Jak używać sygnałów kryptograficznych do zarabiania pieniędzy?

sygnały kryptograficzne

Pewne jest, że każdy trader chciałby poznać sekret, dzięki któremu można bez wysiłku pomnożyć środki w świecie kryptowalut. Jednak nie jest to łatwe dla użytkowników, którzy nie mogą w pełni zanurzyć się w obserwowaniu wiadomości i kluczowych wydarzeń z wybranego obszaru wiedzy. Najnowsze informacje, a także przyszłe wydarzenia są kluczowym czynnikiem determinującym cenę danej kryptowaluty.

Jak analizować, aby być biegłym na rynku? Eksperci, którzy spędzają dni na obserwowaniu wykresów i interpretowaniu pobocznych okoliczności odpowiedzialnych za pompowanie lub zrzucanie niektórych projektów kryptograficznych, znają odpowiedzi na to pytanie. Eksperci ci prowadzą własne grupy telegramów sygnałów kryptograficznych, w których informują zainteresowane strony o krokach, które zamierzają podjąć. Co więcej, piszą o otwieranych stanowiskach i określają konkretne cele sprzedażowe. Co ciekawe, przypominają nam również o ograniczaniu środków ostrożności.

Jak więc wykorzystać usługi i narzędzia kryptowalutowe, aby zmaksymalizować zysk w handlu na takich giełdach jak Binance, KuCoin, Bittrex, Bitmex itd.? Poniższy artykuł wyjaśni krok po kroku, czego używać i nakreśli, czego unikać.

Wybierz grupę najlepiej płatnych sygnałów kryptograficznych

Jest naprawdę w czym wybierać. Otrzymujesz dostęp do niezliczonych kanałów, które udostępniają swoje sygnały innym użytkownikom za pośrednictwem Telegrama. Znalezienie grupy jest naprawdę łatwe. Musimy jednak sprecyzować jego dokładność i skuteczność.

Jest to znacznie trudniejsze do osiągnięcia. Niemniej jednak możesz użyć dziesiątek plików rankingi, recenzje i rekomendacje aby wesprzeć twój wybór.

W oparciu o powyższe czynniki zdaliśmy sobie sprawę, że najbardziej zaufanymi dostawcami sygnału są:

Sygnały niebieskie,

Sygnały Fat Pig,

Guru sygnałów kryptograficznych,

CryptoWolf’s,

MyCryptoParadise.

Każda z tych grup różni się sposobem działania, sposobem przygotowywania analiz i stosowanymi metodami. Jednak ich cel jest zawsze ten sam – generowanie zysku za pomocą połączeń kryptograficznych. Wymienione wyżej grupy z telegramowymi sygnałami kryptograficznymi są zdaniem internautów najlepszymi dostępnymi dostawcami na świecie. Ich prognozy osiągają największą skuteczność i mogą generować duży zysk.

W tym miejscu warto odradzać korzystanie z bezpłatnych kanałów. W zdecydowanej większości są prowadzone przez niedoświadczonych administratorów bez odpowiedniej wiedzy, którzy mają niewiele wspólnego z handlem na rynku kryptowalut. Po prostu trzeba zapłacić za wiedzę i doświadczenie, o czym trzeba cały czas pamiętać. Nikt nie dostarczy prognoz za darmo, zwłaszcza jeśli musiał poświęcić dużo wolnego czasu na ich przygotowanie.


sygnały

Wybierz odpowiednią giełdę, która jest kompatybilna z grupą sygnałów kryptograficznych

Przede wszystkim zwróć uwagę na to, jakie giełdy kryptowalut są dozwolone w regionie, w którym mieszkasz. Częściej są pewne ograniczenia i zakazy nałożone na poszczególne regiony, więc upewnij się, że nic nie będzie kolidować z Twoim handlem.

Ważnym aspektem jest również oferta handlu parami. Powinniśmy skupić się na jakości, a nie na ilości. Wybrana przez nas centrala powinna być kompatybilna z grupą sygnałów, której będziemy używać. W rezultacie będziemy mogli korzystać z alertów o zakupach i sprzedaży, które nam dostarczają. Na przykład, jeśli zdecydujesz się użyć Signals Blue, radzimy mieć konto na jednej z tych giełd: Binance, Coinbase Pro, Bittrex, KuCoin, Bitmex. W ten sposób będziemy mogli otworzyć i wykorzystać każdy sygnał kryptograficzny.

Wybierz bota, który zautomatyzuje Twój handel

Nie ma nic przyjemniejszego niż samorealizujący się zysk. Aby nasz handel przebiegał bez większego nakładu pracy, warto znaleźć pośrednika, który udostępni nam narzędzia do otwierania i zamykania pozycji dzięki wykorzystaniu wymiany API – rozwiązania znane są jako boty.

Pod tym względem wiodącymi rozwiązaniami na rynku są między innymi SignalGroups (darmowy, bardzo intuicyjny panel, do którego w łatwy sposób możemy podłączyć API od Binance, Bittrex, Bitmex), Gunbot, czy Kryll.io. Proponujemy przyjrzeć się każdemu z nich osobno. Dzięki temu będziesz mógł wybrać opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Dobrym pomysłem jest używanie tych botów tylko wtedy, gdy możemy wesprzeć je legalnymi sygnałami, które pochodzą z najlepszych grup telegramów z sygnałami kryptograficznymi, jak te, o których wspomnieliśmy wcześniej.

Na uwagę zasługuje również fakt, że sam bot nie jest czymś całkowicie niezbędnym. Możemy ręcznie otwierać i zamykać podane pozycje, bez użycia zewnętrznych narzędzi. Niektóre grupy mają tendencję do wysyłania informacji, że w danym momencie cel sprzedażowy został osiągnięty. Sugeruje, że powinniśmy zamknąć cel. Na podstawie tych danych możemy po prostu udać się na giełdę i sprzedawać z zyskiem.

Wybierz Crypto Price Tracker

Powinniśmy tworzyć alerty cenowe przy otwieraniu każdej pozycji. W ten sposób możemy otrzymać informację o przełamaniu określonego celu lub osiągnięciu określonego poziomu stop loss. Warto obserwować cenę, która ze względu na różne czynniki może spowodować gwałtowny ruch. W ten sposób będziemy mogli określić, czy istnieje dalszy potencjał w górę lub w dół i zresetować nasze poziomy, które wcześniej ustawiliśmy w naszym krypto-bocie. Najlepiej korzystać z aplikacji dostępnych na smartfony z systemem operacyjnym iOS lub Android. Na rynku jest mnóstwo rozwiązań, z których możesz z powodzeniem korzystać. Najpopularniejsze narzędzia dla urządzeń z systemem Android to: Delta, Crypto Tracker & Cena Bitcoin – statystyki monet, księgowość – Crypto Tracker. W przypadku iOS możemy polecić: Blockfolio – Crypto Tracker, Coin Stats – Crypto Portfolio, Coin Ticker: Bitcoin & Altcoin.

Niemal każda aplikacja, o której wspomnieliśmy powyżej, oferuje możliwość połączenia się z giełdowym API, co dodatkowo ułatwi śledzenie własnych transakcji. Dodatkowo zdefiniuje dla nich konkretne alerty cenowe.

Podobnie jak w poprzednim przypadku, korzystanie z narzędzi do śledzenia cen kryptowalut nie jest obowiązkowe. To tylko dodatkowe narzędzia, które mogą uczynić naszą pracę związaną z handlem kryptowalutami łatwiejszą i przyjemniejszą.

krypto

Skorzystaj z możliwości rynkowych już teraz, używając sygnałów kryptograficznych Telegram

Być może teraz jest najlepszy moment, aby przyjrzeć się bliżej rynkowi kryptowalut. Łatwo zauważyć, że z roku na rok zainteresowanie nim zdecydowanie rośnie. Odpowiada również większej społeczności, która dołącza do szumu, który towarzyszy Bitcoinowi i pozostałym altcoinom. Z tego powodu warto wiedzieć, co kupować i za co sprzedawać, aby w pełni wykorzystać potencjał zarobkowy kryptowalut.

Jak wspomniano wcześniej, zalecamy zaufanie osobom lub firmom, które już mają osiągnął znaczące zyski w sklepie. Ich wiedza pozwoli każdemu z łatwością zanurzyć się w świecie kryptowalut. Dzięki nim będziemy mogli również nauczyć się technik analizy i określania potencjału różnych pozycji na rynku. Jeśli korzystasz z sygnałów Bitmex lub sygnałów Binance, możliwe jest również efektywne rozszerzenie naszego własnego portfela blokowego. Na uwagę zasługuje fakt, że dość często koszt dostępu do grupy za pomocą sygnałów altcoin i sygnałów bitcoin można odzyskać po kilku godzinach lub dniach.

Nie jest tajemnicą, że samodzielne podejmowanie decyzji handlowych może często skutkować sporymi stratami, a tym samym być jak strzał w kolano. Jeśli nie poświęcimy się w pełni rynkowi, nie będziemy w stanie zidentyfikować potencjalnych możliwości dla wybranych kryptowalut. W tym momencie często możemy kierować się emocjami i pochopnymi decyzjami, które ostatecznie zakończą się utratą całego naszego kapitału. Nie ma też sensu słuchanie rad osób wypowiadających się w mediach społecznościowych czy na forach tematycznych. Taki amator kryptowalut zawsze będzie twierdził, że pozycja, którą otworzył, przyniesie zysk.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector