Najlepsza sieć VPN dla MovieRulz

W wielu krajach obowiązuje ścisły zakaz przesyłania strumieniowego lub pobierania pirackich treści. Podczas gdy niektóre kraje po prostu marszczą brwi na tę działalność, w wielu miejscach jest to karalne. Indie to jedno z tych miejsc, w których pobieranie pirackich treści jest bardzo nielegalne, a jeśli zostaniesz złapany, możesz zostać gościem stanu przez okres do trzech lat.

Co więc robisz, gdy chcesz oglądać lub pobierać treści w Indiach, do których nie masz legalnego dostępu? To proste, aby uzyskać dostęp, trzeba przejść długą drogę. Najłatwiej jest użyć pliku VPN usługa. Zyskujesz anonimowość, bezpieczeństwo i dostęp do treści online bez ryzyka wykrycia przez dostawcę usług internetowych, a nawet rząd.

Zrobiłem swoją należytą staranność i oto moje ustalenia dotyczące najlepszych usług VPN, z których możesz korzystać do przesyłania strumieniowego i pobierania treści w Indiach. Pamiętaj, że nie zachęcam nikogo do łamania prawa, ale po prostu dzielę się podstawami torrentowania i zwykłymi sposobami postępowania.

Co to jest torrentowanie?

Jeśli jesteś jedną z wielu osób, które ściśle przestrzegają zasad, prawdopodobnie nie znasz terminu torrentowanie. Pozwólcie więc, że pouczę każdego, kto nie wie lub niewiele wie o tym sposobie udostępniania danych. Chociaż samo torrentowanie nie jest nielegalne, używanie go do pobierania pirackich treści nie jest do końca legalne.

Torrenting to protokół udostępniania plików oparty na technologii peer-to-peer lub P2P. Ta technologia różni się od zwykłego scentralizowanego serwera do pobierania danych. Zamiast tego torrenty zależą od zdecentralizowanej sieci, ponieważ każdy uczestnik procesu udostępniania plików odgrywa aktywną rolę w procesie pobierania i wysyłania.

Istnieje kilka głównych terminów związanych z torrentowaniem, które każdy zainteresowany tym sposobem udostępniania danych musi znać:

 • Indeksator: strony internetowe, które zbierają pliki torrent i oferują opcję wyszukiwania, nazywane są indeksatorami. Znane przykłady to The Pirate Bay, RarBG, ArenaBG i inne.
 • Tracker: serwer oferujący pomost między użytkownikami torrentów, umożliwiający połączenie w celu przesłania / pobrania pliku.
 • Klient Torrent: oprogramowanie używane do pobierania / przesyłania plików na Twój komputer. Najbardziej godnymi uwagi przykładami są BitTorrent, uTorrent i Transmission.
 • Seeder: osoby, które przesyłają pliki do sieci torrent. Po pobraniu pliku stajesz się siewcą, aby inni również mogli go pobrać.
 • Leecher: osoba, która pobiera torrent bez przesyłania.
 • Współczynnik: stosunek między wynikiem przesyłania i pobierania. Zgodnie z praktyką torrentową każda osoba powinna przesłać co najmniej tyle, ile pobrała.
 • Łącze magnetyczne: funkcja w kliencie torrent, która umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie procesu pobierania.

Teraz znasz podstawowe pojęcia związane z torrentowaniem. Przejdźmy do bardziej szczegółowego wyjaśnienia, jak używać torrentów. Opowiem również o tym, co może się nie udać i jak się chronić podczas torrentowania.

Jak korzystać z torrentów?

Podczas pobierania treści przez torrenty należy pamiętać o kilku krokach. Najpierw musisz pobrać klienta torrent, takiego jak BitTorrent, Deluge lub uTorrent. Następnie poszukaj zawartości, którą chcesz pobrać. Musisz przeszukać witryny indeksujące i znaleźć torrent, który chcesz pobrać.

Po zlokalizowaniu pliku, który Ci się podoba, musisz pobrać plik torrent lub, jeśli jest dostępny link magnetyczny, kliknij go. Po pobraniu pliku torrent na komputer automatycznie uruchomi klienta torrent. Jeśli to nie rozpocznie się natychmiast, musisz otworzyć go ręcznie, a po krótkiej chwili torrent rozpocznie pobieranie.

Po zakończeniu pobierania możesz otworzyć plik, ale zgodnie z praktyką torrentowania, powinieneś przez chwilę pozwolić pobranemu torrentowi seed, aby inni użytkownicy również mogli go pobrać. Po chwili zaleca się wyczyszczenie torrenta ze swojego klienta torrent, aby uchronić Cię przed wykryciem przez dostawcę usług internetowych lub inne organy prawne w Twoim kraju.

Kraje, w których torrenty są nielegalne?

Wiele krajów na świecie marszczy brwi, gdy udostępnia i pobiera treści bezpłatnie z sieci. Niektóre kraje pomijają pobieranie treści, a niektóre zezwalają nawet na pobieranie treści, o ile jest to do użytku osobistego.

Kilka z nich aktywnie blokuje strony z torrentami, a nawet grzywny ludzi za nielegalne pobieranie treści online. Te kraje to Indie, Portugalia, Włochy, Australia, Chiny, USA, Rosja, Malezja, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Finlandia, Japonia, RPA, Łotwa i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Istnieje sposób na obejście wszystkich ograniczeń i ma on postać VPN.

Movierulz – koszmar Bollywood

MovieRulz, jedna z najbardziej znanych indyjskich stron internetowych, które oferują dostęp do filmów właśnie wydanych w kinach, jest nielegalna w Indiach, Stanach Zjednoczonych i wszystkich innych krajach, w których torrentowanie jest nielegalne. Gdyby ktoś przeglądał tę witrynę, zobaczyłby wszystko, co trzeba wiedzieć o danym filmie, bez względu na to, jak świeże jest jego wydanie. Jest tam streszczenie, czas działania, a nawet zrzuty ekranu wraz z linkiem do pobrania, najczęściej w jakości HD.

Jednak pobieranie jest surowo zabronione w Indiach. Albo to jest? Jak uzyskać dostęp do tych treści bez związanego z tym ryzyka? Korzystając z usług wysokiej jakości sieci VPN, która wie wszystko o poszanowaniu prywatności ludzi, zapewniając środki do nieprzerwanego przeglądania dowolnej witryny.

Strona główna Movierulz, na której można znaleźć filmy i programy telewizyjne z Bollywood, Hollywood oraz inne filmy i programy telewizyjne, oglądać je online i pobierać wraz z wieloma innymi treściami

Movierulz

Dlaczego potrzebujesz VPN do MovieRulz?

Po pierwsze, zalecałbym korzystanie z VPN do wszystkich działań online. VPN chroni Twoją aktywność online przed zawsze czujnym okiem Twojego dostawcy usług internetowych oraz szeregu organów ścigania i agencji rządowych, które w to wierzą lub nie, śledź każdy Twój krok online.

VPN lub Wirtualnej sieci prywatnej to narzędzie, które szyfruje Twoje dane online, gdy opuszczają Twój komputer. W ten sposób jesteś chroniony przed kontaktem z osobami trzecimi. Twój adres IP jest również chroniony przez VPN, ponieważ Twój komputer jest bardzo podatny na ataki podczas torrentowania.

Jeśli chcesz korzystać z witryn internetowych, takich jak MovieRulz, The Pirate Bay lub innego podobnego narzędzia indeksującego, ryzykujesz nałożenie grzywny lub staniesz się celem ataku hakerskiego. Oto, gdzie pojawia się VPN. I to nie byle jaka VPN, ale polecam bezpieczną usługę VPN z wysokiej jakości funkcjami, które ochronią Cię i nadal umożliwią Ci dostęp do treści dostarczanych przez MovieRulz.

Dlaczego nie skorzystać z darmowej sieci VPN dla Movierulz

Jeśli przejdziesz do trybu online i spróbujesz uzyskać dostęp do MovieRulz, zobaczysz, że oferują one własną usługę VPN. To kusząca oferta, ponieważ jest tworzona przez MovieRulz i jest bezpłatna, prawda? Cóż, nie tak bardzo. Nie jestem fanem bezpłatnych usług VPN, ponieważ jest bardzo mało informacji na ich temat, które chronią prywatność ludzi i szanują ich anonimowość.

Ponadto usługi oferowane przez bezpłatne usługi VPN, takie jak ta z MovieRulz, pozostawiają wiele do życzenia. Ich polityka prywatności nie jest najlepsza i większość z nich nie jest zarejestrowana w kraju, w którym obowiązują surowe przepisy dotyczące prywatności, takich jak Szwajcaria, Panama lub Brytyjskie Wyspy Dziewicze. Nie mówię, że są złe, ale nie są też zbyt dobre.

Funkcje wymagane do wysokiej jakości sieci VPN dla Movierulz

Aby móc swobodnie przeglądać dowolną witrynę indeksującą, taką jak MovieRulz, ustaliliśmy, że potrzebujesz wysokiej jakości usługi VPN. Oto podstawowe wymagania, które VPN musi spełnić, abyś mógł być bezpieczny podczas przeglądania witryny MovieRulz.

 • Silne protokoły szyfrowania, OpenVPN to świetna usługa do tego zastosowania
 • Funkcja Network Kill Switch, która natychmiast zatrzyma ruch w przypadku zerwania połączenia
 • Funkcja ochrony przed wyciekiem DNS i IP, aby Twój dostawca usług internetowych nie był świadomy Twojej aktywności online
 • Funkcja zaciemniania, która ukrywa fakt, że korzystasz z VPN, ponieważ wielu dostawców usług internetowych marszczy brwi na temat korzystania z VPN
 • Funkcja podzielonego tunelu, która umożliwia części ruchu przechodzenie przez VPN, a reszta przez normalny kanał. Możesz ustawić ruch klienta torrent przez tunel VPN i zawsze być chroniony.
 • Wiele lokalizacji serwerów, aby umożliwić szybkie prędkości podczas torrentowania.
 • Obsługa P2P, aby umożliwić szybsze prędkości po podłączeniu do serwera torrentowego.

W tym miejscu przyjrzę się bliżej wiodącym usługom VPN wysokiej jakości i temu, jak radzą sobie w przyznawaniu dostępu do MovieRulz. Będę mówić o Surfshark, NordVPN, i ExpressVPN. Wszystkie te sieci VPN mają ścisłą politykę braku logów, oferują doskonałe funkcje, mają całodobową usługę czatu na żywo i mają rozsądne prędkości. Tutaj jest więcej informacji na ich temat, a poniżej znajduje się mój test na ich zdolność do obchodzenia ograniczeń związanych z MovieRulz.

Surfshark – bardzo przystępna cenowo usługa VPN

Surfshark to usługa VPN z ładnie dopasowanymi funkcjami i usługami, ale to, co najbardziej wyróżnia tę usługę, to jej cena. Jeśli otrzymasz 24-miesięczną subskrypcję, zapłacisz mniej niż 2 USD miesięcznie za usługi Surfshark. Wszystkie ponad 1700 serwerów Surfshark w ponad 63 krajach obsługują P2P, co jest doskonałe podczas torrentowania. Ponadto ich funkcja MultiHop zapewnia podwójną warstwę zabezpieczeń, szczególnie przydatną podczas pobierania pirackich treści.

Istnieje dobra ochrona przed wyciekiem DNS, wyłącznik awaryjny, funkcja AdBlock i funkcja dzielonego tunelowania, która chroni Twoją aktywność online. Surfshark jest bardzo przystępny cenowo i ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy oraz możesz korzystać z jednej subskrypcji i chronić nieograniczoną liczbę urządzeń.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, możesz znaleźć nasze pełne Recenzja Surfshark tutaj.

NordVPN – prywatna, bezpieczna usługa VPN

NordVPN to wysokiej jakości usługa VPN z niesamowitymi funkcjami. Ta usługa VPN ma 5750 serwerów w 59 krajach, a wszystkie z nich obsługują P2P, co jest doskonałą funkcją do wykorzystania podczas torrentowania. Oprócz tego na niektórych serwerach dostępna jest funkcja podwójnej sieci VPN, która dodaje warstwę bezpieczeństwa, gdy chce się korzystać z witryn takich jak MovieRulz.

NordVPN ma kilka planów płatności i kosztuje 3,49 USD miesięcznie za 36-miesięczną subskrypcję, która jest bardzo przystępna. Ponadto jest doskonała ochrona DNS, przełącznik Kill, CyberSec AdBlock i inne funkcje zaprojektowane w celu ochrony Twojej aktywności online przed wścibskimi oczami.

Możesz znaleźć nasze pełne Recenzja NordVPN tutaj.

ExpressVPN – szybka, niezawodna usługa VPN

ExpressVPN to nasz trzeci wybór dla usługi VPN, która może być wykorzystana do uzyskania dostępu do treści dostarczanych przez MovieRulz. Ta usługa VPN jest bardzo szybka i ma ponad 3000 serwerów w 160 lokalizacjach serwerów w 94 krajach. Porozmawiaj o możliwościach.

ExpressVPN ma wszystkie funkcje bezpieczeństwa, których można oczekiwać od wysokiej jakości usługi VPN – P2P, wyłącznik awaryjny, podwójny VPN, dzielone tunelowanie, ochrona przed wyciekiem DNS i wiele innych. Mimo to miesięczna opłata jest nieco wyższa niż w przypadku innych wymienionych tutaj, a 12-miesięczna subskrypcja przywróciłaby Ci 8,32 USD miesięcznie. Biorąc pod uwagę wyższą cenę, możesz spodziewać się szybkich prędkości pobierania i przesyłania strumieniowego dzięki ExpressVPN.

Możesz znaleźć nasze pełne Recenzja ExpressVPN tutaj

PORÓWNANIE

Logo NordVPN

Nord VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Najbardziej prywatna sieć VPN
 • Błyskawicznie
 • Większość serwerów i krajów wszystkich sieci VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Świetne prędkości
 • Świetne wyniki w zakresie bezpieczeństwa
 • Nowa sieć VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ

Jak korzystać z VPN dla Movierulz

Tutaj opowiem Ci więcej o tym, jak korzystać z VPN podczas przeglądania i pobierania pliku z MovieRulz. Upewniłem się, że pobieram plik, który nie był copywritingiem, ale raczej copyleft. Przeprowadziłem również testy wszystkich trzech opisanych tutaj sieci VPN, aby upewnić się, że aktywność jest chroniona.

 1. Wszystkie wymienione tutaj sieci VPN mają zezwolenie na torrentowanie i wszystkie obsługują je z serwerami P2P.
 2. Testy wycieku DNS. Sprawdziłem wszystkie trzy sieci VPN i stwierdziłem, że wszystkie trzy zapewniają odpowiednią ochronę przed wyciekiem DNS. Chociaż nie jest to tak ważne podczas torrentowania, dobrze jest ukryć swoją aktywność online przed dostawcą usług internetowych, ponieważ wielu sprawdza nietypową aktywność i tak naprawdę nie zezwala na torrentowanie.
 3. Przetestowałem usługę Network Kill Switch na wszystkich trzech i stwierdziłem, że działa bardzo dobrze. Zrobiłem to, aktywując klienta VPN i łącząc się z serwerem. Następnie połączyłem się z MovieRulz i zainicjowałem pobieranie. Rozłączyłem się z serwerem VPN, a ruch internetowy i pobieranie torrentów zostały natychmiast zatrzymane we wszystkich trzech testach.

Ponieważ indyjskie przepisy dotyczące prywatności generują ponad 2 miliardy dolarów szkód wynikających z nielegalnego pobierania treści, rozsądnie jest chronić się podczas korzystania z MovieRulz w Indiach. Tutaj wyjaśnię, jak korzystać z usługi VPN, aby uzyskać dostęp do MovieRulz i rzeczy wartych uwagi.

 • Wybierz usługę VPN. Poleciłbym skorzystać z NordVPN, ponieważ jest to jeden z liderów w branży. NordVPN oferuje ponad 5700 bezpiecznych serwerów, które obsługują P2P, usługi zaciemniania, Network Kill Switch, mają silną ochronę przed wyciekiem DNS i doskonałe protokoły szyfrowania.
 • Następnie skonfiguruj konto w usłudze VPN. Wybrałbym 36-miesięczną subskrypcję, która kosztuje 3,49 USD miesięcznie. Jeśli Twój kraj ojczysty ma blokady na korzystanie z VPN, możesz skorzystać z usługi proxy, a nawet użyć Słup aby otrzymać subskrypcję VPN.
 • Po skonfigurowaniu konta musisz pobrać oprogramowanie VPN. NordVPN ma duży wybór i natywne aplikacje na wszystkie platformy, dzięki czemu można go używać z systemami Windows, macOS, Android, iOs, a nawet chronić całą sieć domową, instalując VPN na routerze.
 • Skonfiguruj preferencje w aplikacji. Upewnij się, że włączyłeś funkcję Kill Switch i ochronę przed wyciekiem DNS.
 • Aby uzyskać duże prędkości, powinieneś połączyć się z serwerem w pobliżu, ale upewnij się, że jest to kraj, w którym nie jest zabronione torrentowanie. Nie łącz się z serwerem w Indiach, ponieważ cała próba VPN byłaby dyskusyjna. W kilku krajach obowiązują luźne przepisy dotyczące torrentów, a serwery mają tutaj niezwykle szybkie prędkości torrentów. Możesz połączyć się z serwerem w dowolnym z nich i być bezpiecznym na drodze do torrentowania. Te kraje to Łotwa, Bułgaria, Grecja, Serbia, Irlandia, Rumunia, Szwecja, Hiszpania, Litwa i Chorwacja.

Wszystko gotowe i wkrótce możesz cieszyć się ulubionym filmem Bollywood.

Testy prędkości pobierania VPN

Opracowałem test i przetestowałem wszystkie trzy usługi VPN. Za ich pośrednictwem połączyłem się z bułgarskim serwerem (ponieważ Bułgaria ma luźne przepisy dotyczące pobierania treści online i oferuje błyskawiczne prędkości), surfowałem po stronie Movierulz i pobrałem film przez klienta BitTorrent.

Znalazłem i wybrałem film z domeny publicznej o nazwie Oczy w nocy na potrzeby tego testu plik 5,28 GB w jakości 720p.

Movierulz do pobrania Eyes In The Night

Prędkość Surfsharka

Surfshark-Bułgaria surfshark MovieRulz prędkość pobierania

Prędkość NordVPN

NordVPN-Bułgaria NordVPN MovieRulz dowlnoad speed

Szybkość ExpressVPN

expressvpn bułgaria expressvpn MovieRulz prędkość pobierania

Wyniki

Z mojego testu korzystania z Surfshark, NordVPN i ExpressVPN pobierając film z MovieRulz, możesz sam przekonać się, że wszystkie te mają dobre średnie prędkości i niezawodne połączenia. Z tej trójki NordVPN miał najlepszą prędkość i oferuje najlepszą ogólną obsługę. Jednak dwie pozostałe nie są daleko w tyle, więc cokolwiek wybierzesz, możesz mieć pewność, że podczas pobierania treści z internetu będziesz mieć anonimowe i bezpieczne połączenie.

PORÓWNANIE

Logo NordVPN

Nord VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Najbardziej prywatna sieć VPN
 • Błyskawicznie
 • Większość serwerów i krajów wszystkich sieci VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Świetne prędkości
 • Świetne wyniki w zakresie bezpieczeństwa
 • Nowa sieć VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ

Werdykt

Ostateczny werdykt byłby zgodny z Twoimi osobistymi preferencjami i dostępnym budżetem, ponieważ ExpressVPN jest najdroższy z tych trzech, a Surfshark jest najtańszy. Mimo to osobiście najbardziej lubię usługi NordVPN. Znajdują się w Panamie, mają świetne funkcje i doskonałe protokoły bezpieczeństwa. Szczerze mówiąc, NordVPN uzyskał najwyższą ocenę z wyższymi średnimi prędkościami pobierania w moim teście MovieRulz.

Po rygorystycznych testach wszystkich funkcji tych usług VPN mogę powiedzieć, że jestem z nich wszystkich zadowolony, ponieważ z pewnością spełniają one obietnicę zapewnienia bezpiecznego, bezpiecznego i anonimowego połączenia. Biorąc pod uwagę, że wszystkie mają funkcję P2P i podwójną funkcję VPN, każdy z tych trzech jest realnym wyborem, jeśli chcesz uzyskać dostęp do MovieRulz i pobrać swój film z Movierulz.

Czy musisz korzystać z VPN, aby uzyskać dostęp do Movierulz?

Nie, ale jeśli tego nie zrobisz, możesz zostać ukarany grzywną lub więzieniem, w zależności od miejsca zamieszkania. Podsumowując, upewnij się, że używasz wysokiej jakości VPN, jeśli zamierzasz używać Movierulz.

Czy pobieranie filmów z MovieRulz jest bezpieczne?

Bez bezpiecznej sieci VPN pobieranie filmów z MovieRulz może być bardzo niebezpieczne. Nawet z VPN musisz uważać, aby nie łamać prawa w swoim kraju. W tym poście szczegółowo opisujemy wszystko, co musisz wiedzieć.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me