Najlepsze portfele Bitcoin Cash (BCH) na 2019 rok

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się niektórym z najlepszych portfeli Bitcoin Cash, które powinieneś wypróbować w 2019 roku, a także ich funkcjom.

Bitcoin Cash to rozwidlona moneta od Bitcoin w 2017 roku. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem i handlem z BCH, będziesz potrzebować portfela do przechowywania swoich monet i wysyłania ich na inne adresy i z innych adresów.

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się niektórym z najlepszych portfeli Bitcoin Cash do wypróbowania w 2019 roku.

Portfel Atomic

bitcoin_cash_crypto_wallet

Portfel Atomic został stworzony przez współzałożyciela i CEO Changelly, Konstantina Gładycha, w 2017 roku. Portfel posiada zróżnicowaną listę obsługiwanych aktywów, liczącą ponad 300 kryptowalut. Użytkownicy mogą przechowywać, wysyłać i odbierać Bitcoin Cash, a także kupować za pomocą monety za pomocą kart kredytowych Visa lub Mastercard. Istnieje również możliwość konwersji Bitcoin Cash na inne monety i odwrotnie bezpośrednio z portfela.

Atomic Wallet nie ma dostępu ani nie przechowuje materiału wyjściowego odzyskiwania, kluczy prywatnych ani haseł. Wszystkie Twoje transakcje i dane użytkownika są szyfrowane za pomocą algorytmu symetrycznego AES i nigdy nie opuszczają urządzenia, z którego korzystasz, aby uzyskać dostęp do portfela.

Możesz pobrać i zainstalować portfel na urządzeniach z systemem Windows-64 bit, macOS, Ubuntu, Debian, Fedora, a jeśli jesteś użytkownikiem mobilnym, dostępne są również aplikacje na Androida i iOS.

Ledger Nano S

Ledger Nano S to popularny portfel sprzętowy, który zapewnia bezpieczne przechowywanie różnych monet i tokenów. Portfel jest wysoko oceniany za wdrożenia zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczeństwo Twoich kluczy prywatnych, przechowując je w bezpiecznym elemencie zabezpieczonym kodem PIN.

Obejmuje dwuskładnikowy mechanizm uwierzytelniania, a transakcje można weryfikować ręcznie poprzez obsługę OLED, naciskając przyciski na usłudze. Oprócz Bitcoin Cash, Ledger Nano S obsługuje również Bitcoin, Ethereum, Litecoin i długą listę innych kryptowalut.

medium.com

Portfel Guarda


Stworzony przez estońską firmę w 2017 roku Guarda portfel to oprogramowanie typu open source, które jest kompatybilne z wieloma urządzeniami i systemami operacyjnymi (Android, iOS, Internet, rozszerzenie Chrome, Windows, Linux, Mac OS).

Ten portfel może być używany do przechowywania Bitcoin Cash i wielu innych monet i tokenów (40 i wciąż rośnie).

Wszystkie wersje portfela aplikacji umożliwiają wymianę monet bezpośrednio za pomocą wbudowanej wymiany Guarda i kupowanie monet za pomocą fiducjarnej karty kredytowej.

Żadne dane osobowe ani klucze prywatne użytkowników nie są przechowywane w usługach Guarda, pozostawiając Ci pełną kontrolę nad swoimi danymi i środkami.

Trezor

Trezor jest największym konkurentem Ledgera, ponieważ ten portfel sprzętowy zapewnia również bezpieczeństwo kryptowaluty, przechowując je w trybie offline, chroniąc Twoje środki przed złośliwym oprogramowaniem i włamaniami.

Klucze prywatne są silnie zaszyfrowane, a dostęp do urządzenia można uzyskać za pomocą przycisków i wbudowanego ekranu do sprawdzania i potwierdzania transakcji. Trezor może być używany do przechowywania szerokiej listy monet, w tym Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Ethereum Classic i wiele innych.

Elektroniczna gotówka

Electron Cash to rozwidlony portfel firmy Electrum. Ten portfel uproszczonej weryfikacji płatności (SPV) dla Bitcoin Cash można zarchiwizować za pomocą mnemonicznej frazy seed. Portfel można uruchomić na komputerowych systemach operacyjnych, takich jak Windows, OS X i Linux, a także na urządzeniach mobilnych z systemem Android.

Electron Cash to lekki portfel, który ułatwia dostęp i korzystanie z niego, ponieważ nie musisz czekać na pobranie całego łańcucha bloków Bitcoin Cash. Portfel umożliwia również obsługę wielu sygnałów, co zwiększa bezpieczeństwo Twoich środków.

Bitcoin Unlimited

Deweloperzy w Bitcoin Unlimited oficjalnie uruchomił wersję Bitcoin Cash 1.5.1.0 do przechowywania BCH 20 grudnia 2018 r.

Ten portfel na komputery stacjonarne można pobrać na systemy operacyjne Windows, Linux i Mac.

BTC.com

BTC.com to portfel internetowy i pula wydobywcza uruchomiona w 2015 roku przez Bitmain. Może być używany zarówno w aplikacjach mobilnych, jak i stacjonarnych.

Bitmain Technologies to chińska firma, znana jako największy gracz w branży wydobycia kryptowalut. Umożliwia przechowywanie, wysyłanie i odbieranie funduszy Bitcoin Cash i Bitcoin. BTC.com jest kompatybilne zarówno z wersjami na Androida, jak i iOS.

Ten hierarchiczny, deterministyczny portfel umożliwia wykorzystanie głównego „materiału siewnego” do odzyskiwania utraconych środków, a także oferuje funkcjonalność wielu podpisów oraz uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Rahakott

Rahakott to portfel kryptowalut, który umożliwia użytkownikom łatwe zarządzanie swoimi monetami z dowolnego miejsca, w którym mają dostęp do Internetu.

Najbardziej unikalną cechą Rahakott jest to, że aby się zalogować, nie potrzebujesz adresu e-mail, numeru telefonu ani nazwy użytkownika; wszystko, czego potrzebujesz, to zwrot mnemoniczny. Portfel posiada również uwierzytelnianie dwuskładnikowe i obsługuje funkcję generowania wielu portfeli z jednego konta i przypisywania ich do określonych płatności.

Rahakott to portfel „algorystyczny”, co oznacza, że ​​przy każdej transakcji generowane są nowe adresy w celu zwiększenia anonimowości użytkowników.

Portfel ma ograniczoną listę obsługiwanych walut: Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Zcash i Dash.

Coinomi

Coinomi to popularny portfel, który oferuje obsługę wielu walut. W tym portfelu możesz przechowywać szeroką gamę monet i tokenów, w tym Bitcoin Cash, Bitcoin, Dash, Ethereum, Litecoin itp. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs może być używany przez każdego do wygodnego wysyłania, odbierania i przechowywania kryptowaluty.

Coinomi to lekki portfel, co oznacza, że ​​nie będziesz musiał tracić czasu na jego załadowanie i zsynchronizowanie z blockchainem BCH.

Coinomi to hierarchiczny portfel deterministyczny, co oznacza, że ​​klucze prywatne są przechowywane tylko na Twoim urządzeniu, a podczas rejestracji zostanie wygenerowana fraza początkowa składająca się z 15 słów. Fraza zostanie użyta do przywrócenia środków na wypadek, gdyby coś stało się z portfelem.

Możesz także dokonywać natychmiastowych wymian między kryptowalutami w swoim portfelu dzięki integracji z ShapeShift.

Jaxx

To portfel HD, który obsługuje wiele walut i umożliwia użytkownikowi zachowanie kontroli nad kluczami prywatnymi poprzez przechowywanie ich na urządzeniu. Portfel może być używany na smartfonach i komputerowych systemach operacyjnych, jest kompatybilny z Windows, Linux i OS X.

Jaxx może być również używany na urządzeniach mobilnych, które oprócz rozszerzenia przeglądarki Chrome obsługują Androida i iOS. Portfel ma płynny interfejs, z którego mogą korzystać nawet początkujący inwestorzy, i ma prosty proces konfiguracji.

Oprócz Bitcoin Cash obsługiwanych jest również wiele kryptowalut, takich jak Bitcoin, Dash, Ethereum, Litecoi i wiele innych.

CashAddress

CashAddress to papierowy portfel, który przechowuje klucze prywatne twoich kryptowalut offline, drukując je na fizycznej kartce papieru. Ten portfel jest idealny do przechowywania Bitcoin Cash przez długi czas, ponieważ nie jest to wygodny dostęp do szybkiego handlu. Pamiętaj jednak, że ta metoda nie ma mechanizmu odzyskiwania, jeśli zgubisz papier.

Słowa końcowe

Na tym kończymy nasz artykuł dotyczący najlepszych portfeli dla Bitcoin Cash. Zaleca się dokładne zbadanie zabezpieczeń portfela, który Cię interesuje, przed podjęciem decyzji o przeniesieniu do niego monet.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector