Najlepsze giełdy kontraktów terminowych na Bitcoin w 2018 roku

Contents

Najlepsze giełdy kontraktów terminowych na Bitcoin

Cryptos

Opłaty

 • .025% rabatu na producenta; 0,075% na producenta

Rynek docelowy

 • Globalne, nie akceptowane w USA

Waluty

 • Tylko kryptowaluty

Kaucja

 • Tylko kryptowaluty

Bybit oferuje niemal najwyższą płynność rynkową na rynkach BTC, ETH, XOS i XRP. Wpłać dowolną z tych kryptowalut i handluj natychmiastowo i anonimowo – i uzyskaj do 90 $ darmowego kapitału handlowego, gdy jesteś przy tym. Dźwignie do 100: 1 na wszystkich tych rynkach.

W Bybit nie ma wygaśnięcia, używają instrumentu bezterminowej wymiany, który śledzi rynek spot.

BitMEX

BitMEX opracował platformę handlową kryptowalutami, obsługującą dźwignie do 100: 1. Najwyższy wolumen obrotu na rynku. Uzyskaj ekskluzywną zniżkę w wysokości 10%.

 • Wyłonił się jako najlepsza giełda kontraktów terminowych na rynku pod względem wolumenu
 • do 100X dźwignia na pół tuzina produktów
 • wpłacaj bitcoiny i handluj natychmiastowo i anonimowo

Cryptos

Opłaty

 • Producent: -,025%; Przyjmujący: 0,075%

Waluty

 • Tylko kryptowaluty

Kaucja

 • Tylko kryptowaluty

Bitmex to najpopularniejsza giełda kontraktów terminowych na bitcoiny i kryptowaluty na rynku. Bitmex oferuje ogromne wolumeny handlowe (często ponad 2 miliardy dolarów na 24 godziny), bardzo niskie opłaty, liczne pary kryptowalut oraz natychmiastową, anonimową rejestrację i (prawie) natychmiastowy depozyt. Cały handel jest zabezpieczony i rozliczany w bitcoinach, a wszystkie kryptowaluty są wyceniane w stosunku do bitcoinów, a nie do fiat.

Bitmex oferuje najwyższe na rynkach lewarowanie, a spot bitcoin i kontrakty futures pozwalają graczom nawet 100X. Oczywiście dźwignia jest regulowana w zakresie 1-100, więc ustaw ją w wygodnym miejscu. Indeks bazowy jest obecnie oparty na podziale 50/50 między coinbase i bitstamp, a stopa finansowania jest wypłacana z pozycji długich do krótkich lub odwrotnie, co trzy godziny, aby zablokować cenę instrumentu pochodnego z powrotem zgodnie z indeksem.  

Bitmex zapewnia doskonałe, zorientowane na Zachód wsparcie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub skrzynki trolli (która może być zabawna i stosunkowo dobrze wychowana i wykształcona) oraz przyczynia się do badań rynku o bardzo wysokiej jakości. Z całego serca polecamy Bitmex, nie tylko dlatego, że jest to najlepsza giełda kryptowalut na rynku, ale dlatego, że jest przykładem pozytywnej siły w społeczności kryptowalut. Bitmex jest skierowany do klientów spoza USA i zniechęcają do korzystania z VPN.  


Otwórz swoje konto teraz i zaoszczędź 10% na opłatach handlowych. Chcieć wiedzieć więcej? Sprawdź naszą recenzję Bitmex.    

OKCoin

OKCoin oferuje jedną z najlepszych giełd futures na rynku, ale konsekwentnie jest oznaczany jako manipulujący ich rynkami futures, a także zawyżający ich dane handlowe.

 • Czołowa giełda kontraktów terminowych na rynkach azjatyckich
 • do 20X dźwignia na 3 różnych kryptowalutach
 • Trochę wyzwany z przodu wsparcia

Cryptos

Opłaty

 • Przyjmujący: 0,2%; Twórca: 0,0%

Rynek docelowy

 • Światowy

Waluty

 • USD

Kaucja

 • Przelew bankowy

Drugie miejsce zajmuje OKEX, który, mimo że w naszej książce znajduje się za Bitmexem, jest drugą i ostatnią giełdą kontraktów terminowych na bitcoiny na najwyższym szczeblu. Po OKEX nastąpił duży spadek do trzeciego miejsca.

Więc co jest dobre? Być może najlepszym argumentem przemawiającym za wyborem OKEX zamiast Bitmex jest to, że przyszły rynek każdego tokena jest zabezpieczony i rozliczany w tym tokenie, a nie w bitcoinie. Dla tych, którzy chcą zabezpieczyć aktywa kryptowalut inne niż bitcoin, może to być wygodniejszy mechanizm. I nie znajdziesz żadnej innej giełdy oferującej większe wolumeny w tych alternatywnych aktywach. A wolumen kontraktów terminowych na bitcoin, choć obecnie przewyższony przez bitmex, jest o głowę i ramiona większy niż ktokolwiek inny na rynku.

Z drugiej strony OKEX nie ma już lepszej płynności niż Bitmex, więc nie ma powodu, aby cierpieć z powodu procesu weryfikacji konta. OKEX to globalna giełda, ale w dużym stopniu produkt wschodnioazjatycki. Jeśli masz problemy z weryfikacją lub ogólnie z kontem, obsługa klienta często gubi się w tłumaczeniu, delikatnie mówiąc.   

Najlepsze z pozostałych

Deribit to najlepsza platforma opcji, która ma również przyzwoitą wymianę kontraktów terminowych

Deribit

Deribit to pierwsza i największa platforma handlu opcjami Bitcoin, z solidną ofertą kontraktów terminowych na bitcoiny i rynkiem spot. Mile widziani handlowcy z USA.

 • Amerykańscy handlowcy są mile widziani
 • Deribit ma najbardziej solidną platformę opcji na rynku
 • Musi zwiększyć wolumeny handlowe, aby konkurować z Bitmex

Cryptos

Opłaty

 • Twórca: -,02% Wykonawca: 0,05%. Opcje.04%.

Rynek docelowy

 • Globalne, nie akceptowane w USA

Waluty

 • Tylko kryptowaluty

Kaucja

 • Tylko kryptowaluty

Wielką zaletą Deribit jest to, że pozwalają klientom z USA na handel Bitcoin Futures, więc nie musisz się przejmować korzystaniem z VPN. Deribit oferuje naprawdę fajny produkt i jest najlepszą giełdą oferującą rynek opcji. Zaczynają nabierać realnego wolumenu i jeśli rynek dojrzały deribit znajdzie się w bardzo interesującej pozycji.

I to jest problem z Deribitem – po prostu nie ma jeszcze objętości ani BitMexa, ani OKEX. Jest jednak coś do zrobienia, opłaty są niskie, a spready nie są w połowie złe. Jeśli jesteś przedsiębiorcą z USA, który nie chce korzystać z VPN, lub chcesz spróbować swoich sił w opcjach bitcoin, warto sprawdzić Deribit.  

Kryptowaluty

CryptoFacilities

Cryptofacilities oferuje bitcoin, ethereum i ripple futures kontrakty z dźwignią do 50: 1, na platformie zatwierdzonej przez brytyjski Financial Conduct Authority

Cryptos

Opłaty

 • Producent: 0; Taker: tak nisko jak 0008

Rynek docelowy

 • Światowy

Waluty

 • Tylko kryptowaluty

Kaucja

 • Tylko kryptowaluty

Cryptofacilities jest licencjonowany i regulowany przez brytyjską FCA, co może być całkiem atrakcyjne dla niektórych handlowców. Tym handlowcom będzie jednak trudno handlować dzięki niewielkim wolumenom Cryptofacilities. Wygląda na to, że kąt FCA jest używany do przyciągania pieniędzy instytucjonalnych – jeśli ta strategia nie zadziała, Cryptofacilities jest skazany na porażkę, ponieważ nie zbudował niezbędnego wolumenu.

Niedawne przeprojektowanie dało produkt o wiele ładniejszy wygląd, a platforma handlowa i logika są więcej niż wystarczające. Jednak z jakiegoś powodu handlowcy po prostu nie gromadzili się w kryptowalutach iw przeciwieństwie do Deribit nie akceptują klientów z USA, co ogranicza rodzaj obnoszenia się regulacjami, które mogą działać na ich korzyść..

Zaletą platformy są rynki Ripple. Transakcje Ripple przeciwko USD lub BTC mogą być zabezpieczone w samym XRP, co może być bardzo atrakcyjne dla handlowców, którzy wskoczyli na pokład pociągu Ripple, gdy wystrzelił na księżyc (spudłował i wrócił na orbitę). Chociaż nie są one zbliżone do poziomów płynności rynku Bitmex XRP, do handlu można tam używać tylko bitcoinów. Tak więc rozróżnienie, które może być cenne dla niektórych.

Najlepsze giełdy kontraktów terminowych na Bitcoin działające w USA

Wymienione poniżej giełdy w USA oferują handel kontraktami futures na bitcoiny z zabezpieczeniem w USD. Wszystkie te giełdy mają zasłużoną reputację doskonałości w USA – jednak ich kontrakty futures na bitcoin są, naszym zdaniem, gorsze z wielu powodów w stosunku do produktów zabezpieczonych bitcoinami opisanych powyżej. W szczególności dźwignie, godziny handlu i wymogi dotyczące depozytu zabezpieczającego są w sposób zakazany ograniczone dla wszystkich poza inwestorami instytucjonalnymi lub osobami fizycznymi o dużej wartości netto. Dla tych z nas, którzy nie mają wysokiej wartości netto lub chcieliby handlować z marżą większą niż ~ 50%, zalecamy skorzystanie z jednej z powyższych giełd.

Tradestacja

Tradestacja

Tradestation oferuje dostęp zarówno do kontraktów futures na CME, jak i CBOE, przy stosunkowo niskich wymaganiach dotyczących depozytu zabezpieczającego i opłatach.

Cryptos

Opłaty

 • 1,50 $

Rynek docelowy

 • Stany Zjednoczone

Waluty

 • USD

Kaucja

 • Przelew bankowy, ACH, karta debetowa

Spośród dużych amerykańskich brokerów internetowych oferujących kontrakty futures na bitcoiny, Tradestation jest najlepszy na pokaz. Dlaczego więc pozostaje w tyle za dosłownie każdą giełdą kontraktów terminowych na bitcoiny? Po prostu ze względu na podnoszące brwi wysokie wymagania dotyczące marginesu. Musisz obniżyć wartość nominalną swojej pozycji o 66%, co w pewnym sensie przeczy celowi kontraktu futures w naszej nieco ignoranckiej opinii.  

Jeśli jesteś osobą o stosunkowo wysokiej wartości netto, która mieszka w stanach i chce mieć dostęp do bitcoinów bez zawracania sobie głowy zakupem instrumentu bazowego, może to być dla Ciebie. Jeśli uda Ci się przekroczyć wymagania dotyczące depozytu zabezpieczającego, TradeStation oferuje dostęp do rynków CME i CBOE na ich flagowej platformie i przy najniższych na rynku opłatach za rozruch.

Ameritrade

Ameritrade

Handlowcy mogą teraz handlować bitcoinami na legendarnej platformie transakcyjnej ThinkorSwim i korzystać z niezrównanych badań, narzędzi analitycznych i obsługi klienta, które ma do zaoferowania Ameritrade.

Cryptos

Opłaty

 • 2,50 $

Rynek docelowy

 • Stany Zjednoczone

Waluty

 • USD

Kaucja

 • Przelew bankowy, ACH

Ameritrade może wyprzedzić TradeStation, z wyjątkiem faktu, że oferują tylko kontrakty CBOE. Osobiście handlowalibyśmy CBOE, ponieważ kontrakt jest wart tylko jednego bitcoina do pięciu CME, co oznacza, że ​​Twoja pozycja może być znacznie mniejsza. (Chociaż zdecydowanie wolimy mieszane ceny indeksów CME od CBOE, które z jakiegoś nieznanego powodu używają tylko Gemini). Ta korzyść jest w pewnym stopniu równoważona przez minimalny wymagany rozmiar konta w wysokości 25 000 USD do handlu bitcoinami, który jest wyższy niż w przypadku jakiejkolwiek konkurencji. Jeśli jednak masz już konto handlowe, istnieje duża szansa, że ​​masz już pokryte to minimum.

A jeśli masz to minimum objęte ubezpieczeniem i dobrze handlujesz kontraktami CBOE, możesz to zrobić z niesamowitej platformy thinkorswim Ameritrade, powszechnie uważanej za jeden z najlepszych produktów na rynku. (Tradestation też jest niesamowity). Różnica w opłatach między Ameritrade i Tradestation jest również znikoma – dodatkowe 0,75 c za kontrakt na Ameritrade – a wymagany depozyt jest taki sam

Handel elektroniczny

e * handel

Amerykański Behemot otworzył rozliczane w USD kontrakty terminowe na bitcoiny dla klientów na doskonałej platformie transakcyjnej Optionshouse.

 • Handluj kontraktami CME i CBOE
 • Wymagany 80% margines
 • Transakcje zabezpieczone w USD

Cryptos

Opłaty

 • 2,50 $

Rynek docelowy

 • Stany Zjednoczone

Waluty

 • USD

Kaucja

 • Przelew bankowy, ACH, czek

e-Trade jest skierowany do rynku masowego i ma ogromną liczbę handlowców. Ile z nich wniesie 80% marżę na nominalne kontrakty terminowe na bitcoiny, jeszcze nie widać, ale ci, którzy to zrobią, mogą wybierać spośród kontraktów CME lub CBOE. Opłata jest nieco za ciężka w porównaniu z naszymi poprzednimi dwoma recenzjami – 2,50 USD w porównaniu z 2,25 USD i 1,50 USD – ale jeśli czegoś nie brakuje, wydaje się to całkowicie nieistotne w przypadku kontraktów z 80% marżą o wartości od 1 do 5 bitcoinów.

Jeśli przeoczysz 80% marżę, uzyskasz dostęp zarówno do rynków CME, jak i CBOE, a e-handel jest świetnym produktem ogólnym. Dla tych, którzy mają już konto, mają na to. Dla tych, którzy szukają nowego domu futures na bitcoiny – i domu, który pozwala na transakcje zabezpieczone w USD w regulowanym formacie – trudno nam myśleć o dobrych powodach, aby wybrać etrade zamiast Tradestation, aby być uczciwym.

Interaktywni brokerzy

Interaktywni brokerzy

Cóż, i tak handluj długo, spodenki mają szalone wymagania dotyczące depozytu zabezpieczającego. Jeśli jednak chcesz kupować długie kontrakty, ich wymóg depozytu zabezpieczającego w wysokości 50% jest najlepszy na rynku.

 • 50% wymaganego depozytu zabezpieczającego dla pozycji długich
 • krótki margines sprawia, że ​​nie można ich kupić
 • opłaty nieco wyższe niż u konkurencji

Cryptos

Opłaty

 • 5 USD na CBOE, 10 USD na CME

Rynek docelowy

 • Światowy

Waluty

 • USD, EUR, GBP, AUD, CAD

Kaucja

 • Przelew bankowy, ACH, BPay, EFT, czek

Wydaje się, że Interactive Brokers niechętnie integruje kontrakty terminowe na bitcoiny. Jest to jeden z nich – tak, w porządku, oferujemy to, ale tak naprawdę, czy NAPRAWDĘ chcesz to wymienić?  

Z drugiej strony, pozycje długie mogą otwierać pozycje z 50% depozytem zabezpieczającym, co jest o wiele lepsze niż w przypadku pozostałych domów maklerskich w USA. Jednak szorty muszą zapewniać ogromny nadmiar depozytu – co oznacza, że ​​aby otworzyć pozycję krótką, musisz kontrolować więcej niż wartość nominalną. Z punktu widzenia tradera to nie ma sensu. Ponadto opłaty są znacznie wyższe niż w przypadku reszty rynku i wynoszą 10 USD za kontrakt CME, 5 USD za kontrakt CBOE, chociaż obejmuje to wszystkie dodatkowe opłaty. (nie rekompensują różnicy).  

Więc myślę, że jeśli chcesz zająć pozycję długą, Interactive Brokers jest dobrą opcją – ale jeśli chcesz skrócić lub zabezpieczyć swoje zasoby, poszukaj gdzie indziej.

Więcej o kontraktach terminowych na Bitcoin

Bitcoin Futures są przedmiotem handlu pomiędzy uczestnikami rynku

Kontrakty terminowe na Bitcoin są przedmiotem obrotu między uczestnikami rynku, co eliminuje teoretyczny konflikt interesów między traderem a giełdą. Kontrakty futures ostatecznie wygasną i zostaną rozliczone po cenie określonej przez indeks, który jest zwykle przejrzysty i rzetelnie pozyskiwany; ceny nie są ustalane przez dom maklerski, co eliminuje możliwość manipulacji cenami.

Kontrakty terminowe na Bitcoin są tanie w handlu

Prowizje są bardzo niskie; BitMex, który naszym zdaniem wyznacza poprzeczkę dla handlu kontraktami terminowymi na bitcoin, całkowicie zrzeka się opłat dla twórców lub nawet oferuje rabat. Kup na przykład kontrakt futures na 10 bitcoinów jako przyjmujący, a zapłacisz za 0075 bitcoinów, podczas gdy producent otrzyma jedną trzecią tego jako rabat.

Ponieważ kontrakty futures są dosłownie zaliczką za odroczoną dostawę aktywów, inwestorzy nie muszą płacić żadnej premii za finansowanie ani stopy procentowej. Jest to wyraźna różnica w stosunku do kontraktów CFD lub standardowych kont depozytowych.

Zabezpieczanie Bitcoinów

Kontrakty terminowe mogą służyć do ograniczania ryzyka nadmiernej ekspozycji. Istnieje znacząca klasa traderów i wczesnych nabywców, którzy zgromadzili nieproporcjonalny procent swojego ogólnego bogactwa w bitcoinach. Krótkoterminowe strategie zabezpieczające przed zmiennością i trendami spadkowymi pozwalają na bardziej aktywne zarządzanie tym majątkiem. Kontrakty terminowe na Bitcoin (i oczywiście opcje, które omówimy w kolejnym artykule) pozwalają na to zabezpieczenie bez konieczności faktycznej likwidacji bitcoina i kupowania fiat.

Być może nadchodzące fundamentalne wydarzenie wystraszy rynek lub rozpoznasz wzorce techniczne poprzedzające spadek; Skrócenie kontraktu futures złagodzi wpływ na wartość fiducjarną twoich aktywów. Wysokie lewary pozwalają na nieproporcjonalne wypłaty, jeśli rynek rzeczywiście spadnie, z dodatkową korzyścią, że jesteś w stanie bezpiecznie przechowywać większość swojej monety w trezorze.

Bitcoin Futures Arbitrage

Na normalnym rynku kontrakty futures są wyceniane z premią w stosunku do ceny spot, przy czym różnica maleje w czasie w miarę zbliżania się daty rozliczenia. Aby rzucić trochę żargonu futures, tę malejącą różnicę między ceną spot a ceną futures nazywa się podstawą, ten normalny warunek rynkowy nazywa się contango, a kiedy spotykają się ceny spot i ceny kontraktowe, co zawsze muszą zrobić przy rozliczeniu, nazywa się to zbieżnością.

Załóżmy, że kupujesz 10 bitcoinów za 4000 USD. Jednocześnie otwierasz pozycję, skracając równowartość 10 bitcoinów w kontrakcie futures, który obraca się z 5% premią, czyli 4200 $. Zablokowałeś ten 5% wzrost, ponieważ kupiłeś bitcoina za 4000 USD i masz umowę na sprzedaż w przyszłości za 4200 USD, jednocześnie zabezpieczając się przed spadkami, które mogą wpłynąć na Twój stan posiadania. Oczywiście wzrost jest ograniczony do tych 5%, ale jeśli wyczujesz wzrost, możesz zlikwidować swoją przyszłą pozycję.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector