Najlepsze giełdy bitcoinów 2018

Contents

Najlepsze giełdy bitcoinów

Cryptos

Opłaty

 • Producent: 0,0-0,1%; Przyjmujący: 0,1-0,2%

Rynek docelowy

 • Światowy

Waluty

 • USD, EUR, GBP, JPY

Kaucja

 • Przelew bankowy

Jest powód, dla którego Bitfinex konsekwentnie generuje największe wolumeny płynności USDBTC, i to nie tylko ze względu na ich najlepsze w branży konta depozytu zabezpieczającego 3: 1. Bitfinex oferuje profesjonalną platformę handlową z minimalnym opóźnieniem, tonami różnych kryptowalut w ofercie i najniższymi opłatami za wymianę spot na rynku.

Przekazanie dolarów na konto bankowe Bitfinex w Hongkongu może być nieco trudne, ale wielu aktywnych traderów po prostu wpłaca bitcoiny. Handlowcy z USA nie są akceptowani, a Bitfinex marszczy brwi na dość powszechną praktykę używania VPN do handlu.

Ze względu na ogromne wolumeny i ich stosunkowo wyrafinowaną platformę, nowi handlowcy będą musieli zdeponować 10000 USD w ekwiwalencie fiducjarnym lub kryptograficznym, aby rozpocząć handel.

Bitstamp

Płynność Bitstamp jest jedną z najwyższych na rynku. Godny zaufania, prosty i z przyzwoitymi opłatami. Zdecydowanie warte obejrzenia.

 • pięć największych giełd pod względem wielkości
 • oferuje usługi w większości krajów
 • niskie opłaty i pięć najlepszych dostępnych kryptowalut

Cryptos

Opłaty

 • Przyjmujący: 0,2%; Twórca: 0,0%

Rynek docelowy

 • Światowy

Waluty

 • USD, EUR

Kaucja

 • Karta kredytowa, przelew bankowy, SEPA, karta debetowa

BitStamp to solidna alternatywa. Po pierwsze, jest otwarty dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, Europy i wielu innych rynków. Oferuje bardzo dobrą płynność na najważniejszych kryptowalutach, a mianowicie bitcoin, ethereum, litecoin i ripple, a opłaty są niskie. Platforma jest bardzo pozbawiona kości, a interfejs giełdy jest bardziej zbliżony do domu maklerskiego.


Najlepsza ogólna wymiana Multicoin

Binance

Binance stało się wiodącą giełdą na rynku pod względem płynności, niskich opłat i liczby par kryptowalut. Są również pionierami pod względem innowacji i wartościowych prezentów dla klientów. Uzyskaj 10% zniżki na opłaty handlowe, wyłącznie dla klientów BitReview.

 • najwyższy wolumen na setkach altcoinów
 • natychmiastowy dzienny limit wypłat 2 bitcoinów na e-mail
 • Opłaty już od 0,05%

Cryptos

Opłaty

 • .03-0,1%

Rynek docelowy

 • Światowy

Waluty

 • Tylko kryptowaluty

Kaucja

 • Tylko kryptowaluty

Wow, czy Binance pojawił się znikąd! Binance, dzieło byłego CTO w okcoinie, Changpeng Zhao, wstrząsnął rynkiem wymiany multicoin, który bardzo potrzebował zmiany. Dzięki najniższym w kategorii opłatom, dużemu wyborowi monet, interesującym promocjom i stabilnej platformie, Binance był w stanie zdetronizować Poloniex i Bittrex jako krypto-giełdę kryptowalut o największym wolumenie na większości popularnych par kryptowalut.

Dodatkowym składnikiem tego oszałamiającego sukcesu jest ich wieloplatformowa obsługa. Binance ma aplikacje w sklepie Android, a wkrótce pojawi się aplikacja na iOS. W przeciwieństwie do Poloniex, handel na telefonie komórkowym jest łatwy. Platforma internetowa jest równie dobra jak konkurencja, a nawet opracowała błyskawicznie szybki klient do pobrania.

Najlepsza giełda dla handlu lewarowanego

BitMEX

BitMEX opracował platformę handlową kryptowalutami, obsługującą dźwignie do 100: 1. Najwyższy wolumen obrotu na rynku. Uzyskaj ekskluzywną zniżkę w wysokości 10%.

 • Zapewnia największy na rynku wolumen kontraktów terminowych i spotowych instrumentów pochodnych
 • Niskie opłaty za wszystkie kryptowaluty
 • Uzyskaj dźwignię do 100X

Cryptos

Opłaty

 • Producent: -,025%; Przyjmujący: 0,075%

Waluty

 • Tylko kryptowaluty

Kaucja

 • Tylko kryptowaluty

Bitmex jest numerem jeden na giełdzie kryptowalutowych instrumentów pochodnych, oferując ogromne lewarowanie na wielu parach kryptowalut zarówno na rynkach spot, jak i futures. Dźwignie są wysokie (można dostosować od 1,1 do 100X), opłaty są mikroskopijne, a wolumeny są absolutnie ogromne.

Bitmex to w 100% bitcoin. Depozyty są tylko w bitcoinach. Wszystkie transakcje, nawet instrumenty pochodne niebędące bitcoinami, są zabezpieczone w bitcoinie. Pozwala to na całkowicie anonimowe konta, chociaż handlowcy z USA nie są akceptowani i nie zaleca się korzystania z VPN. Bitmex jest odpowiedzialnym obywatelem bitcoinów, zajmującym się wypłatami raz dziennie, co pomaga zarówno z punktu widzenia bezpieczeństwa, jak i minimalizacji zatorów blockchain.

Bitmex jest wyjątkowy, ponieważ wykładniczy wzrost nie osłabił jego wsparcia. Duża część wsparcia jest oferowana publicznie za pośrednictwem trollboksa, ale również szybko odpowiadamy na e-maile. Może to być spowodowane wyjątkowym wsparciem Bitmex dla wpłat i wypłat bitcoinów, co znacznie minimalizuje narzuty transakcyjne.

Drugie miejsce: OKCoin

Najlepsza wymiana dla handlu P2P: LocalBitcoins

LocalBitcoins

Bez względu na to, gdzie mieszkasz, LocalBitcoins połączy Cię ze sprzedawcami bitcoinów, którzy dostosują się do lokalnych warunków, aby zapewnić jak najbardziej wygodny zakup bitcoinów.

Cryptos

Opłaty

 • Ustawiane przez sprzedającego

Rynek docelowy

 • Światowy

Waluty

 • USD, EUR, GBP, AUD, BRL, CAD, CHF, CNY, DKK, HKD, HUF, IDR, INR, JPY, KES, KRW, MXN, MYR, NGN, NIS, PLN, RON, RUB, SEK, SGD, ZAR

Kaucja

 • Karta kredytowa, przelew bankowy, ACH, SEPA, Paypal, karta debetowa, interac, gotówka, OKPay, Perfect Money, Crypto Only, e-przelew, Neteller, Skrill, Money Transfer

LocalBitcoins prawdopodobnie zrobił więcej, aby rozpowszechnić bitcoiny w każdym zakątku świata niż jakikolwiek inny biznes. Model jest prosty: localbitcoins to rynek, który bezpośrednio łączy lokalnych kupujących i sprzedających, którzy mogą dokonywać transakcji w dowolny sposób, korzystając z wybranej przez siebie metody płatności. Chociaż oferują mechanizm depozytowy dla wymian online, wielu użytkowników faktycznie spotyka się twarzą w twarz, wykorzystując system zarządzania reputacją Localbitcoins, który agreguje informacje zwrotne i liczbę transakcji dla każdego członka, aby zapewnić ocenę zaufania.

Piękną rzeczą w Localbitcoins jest to, jak zlokalizowane mogą być transakcje. Najpopularniejsze lub najbardziej poszukiwane opcje wpłat w każdej lokalizacji są ogólnie dostępne, ponieważ sprzedawcy bitcoinów doskonale zdają sobie sprawę z lokalnych warunków rynkowych i wymagań. W zależności od rynku, lokalne bitcoiny mogą stać się drogie, ale często wynika to z braku namacalnych alternatyw.

Wszystkie opcje wpłaty!

Łokieć

Cubits to doskonały broker obsługujący wyłącznie bitcoiny na rynkach strefy euro. Bardzo intuicyjna, rozsądna cena i mnóstwo lokalnych opcji wpłat.

 • Często pomijany dom maklerski akceptuje tony depozytów walutowych
 • Niezwykle łatwy w użyciu z rozsądnymi opłatami
 • Dostępnych jest wiele opcji wpłat

Cryptos

Opłaty

 • 0,9%

Rynek docelowy

 • Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Kanada, Chiny, Cypr, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Indie, Włochy, Japonia, Liechtenstein, Malezja, Malta, Meksyk, Holandia, Norwegia , Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, RPA, Korea Południowa, Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia, Turcja, Wielka Brytania, Wenezuela

Waluty

 • USD, EUR, GBP, AUD, BRL, CAD, CHF, CNY, DKK, HUF, INR, JPY, KRW, MXN, MYR, PLN, RUB, SEK, SGD, ZAR

Kaucja

 • Karta kredytowa, przelew bankowy, SEPA, karta debetowa, OKPay, Neteller, Skrill

Cubits to niedoceniany broker bitcoinowy, oferujący szereg opcji wpłat dla ponad 20 różnych rynków i walut. Cubits pokonuje konkurentów Coinmama i CEX nie tylko dlatego, że oferują niższe opłaty za wpłaty kartą kredytową, ale ze względu na integrację wielu opcji płatności ważnych poza UE, takich jak OKPay i Skrill.

W przeciwieństwie do CEX, indeks cen Cubits jest dość zbliżony do konsensusu branżowego, więc podana cena jest mniej lub bardziej powszechnie akceptowana.

Miej oko na Cashapp

Amerykański rynek bitcoinów został prawie zdominowany przez Coinbase, który pojawił się wcześnie na rynku i zgromadził ogromne ilości płynności dzięki ich przystojnemu i łatwemu w użyciu produktowi.

Wejdź do CashApp z Square, który rozpoczął testowanie opcji kup bitcoin w aplikacji. Jest tu ogromny potencjał zakłócający. Na świecie jest niewiele aplikacji do przesyłania pieniędzy, które docierają do tak ogromnej liczby odbiorców. Jednym z nich jest Paypal. Square Cash to kolejny. Nie stawiaj przeciwko Jackowi Dorseyowi, uzbrojonemu w kapitalizację rynkową Square wynoszącym 16 miliardów dolarów, i naprzeciwko firmy w Coinbase, która popełnia jeden błąd po drugim.

Wymiana garnituru i krawata

Coinbase

Konta ubezpieczone, ogromne wolumeny płynności i zintegrowane karty debetowe przeciwko wątpliwym priorytetom, nadgorliwej zgodności i tandetnemu wsparciu. Zdobądź 10 $ za darmo na najlepszej giełdzie bitcoinów w USA.

Cryptos

Opłaty

 • Producent: 0%; Przyjmujący: 0,25-0,1%

Rynek docelowy

 • Australia, Austria, Belgia, Bułgaria, Kanada, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Finlandia, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Liechtenstein, Malta, Niderlandy, Norwegia, Polska, San Marino, Singapur, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone

Waluty

 • USD, EUR, GBP

Kaucja

 • Karta kredytowa, przelew bankowy, ACH, szybsze płatności

Coinbase jest nadal najlepszą giełdą w USA, prawdopodobnie na świecie, dla handlowców bitcoinów. HOWEVA – używam tej najlepszej strony do wygłaszania skarg.

Nieważne, że ich wsparcie okazało się całkowicie niewystarczające, aby sprostać zwiększonemu popytowi. Nieważne, że ich dyrektor generalny ma irytujący zwyczaj publikowania wiadomości na Twitterze, które mogą, ale nie muszą, być sprzeczne z oświadczeniami jego własnej firmy, i nie wspominając o ciągłych przerwach w świadczeniu usług i zawieszaniu się usług (powinienem zauważyć, że coraz lepiej).

To, co naprawdę drażni w Coinbase, to przekonanie, że oni (a dokładniej ich dyrektor generalny) próbują podważyć bitcoin. Brzmi to sprzecznie z intuicją, prawda? I jeszcze:

 1. Narzekają na koszty transakcji, do których sami nieproporcjonalnie się przyczyniają, ale nie zainwestowali ani grosza, aby złagodzić problem, aż do bardzo późnego czasu.
 2. Integracja segwit zajęła im miesiące i nadal nie mieli transakcji grupowych (patrz punkt 1), ale znaleźli czas na robienie głupich rzeczy, takich jak integracja kryptowalut.
 3. Zaskoczyli rynek integracją gotówki bitcoin, która spowodowała wzrost dzięki wykorzystaniu informacji poufnych, a następnie załamanie, które bez wątpienia straciło wielu klientów dużo pieniędzy..
 4. Nadal wspierali twardy widelec S2X wbrew przytłaczającej woli społeczności, aż do momentu, gdy zawiódł technicznie w bardzo publiczny i upokarzający sposób, upadając po uruchomieniu.
 5. Ich dyrektor generalny rozładował większość swojego bitcoina, aby kupić Ethereum, więc wydaje się, że istnieje konflikt interesów, który pomaga wyjaśnić wszystkie inne rzeczy.

Ale nadal są najlepszą giełdą bitcoinów w USA, a ich zatrudnienie menedżerów PR pomoże zapobiec niektórym z powyższych rzeczy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector