Najlepsze giełdy bitcoinów w USA

Amerykański rynek bitcoinów jest ogromny. Przy dość przychylnym nastawieniu do firm bitcoinowych, wiele największych giełd na świecie ma swoje siedziby w Stanach Zjednoczonych. Na te giełdy napłynęła ogromna ilość kapitału wysokiego ryzyka, na czele której stoi Coinbase, z zebraniem około 250 milionów dolarów, obecnie z wyceną, którą wielu ocenia na 5 miliardów dolarów.+.

Duże pieniądze i stosunkowo łagodne środowisko przestrzegania przepisów doprowadziły do ​​rozkwitu wymiany. Produkty te są jednymi z najlepszych na rynku, z normami bezpieczeństwa konkurującymi z bankami głównego nurtu i wolumenami płynności, mimo ograniczenia do rynków amerykańskich, jednymi z najwyższych na świecie..  

Opisujemy tutaj najważniejsze giełdy na rynku amerykańskim. Określając, które giełdy bitcoinów w USA są najlepsze, bierzemy pod uwagę szereg punktów danych, w tym ceny względne, obsługę klienta, prywatność klienta, bezpieczeństwo, zasięg monet i jakość platformy.

A Top Bitcoin Exchange w USA to…

Cryptos

Opłaty

 • Producent: 0%; Przyjmujący: 0,25-0,1%

Rynek docelowy

 • Australia, Austria, Belgia, Bułgaria, Kanada, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Finlandia, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Liechtenstein, Malta, Niderlandy, Norwegia, Polska, San Marino, Singapur, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone

Waluty

 • USD, EUR, GBP

Kaucja

 • Karta kredytowa, przelew bankowy, ACH, szybsze płatności

Coinbase to doskonały produkt. Handlowcy detaliczni mają do wyboru standardową usługę maklerską Coinbase lub giełdę o wysokim wolumenie GDAX. Pośrednictwo to prosty sposób na kupno i sprzedaż bitcoinów, litecoinów, gotówki bitcoin i ethereum po cenie rynkowej, chociaż opłata w wysokości 1% jest znacznie wyższa niż stawki GDAX. GDAX oferuje stawkę opartą na miesięcznym wolumenie, 0,3% -. 1% po stronie przyjmującego i 0% po stronie producenta! Oczywiście korzystanie z pośrednictwa ma dodatkową wartość, ponieważ natychmiast otrzymujesz dokładną cenę, bez konieczności majstrowania przy wymianie. Mieszkańcy stanu Minnesota są również ograniczeni do pośrednictwa.

Twoje wpłaty gotówkowe są ubezpieczone tak samo, jak w tradycyjnym banku. Kryptowaluta jest również ubezpieczona, chociaż nie obejmuje to naruszenia po stronie klienta – co oznacza, że ​​jeśli ktoś zdobędzie twoje hasło i ukradnie twoje bitcoiny, nie masz szczęścia. Aby pomóc Ci zabezpieczyć się przed kradzieżą komputera, Coinbase ma chłodnię, która jest zwolniona w czasie i wymaga potwierdzenia e-mailem od Ciebie i dodatkowego odpowiedzialnego partnera (takiego jak Twój współmałżonek lub partner biznesowy).

Zwróć uwagę, że Coinbase jest bardzo w centrum uwagi IRS. Mieszkańcom Stanów Zjednoczonych będzie niezwykle trudno uniknąć podatków, niezależnie od tego, gdzie kupujesz i sprzedajesz bitcoiny. Wygląda na to, że konta Coinbase są po prostu pierwszymi w kolejce do kontroli.

Aplikacja gotówkowa Square

Aplikacja Cash to aplikacja Square do przelewów pieniężnych od osoby do osoby. Klienci ustawiają unikalną nazwę, dołączają konto bankowe i mogą bez żadnych kosztów odbierać i wysyłać pieniądze bezpośrednio do rówieśników. Założona przez Jacka Dorseya z Twittera, aplikacja Cash ma ponad 7 milionów aktywnych klientów miesięcznie.

Dzięki entuzjazmowi pana Dorseya do bitcoinów, aplikacja Cash uruchomiła funkcję handlu bitcoinami na początku 2018 roku. W tej chwili bitcoiny można kupować i sprzedawać w modelu maklerskim, a cena bitcoina jest określana przez nieujawniony indeks ważony giełd bitcoinów w USA. Według opisu Cash Apps nie ma żadnych opłat, ale kto może być w 100% pewien, że coś nie jest ukryte w cenie.

Jednak w porównaniu z domem maklerskim Coinbase wydaje się, że ceny aplikacji Cash App są często lepsze. Co więcej, aplikacja jest wyjątkowo przyjazna dla użytkownika. Kupowanie bitcoinów to pestka, podobnie jak wszystko inne, co możesz zrobić w tej pięknej aplikacji. Oczekujemy, że aplikacja Cash zainwestuje więcej zasobów w wypłukanie bitcoinowego aspektu swojej działalności. Square, bardziej niż być może jakikolwiek inny pretendent, ma szansę zakłócić rynek detaliczny bitcoinów w USA i podjąć sporą część akcji ze strony Coinbase.  


Dzieje się tak podwójnie, ponieważ wielu użytkowników bitcoinów było sfrustrowanych pozornym antagonizmem wobec Bitcoin, Brian Armstrong, CEO Coinbase w 2017 roku i być może szukają realnej alternatywy.

Wzywamy wszystkich inwestorów instytucjonalnych!

itBit

itBit to giełda z siedzibą w Nowym Jorku obsługująca dużych handlowców bitcoinów, osoby fizyczne lub instytucje.

 • Najlepsze na rynku usługi OTC
 • Ubezpieczone konta bitcoinowe i dolarowe
 • Przeznaczony szczególnie dla instytucjonalnych i bardzo aktywnych handlowców

Cryptos

Opłaty

 • Przyjmujący: 0,2%; Twórca: 0,0%

Rynek docelowy

 • Singapur, Stany Zjednoczone

Waluty

 • USD, SGD

Kaucja

 • Przelew bankowy

ItBit koncentruje się na inwestorach instytucjonalnych i traderach o dużym wolumenie. Spośród giełd amerykańskich, a właściwie innych giełd, ma najsolidniejsze usługi pozagiełdowe, wykorzystywane do prawidłowego wykonywania zleceń kupna i sprzedaży o bardzo wysokich wartościach. Podobnie jak Coinbase, depozyty w dolarach i bitcoinach są ubezpieczone, a bitcoin jest utrzymywany w 100% offline.

Wolumen jest wysoki, chociaż generalnie około jednej trzeciej wolumenu Coinbase dzięki mniejszemu obrotowi detalicznemu. itBit skupia się całkowicie na bitcoinie i oferuje opłaty w wysokości 0,2% po stronie przyjmującego i 0% po stronie producenta. Wsparcie itBit 24/7 jest lepsze od Coinbase, co jest ważnym czynnikiem dla traderów instytucjonalnych, ale także dla inwestorów detalicznych, którzy ucierpieli z powodu shenaniganów wsparcia Coinbase w Q4 2017, Q1 2018. Dodatkowo, giełda itBit nie spadała wraz ze wzrostem ruchu, ponieważ Coinbase wielokrotnie tak, chociaż należy pamiętać, że itBit nie otrzymał takiego samego natężenia ruchu.    

Podnieś to chłopaki!

Bliźnięta

Gemini ma świetną okazję, aby odgryźć duży krok w kierunku dominacji Coinbase na rynku, ale niektóre z podjętych decyzji powstrzymały ich.

 • Dobra platforma i bezpieczeństwo
 • Opłaty są zbyt wysokie
 • Weryfikacja może zająć miesiące

Cryptos

Opłaty

 • 1% -0% na podstawie miesięcznego wolumenu handlu

Rynek docelowy

 • Stany Zjednoczone

Waluty

 • USD

Kaucja

 • Przelew bankowy, ACH

Człowieku, czy chcielibyśmy, aby Gemini były czołową giełdą w Stanach Zjednoczonych, ale niestety. Gemini nie ma odpowiedniego wsparcia do weryfikacji kont w okresach dużego zapotrzebowania. Ten pisarz czekał ponad 2 miesiące, aby zweryfikować swoje konto KYC, co było żenująco kiepskim wynikiem w każdym standardzie. Opłaty, malejąc zgodnie z możliwymi do osiągnięcia celami wolumenowymi, zaczynają się zbyt wysoko i wynoszą 1%. Nie mamy pojęcia, dlaczego dokonali tak ogromnej podwyżki opłat. Płynność spadła, a to prawdopodobnie w dużej mierze z tych dwóch powodów.

To naprawdę szkoda. Opłaty wzrosły mniej więcej w tym samym czasie, gdy Gemini był uważany za realną alternatywę dla Coinbase. Wielu traderów było i jest bardzo rozczarowanych zachowaniem Coinbase w 2017 roku, wsparciem dla hard forka do gorszego protokołu (załamał się po uruchomieniu), integracją głupich technologii, takich jak kotki kryptowalutowe, przed rozwiązaniami skalowania bitcoin potrzebnymi do obniżenia opłat oraz Skandal związany z handlem poufnymi informacjami związany z gotówką bitcoinową, który zakończył się awarią i prawdopodobnie spowodował, że klienci nie mieli pojęcia o tonie pieniędzy. 

Gemini, jako marka lubianych inwestorów bitcoinowych, bliźniaków Winklevoss, powinna była wykorzystać te słabości. Nie zrobili tego i czas ucieka. Wielu urzędników ds. Public relations zatrudnionych przez Coinbase prawdopodobnie zmniejszy oburzenie, a Cash App nadchodzi.

Zdecentralizowana wymiana

Bisq

Interfejs użytkownika jest świetny, platforma robi to, co mówi, podane oferty są zbliżone do ceny rynkowej. Bisq jest bezpieczny, prywatny i odporny na cenzurę, czy może budować płynność?

 • Ochrona anonimowości
 • Środki przechowywane we własnym portfelu
 • handluj bezpośrednio z partnerami, korzystając z wyjątkowej platformy p2p firmy Bisq

Cryptos

Opłaty

 • 0,2%

Rynek docelowy

 • Światowy

Waluty

 • USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, INR, SEK

Kaucja

 • Przelew bankowy, SEPA, interac, OKPay, Perfect Money, Skrill, Sofort

Chcesz anonimowości? W takim razie Bisq jest najlepszym rozwiązaniem. Bisq to localbitcoins nowej generacji, całkowicie anonimowa i zdecentralizowana giełda online. Lokalne bitcoiny były niezwykle popularną opcją w handlu bitcoinami w USA, dopóki tajni policjanci nie zaczęli spotykać się ze sprzedawcami i wozić ich do więzienia.  

Z Bisq nie musisz się spotykać. Dodaj swoje konto bankowe lub inną preferowaną opcję płatności do platformy i złóż ofertę na bitcoin jako procent obowiązującej stawki. Sprzedawcy, zróbcie dokładnie to samo po drugiej stronie. Możesz też po prostu wypełnić istniejące zamówienia, korzystając ze zintegrowanej metodologii arbitrażu Bisq, aby zapobiec oszustwom.

Opłata wynosi 2%, a wolumeny stale rosną. Moneta jest wysyłana do Twoich zewnętrznych portfeli – chociaż sprzedający muszą oczywiście przechowywać monetę wymaganą do realizacji zamówień w portfelu Bisq, który jest nadal generowany po stronie klienta i nie jest przechowywany nigdzie na serwerach Bisq.

Ten produkt będzie niezwykle atrakcyjny dla tych, którzy nie czują się komfortowo powierzając swoje monety giełdom powierniczym, a także dla tych, którzy chcą jak największej anonimowości.   

Tylko gotówka, proszę

BitQuick

BitQuick to platforma do kupowania bitcoinów za gotówkę za pośrednictwem depozytu bankowego lub w wyznaczonych wygodnych sklepach.

 • Kupuj i sprzedawaj bitcoiny, wpłacając gotówkę bezpośrednio na konto bankowe sprzedawcy
 • Do korzystania z produktu wymagany jest dokument tożsamości ze zdjęciem
 • Dobre wyniki w ułatwianiu tego modelu depozytu gotówkowego

Cryptos

Opłaty

 • 2% dla kupującego

Rynek docelowy

 • Stany Zjednoczone

Waluty

 • USD

Kaucja

 • Gotówka

Bitquick to świetny mały produkt przeznaczony dla niszy wyłącznie gotówkowej. Platforma, podobnie jak Bisq, ułatwia transakcje peer to peer, z tą różnicą, że Bitquick jest gotówką i wymaga od kupującego wpłaty gotówki na konto bankowe sprzedawcy.  

Książka zamówień wyświetla kwotę, cenę i bank każdego sprzedawcy. Po wybraniu oferty kupujący jest kierowany do wpłaty kwoty na wskazany numer rachunku bankowego, po czym w celu potwierdzenia należy przesłać pokwitowanie zadatku. W międzyczasie moneta sprzedawcy jest przechowywana w depozycie przez Bitquick i zostaje wydana, gdy sprzedawca potwierdzi otrzymanie gotówki.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map