Najlepsze Altcoiny, na które warto zwrócić uwagę w 2020 roku

najlepsze altcoiny

W ekosystemie kryptowalut wszystko szybko się zmienia. Chociaż możemy przewidywać najlepsze altcoiny, niektóre wskaźniki, które wydają się dziś niezbędne, mogą nagle zmienić się w ciągu kilku miesięcy.

Niemniej jednak, wkraczając w nową dekadę, przyjrzymy się niektórym ważnym wydarzeniom, które prawdopodobnie ukształtują rynek w 2020 roku. Biorąc pod uwagę, że rynek kryptowalut się nagrzewa, czas przyjrzeć się niektórym z obiecujących altcoinów.

Powodem, dla którego skupiamy się na altcoinach, jest to, że dają one niesamowity potencjał zysków. Co więcej, są również bardzo przystępne cenowo, co eliminuje wszelkie bariery w zakupie. W rzeczywistości za kilka dolarów można kupić kilka tysięcy altcoinów i poczekać, aż ich wartość wzrośnie.

W tym przewodniku znajdziesz najlepsze altcoiny, na które warto zwrócić uwagę w 2020 roku. Po przeczytaniu znajdziesz niezbędne informacje o tych monetach, których użyjesz do podjęcia świadomej decyzji inwestycyjnej. Przyjrzyjmy się zatem najlepszym altcoinom z 2019 roku i zastanówmy się, dlaczego to one będą tymi, które będą oglądać w 2020 roku.

TRX

logo tron

Lipiec 2018 był miesiącem, w którym sprawy zaczęły się krystalizować BitTorrent. TRON przejął BitTorrent, największy na świecie protokół wymiany plików peer-to-peer i dotarł do naszej listy najlepszych altcoinów, z ponad 100 milionami użytkowników i stanowiącymi 33% całkowitego ruchu internetowego.

Poprzez przejęcie TRON zamierzał połączyć swoją sieć blockchain z siecią P2P firmy BitTorrent. Partnerstwo, nazwane Project Atlas, stworzy infrastrukturę dla zdecentralizowanej platformy dystrybucyjnej dla światowej bazy użytkowników.

Sieć TRON będzie korzystna dla ekosystemu torrentów, dodając pamięć masową i przepustowość do platformy. Początkowo sieć BitTorrent działała w modelu motywacyjnym, który umożliwiał szybszym użytkownikom pobieranie plików. Jednak wraz z pojawieniem się technologii TRON, BitTorrent będzie teraz oferował tokeny TRX jako rekompensatę za wkład. Użytkownicy nowej technologii będą teraz mogli szybciej pobierać pliki, licytując za pomocą tokenów TRX.

Patrząc na siłę TRON w połączeniu z siłą BitTorrent, jest mało prawdopodobne, aby Project Atlas upadł w 2020 roku. Ponadto, ponieważ token BTT jest obecnie sprzedawany po niskiej cenie, stanowi zachętę dla doświadczonych inwestorów do zakupu. Fundamenty wskazują na wzrost wartości tokena w 2020 r., Który może zabić kilku milionerów. 

IoTeX część naszych najlepszych Altcoinów

Logo IoTeX

Założona w 2017 roku, IoTeX to projekt typu open source, który tworzy nową platformę blockchain zorientowaną na prywatność w celu ułatwienia dostępu do Internetu rzeczy (IoT). Internet przedmiotów oznacza perspektywę interakcji cyfrowej, wykraczającej poza gadżety osobiste i komputery, w celu uwzględnienia wszystkich urządzeń z funkcjami cyfrowymi. Szacunki wskazują, że do 2022 roku liczba urządzeń IoT przekroczy 50 miliardów. A ponieważ bezpieczeństwo jest głównym problemem w świecie z dostępem do Internetu, istnieje potrzeba bezpiecznych metod komunikacji. To właśnie ten niszowy rynek ma wypełnić IoTeX.

Architektura IoTeX wykorzystuje łańcuch bloków, który zapewnia bezpieczeństwo sieci, jednocześnie oferując nadzór i zarządzanie różnymi łańcuchami bocznymi w celu wykonywania różnych funkcji. Łańcuchy boczne umożliwiają użytkownikom łączenie urządzeń IoT na podstawie różnych kryteriów, takich jak poziomy zaufania, funkcje lub środowiska, które są podobne.

Kolejną zaletą IoT jest to, że jest zorientowany na prywatność. W szczególności ma dwa mechanizmy prywatności – kody płatności i podpisy – w celu ukrycia adresu odbiorcy transakcji.

Dzięki prywatności i możliwości łączenia się z wieloma urządzeniami, IoT zapowiada się jako przełom w 2020 roku. Dla każdego, kto szuka inwestycji, nabycie udziałów w IoTeX za pośrednictwem VITA coin będzie inwestycją zmieniającą szczęście..


NPXS

Logo NPXS

NPXS to moneta stworzona przez Pundi X do wykorzystania w ich projekcie blockchain. Projekt ma na celu wykorzystanie kryptowaluty w celu ułatwienia płatności bezgotówkowych na całym świecie. Pundi X różni się od innych platform tym, że ma sprzęt do obsługi punktów sprzedaży (XPoS) z obsługą blockchain, umożliwiający transfer kryptowaluty. Sprzedawcy muszą jedynie mieć XPoS w swoich punktach sprzedaży detalicznej, a płatności bezgotówkowe będą realizowane bez wysiłku.

XPoS współpracuje z portfelem mobilnym (XWallet), którego kupujący używają do dokonywania płatności w tradycyjnych sklepach. Posiada interfejs, który umożliwia użytkownikom kupowanie i sprzedawanie BTC, XEM, ETH i QTUM. Posiada również menu kasowe umożliwiające zakupy za pomocą kryptowalut. Ponadto XPoS śledzi zapasy i zamówienia, jednocześnie drukując pokwitowania po każdej transakcji.

Pundi X planuje dystrybucję 100 000–700 000 urządzeń do ponad 12 krajów w ciągu najbliższych trzech lat. Sukces projektu, który dobrze sobie radził w Hongkongu, sprawi, że token będzie jednym z najlepszych altcoinów do poszukiwania w 2020 roku. A przy obecnej niskiej cenie NPXS kupując token NPXS teraz i czekając na hossę zmieni losy w 2020 roku.

Cardano

Logo Cardano

Założona w 2017 roku Cardano to 12 największych kryptowalut na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. Została założona przez Charlesa Hoskinsona, współzałożyciela Ethereum. Oferuje nie tylko platformę dla inteligentnych kontraktów i Dapps, ale także inne osiągnięcia technologiczne niż Ethereum.

Trzeba przyznać, że w przeciwieństwie do innych najlepszych altcoinów, Cardano nie przyniosło inwestorom wysokich zwrotów. Jest jednak ulubionym rozwiązaniem dla programistów, ponieważ obiecuje zbudować solidny łańcuch bloków, który jest dostarczany przez inne monety, takie jak Ethereum.

Oczekuje się, że w 2020 r. Dwie z branżowych sieci PoS zostaną (ponownie) uruchomione – mianowicie Cardano i Ethereum. Cardano wyraźnie dąży do ulepszenia swojej wcześniej istniejącej platformy PoS jako sieci publicznej. Zmodernizowana sieć będzie miała 100 razy więcej osób korzystających z jej oprogramowania niż Ethereum, Bitcoin lub jakiekolwiek inne systemy PoW. Rozwój ten będzie początkiem publicznego przekazywania protokołu Cardano.

Cardano rozwiąże trzy główne problemy napotkane w projektach blockchain pierwszej i drugiej generacji – interoperacyjność, skalowalność i zrównoważony rozwój. Ponadto protokół zajmie się również problemem międzynarodowego przelewu płatności, który jest czasochłonny i kosztowny. Blockchain skróci czas potrzebny na transfery międzynarodowe z kilku dni do kilku sekund.

Dzięki wszystkim tym zmianom Cardano będzie jednym z najlepszych altcoinów, na które warto zwrócić uwagę w 2020 roku. Jego stosunkowo niska cena w porównaniu do Ethereum sprawia, że ​​jest idealny dla tych, którzy chcą kupować więcej. Co więcej, jako moneta potwierdzająca stawkę, Cardano zrewolucjonizuje PoS, jak nigdy dotąd.

Najlepsze Altcoiny Uwagi końcowe

Mając wgląd w historię i przyszły rozwój powyższych altcoinów, znasz już najlepsze altcoiny, na które warto zwrócić uwagę w 2020 roku. Oczywiście dynamika rynku może się zmienić, a nieprzewidziane wydarzenia mogą nas zaskoczyć czymś nowym. Biorąc jednak pod uwagę, że rok 2020 już się rozpoczął, wierzymy, że te monety przyniosą przyszłość.

Wyróżniony obraz: hacked.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector