Najlepsze portfele Dash (DASH) na 2019 rok

Portfele Dash

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się niektórym z najlepszych portfeli Dash i przeanalizujemy niektóre z ich najważniejszych funkcji.

O Dash

Dla niektórych Dash to nic innego jak wpis na listę 20 najlepszych kryptowalut na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. Dla innych Dash to o wiele więcej: to bardzo inteligentna platforma blockchain typu peer-to-peer zaprojektowana w celu zapewnienia natychmiastowych, prywatnych i bezpiecznych płatności.

Ten altcoin jest również pierwszą kryptowalutą, która wprowadziła koncepcję masternodów, koncepcję, która była następnie używana przez różne inne platformy kryptograficzne. Te masternody zapewniają, że Dash ma zdecentralizowane zarządzanie. Masternodes może głosować za lub przeciw nowym rozwiązaniom w sieci Dash.

Dash używa również czegoś, co nazywa się PrivateSend, co umożliwia transakcje prywatne (co oznacza, że ​​każdy może anonimowo wysyłać środki). Inną przydatną technologią jest funkcja InstantSend, która umożliwia użytkownikom potwierdzanie przelewów środków w czasie rzeczywistym.

Rzeczy do rozważenia przed wyborem portfela Dash

Przede wszystkim chcesz wybrać portfel, który oferuje obsługę tokena DASH, a także wszystkich unikalnych funkcji sieci (InstantSend, PrivateSend itp.). Jeśli planujesz używać portfela do przechowywania innych kryptowalut, najlepszym rozwiązaniem jest portfel wielowalutowy.

Oczywiście bezpieczeństwo jest prawdopodobnie najważniejszym aspektem każdego portfela kryptowalutowego. Szukaj portfeli, które oferują pełną kontrolę nad Twoimi kluczami prywatnymi i możliwość ich zabezpieczenia za pomocą kodu PIN lub uwierzytelniania dwuskładnikowego. Ponieważ czasami coś może pójść nie tak, ważne jest również, aby wybrać portfel z bardzo dobrymi opcjami tworzenia kopii zapasowych i przywracania, aby móc łatwo odzyskać środki w przypadku nieoczekiwanej awarii, błędu lub pomyłki.

Wreszcie, zdecydowanie zalecamy wybranie portfela z dobrym interfejsem użytkownika. Kryptowaluty mogą być mylące, ostatnią rzeczą, której potrzebujesz (jako początkujący), jest posiadanie portfela, który wymaga dni na naukę.

Mając to na uwadze, oto nasza lista najlepszych portfeli Dash dostępnych obecnie na rynku.

Portfel Atomic

dash_coin_crypto_wallet

Portfel Atomic to portfel z wieloma kryptowalutami, który został stworzony w 2017 roku przez CEO Changelly. Nie tylko obsługuje Dash, ale na jego liście znajduje się również 300 innych kryptowalut, takich jak Bitcoin, Ethereum, Ripple, Stellar i wiele innych.

W oparciu o funkcję atomowej wymiany, użytkownicy mogą konwertować swoje monety na Dash lub odwrotnie. Ich funkcja wymiany obsługuje również dodawanie kart kredytowych Visa i Mastercard oraz kupowanie kryptowalut z fiat.


Jeśli masz urządzenie z systemem Windows-64 bit, macOS, Ubuntu, Debian, Fedora, Android lub iOS, możesz znaleźć zgodne wersje portfela.

Żadne z twoich nasion odzyskiwania, kluczy prywatnych ani haseł nie są przechowywane w portfelu. Jesteś jedyną osobą, która ma do nich dostęp i może je zmieniać. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Atomic Wallet wykorzystuje algorytm szyfrowania symetrycznego AES, aby chronić dane użytkownika przed zagrożeniami zewnętrznymi, a wszystkie te informacje pozostają na urządzeniu użytkownika.

Dash Core (portfel na komputery stacjonarne)

Dash Core to oficjalny portfel, który obsługuje wszystkie funkcje Dash, takie jak InstantSend i PrivateSend, co oznacza, że ​​został specjalnie zaprojektowany do przechowywania, wysyłania i odbierania DASH. Ponadto portfel instaluje pełny węzeł DASH na twoim komputerze.

Warto zauważyć, że nie jest to lekkie rozwiązanie. Portfel będzie zużywał o wiele więcej miejsca na dysku twardym i większą moc obliczeniową niż inne opcje. Dash Core można pobrać z dedykowana sekcja na oficjalnej stronie Dash i jest dostępny dla systemu Windows (oba 32 i 64-bitowy), System operacyjny Mac, i Linux (32 i 64-bitowy).

Portfel Guarda

Guarda to portfel kryptowalut, z którego można korzystać na wielu platformach i urządzeniach. Użytkownicy mogą zarządzać swoimi zasobami, korzystając z komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu, smartfona i przeglądarki internetowej.

Aplikacja jest kompatybilna z rozszerzeniem Windows, Linux lub Mac OS, Android, iOS i Chrome.

Guarda obsługuje niezliczone ilości cyfrowych monet i tokenów, w tym Dash i inne monety zapewniające prywatność, takie jak Zcash i Monero. Obsługuje również Bitcoin, Ethereum i Litecoin.

Oprócz bezpiecznego przechowywania portfel Guarda ma również zintegrowaną usługę zakupu kryptowalut, która umożliwia kupowanie kryptowalut bezpośrednio za pomocą karty bankowej. Istnieje również zintegrowana usługa wymiany, dzięki której możesz wymieniać monety z poziomu portfela. Te cechy sprawiają, że Guarda jest jednym z najwygodniejszych portfeli Dash na naszej liście.

Wszystkie wersje aplikacji Guarda nie podlegają ochronie, co oznacza, że ​​żadne klucze publiczne / prywatne ani żadne dane użytkownika nie są przechowywane przez firmę za portfelem.

Portfel Dash (portfel mobilny)

Portfel Dash to mobilna wersja opisanego wcześniej Dash Core. To oficjalny portfel mobilny dla Dasha, portfel HD typu open source, z bardzo przyjaznym dla użytkownika interfejsem użytkownika i pozwalający na pełną kontrolę nad kluczami prywatnymi.

Ponieważ jest to rozwiązanie mobilne, jest nieco bardziej minimalistyczne niż jego odpowiednik na komputery stacjonarne. Na przykład Portfel Dash obsługuje tylko funkcję InstantSend (usługa PrivateSend nie jest obsługiwana). Jednak portfel to nadrabia dzięki unikalnej funkcji, która umożliwia przetwarzanie transakcji offline przy użyciu technologii Bluetooth urządzenia. Portfel jest dostępny dla obu, iOS i Android, i można go bez wysiłku pobrać z oficjalnych sklepów.

MyDashWallet (portfel internetowy)

Opracowany przez firmę o nazwie DeltaEngine.net, MyDashWallet ma na celu zrobić dla Dasha to, co robi MyEtherWallet

Wynik obrazu dla kreski logo png

dla Ethereum. Jest to portfel internetowy, który zapewnia szybki sposób łączenia się z łańcuchem bloków Dash, zapewniając jednocześnie pełną kontrolę nad kluczami prywatnymi przez cały czas.

Obsługuje zarówno InstantSend, jak i PrivateSend i może pochwalić się kompatybilnością z dwoma najlepszymi portfelami sprzętowymi dostępnymi obecnie na rynku, Ledger Nano S i Trezor.

Portfel Ledger Nano S (portfel sprzętowy)

Ledger Nano S to najpopularniejszy portfel sprzętowy dostępny obecnie na rynku. Oferuje najwyższej klasy „zimne” przechowywanie, a także najlepsze funkcje bezpieczeństwa dostępne obecnie na rynku. Umożliwia przechowywanie kluczy prywatnych za pomocą kodu PIN, uwierzytelnianie dwuskładnikowe, a transakcje muszą być ręcznie weryfikowane. To także hierarchiczny portfel deterministyczny, co oznacza, że ​​każda transakcja będzie miała nowy adres.

Obsługuje ponad 1000 kryptowalut (w tym DASH) i może być używany na dowolnym urządzeniu z systemem Windows, macOS lub Linux za pośrednictwem specjalnego oprogramowania o nazwie Ledger Manager.

Dash Core (portfel papierowy)

Portfele sprzętowe są bardzo dobre pod względem bezpieczeństwa, ale jeśli masz ograniczony budżet, portfel papierowy może zaoszczędzić dużo pieniędzy. Portfele papierowe zapewniają niesamowite bezpieczeństwo (ponieważ nie są połączone z Internetem), pod warunkiem, że przechowujesz je prawidłowo. Portfel Dash Paper został zaprojektowany z tego powodu. Więcej informacji o Portfel papierowy Dash Core jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej.

Niestety, Dash Paper Wallet nie obejmuje obsługi InstantSend i PrivateSend.

Portfel Jaxx (Mobile & Portfel na komputer)

Stworzony przez Anthony’ego Diiorio w 2014 roku portfel Jaxx przeszedł bardzo długą drogę. W dzisiejszych czasach Jaxx to produkt znany ze swojej wszechstronności i wysublimowanych interfejsów użytkownika. Jaxx jest dostępny na komputerach z systemem Windows, Linux i macOS, a także na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS, a nawet jako rozszerzenie przeglądarki Chrome.

Jaxx obsługuje niektóre z najpopularniejszych kryptowalut, takich jak Bitcoin, Litecoin, Ethereum, a także Dash. Pozwala zachować pełną kontrolę nad kluczami prywatnymi, przechowując je bezpośrednio na urządzeniu. Co więcej, Jaxx umożliwia także eksportowanie kluczy prywatnych. Kolejną fajną cechą Jaxx jest fakt, że ma integrację ShapeShift, co pozwala na konwersję kryptowalut bez opuszczania portfela.

Główną wadą Jaxxa (przynajmniej jeśli chodzi o przechowywanie Dasha) jest fakt, że nie ma on integracji InstantSend i PrivateSend.

Wniosek

Jeśli chodzi o przechowywanie Dasha, istnieje wiele bardzo dobrych opcji. Jeśli Twoim głównym zmartwieniem jest bezpieczeństwo, portfel sprzętowy wydaje się być najlepszą opcją, mimo że jeśli zajmujesz się codziennym handlem, zdecydowanie będziesz potrzebować bardziej wszechstronnej i praktycznej opcji. Wszystkie portfele z naszej listy są oficjalnie zatwierdzone przez Dasha, więc możesz je bezpiecznie wypróbować.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector