Jaka jest najlepsza alternatywa dla Coinbase?

Alternatywa Coinbase

Więcej niż 200 kryptowalut platformy wymiany działają obecnie na całym świecie, generując przychody o wartości 6,5 miliarda dolarów. Giełda Coinbase jest uważana za jedną z wiodących platform wśród nich. Platforma ta umożliwia sprzedaż, zakup, przesyłanie i przechowywanie kryptowalut.

W sklepie offline zapewnianym przez organizację można przechowywać szeroką gamę zasobów cyfrowych. Chociaż istnieje wiele wad tej platformy, które odstraszają użytkowników. Spróbujmy znaleźć najlepszą alternatywę Coinbase, z której możesz skorzystać.

Na co należy zwrócić uwagę w alternatywie Coinbase?

Na rynku działa szeroka gama alternatyw Coinbase. Jednak nie wszystkie z nich są odpowiednie do użycia.

Zobacz następujące parametry, aby ocenić wykonalność alternatywnej platformy Coinbase:

  • Pierwszą rzeczą jest obserwacja funkcjonalności platformy w kilku krajach.
  • Polityka bezpieczeństwa i środki ostrożności platformy.
  • Reputacja utrzymuje się na rynku i liczba obsługiwanych kryptowalut.
  • Opłaty, prowizje, kurs wymiany; każde ukryte i widoczne obciążenie pieniężne.
  • Wygoda użytkowania i metody płatności zapewniane przez platformę.

Najlepsza alternatywa dla Coinbase

Istnieje wiele alternatyw Coinbase i przygotowaliśmy listę najbardziej wydajnych. Wszystkie wymienione poniżej giełdy zostały wybrane przy użyciu wyżej wymienionych parametrów.

1. Binance

Ta giełda kryptowalut obsługuje ponad 150 różnych typów kryptowalut. Platforma zapewnia API i inne narzędzia online wspierające zarządzanie Twoim kontem. Oprócz tego zapewniona jest również całodobowa obsługa klienta i interfejs wymiany z wyprzedzeniem. Dzienny wolumen obrotu wynosi około 54 miliardów dolarów.

2. Gemini

Giełda Gemini znacząco przyczyniła się do legitymizacji kryptowaluty i służy jako alternatywa dla Coinbase. Ta platforma wymiany z siedzibą w USA jako pierwsza całkowicie reguluje wymianę kryptowalut.

Chociaż handlują tylko Ripple, Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Zcash. Są dobrze znani na rynku ze swoich środków bezpieczeństwa i ekstremalnego rabatu do 0%. Organizacja pobiera prawie opłaty 0% -1% całkowitej inwestycji w zależności od struktury handlu.

3. Bitfinex

Platforma wymiany Bitfinex specjalizuje się w Ethereum, EOS i Litecoin. Witryna jest ekspertem w zapewnianiu finansowania peer to peer.

Platforma posiada również zaawansowany wykres do zarządzania kontem. Co więcej, jest dostępny z telefonu komórkowego z różnymi opcjami raportów w celu oceny twoich zysków handlowych. Opłata za znacznik zaczyna się od 0,100%.

4. Kraken

Recenzja wymiany Krakena

Najbardziej rozpoznawalna alternatywna platforma wymiany Coinbase – Kraken powstała w 2011 roku i wykazała znaczny wzrost. Platforma handluje wszystkimi głównymi monetami i kilkoma mniejszymi monetami. Działa w ponad 200 krajach z doskonałymi wynikami w zakresie bezpieczeństwa.

Handel z depozytem zabezpieczającym odbywa się około pięć razy z możliwością handlu altcoinami. Ładunki znacznika wynoszą od 0% do 0,16%; podczas gdy przyjmujący zarzuty są 0,10% do 0,26%.

5. eToro

Recenzja eToro

eToro jest zamiennikiem giełdy Coinbase. Platforma umożliwia użytkownikom tworzenie portfolio. Użytkownicy mogą skorzystać z niemal natychmiastowej realizacji rynku finansowego. Organizacja ma protokoły bezpieczeństwa klasy branżowej i wymaga pozwolenia na udostępnianie danych osobowych.

Głównym powodem korzystania z tej platformy jest to, że przechowuje ona środki w renomowanych bankach w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Twierdzą, że pobierają 0% prowizji od każdej transakcji.

6. CEX.IO

CEX.IO zajmuje się konkretnie Bitcoinem. Może wspierać Cię w zakupie Bitcoinów za pośrednictwem kart MasterCard, Visa, a nawet kart PayPal. Dane i aktywa są zabezpieczane przy użyciu strategii skalpowania i handlu częstotliwościami. Wraz z Bitcoinem ułatwia również handel w Ethereum i Ripple.

Rozproszona odmowa usługi nie jest opcją podczas jej używania. Dźwignia handlowa wynosi około dziesięć razy, jeśli zostanie utworzone nowe konto. Dostępne do pobrania raporty i historia transakcji to również funkcje platformy.

7. Ciecz

Liquid to japońska platforma, która osiągnęła znaczące wyniki w ciągu dwóch lat i osiągnęła średni dzienny obrót w wysokości 250 milionów USD.

Mają konkurencyjne prowizje rynkowe z marżami handlowymi do 100 razy. Firma obsługuje ponad 200 par handlowych. Chociaż do tej pory nie działają na rynku amerykańskim.

8. Pionex

Pionex można zaliczyć do jednej z najstarszych giełd. Świadczą usługi w 12 darmowych botach handlowych z całodobową obsługą klienta.

Platforma jest również uznawana za jednego z największych brokerów Binance. Opłata transakcyjna pobierana przez Pionex wynosi tylko 0,05% zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Zapewniają pięciokrotnie większą dźwignię i inteligentne urządzenia terminali handlowych.

9. IDEX

IDEX to ulepszona wersja istniejącej zdecentralizowanej giełdy uważanej za odpowiednią alternatywę Coinbase. Jest to system wymiany oparty na Ethereum, który obsługuje handel parami ERC20.

Ta platforma jest najbardziej odpowiednia dla osób poszukujących handlu peer-to-peer i bezpiecznego środowiska. Platforma obsługuje około 400+ par kryptowalut i największą liczbę płynnych DEX. Opłata handlowa twórców zaczyna się od 0.10%, a minimalny limit zamówienia dla twórców to 20%.

Jakie są powody, dla których nie wybierasz Coinbase?

Coinbase to najlepsza platforma do nauki handlu kryptowalutami. Uważana jest za najbardziej polecaną i wygodną platformę wymiany walut. Wraz z tymi funkcjami faktem jest również wyższy kurs kryptowaluty.

Opłaty za transakcje powyżej 10 USD wynoszą 0,99 USD. W przypadku kwoty transakcji większej niż 200 USD opłata wynosi 1,49% całkowitej kwoty. To nie jedyna funkcja, która zniesławia Coinbase. Nadmierne funkcje przeciwdziałające oszustwom również powodują zmęczenie i irytację wśród użytkowników.

Po tym następuje wydłużony czas potrzebny na transakcję i rozliczenie środków. Zabezpieczenia również nie są odpowiednie. Dlatego ludzie szukają alternatyw Coinbase do prowadzenia przyszłego handlu kryptowalutami.

Mamy nadzieję, że cechy giełd, o których wspomnieliśmy powyżej, wystarczą do wybrania odpowiedniej alternatywy dla Coinbase.

Biografia autora

Melissa Calvert pracuje obecnie jako oddany doradca stylu życia w Pisarz tłum UK. Jest oddaną pisarką i kobietami z pasją. Jest żywo zainteresowana przyszłymi inwestycjami i zarabianiem na kryptowalutach.

Wyróżniony obraz: medium.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me