Najlepsze grupy kryptowalut do dołączenia na Facebooku w 2021 roku

grupy kryptowalut

Grupy kryptowalut znajdują się na każdej platformie mediów społecznościowych ze względu na rosnącą popularność aktywów cyfrowych. Aby uzyskać najnowsze informacje na temat takich aktywów, wystarczy dołączyć do tych grup kryptowalut. Ten artykuł skupia się na grupach kryptowalut na Facebooku, do których powinieneś dołączyć w 2021 roku.

Klub Kolekcjonerów Kryptowalut

grupy kryptowalut

Niektóre grupy kryptowalut na Facebooku są kopalnią złota dla nowicjuszy w przestrzeni kryptowalut. Klub Kolekcjonerów Kryptowalut jest jednym z nich, liczącym ponad 75 000 członków. To sprawia, że ​​wiele wiedzy jest dostępnych od różnych doświadczonych członków grupy. Dlatego jest to idealne miejsce dla początkujących do zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi.

Osoby z pytaniami dotyczącymi handlu kryptowalutami uznają tę grupę za szczególnie przydatną ze względu na wyspecjalizowane członkostwo w tej dziedzinie. Chociaż jest idealny dla nowicjuszy, jest również odpowiedni dla każdego na dowolnym etapie wiedzy w branży kryptowalut. Zawsze jest coś dla każdego, więc jeśli szukasz odpowiedzi, to jest jedna grupa do sprawdzenia.

Akademia kryptowalut

grupy kryptowalut, do których można dołączyć

Jak sama nazwa wskazuje, jest to miejsce, w którym członkowie mogą dowiedzieć się o kryptowalutach. Podczas gdy większość grup kryptowalut na Facebooku koncentruje się głównie na handlu, Akademia kryptowalut dostarcza informacji wykraczających poza wiedzę handlową. Jeśli szukasz informacji na temat technologii blockchain, to jest to miejsce, do którego należy się udać.

W grupie znajdziesz informacje o najlepszych ICO, transmisje na żywo z konferencji oraz ogólne artykuły o kryptowalutach, które są ważnym źródłem informacji o branży. Jeśli chodzi o legalność tej platformy, nie musisz się martwić. Zapamiętaj Ben Yu jest prezesem StreamToken? Cóż, jest administratorem grupy, więc możesz być pewien, że otrzymasz od niej prawidłowe informacje.

Bitcoin

Grupy kryptowalut na Facebooku

Zgadza się. Grupa pochodzi od samej kryptowaluty numer jeden. W tej grupie znajdziesz najnowsze informacje o Bitcoinie. Ponadto istnieją tutoriale dotyczące najciekawszych aspektów Bitcoin, oparte na ostatnich wydarzeniach. Ostatnio poruszonym tematem jest kwestia opłat transakcyjnych, które stają się bólem głowy za każdym razem, gdy Bitcoin znajduje się w hossie.

Grupa jest nie tylko aktywna, ale także otwarta, co oznacza, że ​​każdy może uzyskać do niej dostęp bez specjalnego pozwolenia. Masz również dostęp do filmów z YouTube na krytyczne tematy dotyczące największego zasobu cyfrowego. Jest to więc doskonały sposób, aby być na bieżąco z wydarzeniami w przestrzeni kryptowalut.

SCM – Suppoman’s Crypto Masterminds

grupy kryptowalut

Suppoman’s Crypto Masterminds jest jedną z najbardziej zaufanych grup kryptowalut na Facebooku. Ma prawie 25 000 członków, a nowi dodawani są codziennie. Jest to również bardzo aktywna grupa, z nowymi treściami publikowanymi każdego dnia, aby Twój umysł był wypełniony informacjami o kryptowalutach.

Grupa została stworzona przez Suppoman, wybitną postać w przestrzeni kryptowalut dla swoich uczniów. Suppoman dostarcza treści na temat cen kryptowalut i podaje prognozy dotyczące tego, co może się stać z kryptowalutami. Jeśli to brzmi dobrze, dołącz do grupy, aby uzyskać do niej dostęp.

Grupa dyskusyjna Crypt0

grupy kryptowalut, do których można dołączyć

Jak sama nazwa wskazuje, Grupa dyskusyjna Crypt0 dotyczy wiadomości o kryptowalutach. Obejmuje to wszystko, co dotyczy Bitcoin i innych kryptowalut. Krążą też plotki o kryptowalutach, pogłoski i dyskusje na temat cen. Utworzona w 2018 roku jest młodą, ale rozwijającą się grupą liczącą nieco ponad 2000 członków. Podobnie jak większość innych grup kryptowalut, jest to grupa prywatna, więc będziesz musiał złożyć wniosek o dołączenie do grupy i będziesz mieć dostęp do całej zawartości po zatwierdzeniu wniosku.

Litecoin (LTC Official) Brak botów

grupy kryptowalut

Czy jesteś fanem Litecoina? To strona jest specjalnie dla fanów Litecoina i znajdziesz w nim wielu podobnie myślących ludzi. Grupa jest nowa, utworzona 10 stycznia 2021 r. Obecnie liczy tylko 74 członków. Wszystkie dyskusje muszą być związane z Litecoinem, a przyszli członkowie muszą odpowiedzieć na kilka pytań, zanim ich członkostwo zostanie zatwierdzone. Chociaż każdy może znaleźć tę grupę, jest to grupa zamknięta, która pozwala członkom tylko zobaczyć innych członków i to, co robią.

Inwestowanie w kryptowaluty

Grupy kryptowalut na Facebooku

Inwestowanie w kryptowaluty to grupa dla inwestorów kryptowalutowych. W tej grupie znajdziesz istotne informacje na temat inwestowania, w tym filmy, posty, a także możesz zadać wszelkie pytania dotyczące kryptowalut. Grupa publikuje również wiadomości i kilka prognoz cenowych. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z kryptowalutą i szukasz wskazówek, jak w nie inwestować, wypróbuj tę otwartą grupę z ponad 74000 członków. Nie potrzebujesz żadnego specjalnego pozwolenia, aby dołączyć do grupy, więc dlaczego nie dać jej szansy?

Bitcoin Argentina

grupy kryptowalut

Bitcoin Argentina to miejsce dla entuzjastów kryptowalut mówiących po hiszpańsku. Chociaż w tytule pojawia się jedyny Bitcoin, będziesz mógł znaleźć ogólne informacje na temat kryptowaluty. Jeśli znasz hiszpański i szukasz odpowiedzi na problemy związane z kryptowalutami, to jest to miejsce, do którego należy się udać.

Grupa liczy obecnie ponad 62 000 członków i szybko się rozwija. Jest to prywatny, więc musisz złożyć wniosek i uzyskać zgodę, aby dołączyć i wejść do niesamowitego świata kryptowalut dla osób mówiących po hiszpańsku.

Kapitan Altcoin – społeczność kryptowalut

Kapitan Altcoin – społeczność kryptowalut to platforma dla inwestorów, handlowców i entuzjastów kryptowalut. Zasadniczo każdy ciekawy kryptowalut ma miejsce w grupie, w której trwają dyskusje na temat kryptowalut. Grupa jest dość aktywna każdego dnia z nowymi treściami. Pomoże Ci to lepiej zrozumieć branżę kryptowalut i będzie mieć solidniejsze podstawy w handlu i inwestowaniu w ogóle.

Crypto Warriors

Crypto Warriors to wyjątkowa grupa informacji o kryptowalutach na Facebooku. Chociaż zawiera ogólne informacje na temat kryptowalut, jest jedyną grupą, która ma swój własny token, Crypto Warriors Token (CWT), który jest przeznaczony specjalnie dla grupy na Facebooku. Członkowie używają tokena, aby brać udział w konkursach i wygrywać nagrody.

Grupa stara się pozyskiwać wysokiej jakości treści z dużej ilości informacji w Internecie. Jeśli chcesz wysokiej jakości dyskusji na temat kryptowalut i możliwości wygrania nagród, Crypto Warriors to grupa dla Ciebie.

Wiadomości o kryptowalutach 2021

grupy kryptowalut

Ta grupa powstała w 2018 roku i nadal przyciąga coraz więcej osób zainteresowanych najnowszymi wiadomościami dotyczącymi kryptowalut. Wiadomości o kryptowalutach 2021 został stworzony, aby być na bieżąco z najcenniejszymi wiadomościami. Tych 20,3 tys. Członków udowadnia, że ​​publikowane treści są wysokiej jakości, aby przyciągnąć jak najwięcej entuzjastów kryptowalut.

Co więcej, codzienne posty pokazują powagę tej grupy. Jeśli pociąga Cię świat kryptowalut i chcesz wzbogacić swoją wiedzę w tej dziedzinie, po prostu musisz dołączyć, aby nie przegapić najnowszych wiadomości.

Wniosek

To są najlepsze grupy na Facebooku zajmujące się kryptowalutami do naśladowania w 2021 roku. Niezależnie od tego, czy jesteś inwestorem, handlowcem, czy po prostu entuzjastą kryptowalut, przynajmniej jedna z tych grup zapewni rodzaj treści, której szukasz. Jeśli jesteś nowicjuszem w kryptowalutach, przekonasz się również, że wiele grup zapewnia rodzaj wsparcia, którego szukasz. Dołącz do nich i rozpocznij swoją podróż, aby zostać ekspertem od kryptowalut.

Wyróżniony obraz: tradersdna.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me