Najlepsze linie lotnicze, które akceptują Bitcoin jako metodę płatności

Linie lotnicze, które akceptują Bitcoin

Bitcoin umożliwia transakcje finansowe w większości usług i ma znaczący wpływ na branżę turystyczną. Pogląd, że bitcoin jest bardziej towarem niż walutą, jest fałszywy. Wiele firm zaakceptowało to jako swoją metodę płatności i otrzymuje kryptowaluty w postaci funduszu, ponieważ są one bezpieczne.

Większość linii lotniczych przyjęła również Bitcoin jako metodę płatności. Jeśli planujesz podróż z rodziną lub przyjaciółmi, musisz to zrobić odpowiednio wcześnie. Jeśli handlujesz kryptowalutą, będziesz chciał wiedzieć, że możesz zarezerwować rezerwację lotniczą, hotelową lub wynajem samochodu za pomocą tej cyfrowej waluty.

Poniżej znajdują się najlepsze linie lotnicze, które akceptują Bitcoin jako metodę płatności.

Linie lotnicze, które akceptują Bitcoin

airBaltic

AIRBALTIC

airBaltic zaczął przyjmować płatności w formie Bitcoin w 2015 roku, co było innowacyjnym podejściem. Ponadto jest jedną z dziesięciu największych firm, które uruchomiły ten system płatności. Wykorzystuje BitPay jako podmiot przetwarzający płatności.

Łatwiej jest rezerwować loty na całym kontynencie, np. W Europie i na Bliskim Wschodzie. Niektóre kraje również powstrzymały się od korzystania z tej opcji płatności, na przykład Jordania, Indie, Indonezja, Malezja, Liban, Tajwan, Rosja i Wietnam. Kiedy to się zaczęło, linia lotnicza otrzymała wiele krytyki ze względu na stawki, ale później się to zmieniło. Za każdym razem, gdy dokonujesz płatności w sekcji „opłata dla górników”, naliczana jest opłata, którą akceptuje po uruchomieniu kodu QR. Siedziba znajduje się na Łotwie i w dużym stopniu polega na usługach oferowanych przez płatności BTC.

aBitSky

abitskyKiedy przewijasz strony internetowe podróżnicze Bitcoin, natkniesz się na aBitSky. Ten portal umożliwia wyszukiwanie lotów i hoteli do różnych krajów. Bilety lotnicze można rezerwować online i możesz korzystać z płatności BTC.

Ich portal internetowy został również utworzony w celu uzyskania dostępu do tych usług z dowolnego miejsca na świecie. Poza tym ich strona internetowa również edukowała klientów na temat Bitcoinów i tego, jak skutecznie dokonywać płatności. Większość jego lotów odbywa się po całej Europie.

CheapAir

Cheapair

Linia lotnicza stronie internetowej ma bilety na rezerwację lotów, transportu, hoteli i zakwaterowania do kraju docelowego. Usługi są przydatne dla ponad trzech milionów ludzi ze względu na używanie Bitcoinów jako metody płatności.

Na ich stronie internetowej, aby wyszukać swój lot, wystarczy kliknąć preferowaną linię lotniczą i kontynuować proces, klikając „Bitcoin and Altcoins”, a wszystko to zadziała natychmiast. Firma znajduje się w USA i jest wystarczająco elastyczna, aby używać Dash, Litecoin i Bitcoin Cash jako formy płatności.


BTCTtrip

BTCTtripTo biuro podróży z siedzibą w Nowym Jorku. Jest uważana za społeczność kryptowalut po zaakceptowaniu różnych portfeli, takich jak GoCoin, Litecoin i Bitcoin. Martin Fernandez i Yamil są założycielami tej strony internetowej, która rozpoczęła się w 2013 roku.

Na stronie są wymienione wszystkie ich miejsca docelowe oraz instrukcje dotyczące płatności kryptowalutami. Jest również przyjazny dla użytkownika, jeśli chodzi o uwzględnianie dat wylotu i powrotu dla Twoich lotów. Ponadto możesz łatwo zarezerwować hotele na tej stronie za pomocą BTC.

Destinia

DESTINAIA

Destinia.com to hiszpańska firma, która niedawno zaakceptowała Bitcoin jako formę otrzymywania środków na swoje usługi. Opcja BitPay jest obecnie znanym systemem płatności online i jest jedną z firm przetwarzających płatności w kryptowalutach. Destinia nadal oferuje rezerwacje hotelowe i ma łatwy dostęp do około 19 000 hoteli.

dziewicza Galaktyka

To jest biuro podróży prowadzony przez Richarda Bransona jako jego dyrektor generalny. Grupa powstała w 2013 roku, kiedy zaczęła przetwarzać płatności w bitcoinach. Firma z dumą ogłosiła, że ​​klient zapłacił za pomocą Bitcoin na misję kosmiczną w przyszłości.

AirTreks

Wędrówki powietrzneTo internetowy portal rezerwacyjny, który akceptuje płatności Bitcoinami od swoich klientów. Posiadają funkcję, która umożliwia klientowi posiadanie portfela kryptowalutowego, który zapewnia płatność wyłącznie w formie Bitcoinów. Portfele mogą być BitPay, Copay lub Edge, więc klienci powinni zarejestrować się w nich przed zainicjowaniem jakichkolwiek płatności.

XcelTrip

XCELTRIP

Ta internetowa platforma rezerwacji wykorzystuje technologię blockchain, a jej głównym celem jest decentralizacja branży turystycznej. Akceptują Bitcoiny do rezerwacji lotów i hoteli z ponad 400 innymi liniami lotniczymi.

Inne formy płatności to Verge, Binance, Ethereum i Litecoin. Członkowie muszą zarejestrować się w systemie portfela, który ułatwi transfer kryptowalut podczas płacenia za loty lub rezerwacje.

Surfowanie w powietrzu

SurfAIR

Internetowe biuro podróży znajduje się w Kalifornii. Potwierdzili użycie bitcoin jako metody płatności w grudniu 2017 r. Witryna akceptuje również różne płatności, takie jak Ethereum, co dzieje się co miesiąc.

Na swojej stronie mają nową funkcję członkostwa, która działa tylko wtedy, gdy zarejestrowałeś się przy użyciu portfela płatniczego. Ich strona nadal zachęca do korzystania z karty kredytowej.

Wniosek

Witryny podróżnicze wymienione powyżej wyraźnie akceptują Bitcoin jako swój system płatności online. Liczba będzie rosła, ponieważ klienci zaczną stosować BTC jako metodę płatności.

Zanim zdecydujesz się na handel z nimi, dobrze jest najpierw zwrócić szczególną uwagę na witrynę, a dopiero potem podjąć decyzję. Strona internetowa musi być autentyczna i potwierdzać swoje usługi za pośrednictwem swoich klientów.

Handel kryptowalutami może być trudny; warto sprawdzić dynamikę i rozwój rynku. Firmy będą nadal integrować Bitcoin ze swoim systemem płatności online, czyniąc go wygodniejszym dla użytkowników. Bitcoin całkowicie zrewolucjonizował branżę turystyczną.

Wyróżniony obraz: coinnewsspan.com

Jeśli jesteś linią lotniczą, która akceptuje Bitcoin jako metodę płatności, skontaktuj się z nami, aby dodać Cię do listy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map