Najlepsza sieć VPN dla Chin

Chcemy ominąć wielką chińską zaporę ogniową i uzyskać dostęp do treści zabronionych w tym kraju?

Cóż, będziesz musiał użyć pliku Usługa VPN. Ale nie tylko każda sieć VPN się nada. Musisz wybrać usługę VPN, która jest niezawodna, bezpieczna i anonimowa. Tylko wtedy uzyskasz dostęp do zabronionych treści w Chinach.

Mur chiński

Po wielu testach różnych usług VPN mam rekomendacje dotyczące najlepszych usług VPN, które działają w Chinach. Ale najpierw omówienie Wielkiej Chińskiej Zapory Sieciowej. Podzielę się analizą cech, które powinna mieć sieć VPN, aby sprostać chińskim wyzwaniom prawnym i technologicznym.

Szybkie informacje

Najlepsze chińskie sieci VPN

PORÓWNANIE

Logo NordVPN

Nord VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Najbardziej prywatna sieć VPN
 • Błyskawicznie
 • Większość serwerów i krajów wszystkich sieci VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Świetne prędkości
 • Świetne wyniki w zakresie bezpieczeństwa
 • Nowa sieć VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ

The Great Firewall of China – podstawy

System ten jest połączeniem faktów prawnych i technologicznych, które ograniczają korzystanie z Internetu w Chinach. Mieszkańcy Chin nie mają dostępu do witryn informacyjnych, takich jak Google czy Wikipedia. Sieci społecznościowe, takie jak Twitter i Facebook, są również zabronione. Wiele usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, HBO, BBC iPlayer i inne, jest również niedostępnych tutaj.

Prawo stanowi, że ludziom zabrania się swobodnego dostępu do Internetu. Mogłoby to zaszkodzić bezpieczeństwu narodowemu, interesom państwa i doprowadzić do ujawnienia tajemnic państwowych. Rozumiem i zgadzam się na ograniczenie dostępu ludzi do treści o charakterze seksualnym lub przedstawiającym przemoc. Nie mogę tolerować tego systemu w całości, ponieważ zabrania on również dostępu do informacji i ma silną politykę cenzury.

ogrodzenie porcelanowe


W Chinach wszystkie działania online są monitorowane, śledzone i przechowywane. Ponadto wiele witryn jest niedozwolonych, a wiele treści jest cenzurowanych. Nie możesz więc swobodnie oglądać wideo na YouTube, czytać serwisów informacyjnych, a nawet sprawdzić swojego konta Gmail.

Przez długi czas ludzie używali różnych technik, aby uzyskać dostęp do zabronionych treści. Obejmują one korzystanie z serwerów proxy, otwartych serwerów proxy, takich jak Freegate, Ultrafurf i tym podobnych. Tor i I2P są również używane, podobnie jak zaszyfrowany DNS, Shadowsocks i korzystanie z usługi VPN.

Jakie cechy powinien mieć VPN w Chinach?

Wielki Chiński Firewall jest bardzo restrykcyjny. Nie każda sieć VPN może przyznać dostęp do zastrzeżonych treści w Chinach. Wielu z nich nie można nawet pobrać ani zainstalować w Chinach. Dlatego ludzie muszą uciekać się do alternatywnych metod instalacji VPN.

Aby móc poruszać się po chińskiej cenzurze internetowej, VPN potrzebuje kilku cech:

 • Doskonałe protokoły bezpieczeństwa
 • Doskonałe szyfrowanie
 • Funkcja wyłącznika awaryjnego
 • Silne obejście blokad geograficznych
 • Połączenie anonimowe

Rada: Powinieneś zainstalować VPN, zanim dotrzesz do Chin. Często niemożliwe jest pobranie i skonfigurowanie VPN w Chinach kontynentalnych. Wszyscy chińscy dostawcy usług internetowych blokują dostęp do witryn VPN. Ludzie zwykle wychodzą ze stanu ze swoimi urządzeniami, aby zainstalować VPN.

Najlepsza sieć VPN dla Chin

Tutaj przedstawiam trzy najlepsze usługi VPN, które oferują dostęp do zastrzeżonych treści w Chinach. Przeczytaj szczegółowy opis ich głównych usług i powodów, dla których pracują w Chinach.

PORÓWNANIE

Logo NordVPN

Nord VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Najbardziej prywatna sieć VPN
 • Błyskawicznie
 • Większość serwerów i krajów wszystkich sieci VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Świetne prędkości
 • Świetne wyniki w zakresie bezpieczeństwa
 • Nowa sieć VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ

NordVPN

W początkach NordVPN, ta usługa była niedostępna w Chinach. Ale dzięki oddanym inżynierom NordVPN stał się jedną z wiodących usług VPN używanych w Chinach. Ta usługa ma przystępne ceny i dodatkową anonimowość, jeśli płacisz kryptowalutą. Jeśli podróżujesz do USA, możesz nawet zapłacić gotówką za subskrypcję NordVPN i uzyskać instalację pudełkową. Jest to najbardziej anonimowa metoda płatności i możesz zainstalować aplikację NordVPN i używać jej w dowolnym miejscu.

nordvpn

Sieć serwerów NordVPN obejmuje 5706 serwerów w 59 krajach. W pobliżu Chin jest ponad 300 serwerów. Istnieją serwery w Japonii, na Tajwanie, w Hongkongu, Korei Południowej i Wietnamie. Obsługują połączenia P2P, zaciemnione i podwójne VPN. Są to bardzo ważne, jeśli chodzi o korzystanie z VPN w Chinach. NordVPN ma ścisłą politykę zerowych logów i jest zarejestrowany w Panamie. Panama ma surowe przepisy dotyczące ochrony prywatności.

NordVPN ma szyfrowanie AES-256 umożliwiające ukrycie adresu IP i ruchu internetowego. Funkcja Kill Switch natychmiast blokuje ruch w przypadku utraty połączenia z serwerem. W ten sposób otrzymujesz doskonałą usługę VPN, która może odblokować wiele witryn w Chinach. Z jednej subskrypcji można korzystać na sześciu urządzeniach. Możesz porozmawiać z doskonałą pomocą techniczną na żywo 24/7 na stronie NordVPN i znaleźć odpowiednie rozwiązanie swojego problemu.

Przeczytaj recenzję NordVPN

ExpressVPN

Jedna z wiodących usług VPN, ExpressVPN to doskonały wybór, jeśli chodzi o dostęp do treści w Chinach. Ta usługa obejmuje sieć ponad 3000 serwerów w 160 lokalizacjach serwerów w 94 krajach. To daje im przewagę nad większością innych sieci VPN. Ma serwery w krajach w Chinach. Japonia, Hongkong, Korea Południowa, Wietnam, Bhutan, Tajwan, Nepal i inne sąsiednie kraje.

expressvpn

ExpressVPN ma doskonałe szyfrowanie AES-256 i technologię Trusted Server działającą na serwerach tylko z pamięcią RAM. Ta sieć VPN jest zarejestrowana na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i podlega surowym przepisom dotyczącym prywatności. Ma ścisłą politykę braku logów, wspomaganą przez serwery tylko z pamięcią RAM. Kill Switch zablokuje ruch, jeśli połączenie z serwerem zostanie przerwane. Istnieje dobra funkcja odblokowywania geograficznego i funkcja tunelowania VPN.

Możesz przekierować część ruchu, aby przejść przez VPN, a część przez normalny kanał ISP. W ten sposób możesz przeglądać rozległy, nieocenzurowany Internet przez VPN w jednej przeglądarce, takiej jak Tor. Korzystanie z innej przeglądarki w celu uzyskania dostępu do zatwierdzonych chińskich witryn zapewni dobrą osłonę. Jeśli dasz się złapać, masz historię wyszukiwania z normalnego kanału ISP, aby udowodnić swoją aktywność online. ExpressVPN ma niesamowitą obsługę klienta 24/7. Jest to trochę drogie, ale nadal warte swojej ceny, ponieważ otrzymujesz doskonałą obsługę.

Przeczytaj recenzję ExpressVPN

Surfshark

Jedna z najbardziej opłacalnych obecnie sieci VPN, Surfshark ma funkcje, które mogą wydawać się zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe, ale tak nie jest. Surfshark ma świetne funkcje i usługi bezpieczeństwa. Zapewnia dostęp do ocenzurowanych treści i pozwala poruszać się po Wielkiej Chińskiej Zaporze Sieciowej.

surfshark

Sieć serwerów Surfshark obejmuje ponad 1700 serwerów w ponad 63 krajach. Wiele z nich jest w Chinach, Japonii, Korei Południowej, Wietnamie, Tajwanie i Hongkongu. Pomaga to w szybkim połączeniu podczas korzystania z tej sieci VPN w Chinach. Dobrą funkcją bezpieczeństwa jest tryb NoBorders, który umożliwia nawigację przez ścisłe bloki geograficzne. Tryb kamuflażu ukrywa fakt, że korzystasz z usługi VPN. Ta funkcja jest szczególnie przydatna podczas korzystania z Surfshark w Chinach.

MultiHop to funkcja przydatna do niezakłóconego surfowania po sieci w Chinach. Dostępna jest funkcja Kill Switch, która chroni Twój ruch. Funkcja ochrony przed cyberprzestrzenią chroni Twoje urządzenie przed złośliwym oprogramowaniem, reklamami i elementami śledzącymi. Ta usługa VPN znajduje się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i ma zasadę zerowego logu. W ramach jednej subskrypcji możesz podłączyć nieograniczoną liczbę urządzeń. Otrzymasz również świetną usługę pomocy technicznej na żywo 24/7.

Przeczytaj recenzję SurfsharkVPN

Wniosek

Próbując połączyć się z zewnętrzną witryną lub usługą w Chinach, musisz wiedzieć, że w tym kraju obowiązują surowe przepisy dotyczące cenzury internetowej. Dlatego korzystanie z VPN jest koniecznością, jeśli chcesz korzystać z Google, Facebooka, Gmaila, YouTube i wielu innych.

Powyżej znajdują się trzy najwyżej oceniane sieci VPN do omijania chińskiej cenzury. Te trzy mają doskonałe usługi i zapewniają dobre prędkości. Po przetestowaniu ich i konsultacji z ludźmi w Chinach mogę swobodnie polecać ich usługi.

PORÓWNANIE

Logo NordVPN

Nord VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Najbardziej prywatna sieć VPN
 • Błyskawicznie
 • Większość serwerów i krajów wszystkich sieci VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Świetne prędkości
 • Świetne wyniki w zakresie bezpieczeństwa
 • Nowa sieć VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map