Marco Coino udowadnia, że ​​BCH zawiodło

We wczesnych latach Bitcoina było tylko kilku sprytnych ludzi, którzy zidentyfikowali potencjał tej waluty. Jednak wraz ze wzrostem popularności waluty i coraz większą liczbą osób w posiadaniu bitcoinów zapoczątkował ruch na rzecz decentralizacji waluty.

Moneta z logo Bitcoin

Z tylko jednym problemem.

Transakcje kartą kredytową są szybkie, ale transakcje bitcoin są powolne. Visa może przetwarzać około 1700 transakcji na sekundę i prawie 150 milionów transakcji dziennie.

Bitcoin może przetwarzać siedem.

Nie siedem tysięcy. Nie siedem milionów. Ale siedem transakcji na sekundę. Daje to w sumie nieco ponad 600 000 transakcji dziennie.

Pod wieloma względami była to kolejna ewolucja bitcoin jako globalna waluta.

Pojawiły się katalogi kupców Bitcoin Cash, takie jak Marco Coino, aby użytkownicy wiedzieli, gdzie mogą wydać swoją Bitcoin Cash.

Bitcoin, karta kredytowa i terminal płatniczy

Gromadząc informacje generowane przez użytkowników, Marco Coino pokazuje, gdzie można handlować BCH i przez chwilę wyglądało to na obiecujące przedsięwzięcie.

Zwolennicy BCH okrzyknęli to nieuniknionym wzrostem i sukcesem BCH na całym świecie.

Gdzie to wszystko poszło tak źle?

Płaskowyż Marco Coino

Na początku wydawało się, że Marco Coino może pomóc w powszechnej akceptacji BCH jako waluty międzynarodowej.

Tło Blockchain z mapą świata


Katalog sprzedawców Bitcoin Cash wydawał się gotowy i chętny do pełnienia funkcji centralnego centrum wymiany danych, a liczby wyglądały obiecująco.

Jednak za kulisami nie wszystko szło dobrze.

Użytkownicy zgłaszali, że czekali ponad trzy miesiące na zatwierdzenie ich firm – o ile w ogóle. Podczas gdy BCH startowało w Japonii i północnym Queensland, inne części świata pozostawały daleko w tyle.

Koncepcja Bitcoin sylwetka grupa ludzi biznesu na mapie świata

W Europie Słowenia ma największą liczbę BCH akceptujących nieruchomości – ponad 500 – ale w pozostałej części Europy kontynentalnej nie ma nawet 100 sprzedawców.

Brak potrzeby szybkości

Aktualizacje aplikacji trwają wiele dni, a po zakończeniu często są błędnie skonfigurowane lub upuszczają ważne informacje.

Giełda kryptowalut,

Entuzjazm okazywany przez firmy słabnie, gdy po miesiącach nadal nie pojawiają się one w katalogu.

Kiedy BCH został wprowadzony jako szybsza alternatywa dla Bitcoin, Marco Coino nie może spełnić wcześniejszej obietnicy BCH.

Poza ewangelistami BCH ludzie raczej nie poświęcą czasu i wysiłku na wspieranie waluty.

Problemy bezpieczeństwa Marco Coino

Jeszcze bardziej niepokojące niż opóźnienia są potencjalne problemy związane z bezpieczeństwem i ochroną Marco Coino.

Mężczyzna dotyka ekranu generowania danych

Jeden użytkownik zgłosił, że odebrał wcześnie rano telefon od kogoś, kto próbował potwierdzić swoją listę, przeklinając i rzucając dziwne groźby.

Chociaż może to nie być zjawiskiem codziennym, wystarczy, że zdarzyło się to choćby raz, aby zakwestionować legalność BCH.

Marco Coino podkreśla problemy związane z BCH

Aby BCH okazało się realną alternatywą dla innych waluty, musi być dostępny, niezawodny i bezpieczny. We wszystkich trzech przypadkach Marco Coino zawiódł.

Cyfrowe szyfrowanie kryptowalut Bitcoin blockchain

Przy najlepszej woli na świecie i przy wszystkich korzyściach, jakie Marco Coino miał jako wczesny katalog sprzedawców Bitcoin Cash, nadal wydaje się, że istnieje rozdźwięk między entuzjastami BCH a resztą świata. Marco Coino podkreśla każdy problem.

Aby BCH mógł być traktowany poważnie wraz z innymi formami transakcji, musi pójść znacznie dalej w udowodnieniu swojej legalności.

Każde opóźnienie, każde zagrożenie dla bezpieczeństwa, a każda nielegalna działalność na platformie poważnie szkodzi wiarygodności BCH jako całości.

Zasadniczo i być może trochę jak sam BCH, Marco Coino próbował biec, zanim zdążyli chodzić. Bez wdrożonych systemów i procesów nie było praktycznego sposobu na skalowanie katalogu sprzedawców Bitcoin Cash.

Globalny bitcoin

Rozpoczęcie międzynarodowej operacji bez ram wspierających spowodowało – i spowodowało – ogromne i trwałe szkody dla reputacji Bitcoin Cash.

FAQ

Czym jest Marco Coino?

Marco Coino jest katalogiem handlowców Bitcoin Cash i pokazuje, gdzie możesz handlować BCH.

Co oznacza BCH?

BCH oznacza Bitcoin Cash, czyli altcoinową wersję najpopularniejszej kryptowaluty, Bitcoin.

Czy Marco Coino jest używany w Europie?

Tak to jest. Słowenia ma największą liczbę BCH akceptujących nieruchomości – ponad 500 – ale w pozostałej części Europy kontynentalnej nie ma nawet 100 sprzedawców.

Jaka jest różnica między BTC (Bitcoin) a BCH (Bitcoin Cash)?

Główną różnicą między nimi jest rozmiar bloku (BCH ma rozmiar 8 MB, podczas gdy BTC jest ograniczone do 1 MB).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector