Najlepsze portfele NEO (NEO) na 2019 rok

W naszym dzisiejszym artykule wymienimy niektóre z najlepszych portfeli NEO. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się, który z nich jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

O NEO

NEO, wcześniej znana jako AntShares, to platforma blockchain opracowana w Chinach, która jest zasilana przez dwa natywne tokeny kryptowalut – NEO i GAS. Jego platforma umożliwia tworzenie i wdrażanie inteligentnych kontraktów, podobnie jak w przypadku Ethereum.

Chociaż NEO znacznie się rozrósł od czasu swojej premiery, nadal nie ma tak wielu opcji portfela, jak inne kryptowaluty. Jeśli jednak jesteś zainteresowany zakupem NEO, istnieje kilka opcji, z których możesz skorzystać. Kontynuuj czytanie naszego artykułu, aby znaleźć najlepsze portfele NEO, które są dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Portfel Atomic

neo_coin_crypto_wallet

Portfel Atomic jest opcją przechowywania wielu kryptowalut bez zabezpieczenia kryptograficznego, która obsługuje NEO, Bitcoin i wiele innych altcoinów. Użytkownicy NEO mogą przechowywać, wysyłać, odbierać, a nawet wymieniać monety z innymi zasobami z jednego miejsca.

Żadne klucze prywatne i hasła nie są dostępne dla pracowników Atomic Wallet i tylko Ty masz kontrolę nad ich użyciem. Jeśli chodzi o Twoje dane logowania i transakcje, takie dane są szyfrowane za pomocą algorytmu AES i przechowywane lokalnie na Twoim urządzeniu.

Możesz użyć wbudowanej giełdy portfela, aby wymienić dowolne z obsługiwanych 300 monet na inne aktywa. Jeśli nie masz kryptowalut, możesz zacząć kupować nowe monety za pomocą swojego konta kredytowego.

Użytkownicy korzystający z systemów Windows, macOS, Ubuntu, Debian i Fedora na swoich komputerach mogą korzystać z portfela. Użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android lub iOS mogą również zainstalować odpowiednie aplikacje portfela.

Portfel NEON

NEON to wieloplatformowy portfel stworzony przez City of Zion i zatwierdzony przez NEO, który działa szybko i umożliwia użytkownikom łatwe przechowywanie i zarządzanie tokenami NEO, GAS i innymi tokenami NEP5. Portfel NEON ma prostą konfigurację i jest łatwy w użyciu, dzięki czemu jest idealny dla tych, którzy właśnie weszli do świata kryptowalut.

Ten lekki portfel jest łatwy do pobrania i zainstalowania oraz posiada przyjazny dla użytkownika interfejs. Jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, Mac i Linux – klucze prywatne nie są przechowywane na serwerach NEON.

Portfel Guarda


Guarda to topolowy portfel znany z oferowania wszechstronnego, wieloplatformowego rozwiązania do przechowywania i zakupu kryptowalut. Jego lista wsparcia obejmuje niektóre z najpopularniejszych kryptowalut na rynku, umożliwiając przechowywanie i zarządzanie wszystkim, od NEO do Bitcoin.

Guarda to lekki portfel, co oznacza, że ​​w przeciwieństwie do portfeli NEO z pełnym węzłem, nie musisz czekać długich okresów, aby portfel zsynchronizował się z łańcuchem bloków. Użytkownicy zachowują kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi przez cały czas, ponieważ nigdy nie opuszczają swoich urządzeń osobistych. Z punktu widzenia bezpieczeństwa portfel jest zabezpieczony kodem PIN, a wszystkie klucze i dane są objęte szyfrowaniem AES.

Guarda współpracuje z Changelly, co pozwala jej oferować natychmiastowe i wygodne usługi wymiany kryptowalut. Kolejnym plusem jest to, że portfel ma wbudowane usługi płatności fiat, które umożliwiają kupowanie kryptowalut bezpośrednio za pomocą karty bankowej.

Portfel jest kompatybilny z systemami Android, iOS, Windows, Mac OS, Linux i Chrome.

Ledger Nano S

Do przechowywania NEO w perspektywie średnioterminowej lub długoterminowej najlepszym rozwiązaniem jest portfel sprzętowy. Ledger Nano S dodał obsługę NEO w ostatnim kwartale 2017 roku i jest również kompatybilny z portfelem NEON. GAS można odebrać za pomocą Ledger Nano S w połączeniu z NEON, co nie wymaga podawania klucza prywatnego ani przechowywania go na komputerze.

Urządzenie posiada przyciski i ekran OLED, który umożliwia nawigację i ręczną weryfikację każdej transakcji. Twoje klucze prywatne są zabezpieczone kodem PIN, uwierzytelnianie dwuskładnikowe, a Twoje konta są zapisywane w kopii zapasowej w arkuszu odzyskiwania. Proces konfiguracji Nano S jest dość prosty. Oprócz NEO obsługuje również Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) i szereg innych kryptowalut.

NEO GUI

To oficjalny portfel na biurko umożliwia dostęp do zasobów NEO za pomocą graficznego interfejsu użytkownika (GUI). To jest zsynchronizowany portfel, co oznacza, że ​​musisz pobrać cały łańcuch bloków na swój komputer. Proces ten może chwilę potrwać, a także wymaga dużej ilości pamięci w komputerze.

Po zakończeniu procesu synchronizacji możesz utworzyć hasło, aby chronić swój portfel, a następnie zaszyfrować klucz prywatny, aby utworzyć kopię zapasową portfela. Portfel umożliwia wysyłanie lub odbieranie NEO lub przechowywanie tokenów dla tokenów generowanych przez GAS. Interfejs graficzny NEO zapewnia duże bezpieczeństwo, ale użytkownicy niezaznajomieni z technologią i kryptowalutami mogą mieć trudności w użyciu.

Portfel NEO

Ten portfel internetowy został opracowany i utrzymywany przez zespół programistów społeczności NEO. Plik Portfel NEO jest oficjalnie portfelem „offline”, co oznacza, że ​​pliki portfela lub klucze prywatne nie są przesyłane na serwer portfela NEO. Wykorzystuje interfejs programowania aplikacji (API), który szyfruje wszystkie wiadomości przed ich wysłaniem.

Ten portfel umożliwia użytkownikom przechowywanie, wysyłanie i odbieranie obu tokenów NEO – GAS i NEO, a także umożliwia im odbieranie GAS powstałych w związku z przechowywaniem tokenów NEO. Portfel NEO można pobrać przez przeglądarki internetowe Chrome i Edge i jest dostępny w języku angielskim i chińskim.

Portfel NEO Tracker

Portfel NEO Tracker to portfel internetowy, który został opracowany niezależnie od NEO. Jest napisany w Javascript i umożliwia posiadaczom NEO interakcję i eksplorację łańcucha blokowego NEO za pośrednictwem sieci.

NEO Tracker działa jak portfel offline, używając przeglądarki internetowej do generowania niezbędnych danych i żadne klucze ani dane nie są przechowywane na serwerach NEO Tracker. Jesteś w stanie przechowywać i przeprowadzać transakcje zarówno tokenem NEO, jak i GAS, a także odbierać dowolny GAS wygenerowany przez obstawianie NEO.

Portfel NEO Tracker nie jest projektem programistów NEO. Jednak zapewnia silne zabezpieczenia funduszy użytkowników. Po wygenerowaniu portfela NEO otrzymasz plik kluczy do pobrania. Klucze są przechowywane w zaszyfrowanej formie w tym pliku. Portfel NEO Tracker można pobrać za pośrednictwem przeglądarki internetowej Chrome i Edge.

NEO CLI

To Portfel NEO jest również dziełem oficjalnego zespołu deweloperskiego NEO. W przeciwieństwie do portfela NEO GUI, jest to portfel CLI, co oznacza, że ​​można uzyskać do niego dostęp tylko za pomocą poleceń wiersza poleceń.

NEO CLI ma zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, ale nie jest tak łatwy w użyciu dla początkujących. Ten portfel jest przeznaczony dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy mają pewną znajomość języka CLI. Portfel obsługuje transakcje zarówno z NEO, jak i GAS, a także pozwala posiadaczom NEO na odebranie ich tokenów GAS – jest kompatybilny z systemami Linux i Windows i dostępny tylko w języku angielskim.

Portfel O3

Plik Portfel O3 to portfel mobilny, z którego można korzystać na systemach Android i iOS. Aplikacja ma uproszczony wygląd, dzięki czemu możesz łatwo zarządzać swoimi tokenami NEO w podróży.

Stworzony do użytku tylko dla NEO, ten lekki portfel pozwala na zarządzanie portfelem NEO w czasie rzeczywistym. Pozwala podzielić swoje środki na dwa portfele – gorący portfel do codziennego użytku i zimny portfel do przechowywania środków na GAS. Ten darmowy portfel typu open source jest łatwy w użyciu, ale pamiętaj, że nie jest tak bezpieczny jak portfel sprzętowy.

Najlepsze portfele NEO: Wniosek

To był nasz artykuł przedstawiający najlepsze portfele do przechowywania NEO i GAS. Mamy nadzieję, że pomogło Ci to w podjęciu świadomej decyzji dotyczącej tego, który portfel jest bardziej odpowiedni dla Twoich potrzeb związanych z przechowywaniem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector