Jaki jest najłatwiejszy sposób na natychmiastowy zakup Bitcoinów w 2019 roku

Kup Bitcoin

W dzisiejszym artykule przedstawimy jedne z najszybszych sposobów zakupu Bitcoinów w 2019 roku.

Logo Bitcoin pngTak jak Bitcoin zyskała na popularności, ma możliwość kupienia najlepszych kryptowalut na świecie. Chociaż niektórym handlowcom może być trudno kupić Bitcoin ze względu na ograniczenia geograficzne i skomplikowane procedury, istnieje kilka giełd, które umożliwiają użytkownikom łatwy zakup BTC za pomocą kilku metod płatności.

Jakie są najszybsze sposoby zakupu Bitcoinów?

Trzy najbardziej natychmiastowe sposoby zakupu Bitcoinów są dostępne karty kredytowe / debetowe, PayPal lub bankomaty.

Kup Bitcoin za pomocą karty kredytowej

Istnieje wiele giełd lub usług płatniczych, które obsługują błyskawiczne zakupy Bitcoinów za pomocą karty kredytowej. Coinbase, Cex.io, eToro, Coinmama, Bitpanda, Bitstamp to giełdy obsługujące płatności kartą kredytową. Rynki takie jak LocalBitcoins i Paxful pozwalają również na zakupy Bitcoin za pomocą kart kredytowych, jeśli obie strony zgodziły się na tę metodę płatności.

Coinbase

Aby kupić bitcoiny za pomocą karty kredytowej w Coinbase, musisz najpierw założyć konto. Kliknij “Utwórz konto”, Wpisz wymagane informacje i potwierdź swój adres e-mail oraz numer telefonu. Połącz swoją kartę debetową lub kredytową z kontem Coinbase jako metodę płatności.

Będziesz wtedy musiał przesłać zdjęcia do dokumentu tożsamości, przedstawiające Ciebie i Twoją kartę. Po weryfikacji tożsamości będziesz mógł swobodnie kupować bitcoiny. Wprowadź żądaną kwotę i kliknij przycisk „Kup”.

Jeśli jesteś klientem w USA, nie będziesz mógł korzystać z kart kredytowych, ale możesz połączyć swoje konto, aby korzystać z kart debetowych.

Opłaty za karty kredytowe i debetowe w Coinbase ustalono na poziomie 3,99%, czyli nieco niższym niż w standardach branżowych. Aby uzyskać wyższe limity zakupów, będziesz musiał dostarczyć dodatkowe dokumenty w celu zweryfikowania konta.

Kup Bitcoin z Coinbase

cryptocompare.com

Coinmama


Dla tych, którzy chcą kupić Bitcoin bez przechodzenia przez proces weryfikacji, Coinmama jest świetną alternatywą.

Chociaż limity kupna są raczej niskie, ustawione na 150 USD, możesz kupić bitcoiny natychmiast za pomocą karty kredytowej bez weryfikacji.

Wykonaj poniższe czynności, aby dokonać transakcji:

 1. Idź do Coinmama i zarejestruj się, aby założyć konto;
 2. Zaloguj się na swoje konto;
 3. Kliknij „Kup Bitcoiny”;
 4. Wybierz kartę kredytową / debetową jako metodę płatności;
 5. Wpisz adres swojego portfela bitcoin;
 6. Podaj informacje rozliczeniowe i adres;
 7. Wprowadź informacje o swojej karcie kredytowej lub debetowej;
 8. Zweryfikuj swój numer telefonu i adres e-mail;
 9. Weryfikację tożsamości można pominąć, jeśli Coinmama tego nie wymaga;
 10. Poczekaj na wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Kup Bitcoin z Coinmama

Kup Bitcoin przez PayPal

Kilka platform obejmuje usługi PayPal, chociaż będziesz mieć mniej opcji w porównaniu do giełd oferujących płatności kartą kredytową.

LocalBitcoins

Logo LocalBitcoinsLocalBitcoins to internetowy rynek, który dopasowuje kupujących i sprzedających z całego świata, aby dokonywać transakcji Bitcoin.

 1. Przejdź do Localbitcoins i Zapisz się wprowadzając swoją nazwę użytkownika, adres e-mail, hasło i przekazując captcha;
 1. Następnie musisz przesłać dokument tożsamości, taki jak paszport lub dowód osobisty, i uzupełnić swój profil po otwarciu konta. Większość handlowców odmówi handlu z Tobą, jeśli masz niekompletny profil;
 2. Aby dokonać zakupu, kliknij „Szybkie zakupy” i wybierz swój kraj z menu rozwijanego. Nie będziesz w stanie wyszukiwać ludzi na całym świecie, ponieważ platforma zakłada, że ​​będziesz szukać tylko lokalnych handlowców do dokonywania osobistych transakcji. Oznacza to, że będziesz musiał przejrzeć każdy kraj z osobna, aby znaleźć wszystkie zamówienia obsługujące PayPal;
 3. Wybierz preferowaną metodę płatności i przejdź do menu „Wszystkie oferty online”, aby znaleźć wszystkich handlowców, którzy pasują do Twojego wyboru;
 4. Sprawdź i wybierz ofertę, która Ci się podoba, a następnie kliknij przycisk „Kup”, aby uzyskać więcej informacji na temat reputacji sprzedawcy, historii transakcji, wyniku opinii i statusu weryfikacji profilu, aby ocenić, czy jest on godnym zaufania przedsiębiorcą. Na tym etapie będziesz musiał być bardzo ostrożny, ponieważ wielu użytkowników platformy może próbować wyłudzić Twoje środki. Pamiętaj, że oferty, które wydają się zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe, są zwykle pułapkami, w których nie zobaczysz żadnego BTC. W związku z tym większość legalnych sprzedawców ma w swoich ofertach wyższe kursy wymiany;
 5. Po znalezieniu oferty przejdź do ekranu handlu i uzupełnij informacje wymagane do transakcji i okna płatności. Spodziewaj się, że niektórzy sprzedawcy odmówią Ci handlu, jeśli jesteś nowy, ponieważ będą podejrzliwi wobec każdego, kto nie ma solidnej reputacji na platformie. Ale kiedy masz już kilka transakcji na swoim koncie, łatwiej znajdziesz ludzi do handlu;
 6. Pamiętaj, aby wystawić opinię po zakończeniu transakcji.

LocalBitcoins pobiera opłatę w wysokości 1% od wszystkich wykonanych transakcji, niezależnie od metody płatności. Ten sam proces dotyczy zakupów Bitcoinów za pomocą karty kredytowej lub debetowej na platformie.

Paxful

Paxful to kolejny rynek P2P, który akceptuje zakupy Bitcoin za pośrednictwem PayPal. W porównaniu do LocalBitcoins platforma jest mniejsza i mniej znana.

Proces zakupu BTC jest prosty i nieskomplikowany, o czym przekonasz się w poniższych instrukcjach:

Wejdź na stronę Paxful i zarejestruj się, aby otrzymać konto osobiste.

 1. Wybierz metodę płatności, którą w naszym przypadku będzie PayPal;
 2. Poszukaj sprzedawcy. Podobnie jak w przypadku LocalBitcoins, powinieneś bardzo uważać, kogo zdecydowałeś się zaangażować w handel. Jak w każdym miejscu, w którym trzeba wręczać duże sumy pieniędzy, znajdą się ludzie, którzy będą próbowali cię oszukać;
 3. Po znalezieniu swojego handlowca możesz rozpocząć z nim rozmowę za pośrednictwem czatu na żywo, aby ustalić szczegóły swojej transakcji;
 4. Po dokonaniu płatności Bitcoiny zostaną zwolnione z depozytu i trafią na Twoje konto.

Paxful kup Bitcoin

Pamiętaj, że po podjęciu decyzji o zawarciu transakcji nie masz dużo czasu do stracenia, ponieważ będziesz musiał dokonać płatności w mniej niż pół godziny, aby zakończyć transakcję. Jeśli nie sfinalizujesz transakcji w określonym czasie, transakcja zostanie automatycznie anulowana.

Podobnie jak LocalBitcoins, Paxful pobiera również opłatę w wysokości 1%. Możesz również kupić Bitcoin na Paxful, używając karty kredytowej i debetowej.

eToro

Podczas gdy Coinbase obsługuje tylko wypłaty PayPal, eToro umożliwia również użytkownikom kupowanie bitcoinów za pomocą usługi płatniczej. Jest to prawdopodobnie jedna z najłatwiejszych metod umieszczenia BTC na naszej liście.

Niemniej jednak istnieją pewne ograniczenia dotyczące tego rodzaju opcji płatności. Chociaż możesz być w stanie kupić Bitcoin, nie możesz go wypłacić, wysłać ani handlować za jego pomocą, ponieważ możesz wymienić BTC z powrotem na waluty fiducjarne.

Ta opcja jest idealna tylko dla tych, którzy chcą tylko trzymać Bitcoin, aby spekulować na jego cenie, ponieważ nie będziesz w stanie wykonywać żadnych transakcji z nim. Mimo to możesz zarobić, jeśli wykorzystasz wahania cen BTC, ponieważ wahania cen mogą sięgać od setek do tysięcy dolarów.

Aby dokonać zakupu, wykonaj poniższe czynności:

 1. Przejdź do eToro i zarejestruj się, aby założyć konto;
 2. Wybierz metodę płatności, za pomocą której dokonasz wpłaty;
 3. Wybierz kwotę, za jaką chcesz kupić iw jakiej walucie;
 4. Dokonaj wpłaty i poczekaj, aż środki zostaną zaksięgowane na Twoim koncie;
 5. Kliknij „otwórz transakcję” u dołu;
 6. Wybierz, ile BTC chcesz kupić;
 7. Kup BTC.

Kup Bitcoiny na eToro

Możesz również kupić Bitcoiny na eToro przy użyciu kart kredytowych lub debetowych, przy czym proces przebiega podobnie. Opłata eToro w wysokości 25 USD za wypłaty, a minimalna kwota wypłaty to 50 USD; opłaty generowane ze spreadu będą naliczane w momencie zamknięcia pozycji.

Kup Bitcoiny za pośrednictwem bankomatów

Jeśli masz gotówkę i co od razu kupić Bitcoin, istnieje również możliwość skorzystania z bankomatu. Problem polega na tym, że jeśli nie znajdujesz się w Twojej okolicy, będziesz musiał udać się do najbliższego w pobliżu, bankomaty Bitcoin zwykle mają wysokie opłaty, pobierając od 5 do 10 procent transakcji.

1. Znajdź bankomat Bitcoin

Istnieje ponad 1200 bankomatów Bitcoin na całym świecie, i jest mapa, która pokazuje, gdzie każdy z nich się znajduje. Pamiętaj, że większość bankomatów znajduje się zwykle w dużych miastach, więc jeśli jesteś w małym miasteczku, możesz nie mieć szczęścia, aby mieć taki w pobliżu.

Bitcoin za pośrednictwem bankomatów

cnbc.com

2. Skorzystaj z bankomatu

Proces może się nieznacznie różnić w zależności od dostawcy bankomatu, ale ogólnie większość maszyn ma ten sam proces zakupu.

 • Dotknij ekranu, aby zainicjować transakcję;
 • Zostaniesz zapytany, ile Bitcoinów chcesz kupić;
 • Rozpocznij weryfikację podając swój numer telefonu komórkowego, aby otrzymać SMS-a z potwierdzeniem;
 • Podaj adres odbioru portfela Bitcoin;
 • Wygeneruj swój adres z portfela bitcoin w postaci kodu QR, który można zeskanować;
 • Przytrzymaj kod QR wyświetlony w portfelu do bankomatu i zeskanuj go. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby upewnić się, że urządzenie prawidłowo skanuje kod;
 • Potwierdź adres w portfelu – przed kontynuowaniem sprawdź, czy jest poprawny;
 • Wpłać gotówkę do automatu. Powinieneś być w stanie zdeponować dowolną kwotę pomiędzy ustalonymi minimalnymi i maksymalnymi limitami BATM. Na ekranie powinna pojawić się ilość kupowanych bitcoinów denominowana w Twojej lokalnej walucie;
 • Sfinalizuj transakcję.

Bankomat powinien wydrukować pokwitowanie zawierające szczegóły transakcji. Po zakończeniu procesu powinieneś otrzymać fundusz BTC w swoim portfelu.

Wniosek

Istnieje wiele sposobów natychmiastowego zakupu Bitcoinów. Oczywiście są pewne wady, takie jak wyższa opłata za transakcje kartą kredytową i bankomatami, a na rynkach P2P zawsze będziesz musiał uważać na oszustów.

Wyróżniony obraz: livetradingnews.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector