Jak oglądać Netflix za pomocą VPN

Oglądanie Netflix z VPN to coś więcej niż naukowy eksperyment dla miłośników prywatności. To okazja do odkrycia treści, które są dostępne tylko w niektórych częściach świata.

Na przykład program Rowana Atkinsona „The Black Adder” z 1982 roku jest dostępny tylko w brytyjskim serwisie Netflix. Więc nawet jeśli jesteś rodzimym użytkownikiem języka angielskiego z USA, nie będziesz mieć do niego dostępu bez VPN.

Zasady dotyczące treści zawsze wydają się arbitralne. Najprawdopodobniej polegają na kontraktach ze studiami i tworzą ograniczenia geograficzne. Ale jeśli korzystasz z VPN, nie musisz się martwić o takie szczegóły. Jeśli coś jest dostępne w serwisie Netflix w jakimkolwiek kraju, będziesz mógł to obejrzeć.

Odblokowywanie ograniczeń geograficznych Netflix za pomocą VPN

Choć wydaje się to skomplikowanym procesem, oglądanie Netflix z VPN jest bardzo proste. Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie internetowe, subskrypcja Netflix i dostęp do dobrej usługi VPN.

Najważniejszą częścią procesu jest wybór najlepszej sieci VPN do przesyłania strumieniowego. A jeśli Twoim celem jest cieszenie się jak największą ilością treści, nie powinieneś iść na kompromis. Istnieją dziesiątki usług VPN, ale większość z nich korzysta z serwerów umieszczonych na czarnej liście Netflix.

Jeśli używasz złej sieci VPN, Netflix wykryje, że używasz serwera proxy i poprosi o jego wyłączenie. Zwykle dzieje się tak w przypadku bezpłatnych lub niedrogich usług VPN. Ale jeśli chodzi o tę funkcję rozrywkową, nie powinieneś iść na kompromis. Potrzebujesz premium VPN, aby wykonać swoją pracę.

ExpressVPN, SurfsharkVPN i NordVPNnajlepsze wybory do przesyłania strumieniowego. Oferują szybkie serwery w setkach krajów i doskonałą prywatność. Ponadto większość ich serwerów odblokowuje Netflix bez żadnych problemów.

Huk za grosze jest Surfshark, jak otrzymujesz usługi premium za 1,99 USD / miesiąc. Nawet serwery obsługujące wiele przeskoków (dwa połączenia) odblokowują Netflix z dużą niezawodnością.

Jeśli więc chcesz oglądać Netflix za pomocą sieci VPN, wszystko, co musisz zrobić, to włączyć go, a następnie uzyskać dostęp do witryny do przesyłania strumieniowego. Należy również zwrócić szczególną uwagę na lokalizację serwera. W zależności od kraju wrażenia z korzystania z serwisu Netflix będą się różnić. Jeśli więc lubisz kino francuskie, zdecydowanie powinieneś wybrać serwer VPN z Francji.

Jeśli jakiś serwer zostanie odrzucony przez Netflix, wybierz inny z tego samego kraju. Usługi premium VPN, takie jak Surfshark, Nord i Express, wykonają swoje zadanie. Są szybkie, niezawodne i oferują kilka serwerów dla każdego kraju.

Dlaczego powinieneś oglądać Netflix z VPN?

Istnieje wiele powodów, dla których warto oglądać Netflix z VPN. Przede wszystkim chroni Twoją prywatność. Jeśli Twoja sieć VPN jest włączona, gigant strumieniowania nie będzie znał Twojego dostawcy usług internetowych ani lokalizacji.

Netflix nadal będzie wiedział, kim jesteś, na podstawie danych uwierzytelniających płatności. Twoje nawyki związane z oglądaniem nadal będą się liczyć w wewnętrznych statystykach. Ale ważne jest, aby zachować pewien stopień prywatności. Jeśli podasz jakieś dane, nie oznacza to, że powinieneś podać wszystko.

Aby przedstawić podobny przykład, pracownicy kina mogą wiedzieć o tobie pewne informacje. Mogą dowiedzieć się, jaki gatunek filmów preferujesz. Mogą śledzić ilość spożywanego popcornu i napojów. Na pewno wiedzą, które miejsce wybrałeś. Ale to nie znaczy, że muszą znać twoją tożsamość lub miejsce zamieszkania.


Podane przez Ciebie dane osobowe powinny mieć charakter kontekstowy, a nie uniwersalny. I nie ma powodu, dla którego Netflix miałby wiedzieć, gdzie jesteś i kto jest Twoim dostawcą usług internetowych.

Odblokowywanie treści to kolejny ważny powód, dla którego powinieneś używać VPN do oglądania Netflix. Witryna streamingowa ma dziesiątki wyłączności w każdym kraju.

Niektóre filmy i programy telewizyjne mają nawet napisy i dubbing w lokalnym języku. Co oznacza, że ​​odblokowanie Netflix może być również edukacyjne. Z pomocą VPN możesz uczyć się i ćwiczyć język obcy.

Istnieją również niesprawiedliwe sytuacje, w których Netflix UK zawiera treści, których nie ma w USA. Aby oglądać te seriale lub filmy, wystarczy połączyć się z odpowiednim serwerem VPN. Jeśli wybierzesz niezawodny i szybki serwer, będziesz cieszyć się większą zawartością, niż się spodziewałeś.

Sieci VPN zmieniają Netflix w lepszy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki: dostajesz więcej filmów w większej liczbie języków. Może to pomóc w nauce języka obcego lub przyzwyczajeniu się do innej kultury. A co najważniejsze, możesz cieszyć się większą prywatnością. To zwycięska sytuacja pod każdym względem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map