach pokażemy, jakie są najlepsze opcje zakupu Ripple w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Co to jest Ripple?

Rozwój XRPcryptopolitan.com

Jak dzieliliśmy się z wami w przeszłości, Ripple jest szanowaną i ugruntowaną firmą w branży kryptowalut. Jej głównym celem jest oferowanie zaawansowanych rozwiązań finansowych dla firm i banków na całym świecie.

W dzisiejszych czasach z pewnością trudno jest przenosić środki z jednego kraju do drugiego. Transfery są rzeczywiście drogie i powolne w dokonywaniu dla osób fizycznych i firm finansowych. Ripple proponuje kilka rozwiązań tego problemu, a jedno z nich jest oparte na XRP.

To rozwiązanie płynności na żądanie (ODL) zapewnia płynność szerokiemu zakresowi par walutowych. Firmy mogą z łatwością usprawnić swoje transfery w określonych korytarzach, korzystając z kryptowaluty XRP. Dzięki niemu koszty i czas transakcji zostaną znacznie zmniejszone.

W tej chwili Ripple współpracuje z około 300 firmami z różnych regionów. Pozwalają tym firmom na podłączenie do RippleNet, sieci finansowej. RippleNet sprawia, że ​​połączenia między firmami finansowymi są znacznie łatwiejsze i szybsze niż w przeszłości.

W przyszłości region Bliskiego Wschodu i ZEA mogą odegrać ważną rolę w ekspansji Ripple. Oprócz tego może to stać się centrum ekspansji Ripple na inne regiony. Dowiedz się, jak kupić Ripple w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, korzystając z tego krótkiego przewodnika.

Jak kupić Ripple w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Jeśli chcesz być częścią rynku kryptowalut, możesz zacząć od zakupu Ripple. Ta wirtualna waluta osiągnęła najwyższą cenę w styczniu 2018 r., Kiedy była sprzedawana po około 3,85 USD. Choć możemy tylko spekulować na temat jego przyszłości, jest kilku inwestorów, którzy chcieliby wejść na rynek.

Udostępnimy Ci jedne z najlepszych platform do zakupu XRP w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Giełdy kryptowalut to najlepszy sposób na zakup nie tylko XRP, ale także innych wirtualnych walut. Nawet jeśli możesz korzystać z platform P2P i platform gotówkowych, giełdy są bardzo przyjazne dla użytkownika i proste.

Jeśli od dłuższego czasu handlujesz zasobami cyfrowymi, ten przewodnik poszerzy Twoją wiedzę. Jeśli jesteś tylko nowym użytkownikiem, będzie to najlepszy przewodnik, jaki znajdziesz na temat zakupu Ripple w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.


Weź pod uwagę, że giełdy generalnie muszą być zgodne z przepisami Know-Your-Customer (KYC). Są to wymogi prawne, które rozszerzyły się na cały świat, aby uniknąć finansowania terroryzmu i innych działań przestępczych. Mimo to giełdy są zwykle bardzo przydatne dla użytkowników kryptowalut.

BitOasis

Ta giełda kryptowalut utworzona w 2015 roku byłaby bardzo przydatna, aby uzyskać dostęp do rynku. Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych giełd nie tylko w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale także na Bliskim Wschodzie.

Platforma oferuje użytkownikom możliwość kupowania i sprzedawania zasobów cyfrowych. Niektóre z walut wirtualnych zawartych poza XRP to Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) i Ethereum (ETH). Niemniej jednak obsługują również wiele innych zasobów cyfrowych.

Warto zaznaczyć, że BitOasis przyjmuje depozyty fiducjarne. To znacznie ułatwiłoby wejście na rynek i rozpoczęcie obsługi wirtualnych walut. Nie wszystkie giełdy mają włączoną tę opcję. Chociaż wiele z nich obsługuje USD i EUR, tylko kilka z nich obsługuje XRP / AED.

Według oficjalnej strony BitOasis oferuje usługi w języku arabskim. To z pewnością plus w porównaniu do innych giełd, które mogą nie mieć tej opcji. Oprócz tego mają profesjonalną wymianę dla bardziej profesjonalnych handlowców. Jeśli chcesz czerpać zyski ze zmienności na rynku kryptowalut, może to być dla Ciebie dobra platforma.

Jeśli chodzi o opłaty, mają standardowe opłaty za każdego użytkownika handlu. Dodatkowo handlowcy, którzy mają do czynienia z dużymi kwotami środków, będą mogli uzyskać zniżkę na uiszczone opłaty.

BitOasis z pewnością będzie jedną z najlepszych platform do kupowania Ripple w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Weź pod uwagę, że nie wszystkie banki mogą zezwolić na wysyłanie środków do BitOasis.

CEX.IO

Jest to większa giełda kryptowalut z obecnością na całym świecie iz innymi usługami. Ta platforma z pewnością pomoże Ci kupić Ripple w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w zaledwie kilku krokach. CEX.IO obsługuje szeroką gamę wirtualnych walut, podobnie jak oferuje BitOasis.

Niemniej jednak CEX.IO oferuje użytkownikom możliwość handlu z szeroką gamą wirtualnych walut. Firma akceptuje przelewy Crypto Capital, Visa, Mastercard i SEPA. Niemniej jednak niektóre depozyty mają opłaty, które użytkownicy będą musieli wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wpłaty.

Zaletą CEX.IO jest wysoka płynność i głęboka księga zamówień. Ponadto oferują szeroką gamę narzędzi handlowych, które ułatwiłyby handlowcom zakup kryptowalut. Dzięki tym narzędziom doświadczeni użytkownicy będą mieli lepsze pojęcie o całym rynku kryptowalut.

Osoby, które chcą mieć ekstremalną przenośność, będą miały możliwość korzystania z aplikacji mobilnej. Ta aplikacja CEX.IO będzie przydatna podczas kupowania Ripple w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Użytkownicy bez komputera będą mogli to zrobić również w kilku prostych krokach.

Wreszcie, jeśli jesteś nowicjuszem, bardzo pomocne będą szybkie i łatwe do zrozumienia interfejsy. CEX.IO oferuje ten prosty interfejs z jasnymi wskazówkami, jak kupić Ripple w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Binance

Chociaż ta giełda kryptowalut może nie oferować obsługi AED, jest to jedna z najpopularniejszych platform. Binance rośnie od 2017 roku. Jeśli masz już wirtualne waluty, może to być najlepsza platforma kryptograficzna na temat kupowania Ripple w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Możesz wysłać tylko część środków na tę platformę z innej giełdy lub portfela kryptowalutowego. W ten sposób będziesz miał możliwość wymiany środków na Ripple. Binance to jednak platforma kryptograficzna obejmująca wiele usług. Oferują więcej niż tylko proste rozwiązania handlowe.

Osoby fizyczne mogą używać Binance do stawiania aktywów cyfrowych lub inwestowania w rozwiązania terminowe. W ten sposób użytkownicy będą mieli szansę na zdobycie wirtualnych walut i dywersyfikację swoich inwestycji.

Binance ma dużą liczbę par handlowych z XRP i innymi walutami wirtualnymi. Byłoby to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć większy portfel kryptowalut.

W przyszłości może istnieć możliwość dodania obsługi XRP / AED przez Binance. Może to przyciągnąć większą liczbę użytkowników na platformę i na rynek kryptowalut.

Portfel sprzętowy Ledger

Wszystkie wyżej wymienione giełdy mają punkt awarii, który może wpłynąć na twoje życie finansowe, ponieważ zwykle są one celem hakerów i atakujących, którzy chcą ukraść fundusze.

Aby użytkownicy mogli chronić swoje XRP i inne wirtualne waluty, powinni wydobywać swoje monety. Najlepszym sposobem na przechowywanie tych środków jest portfel sprzętowy. Jednym z najpopularniejszych producentów portfeli sprzętowych na świecie jest Ledger.

Ledger oferuje teraz dwa główne urządzenia: Ledger Nano S i Ledger Nano X. Dzięki tym dwóm portfelom użytkownicy mogą być w 100% pewni, że ich środki będą zawsze chronione. XRP i wirtualne waluty nie będą połączone z Internetem, co zmniejszy do zera szanse na włamanie.

Wniosek

Proces zakupu Ripple w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest bardzo prostym zadaniem, jeśli jesteś ekspertem i długoterminowym użytkownikiem kryptowalut. Jednak może to być trudne dla nowoprzybyłych. Najlepiej założyć konto w wyżej wymienionych giełdach i zasilić swoje konto.

W przyszłości na rynku mogą pojawić się nowe rozwiązania umożliwiające osobom fizycznym dostęp do Ripple. W tej chwili, jeśli jesteś inwestorem i posiadaczem kryptowalut, najlepszą rzeczą do zrobienia jest trzymanie środków w portfelu sprzętowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector