Najlepsze mobilne portfele kryptowalut na Androida i iOS | Aktualizacja 2019

portfel mobilny kryptowalut

dzisiaj, handlowcy kryptowalut chcą dokonywać transakcji w ruchu, a szybkim i wygodnym środkiem do przechowywania i zarządzania zasobami cyfrowymi jest mobilny portfel kryptowalut.

Aby dowiedzieć się, który portfel mobilny kryptowaluty jest najlepszy dla Twojego urządzenia z systemem iOS lub Android, czytaj dalej naszą listę.

Portfel Atomic

Portfel Atomic

Portfel Atomic to niezabezpieczony portfel mobilny i stacjonarny, który umożliwia przechowywanie, zarządzanie i transakcje z wieloma różnymi kryptowalutami.

Atomic Wallet obsługuje ponad 300 monet i tokenów, takich jak Bitcoin, Ethereum, Stellar Lumens, Litecoin i Ethereum Classic. Tylko użytkownik ma kontrolę nad swoimi kluczami, ponieważ są one zaszyfrowane na urządzeniu mobilnym lub stacjonarnym użytkownika. Co więcej, Atomic jest całkowicie zdecentralizowaną aplikacją, co oznacza, że ​​żadne Twoje dane nie są przechowywane na ich serwerach.

Atomic posiada również wbudowaną usługę natychmiastowej konwersji, która umożliwia wymianę jednego z 300 obsługiwanych typów kryptowalut na inne kryptowaluty. Istnieje również możliwość zakupu monet bezpośrednio za pomocą karty kredytowej.

Obecnie Atomic Wallet jest kompatybilny z systemami Windows-64 bit, macOS, Linux, a także urządzeniami z Androidem i iOS.

COINS firmy Coinpaprika

Monety od Coinpaprika

Coinpaprika po raz pierwszy rozpoczęła działalność w kwietniu 2018 roku jako platforma badawcza dla rynków kryptowalut. Platforma następnie opracowała własny portfel kryptograficzny o nazwie MONETY, aplikacja mobilna, która umożliwia użytkownikom przechowywanie szerokiej gamy monet.

Portfel nie podlega ochronie, co oznacza, że ​​tylko użytkownik kontroluje klucze prywatne swojego portfela. COINS obsługuje ponad 2500 monet, w tym Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, Qtum, Zcash, Monero i wiele innych.

Portfel pozwala analizować wykresy, czytać oficjalne dokumenty lub przeglądać nadchodzące wydarzenia związane z kryptowalutami. COINS ma również wbudowaną giełdę, która umożliwia konwersję kryptowalut bezpośrednio z portfela.

Aplikacja jest obecnie dostępna dla użytkowników mobilnych iOS, ale wkrótce zostanie wydana wersja na Androida.


Jaxx

Jaxx

jaxx.io

Jaxx jest popularnym wyborem w społeczności kryptowalut ze względu na jego szybkość, zestaw funkcji i łatwość użycia. Portfel obsługuje dziesiątki monet, w tym Bitcoin, Ethereum, Dash, Litecoin, Monero, a także tokeny, takie jak QTUM, EOS i wiele innych.

Choćby Jaxx nie ma imponujących funkcji bezpieczeństwa, oferuje podstawową ochronę zapewniającą bezpieczeństwo funduszy. Podczas rejestracji nie ma procedury KYC, a klucze prywatne są przechowywane tylko na urządzeniu użytkownika.

Jednak standardowe implementacje, takie jak 2FA, nie są uwzględnione.

Blockchain

Wynik obrazu dla portfela blockchain

blockchain.com

Blockchain to niezawodny portfel mobilny kryptowalut, który umożliwia przechowywanie Ethereum, Bitcoin Cash i Stellar. Portfel został uruchomiony w 2017 roku i przetworzył transakcje o wartości milionów dolarów. Jednak Blockchain nie ma wysokiego tempa przetwarzania transakcji i od czasu do czasu zgłaszano drobne usterki.

Portfel wykorzystuje następujące środki bezpieczeństwa: 2FA, bezpieczne hasło i generowanie klucza początkowego.

Portfel Guarda

portfel Guarda

Guarda to mobilny i stacjonarny portfel kryptograficzny, który został uruchomiony w 2017 roku. Od debiutu rynkowego portfel obsługuje 49 blockchainów (w tym BTC, BCH, BSV, ETH, ETC, EOS, IOTA, DASH ZEC, XRP, LTC, XLM , XMR, XTZ, USDT, QTUM) i 10000 tokenów. Z portfela można również korzystać w przeglądarce internetowej za pomocą rozszerzenia Chrome. Ponadto jest dostępny na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, a także w systemach Windows, Mac i Linux.

Guarda obsługuje wymianę kryptowalut z portfela, istnieje również wygodna opcja zakupu kryptowalut z fiat za pomocą karty kredytowej. W ten sposób możesz łatwo kupić dowolne z obsługiwanych kryptowalut bez konieczności rejestrowania się na giełdzie.

Portfel nie jest zabezpieczony, co oznacza, że ​​żaden z kluczy prywatnych danych użytkownika nie jest przechowywany przez firmę Guarda. Wszystkie dane, które są generowane na urządzeniu, są szyfrowane za pomocą AES.

Coinomi

Portfel Coinomi

cryptoslate.com

Coinomi to kolejny portfel, który jest kompatybilny zarówno z użytkownikami Androida, jak i iOS. Lista wsparcia liczy 125 monet i ponad 300 tokenów.

Dzięki integracji ShapeShift użytkownicy mogą również wymieniać monety bezpośrednio z portfela.

Portfel jest „Hierarchical Deterministic”, co oznacza nowy adres portfela za każdym razem, gdy dokonujesz transakcji, zwiększając w ten sposób prywatność transakcji, ponieważ są one powiązane z jednym adresem portfela.

Serwery Coinomi anonimizują również ich adresy IP, zapobiegając wykryciu danych osobowych i szczegółów transakcji przez osoby atakujące online. Klucze prywatne nigdy nie są przechowywane na serwerach firmy.

Grzybnia

logo grzybni

masterthecrypto.com

Grzybnia to popularny portfel mobilny kryptowalutowy, który charakteryzuje się prostym i przejrzystym wyglądem. Grzybnia to portfel wyłącznie dla Bitcoinów, co oznacza, że ​​możesz przechowywać i przeprowadzać transakcje tylko za pomocą BTC. Obsługuje bezpośrednie konwersje fiat podczas wpłaty lub wypłaty.

Portfel obsługuje również generowanie kodów QR do płatności, tworzenie kopii zapasowych danych i tworzenie książki adresowej ze zwykłymi adresami kryptograficznymi.

Grzybnia znana jest z solidnych wdrożeń zabezpieczeń, takich jak możliwość przechowywania kryptowalut offline bezpośrednio z aplikacji mobilnej. Posiada również funkcję wyszukiwania, która pomaga znaleźć najbliższego uczciwego sprzedawcę Bitcoinów, dzięki czemu transakcje są bezpieczniejsze.

Cryptopay

Portfel Cryptopay

coinchoose.com

Cryptopay to brytyjski projekt kryptograficzny, w ramach którego opracowano mobilny portfel kryptograficzny i kartę debetową, którą można połączyć z portfelem kryptograficznym. Karta może być używana do dokonywania rzeczywistych płatności poprzez dostęp do zawartości portfela.

Portfel wykorzystuje 2FA oraz bezpieczne hasło i generuje frazę początkową do tworzenia kopii zapasowych danych.

Brzeg

cryptoslate.com

Edge Wallet, dawniej Airbitz Bitcoin Wallet, został uruchomiony w 2014 roku przez zespół programistów z San Diego w Kalifornii, kierowany przez CEO Paula Pueya.

Edge ma mnóstwo przydatnych funkcji dla handlowców, ale jest również bardzo łatwy w użyciu. Portfel jest dostępny tylko dla użytkowników mobilnych iOS i Android i jest kompatybilny z 12 popularnymi kryptowalutami, w tym BTC, BCH, ETH, LTC, XMR, XRP, DASH, REP, WINGS, IND, XZC i FTC.

Portfel jest „Hierarchical Deterministic”, który generuje nowy adres dla każdej transakcji.

Pod względem bezpieczeństwa wykorzystuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe, szyfrowanie po stronie klienta, limity wydatków z obsługą kodu PIN, automatyczne wylogowywanie, logowanie za pomocą kodu PIN i odzyskiwanie hasła.

Aplikacja obsługuje również integrację Simplex, bezpośrednie konwersje i zakupy kryptograficzne za pomocą karty kredytowej.

Portfel BRD / chleb

Portfel na chleb BRD

BRD Wallet (lub Bread Wallet) to mobilny portfel kryptograficzny z siedzibą w Zurychu, który został opracowany w 2015 r. Bread jest u podstaw portfelem Bitcoin, ale obsługuje konwersje na Bitcoin Cash, Ethereum i dużą liczbę tokenów ERC20.

Kompatybilny zarówno z systemem iOS, jak i Androidem, Bread ma przejrzysty i intuicyjny projekt, który umożliwia łatwe tworzenie i używanie konta mobilnego.

W przeciwieństwie do innych portfeli łączy się bezpośrednio z siecią Bitcoin, co jest dobre, ponieważ transakcje są bezpieczne, ale zwykle prowadzi to do wolniejszej synchronizacji.

Mimo że nie ma uwierzytelniania dwuskładnikowego, portfel wykorzystuje szyfrowanie sprzętowe AES i podpisy kodu. Nowe adresy są generowane automatycznie po każdej transakcji, a integracja Touch ID i sześciocyfrowych haseł zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa.

Aplikacja umożliwia również użytkownikom bezpośrednie kupowanie Bitcoinów, ale ta funkcja korzysta z usług stron trzecich, które mogą mieć inne zasady bezpieczeństwa.

Jednak portfel nie obejmuje ochrony przed powtórkami dla potencjalnych rozwidleń BTC.

Copay

Logo Copay

maksimizmaylov.com

Opracowany przez BitPay, Copay został stworzony jako rozwiązanie do przechowywania funduszy użytkowników firmy. Copay to portfel z wieloma podpisami, co oznacza, że ​​możesz przypisać wielu użytkowników do jednego konta.

Możesz przechowywać tylko Bitcoiny, ale możesz zobaczyć jego konwersję na 150 walut fiducjarnych.

Nie ma funkcji uwierzytelniania dwuskładnikowego, ale bezpieczeństwo portfela jest dobrze oceniane ze względu na jego powiązanie z dużą firmą kryptograficzną.

To także portfel HD, który po każdej transakcji generuje nowe adresy. Copay był pierwszym kryptograficznym portfelem mobilnym, który zawierał protokół płatności Bitcoin.

Infinito

infinito

cryptoninjas.net/

Infinito to portfel kryptograficzny na iOS i Androida, który jako pierwszy zawierał obsługę tokenów NEO NEP-5, ETH20. Portfel obsługuje Bitcoin, Bitcoin Cash, DASH, DOGE, Litecoin, Cardano, Ontology, Stellar, NEM i wiele innych kryptowalut. Infinito jest uważane za najlepszy portfel EOS do bezpiecznego przechowywania tokenów EOS.

Aby chronić swoje fundusze, Infinito generuje frazę odzyskiwania, obsługuje użycie odcisków palców i bezpieczne hasła. Ponadto klucze prywatne nie są przechowywane na serwerach firmowych.

Portfel Exodus

exodus

cryptomak.co.uk

Exodus to portfel wieloplatformowy, kompatybilny z portfelami stacjonarnymi, mobilnymi i sprzętowymi. Portfel umożliwia również użytkownikom wymianę monet między wieloma platformami.

Interfejs użytkownika jest łatwy w użyciu i umożliwia szybkie przechowywanie i transakcje z prawie 40 kryptowalutami, takimi jak Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Digibyte, Civic, Dash i Decred.

Exodus nie wymaga tworzenia konta z prywatnymi danymi.

Dzięki integracji Shapeshift możesz wymieniać kryptowaluty na inne monety z portfela, a także kupować Bitcoin lub Ether za pomocą fiat. Portfel zajmuje część spreadu, która waha się między 1-3%. Nie obsługuje uwierzytelniania dwuskładnikowego ani wielu podpisów.

Wniosek

Mamy nadzieję, że nasza lista portfeli mobilnych kryptowalut będzie przydatna dla handlowców iOS i Android w podróży.

Wyróżniony obraz: cryptoworldjournal.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector