Jak śledzić i zarządzać swoimi inwestycjami w kryptowaluty

inwestycje kryptograficzne

Inwestowanie w kryptowalutę staje się bardzo popularne zarówno dla osób fizycznych, jak i organizacji, które mają tendencję do kupowania większej liczby aktywów cyfrowych. Kryptowalutą numer jeden pozostaje Bitcoin, który jest obecnie uważany za konkurencyjny magazyn wartości w stosunku do złota. Podobnie jak w przypadku każdej innej inwestycji, będziesz musiał śledzić swoje inwestycje w kryptowaluty, aby wiedzieć, czy osiągasz zysk, czy nie i czy musisz zmienić swoje aktywa.

Istnieje wiele sposobów śledzenia portfela inwestycyjnego kryptowaluty. Jest to możliwe dzięki wielu startupom i aplikacjom mobilnym, z których możesz wygodnie korzystać, aby być na bieżąco z inwestycją. W tym artykule opiszemy, jak śledzić swoje inwestycje w kryptowaluty za pomocą tych narzędzi.

Śledzenie inwestycji w kryptowalutach

Zasadniczo narzędzie do śledzenia inwestycji kryptograficznych to dowolna platforma cyfrowa, która umożliwia inwestorom śledzenie ich portfela kryptograficznego. Może to być aplikacja lub strona internetowa połączona z portfelem kryptowalut w celu kontrolowania zasobów cyfrowych.

Inne narzędzia do śledzenia inwestycji również integrują się z platformą giełdy kryptowalut bezpośrednio, a inwestorzy mogą ich faktycznie używać do handlu swoimi aktywami kryptograficznymi. Korzystając z tych narzędzi, będziesz mógł efektywnie zarządzać wszystkimi swoimi zasobami. W rezultacie możesz zmaksymalizować swoją inwestycję i zwiększyć wartość netto w sposób w inny sposób niemożliwy do osiągnięcia.

inwestycje kryptograficzneunsplash.com

Dlaczego potrzebujesz śledzenia inwestycji?

Kryptowaluty to nowy zestaw aktywów inwestycyjnych, który istnieje dopiero od nieco ponad 10 lat. Ponieważ na rynku nie ma jeszcze wielu inwestorów, ceny mogą być bardzo zmienne i szybko zmieniać się w krótkim czasie. Zmiany mogą być spowodowane wydarzeniami, takimi jak regulacje lub podejmowanie określonych działań przez kluczowych influencerów.

Ze względu na szybkie zmiany cen ważne jest, aby uważnie obserwować swoje inwestycje w kryptowaluty, aby wykorzystać takie zmiany na swoją korzyść. W tym miejscu pojawiają się narzędzia do śledzenia inwestycji kryptograficznych.

Oto kilka najlepszych narzędzi do śledzenia, których możesz użyć.

CoinStats

narzędzie do śledzenia inwestycji kryptograficznychppsumo.com

CoinStats to platforma do zarządzania portfelem kryptowalut, która zapewnia dostęp do różnych kryptowalut i giełd. Obecnie istnieje ponad 8000 kryptowalut i 300 giełd, z którymi możesz się połączyć. Po połączeniu portfela kryptowalutowego z giełdami lub aplikacjami możesz łatwo zarządzać swoją inwestycją dzięki aktualizacjom cen w czasie rzeczywistym i innym ważnym informacjom niezbędnym do lepszej oceny portfela.

CoinStats jest dostępny na wszystkie urządzenia, zarówno z systemem iOS, jak i Androidem, dzięki czemu możesz monitorować swoje inwestycje w kryptowaluty w podróży. Jest również dostępny w internecie, systemie macOS, bocie Telegram i zegarku Apple Watch.

Blockfolio

Recenzja Blockfolio


Blockfolio jest bardzo popularne, jeśli chodzi o zarządzanie portfelem kryptowalut. Ma ponad 5 milionów użytkowników, zyskując zaufanie wielu inwestorów kryptowalutowych. Na tej platformie masz dostęp do informacji, takich jak alerty cenowe dla twoich aktywów cyfrowych, automatyczna synchronizacja między twoim portfelem a giełdami, najnowsze wiadomości kryptograficzne i wiele innych.

Być może jedną interesującą rzeczą w tej słynnej platformie do zarządzania portfelem jest to, że jest ona całkowicie bezpłatna. Blockfolio obsługuje ponad 8000 kryptowalut i możesz za jego pośrednictwem synchronizować z 300 giełdami.

Delta

narzędzie do śledzenia inwestycji kryptograficznych

To jest portfolio kryptowalut dla urządzeń mobilnych. Choć jest to ściśle aplikacja, konkuruje ze znanymi nazwiskami, takimi jak Blockfolio, jeśli chodzi o śledzenie zasobów kryptograficznych. Z Delta, możesz śledzić swoje inwestycje w kryptowaluty w podróży, niezależnie od tego, czy podróżujesz, zostajesz w biurze, czy w domu.

Aplikacja obsługuje 2000 kryptowalut i 7 najlepszych giełd, z którymi możesz zsynchronizować się w celu handlu aktywami. Możesz także łatwo przeglądać wykresy i wykresy cen kryptowalut dzięki pięknie zaprojektowanemu, ale prostemu interfejsowi użytkownika. Jeśli jesteś fanem aplikacji i chcesz przez cały czas mieć oko na swoje inwestycje w kryptowaluty, Delta jest towarzyszem, którego potrzebujesz.

Altpocket

narzędzie do śledzenia inwestycji kryptograficznych

To kolejna aplikacja do śledzenia portfela kryptowalut, znana z fajnego projektu. Oferuje znacznie więcej niż fizyczną atrakcyjność. Dzięki niemu możesz dodawać klucze API z różnych portfeli kryptograficznych, a także importować wszystkie transakcje kryptograficzne i zarządzać nimi. Znany jako narzędzie do śledzenia portfolio społecznościowego, Altpocked pozwala również na dyskusje na temat kryptowalut w społecznościach, a także uczyć się od najlepszych handlowców kryptowalut. Jest to łatwa do zrozumienia aplikacja, którą można łatwo dostosować do własnych upodobań, aby zapewnić różnorodność.

CoinTracking

Jest to witryna do śledzenia inwestycji w kryptowaluty, która jest pierwszym w historii narzędziem do śledzenia w niszy kryptowalut. Witryna umożliwia śledzenie kluczowych informacji, takich jak dochody z kryptowalut ze wszystkich źródeł, straty i skradzione aktywa. Dodatkowo Contracking ma oprogramowanie do obsługi kryptowalut, które ułatwia obliczanie podatku od aktywów.

Plik CoinTracking app jest również dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android, z dostępem do ponad 110 zasobów i giełd do zarządzania i śledzenia. Dzięki bezpłatnej wersji możesz śledzić do 200 transakcji, co jest przyzwoitą liczbą dla przeciętnego inwestora detalicznego. Aby jednak śledzić więcej transakcji, konieczne jest uaktualnienie do wersji płatnej.

Inne sposoby zarządzania inwestycją w kryptowaluty

O ile ważne jest, aby korzystać z aplikacji do zarządzania inwestycjami kryptograficznymi i innych narzędzi, nie pomylisz się, mając inne źródła informacji i wskazówek. Jednym z najłatwiejszych sposobów uzyskania informacji kluczowych dla zarządzania portfelem jest aktywność w społecznościach odpowiednich aktywów. Niektóre z nich mają bardzo aktywne społeczności z informacjami w czasie rzeczywistym o wydarzeniach, których możesz nie znaleźć w swoim module śledzenia inwestycji.

Możesz znaleźć takie społeczności w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Reddit i Telegram. Możesz również śledzić wpływowe osoby w przestrzeni, które dostarczają cennych aktualizacji cen i innych informacji. Może to pomóc w podjęciu najlepszej decyzji o lepszym zarządzaniu portfelem.

Wniosek

Czy jesteś inwestorem kryptowalutowym? Warto wiedzieć, że aby jak najlepiej wykorzystać swoją inwestycję, musisz mieć możliwość ich śledzenia, zwłaszcza jeśli masz wiele różnych aktywów. Dlatego musisz znaleźć platforma kryptowalutowa który pokaże Ci wszystko, co musisz wiedzieć. Narzędzia do śledzenia inwestycji zostały zaprojektowane, aby pomóc w zarządzaniu wieloma aktywami, więc na pewno okażą się pomocne.

Wyróżniony obraz: unsplash.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector