Kup Bitcoin w Kanadzie

Nasze preferencje dotyczące wymiany opierają się na czterech aspektach. Najważniejszy jest wolumen wymiany btc / CAD, uzyskanie największej ilości bitcoinów za grosze, a następnie integracja lokalnych opcji płatności, a na koniec czas wstępnej weryfikacji.

Cryptos

Opłaty

 • Twórca 1% -. 2%, Przyjmujący 2% -. 4%

Rynek docelowy

 • Kanada

Waluty

 • CHAM

Kaucja

 • Karta kredytowa, przelew bankowy, interac, Flexepin

Coinsquare szczęśliwie zaktualizował swój interfejs użytkownika pod koniec 2017 roku i jest o głowę i ramiona wyżej niż poprzedni produkt. Witryna krwawiła klientów od około ostatniego roku, a ponowne uruchomienie prawdopodobnie zahamowało krwawienie. Coinsquare ograniczył teraz swoje kanadyjskie rynki do btc / cad, który ma całkiem przyzwoity wolumen i czasami wykazuje lepsze spready niż Quadriga. Pobierają więcej opłat po stronie wypłaty, należy zauważyć.

Jedynym obszarem, w którym przewyższają zarówno Krakena, jak i czasami Quadrigę, jest ich weryfikacja, częściowo z powodu bardziej ograniczonych wniosków o weryfikację.

Międzynarodowe giełdy przyjmujące depozyty kanadyjskie

Kraken

Kraken jest jedną z czołowych giełd na rynkach europejskich – i stanowi dobry argument za zajęciem pierwszego miejsca. Dobra płynność w EUR i mnóstwo dostępnych kryptowalut.

 • Świetna platforma i mnóstwo kryptowalut
 • Stracili lokalne opcje wpłat
 • Wolumen CAD poniżej Quadriga i Coinsquare

Cryptos

Opłaty

 • Producent: 0,16-0,0%; Przyjmujący: 0,26-0,1%

Rynek docelowy

 • Kanada, Europejski Obszar Gospodarczy

Waluty

 • EUR

Kaucja

 • Karta kredytowa, przelew bankowy, SEPA

Są dwa powody, dla których możesz wybrać Kraken zamiast QuadrigaCX. Po pierwsze, opłaty transakcyjne są niższe. Chociaż wolumen i spready Quadriga w kanadyjskich godzinach handlowych z nawiązką rekompensują 0,2% różnicę w opłatach transakcyjnych, Kraken oferuje większą płynność poza kanadyjskimi godzinami handlu. Jeśli wtedy handlujesz, może Kraken ma sens.


Dodatkowo Kraken oferuje rynek XRPCAD, więc każdy, kto chce spróbować szczęścia w pociągu Ripple, jest jedynym rynkiem z dolarem kanadyjskim. Nie uważamy, aby dodatkowe kryptowaluty oferowane w USD lub na rynkach krzyżowych były zbyt korzystne. Po wymianie dolara kanadyjskiego na bitcoiny nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaangażował się w największe międzynarodowe giełdy w celu kupna lub handlu dowolną liczbą dodatkowych monet. Nie polecałbym Krakena wyłącznie do kupowania np. Monero. Lepiej byłoby zamienić CAD na bitcoiny w Quadriga i swobodnie przenieść bitcoiny na inną giełdę oferującą rynki Monero.

Wyróżnienie dla:

Coinbase

Konta ubezpieczone, ogromne wolumeny płynności i zintegrowane karty debetowe przeciwko wątpliwym priorytetom, nadgorliwej zgodności i tandetnemu wsparciu. Zdobądź 10 $ za darmo na najlepszej giełdzie bitcoinów w USA.

 • Zamknięcie Vogogo było skutecznym zakończeniem Coinbase w Kanadzie
 • Nie nadał priorytetu produktowi lokalnemu
 • Nadal świetna wymiana, jeśli chcesz zamienić na USD

Cryptos

Opłaty

 • Producent: 0%; Przyjmujący: 0,25-0,1%

Rynek docelowy

 • Australia, Austria, Belgia, Bułgaria, Kanada, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Finlandia, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Liechtenstein, Malta, Niderlandy, Norwegia, Polska, San Marino, Singapur, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone

Waluty

 • USD, EUR, GBP

Kaucja

 • Karta kredytowa, przelew bankowy, ACH, szybsze płatności

W 2016 roku wyglądało na to, że Coinbase zdominuje rynek kanadyjski. Współpraca z kanadyjskim procesorem płatności pod klucz Vogogo pozwoliła Coinbase poznać ich reputację i produkt oraz zebrać ogromne ilości. Jednak Vogogo zostało zamknięte, a Coinbase okazał się niechętny do przydzielenia środków niezbędnych do prowadzenia lokalnej kanadyjskiej firmy. Oznaczało to, że opłaty depozytowe drastycznie wzrosły, co sprawiło, że używanie giełdy jako dolara kanadyjskiego na rampie stało się nieopłacalne. Użytkownicy Coinbase wrócili do QuadrigaCX, gdzie wpłaty i wypłaty były tanie lub darmowe.

Porównanie trzech największych giełd bitcoinów w Kanadzie

QuadrigaCX zdecydowanie wyróżnił się jako giełda kryptowalut numer jeden pod względem wolumenu na rynku kanadyjskim i nie jest szczególnie blisko. W obliczu naprawdę tragicznego upadku giełdy czekamy, kto wyłoni się jako top dog.

Przez chwilę Kraken wydawał się wyzwaniem o to miejsce. Quadriga miała wyraźną przewagę nad Krakenem, ponieważ żyje i oddycha kanadyjskim rynkiem kryptowalut. Można śmiało powiedzieć, że z punktu widzenia priorytetów Krakena, kwestie makro, takie jak stabilność platformy, która była ostatnio przedmiotem obaw, a także konkretne kwestie związane z jej wiodącą platformą rynku euro, byłyby po prostu traktowane priorytetowo nad lokalnymi kwestiami kanadyjskimi. . Dlatego na przykład lokalne opcje wpłat, które były kiedyś dostępne dla klientów Cavirtex, zostały wyłączone i dostępny jest tylko przelew bankowy..

Opłaty depozytowe

W CADQuadrigaCXKrakenCoinsquare
Opłata Dzienny limit Opłata Dzienny limit (poziom 3) Opłata Dzienny limit
Interac 1,5% 4000 $ 2,5% 3000 $
Przelew bankowy 1% 500 000 $ Darmowy* 25 000 $ .5% 300 000 $
Flexepin 2,5% 2500 $ 2,5% 500 $
Karta kredytowa 7% 500 $
Weksel bankowy 2,5% 9 000 $
Przekaz pieniężny 2,5% 1000 $

* Obowiązują opłaty za międzynarodowe przelewy bankowe

Opłaty karencji

w CADQuadrigaCXKrakenCoinsquare
Opłata Dzienny limit Opłata Dzienny limit (poziom 3) Opłata Dzienny limit
Przelew bankowy Darmowy 500 000 $ Darmowy 25 000 $ .5% 100 000 $
EFT Darmowy 100 000 $
Czek 1% 500 000 $
Karta podarunkowa 5,85 $ 100 $
Bezpośredni depozyt bankowy 2% 100 000 $ 1% 9 000 $

Należy pamiętać, że QuadrigaCX pokrywa opłatę za wydobycie przy wypłacie krypto.

Opłaty handlowe

ExchangeFees
QuadrigaCX Od 0,5% do 0,2% w zależności od pary.
Coinsquare od 0,4% do 0,1% na podstawie podziału na parę i twórcę / takera.
Kraken Na podstawie objętości, Maker od 0,16% do 0%; Taker od 0,26% do 0,1%

Rynki dolara kanadyjskiego / kryptowalut

QuadrigaCX: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold

Kraken: Bitcoin, Ethereum, Ripple

CoinSquare: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Doge, Dash

Czas weryfikacji

Możesz mieć szczęście w Coinsquare i uzyskać automatyczną weryfikację z zewnętrznego procesora KYC. Jeśli jednak ten proces nie zadziała, spodziewaj się znacznie dłuższego czasu na ręczne sprawdzenie Coinsquare. Trudno jest określić, ile czasu zajmuje weryfikacja Krakena – jeśli rynek jest gorący, może to zająć tygodnie. Ogólnie rzecz biorąc, QuadrigaCX jest najbardziej niezawodny, chociaż Coinsquare może go pokonać w dużej ilości czasu.

Kanadyjskie giełdy p2p

Giełdy bitcoinów P2p są dobre dla kilku rzeczy. Decentralizują proces kupna i sprzedaży, łącząc kupującego i sprzedającego bezpośrednio dla każdej transakcji. Platforma służy głównie jako narzędzie do wyświetlania ofert, a także do funkcji escrow i arbitrażu sporów. Oznacza to, że kryptowaluty nie są przechowywane w portfelach platformy – chociaż często moneta sprzedawcy będzie tam przechowywana w celu udostępnienia kupującym; informacje KYC są zwykle ograniczone lub nie są potrzebne. Lokalni sprzedawcy p2p będą na ogół również korzystać z lokalnych opcji płatności.

Quebex

Wydaje się, że ma lepszą cenę niż inni kanadyjscy konkurenci p2p, ale weryfikacja jest jak wycieczka do proktologa. Quebex usuwa prywatność z p2p.

 • Dobra cena w porównaniu do innych lokalnych giełd P2P
 • Natrętne wymagania i wsparcie KYC otrzymują słabe oceny
 • 1% opłaty jest przypisane do wszystkich Twoich transakcji

Cryptos

Opłaty

 • 1%

Rynek docelowy

 • Kanada

Waluty

 • CHAM

Kaucja

 • Przekaz bankowy, Paypal, interac

Quebex to świetna giełda p2p, jeśli chodzi o ceny i lokalne opcje płatności; Jednak w rzeczywistości jest BARDZIEJ inwazyjny niż standardowe wymiany, jeśli chodzi o KYC, i często mówi się, że wsparcie jest niewystarczające. Uważamy, że giełda p2p bez podwyższonego poziomu prywatności nie jest tak naprawdę potrzebna na rynkach z opcjami wymiany wysokiej jakości.

LocalBitcoins

Bez względu na to, gdzie mieszkasz, LocalBitcoins połączy Cię ze sprzedawcami bitcoinów, którzy dostosują się do lokalnych warunków, aby zapewnić jak najbardziej wygodny zakup bitcoinów.

 • Zwykle ma szersze spready niż Quebex
 • Wymagane KYC po określonym wolumenie transakcji
 • Bez dodatkowych opłat

Cryptos

Opłaty

 • Ustawiane przez sprzedającego

Rynek docelowy

 • Światowy

Waluty

 • USD, EUR, GBP, AUD, BRL, CAD, CHF, CNY, DKK, HKD, HUF, IDR, INR, JPY, KES, KRW, MXN, MYR, NGN, NIS, PLN, RON, RUB, SEK, SGD, ZAR

Kaucja

 • Karta kredytowa, przelew bankowy, ACH, SEPA, Paypal, karta debetowa, interac, gotówka, OKPay, Perfect Money, Crypto Only, e-przelew, Neteller, Skrill, Money Transfer

Lokalne bitcoiny oferują nieco gorsze ceny niż Quedex – spready między zleceniami kupna i sprzedaży są często szersze. Jednak ulepszona weryfikacja jest wymagana tylko po określonej ilości transakcji, a ulepszona weryfikacja nie jest tak uciążliwa. Zwróć również uwagę, że chociaż spready są szersze, nie dodają żadnej dodatkowej opłaty, podczas gdy Quedex tagi na 1%.

Podsumowanie

Niezależnie od tego, czy zamierzasz kupować i przechowywać kryptowaluty, czy też aktywnie handlować nimi, otwarcie konta na lokalnej giełdzie kanadyjskiej jest koniecznością. Coinsquare ma teraz największy wolumen obrotu z dłuższej perspektywy, co oznacza, że ​​jest to najbardziej opłacalny sposób zakupu bitcoinów w Kanadzie. Lokalne opcje wpłat i wypłat sprawiają, że otrzymanie gotówki na giełdzie i wypłata z niej jest bardzo proste.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map