Najlepsze portfele IOTA w 2019 r. | Funkcje, zabezpieczenia i nie tylko

najlepsze portfele jota Portfele IOTA

finder.com

IOTA to unikalna kryptowaluta oparta na alternatywnej technologii blockchain o nazwie Tangle, przeznaczona do użytku z urządzeniami Internetu Rzeczy (IoT).

Ale wielu posiadaczy MIOTA nie jest w stanie znaleźć wielu portfeli obsługujących kryptowalutę. Dzieje się tak, ponieważ bardzo trudno jest włączyć framework IOTA, ponieważ jest on bardzo różny w porównaniu do blockchain.

Dostępnych jest jednak kilka opcji przechowywania. W naszym obszernym przewodniku będziemy prezentować najlepsze portfele IOTA.

Trójca

Trójca to oficjalny portfel na komputer, który został opracowany przez zespół odpowiedzialny za IOTA. Jedyną obsługiwaną monetą przez Trinity jest MIOTA i prawdopodobnie żadne inne kryptowaluty nie zostaną dodane. Należy zauważyć, że portfel jest nadal w fazie testów beta.

Z portfela można łatwo korzystać i uzyskiwać do niego dostęp, aby wykonywać przelewy za pomocą MIOTA. Strona główna interfejsu zawiera historię transakcji, wykres trendu cenowego oraz pary z BTC, USD, EUR i ETH.

Trinity jest wspierane przez ziarno regeneracji. Istnieje również opcja generowania wielu kont, ale dla każdego z nich wymagane jest 81-znakowe „ziarno”. Obsługiwane jest również uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

Jest dostępny w wielu językach i możesz przełączać się między motywami a węzłem, po prostu otwierając menu rozwijane.

Portfel ma dwa tryby: prosty i zaawansowany. Tryb zaawansowany ma takie funkcje, jak ustawienie automatycznego potwierdzania, limit czasu zabezpieczeń i przycisk resetujący portfel.

Trinity jest kompatybilny z systemami Mac, Windows, Linux, Android i iOS za pośrednictwem TestFlight. Zgłoszono, że wersja systemu Android jest podatna na awarie, więc nie jest to zalecane.

Portfel Trinity

Portfel IOTA dla Androida

Ten lekki portfel IOTA został stworzony dla użytkowników Androida. Portfel umożliwia wygodny dostęp do środków MIOTA w podróży. Można go łatwo pobrać i zainstalować, po czym możesz wysyłać, przechowywać lub odbierać monety IOTA.


Portfel wyposażony jest w skaner QR, kurs wymiany IOTA na walutę fiducjarną oraz dodatkowe ustawienia hasła.

Aplikacja jest nadal w wersji beta, ponieważ została niedawno wydana. Z tego powodu pojawiło się wiele negatywnych raportów dotyczących błędów.

Ledger Nano S

Fundacja IOTA nawiązała współpracę z Ledger Nano S w celu włączenia portfela Trinity do portfela sprzętowego.

Ledger Nano S wykorzystuje odporny na manipulacje, bezpieczny chip oparty na odpornym protokole EAL5. Ledger to najlepszy portfel IOTA dla tych, którzy chcą chronić swoje monety w chłodni.

Portfel jest zabezpieczony kodem PIN i frazą zapasową, która jest generowana podczas konfiguracji. Wygląda jak zwykły USB z ekranem OLED i dwoma fizycznymi przyciskami do potwierdzania transakcji. Użytkownicy mogą przechowywać różne kryptowaluty oprócz IOTA, takie jak Bitcoin, Litecoin, Ethereum i setki innych.

Portfel łączy się za pomocą kabla USB z komputerem lub telefonem, dzięki czemu możesz łatwo poruszać się po ustawieniach i aplikacjach, których potrzebujesz.

Użytkownicy muszą tylko uzyskać dostęp do Ledger na żywo manager i pobierz aplikację IOTA i zainstaluj ją.

Ledger Nano S

outsidia.com

Lekki portfel GUI IOTA

Plik Lekki portfel GUI IOTA jest zintegrowany z graficznym interfejsem użytkownika IOTA, który umożliwia łatwy i szybki dostęp do funduszy. Portfel może być używany w systemach operacyjnych, takich jak Windows, Linux i Mac, ale jest uważany za najlepszy portfel IOTA dla użytkowników Windows.

Interfejs jest przyjazny dla użytkownika, prosty i może być łatwo używany przez początkujących handlowców. Portfel daje Ci możliwość uruchomienia pełnego węzła lub lekkiego węzła po pobraniu portfela. Zaleca się, aby użytkownicy wybrali opcję lekkiego węzła, ponieważ nie ma potrzeby łączenia się z innymi węzłami sieci za pośrednictwem statycznego adresu IP.

Klucze prywatne nie są przechowywane na serwerze innej firmy, co oznacza, że ​​tylko Ty masz dostęp do swoich monet.

Portfel Guarda

Guarda to popularny portfel z wieloma kryptowalutami, który obsługuje, oprócz IOTA, wiele innych kryptowalut, takich jak BTC, ETH, XRP, XMR, TRX i mnóstwo tokenów ERC20. Ten portfel internetowy jest uważany za bardzo bezpieczny i niezawodny, a to w połączeniu z jego kompatybilnością międzyplatformową sprawia, że ​​jest to najlepszy portfel IOTA dla handlowców MIOTA.

Portfel można zainstalować na komputerach stacjonarnych Windows, Macintosh, Linux, a także na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

Aby uniknąć możliwości włamania się podczas przesyłania danych przez sieć, Guarda nie przechowuje żadnych kluczy prywatnych ani danych portfela. Wszystkie informacje są bezpiecznie przechowywane w bezpiecznej pamięci urządzenia, która jest usuwana automatycznie przy każdym wylogowaniu z portfela.

Najważniejszą cechą Guardy jest niewątpliwie możliwość dokonywania konwersji w portfelu. Użytkownicy mogą wymieniać między sobą zasoby kryptograficzne bez konieczności rejestracji, ograniczeń lub innych dodatkowych procedur.

Portfel Guarda

Nostalgia

Nostalgia to lekki portfel biurkowy, który można zainstalować na komputerach z systemami operacyjnymi Windows, Mac i Linux.

Portfel wymusza dobre środki bezpieczeństwa, które zapewnią, że fundusze MIOTA nie zostaną tak łatwo zhakowane. Z drugiej strony aplikacja nie jest przeznaczona dla osób, którym brakuje podstawowych umiejętności, ponieważ jest dość skomplikowana w użyciu. Dlatego ten portfel nie jest zalecany użytkownikom, którzy nie mają żadnej wiedzy na temat kodowania.

Aby korzystać z Nostalgii, portfel musi być połączony z serwerem, na którym IOTA działa na protokole PoW. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest użycie edytora HTML, takiego jak Text Wrangler, do otwarcia pliku nostalgia.html. Reszta procesu może być zbyt skomplikowana dla tych, którzy są mniej obeznani z technologią, ale dostępne są różne samouczki dotyczące instalacji.

Ci, którzy będą mogli korzystać z Nostalgii, skorzystają na szybkiej łączności z siecią IOTA, co z kolei pozwoli im na dokonywanie szybkich transakcji.

Wniosek

Na tym kończymy nasz artykuł o najlepszych portfelach IOTA. Jeśli dotarłeś do końca tego artykułu, powinieneś mieć pojęcie, jakiego rodzaju portfela IOTA szukasz.

Wyróżniony obraz: cryptobit.media

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map