Najlepsze przydatne strony internetowe dla entuzjastów kryptowalut

Entuzjaści kryptowalut

Wiele się zmieniło od 2008 roku, roku, w którym Satoshi Nakamoto prawdopodobnie zrewolucjonizował światowe finansowe status quo, wprowadzając najważniejsze wynalazki naszego pokolenia: Bitcoin i jego podstawową technologię, łańcuch bloków.

Szybko do przodu o 11 lat, kryptowaluty i łańcuchy bloków są teraz nie tylko na ustach wszystkich, ale są również w czołówce innowacji obok technologii, takich jak sztuczna inteligencja i IoT. Mimo że istnieją od ponad dekady, wciąż jest dużo miejsca na ewolucję, a zarówno rynek, jak i technologia nie osiągnęły jeszcze dojrzałości.

Rozpoczęcie pracy z kryptowalutami może być wyjątkowo trudnym zadaniem dla każdego nowicjusza. Na szczęście istnieje wiele bardzo przydatnych zasobów internetowych, które mogą zapewnić interesującą i dobrą praktyczną wiedzę na temat technologii kryptowalut, rynku, a ostatecznie nawet tego, co ma nadejść.

W tym artykule wymienimy najbardziej przydatne witryny (i zasoby internetowe) dla każdego entuzjasty kryptowalut. Poniżej znajduje się kilka cennych zasobów online, z których każdy nowicjusz w dziedzinie kryptografii może skorzystać, aby lepiej poznać świat kryptowalut i wszystkie jego tajniki.

CoinMarketCap

CoinMarketCap.com to najpopularniejsza porównywarka kryptowalut w całej kryptosferze. To miejsce, do którego powinien się udać każdy entuzjasta kryptowalut, który chce sprawdzić wszystko, od notowań monet, śledzenia cen i wielu innych rzeczy, które warto wiedzieć.

Wszystkie informacje na stronie są aktualizowane raz na kilka minut. Platforma jest niezbędna dla każdego, kto chce inwestować na rynku. CoinMarketCap wyświetla również zaawansowaną analizę takich rzeczy, jak dzienne, tygodniowe i miesięczne wartości handlowe, a także zmiany cen w okresie. Użytkownicy mają możliwość filtrowania projektów według podaży obiegowej, podaży całkowitej, a także innych parametrów oraz z obszerną listą wymian.

CoinMarketCap nie jest jedyną tego typu stroną internetową. Najlepsze alternatywy obejmują platformy takie jak OnChainFX, CoinCodex, CryptoCompare, BitInfoCharts, CoinCheckup, CoinGecko, CoinCap, Coinlib.

Finder.com

Znalazca to słynna globalna porównywarka finansowa, wspierana przez pełen pasji zespół, który dostarcza odpowiednie przewodniki, analizy rynku, recenzje, porównania finansowe, wywiady, wiadomości, a nawet podcasty. Jest to również jeden z najbardziej wiarygodnych zasobów w tej dziedzinie, umożliwiający zapoznanie się z projektami kryptograficznymi, technologią blockchain, a nawet badaniem giełd.

Platforma oferuje również szeroką gamę programów wideo, podcastów, wywiadów i przewodników wideo Youtube, Telegram, Facebook, Świergot, Skurcz, lub Crypto Finder TV.

BitMap.org

Aplikacja Bitcoin ATM to aplikacja mobilna, dostępna zarówno dla systemu iOS, jak i Android, która pozwala znaleźć lokalizacje bankomatów kryptowalut i różne wymiany kryptowalut w Twojej okolicy. Platforma jest bardzo dobrze przemyślana, ponieważ zawiera lokalizację nawet najbardziej nowo zainstalowanych bankomatów Bitcoin i kryptowalut, a także ich zdjęcia i godziny pracy.

CryptoPanic.com


Jak wspomniano wcześniej, istnieje wiele przydatnych i dobrych zasobów internetowych, gotowych zaspokoić potrzeby entuzjastów kryptowalut z całego świata. Jednak pilnowanie więcej niż dwóch lub trzech może stać się kłopotliwe i uciążliwe. Dlatego agregatory wiadomości o kryptowalutach są prawdopodobnie jednymi z najlepszych platform do wykorzystania, jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wydarzeniami.

CryptoPanic jest jedną z najpopularniejszych platform agregujących wiadomości w tej dziedzinie. Wyspecjalizowany zespół nadzoruje wszystko, co wyświetla platforma. Użytkownikom udostępnia się różne sposoby filtrowania treści i tworzenia niestandardowych list z witrynami internetowymi, które są dla nich ważne. Użytkownicy Premium mają do dyspozycji szereg ekskluzywnych funkcji, takich jak możliwość konfigurowania natychmiastowych alertów i tworzenia niestandardowych kanałów RSS / Atom.

Airdrops.io

Airdrops.io to strona specjalizująca się w agregowaniu wszystkich najważniejszych zrzutów kryptowalut. Ma przyjazny dla użytkownika interfejs z nowoczesnym układem i umożliwia użytkownikom dostęp do różnych sekcji, takich jak ekskluzywne zrzuty, gorące zrzuty, najnowsze zrzuty i tak dalej. Jedną z najlepszych rzeczy na temat tej platformy jest fakt, że zawiera ona również różne artykuły informacyjne, recenzje i porównania.

CryptoCompare.com

CryptoCompare to kolejna platforma, która dostarcza społeczności kryptograficznej dane statystyczne i kursy wymiany w czasie rzeczywistym. Zapewnia użytkownikom szczegółowy przegląd walut cyfrowych, dostawców portfeli, giełd i wszelkiego rodzaju przydatnych informacji wydobywczych (takich jak kalkulatory wydobywcze). Podobnie jak każda wszechstronna platforma powinna to robić, CryptoCompare zapewnia również użytkownikom dedykowaną sekcję przewodników.

TradingView.com

Jak sama nazwa wskazuje, TradingView to platforma skierowana głównie do inwestorów kryptowalutowych. Jest to oparte na chmurze narzędzie do tworzenia wykresów i sieci społecznościowych, zaprojektowane z myślą o użytkownikach zaawansowanych i początkujących. Platforma jest wyjątkowa w tym sensie, że zapewnia użytkownikom możliwość udostępniania i współpracy z innymi aktywnymi traderami online, a także dostosowywania wykresów i wskaźników.

Ethlance

Ethlance jest prawdopodobnie jedną z najbardziej atrakcyjnych platform związanych z Ethereum. Krótko mówiąc, Ethlance.com to zupełnie nowa i rewolucyjna strona internetowa na rynku pracy, która działa w sieci Ethereum. Jest stosunkowo podobny do innych platform dla freelancerów, takich jak Freelancer.com czy Upwork, ale nie wymaga żadnych opłat. Ponadto użytkownicy otrzymują zapłatę za swoje usługi i składki w Ethereum.

BitcoinWiki.org

BitcoinWiki to bardzo przydatna platforma, która zapewnia swoim użytkownikom imponującą kolekcję artykułów kryptograficznych. Kolekcja zawiera od 5500 do 6000 artykułów w języku angielskim i zawiera wszystko, od historii Bitcoin po wszelkiego rodzaju wiadomości i inne specjalistyczne przewodniki.

Słowa końcowe

Oczywiście w Internecie jest wiele innych doskonałych zasobów internetowych. Ta lista nie jest kompletna, ale wystarczy dla początkującego, który chce dowiedzieć się więcej o kryptosferze w ogóle.

Wyróżniony obraz: namecoinnews.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map