Najlepsi brokerzy Crypto CFD

Wpłać na Bitcoin i handluj kryptowalutami, towarami, akcjami i walutami

Cryptos

Opłaty

 • Oparte na spreadach

Rynek docelowy

 • Światowy

Waluty

 • Tylko kryptowaluty

Kaucja

 • Bitcoin

WCEX jest skierowany wyłącznie do posiadaczy bitcoinów, którzy chcą handlować głównymi towarami, walutami, indeksami i akcjami.

WCEX oferuje wąskie spready na wielu głównych instrumentach, a także na parach kryptowalut. Depozyty Bitcoin można handlować po 1 potwierdzeniu. Wypłaty są przetwarzane automatycznie i zwykle w ciągu godziny, a opłata jest rozsądnie ustalona. Kontrakty są denominowane w bitcoinach, więc nie musisz się martwić o wahania cen bitcoinów – Twoje zarobki są oparte na procentowym wzroście pozycji w stosunku do początkowej ilości zainwestowanych bitcoinów.

Spready należą do najtańszych na rynku i istnieje duża różnorodność instrumentów do handlu na rynku Forex, towarów, indeksów i pojedynczych akcji. Podsumowując, prawdopodobnie najlepszy broker CFD dla posiadaczy kryptowalut.

Wpłać Fiat, handluj Bitcoinami

AvaTrade

AvaTrade oferuje lewarowany handel kontraktami CFD na kryptowaluty na platformach Metatrader i zastrzeżonych platformach.

 • Ava oferuje jedne z najwęższych spreadów na kontraktach CFD na kryptowaluty
 • Mini kontrakt Bitcoin dostępny dla stosunkowo niewielkiej inwestycji
 • Świetna reputacja na rynku od ponad 10 lat

Cryptos

Opłaty

 • BTCUSD: 1%; EURUSD: 0,00015; GBPUSD: .0002; ZŁOTO: .5; OLEJ: 0,03

Rynek docelowy

 • Światowy

Waluty

 • USD, EUR, GBP, AUD, CAD

Kaucja

 • Karta kredytowa, przelew bankowy, Paypal, Neteller, Skrill

Stawki AvaTrade jako nasz najlepszy broker Crypto CFD na rynku, zaledwie o plus 500. Oferuje wiele różnych instrumentów kryptograficznych, wysokie dźwignie – do 25X dla bitcoinów, 10X dla Ethereum, dostęp przez platformę metatrader 4 na komputerze stacjonarnym lub mobilnym oraz dość rozsądne spready. Ważna uwaga – minimalna nominalna pozycja bitcoin to 0,1 – co oznacza, że ​​pozycja może zostać otwarta od 01 do 005 – co wymaga stosunkowo małego salda konta.


Sama Ava istnieje na rynku od 2007 roku i zdobyła dobrą reputację. Oferuje setki walut, indeksów, towarów i akcji do handlu, a także kilkanaście kryptowalut. Oferują również bonus od depozytu „wszystko albo nic”, chociaż wymagania obrotu są dość trudne do wyczyszczenia – ale w każdym razie bonus jest tylko plusem, nie ma żadnych negatywnych skutków ubocznych posiadania go na koncie.

AvaTrade nie akceptuje wpłat kryptowalut.

Drugie miejsce w rankingu CFD na kryptowaluty: Plus500

Plus500

Dzięki łatwemu handlowi i dźwigniom do 30: 1, Plus500 jest idealnym miejscem do codziennego handlu bitcoinami i ethereum dla tych, którzy zostali wyłączeni perspektywą faktycznego zakupu kryptowalut.

 • najprostsza i najbardziej intuicyjna platforma handlowa dla kontraktów CFD na kryptowaluty
 • spready są całkiem dobre, ale opłaty za noc mogą być drogie
 • Plus500 jest firmą notowaną na giełdzie w Wielkiej Brytanii

Cryptos

Opłaty

 • Zmienna

Waluty

 • USD, EUR, GBP, AUD, SGD

Kaucja

 • Karta kredytowa, przelew bankowy, Paypal, karta debetowa, Skrill

Chociaż Plus500 znajduje się tuż za AvaTrade na naszej liście najlepszych brokerów kryptowalut CFD, jest to całkowicie subiektywne i istnieje kilka korzyści z handlu z Plus500, które mogą uczynić go lepszym wyborem niż AVATrade dla wielu traderów. Plus500 ma nieco węższe spready na większości kontraktów CFD na kryptowaluty niż AVA. Są również tańsze pod względem składek pobieranych za wstrzymania na noc; w rzeczywistości może się okazać, że masz prawo do dodatniej premii w zależności od Twojej konkretnej pozycji długiej lub krótkiej. Ava pobiera od posiadaczy overnight ujemną premię niezależnie od pozycji.

Z drugiej strony Plus500 oferuje mniejszy zakres kryptowalut, a ich platforma, choć dość łatwa w użyciu, tak naprawdę nie jest w stanie sprostać metatraderowi 4 pod względem analizy lub wyrafinowania. Plus500 to produkt na poziomie podstawowym, który jest zaletą lub szkodą w zależności od Twojego doświadczenia jako tradera. Dodatkowo wielkość kontraktu btcusd to 1 bitcoin, co oznacza, że ​​minimalne saldo konta wymagane do otwarcia pozycji to równowartość 05 bitcoinów.  

Plus500 nie akceptuje wpłat kryptowalut.

Evolve.Markets

Evolve Markets

Evolve Markets oferuje handlowcom z USA dostęp do Metatrader 4, platform internetowych, mobilnych i do pobierania, z wąskimi spreadami na kryptowalutach i klasach aktywów głównego nurtu

 • Evolve wprowadza na rynki USA handel kontraktami CFD na kryptowaluty
 • Handluj wieloma różnymi kryptowalutami na platformie MetaTrader 4
 • Tylko akceptowane depozyty Bitcoin i konta są anonimowe

Cryptos

Opłaty

 • BTCUSD: 0,75%; EURUSD: 0,00011; GBPUSD: .00016; ZŁOTO: 0,23; OLEJ: 0,048

Rynek docelowy

 • Stany Zjednoczone

Waluty

 • Tylko kryptowaluty

Kaucja

 • Tylko kryptowaluty

Evolve.Markets ma bardzo wyraźną przewagę wśród porównywanych tutaj brokerów kryptograficznych – akceptuje klientów z USA. Oczywiście oznacza to, że depozyty są ograniczone do bitcoinów, które są językiem regulacyjnym (litera, choć prawdopodobnie nie duch), co zdecydowanie dyskwalifikuje brokerów CFD, którzy akceptują depozyty fiducjarne. A jeśli nie masz nic przeciwko depozytom kryptowalut, dlaczego nie miałbyś po prostu wypróbować giełdy futures? 

Inwestorzy z USA mogą uzyskać dostęp do platformy Metatrader 4 na urządzeniach mobilnych, komputerach stacjonarnych i w Internecie oraz uzyskać dostęp do wielu par kryptograficznych, a także ograniczonej liczby instrumentów głównego nurtu. Evolve oferuje bardzo wąskie spready na wszystkich tych instrumentach, lepsze nawet niż Plus500. Dla inwestorów z siedzibą w USA, którzy nie chcą korzystać z VPN i handlować na giełdzie kontraktów terminowych, Evolve to dobre miejsce.

Whaleclub

WhaleClub

Natychmiastowy handel kontraktami CFD na rynkach kryptowalutowych i głównych, obsługiwany przez Bitcoin i Dash. Bez względu na to, gdzie położysz głowę, możesz dołączyć do WhaleClub przez e-mail.

Cryptos

Opłaty

 • BTCUSD: 0,67%; EURUSD: 0,0002; GBPUSD: .0002; ZŁOTO: 0,9; OLEJ: .2

Rynek docelowy

 • Światowy

Waluty

 • Tylko kryptowaluty

Kaucja

 • Tylko kryptowaluty

Podobnie jak Evolve Markets, Whaleclub oferuje klientom z USA dostęp do najpopularniejszych kontraktów CFD i kryptowalut CFD oraz akceptuje depozyty zarówno w Dash, jak i bitcoin. Nie jestem pewien, czy istnieje rynek dla handlu CFD z zabezpieczeniem dash, ale jeśli wpadniesz w tę niszę – gratulacje, znalazłeś idealny produkt!

Jeśli chodzi o deponentów bitcoinów, Whaleclub jest podobny do Evolve, tylko nieco gorzej. Ma nieco szersze marże, pobiera znacznie wyższą premię za inwestycje na noc (zaporowo wysokie w przypadku kryptowalut, nie utrzymuje pozycji otwartych przez noc) i ogranicza się do zastrzeżonej platformy internetowej. Oferuje szerszą gamę głównych kontraktów CFD.

SimpleFX

SimpleFX

SimpleFX oferuje użytkownikom bitcoinów możliwość kupowania popularnych kontraktów CFD na platformie MT4

 • Pośrednictwo CFD obsługujące rynki poza Stanami Zjednoczonymi akceptuje bitcoiny lub opcje depozytu głównego nurtu
 • 1 bitcoin to najmniejszy kontrakt przy dźwigni 3: 1
 • Spready stawały się coraz szersze na kryptowalutach

Cryptos

Opłaty

 • BTCUSD: 2%; EURUSD: 0,0001; GBPUSD: .00015; ZŁOTO: 0,025; OLEJ: 0,06

Waluty

 • USD, EUR, GBP, AUD, BRL, CAD, CHF, CNY, DKK, IDR, JPY, PLN, RUB, SEK

Kaucja

 • Karta kredytowa, przelew bankowy, Neteller, Skrill, Bitcoin

Co się stało z SimpleFX? Był to jeden z pierwszych brokerów CFD z dostępem do kryptowalut i oferował posiadaczom kryptowalut prosty i szybki sposób na handel instrumentami z głównego nurtu, a także wykorzystanie swoich zasobów przy użyciu kontraktów CFD na kryptowaluty..

Od tego czasu dokonali szeregu zmian ze szkodą dla większości odbiorców zajmujących się handlem kryptowalutami. Kryptowaluty są dużo, dużo szersze niż ich konkurencja. Ich najwyższa dźwignia bitcoinowa wynosi 5: 1, podczas gdy ich najmniejszy kontrakt to 1 bitcoin, co oznacza, że ​​minimalne posiadane konto dla transakcji wynosi 2 btc. Na głównych instrumentach radzą sobie dobrze, ale jeśli nie jesteś bardzo stronniczy w stosunku do MetaTrader 4, lepiej po prostu pójść do 1brokera. Bardzo trudno znaleźć powód, by wybrać simplefx nad konkurencją.

Więcej o kontraktach CFD na kryptowaluty

Bitcoin CFD to instrumenty pochodne, co oznacza, że ​​aktywa bazowe – bitcoin, ethereum, litecoin i tym podobne – nie są w rzeczywistości kupowane ani sprzedawane. Zamiast tego między kupującym a sprzedającym powstaje umowa, w ramach której sprzedawca zgadza się zapłacić kupującemu różnicę między bieżącą wartością rynkową aktywów bazowych a wartością rynkową, gdy kupujący wychodzi z umowy. Stąd kontrakt na różnicę.

Kontrakty CFD na Bitcoin są wysoce lewarowane, z typowym zakresem od 10: 1 do 50: 1. Jest rzeczą oczywistą, że te dźwignie są niezwykle ryzykowne, zwłaszcza jeśli marża konta jest niska.

Same domy maklerskie działają jako animator rynku lub kontrahent dla każdego tradera. Prawidłowo zarządzany broker kontraktów CFD będzie zarabiał pieniądze wyłącznie ze spreadu i stóp finansowania, równoważąc zlecenia kupna i sprzedaży do równowagi oraz zabezpieczając się na giełdach stron trzecich w przypadku braku równowagi. Spready wynoszą zwykle od 7 do 20 USD, co przy handlu aktywami o wartości 4000 USD jest stosunkowo niską kwotą. Należy jednak pamiętać, że ten spread jest zwiększany ze względu na dźwignię, którą ilustrujemy poniżej.

Wyobraźmy sobie, że masz konto z 800 $ i chciałbyś kupić dwa bitcoiny po 4000 $ każdy. Przy spreadach 20 $ zaczynasz od p / l równego -40. Teraz, aby utrzymać pozycję, kapitał na koncie – pierwotny depozyt zabezpieczający w wysokości 800 USD plus p / l – musi pozostać powyżej 400 USD lub konto zostanie zlikwidowane. Jesteś już w 10% na drodze do likwidacji, a jeśli bitcoin spadnie o 180 $, czyli dużą, ale bynajmniej nie niesłychaną kwotę, zostaniesz zlikwidowany.

Brokerzy CFD dodają również premię za finansowanie Twojego zamówienia. Wysokość premii jest różna; korzyścią jest jednak to, że jeśli Twoja pozycja jest sprzeczna z panującą na rynku mądrością, wielu brokerów zapłaci Ci premię, mechanizm pomagający zrównoważyć ich księgę.

Istnieje kilka wyraźnych korzyści z kontraktów CFD na bitcoiny. Wysokie lewarowanie będzie atrakcyjne dla osób poszukujących dużych zysków, których nie boi się podwyższone ryzyko. Model CFD pozwala na zawieranie kontraktów na dowolnym instrumencie, co oznacza, że ​​możesz kupować kontrakty na prawie wszystko. Większość brokerów CFD obsługuje również klientów innych niż kryptowaluty, co oznacza, że ​​wszystkie standardowe metody płatności są zintegrowane, a transakcje mogą być zabezpieczane w lokalnej walucie.

Bitcoin CFD i oszustwa

Ten model animatora rynku ma kłopotliwy aspekt. Jeśli dom maklerski jest nieuczciwy lub po prostu nie jest w stanie odpowiednio zabezpieczyć swoich pozycji, zysk / strata staje się grą o sumie zerowej przeciwko klientowi. Istnieje wiele narzędzi, których nieuczciwy pośrednik może użyć, aby ograniczyć straty. Ogólnie brakuje przejrzystości, jeśli chodzi o ceny; w przeciwieństwie do giełd, na których rynek ustala cenę za pośrednictwem giełdy, broker ma większą kontrolę nad ceną spot. Handlowcy mogą również doświadczyć nadmiernego poślizgu, różnicy między ceną wykonania a ceną, po której złożono zlecenie. Dzieje się tak w przypadku najbardziej etycznych domów maklerskich i jest to celowe dokonywanie w najgorszym przypadku. Aby całkowicie tego uniknąć, inwestorzy mogą preferować handel kontraktami futures na bitcoiny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector