Najlepsze VPN dla Kuby

Na Kubie bezpieczny i niezawodny VPN jest koniecznością, jeśli chcesz mieć możliwość korzystania ze wszystkich zalet Internetu bez ograniczeń. Porównaj najlepszych dostawców VPN z naszej listy i wybierz tego, który najbardziej Ci odpowiada.

Wprowadzenie

Kuba z roku na rok przyciąga coraz więcej ciekawskich podróżników. Nic dziwnego, skoro ten kraj jest fascynujący. Ale powinieneś być świadomy i przygotowany na niektóre wyzwania, które możesz napotkać w sercu Karaibów.

Na przykład znalezienie Wi-Fi i uzyskanie dostępu do Internetu jest raczej trudnym zadaniem. Kuba słynie z wielu rzeczy, ale wolność słowa nie jest jedną z nich. Dlatego nawet jeśli masz szczęście wejść do Internetu, rząd może monitorować każdy podejmowany przez Ciebie krok. Poza tym, jeśli uważają, że Twoja aktywność w Internecie stanowi zagrożenie dla ich socjalistycznego społeczeństwa, jest mało prawdopodobne, aby uderzyło Cię w nadgarstek. Zgodnie z lokalnym prawem groziło to nawet 20 lat więzienia.

Na Kubie niezawodna, wysokiej jakości sieć VPN jest niezbędna dla bezpieczeństwa i anonimowości w cyberprzestrzeni. W rzeczywistości jest to jedyny sposób na obejście ograniczeń. Poniższa lista pomoże Ci wybrać najlepszą sieć VPN dla Kuby.

Szybkie porównanie VPN

PORÓWNANIE

Logo PureVPN

Czysty VPN

  • Świetna cena
  • Przyzwoite serwery
  • Nie najbardziej prywatny

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo NordVPN

Nord VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo ExpressVPN

Express VPN

  • Najbardziej prywatna sieć VPN
  • Błyskawicznie
  • Większość serwerów i krajów wszystkich sieci VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Surfshark

Surfshark VPN

  • Świetne prędkości
  • Świetne wyniki w zakresie bezpieczeństwa
  • Nowa sieć VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ

Express VPN

Express VPN

ExpressVPN to złoty standard dla VPN. Posiada ponad 3000 superszybkich serwerów w 94 krajach i zabezpieczenia na poziomie wojskowym. Jest to również oczywisty wybór, jeśli chcesz mieć możliwość połączenia się z prawie każdą dostępną platformą do przesyłania strumieniowego online.


ExpressVPN może jednocześnie chronić 5 urządzeń. Działa dobrze z systemem Windows, Android, macOS, Linux, a nawet z niektórymi telewizorami Smart TV i konsolami do gier. Aplikacje ExpressVPN są bardzo łatwe w użyciu.

Nawet jeśli masz jakieś trudności, ich agenci obsługi klienta są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jedyną wadą tego dostawcy VPN może być cena. Ale jeśli w ciągu 30 dni zdecydujesz, że nie jesteś zadowolony z usługi, zagwarantują Ci zwrot pieniędzy.

Czysty VPN

Czysty VPN

PureVPN jest na równi z ExpressVPN, a nawet przewyższa go pod pewnymi względami. Na przykład zapewnia jeden dodatkowy dzień gwarancji zwrotu pieniędzy i umożliwia podłączenie do 5 urządzeń jednocześnie. PureVPN obsługuje szereg różnych platform, takich jak Windows, Mac, iOS, Android i Android TV, a także Firestick.

Może obsługiwać mniej serwerów (ponad 2000), ale rozpiętość jest znacznie szersza (140 krajów). Dzięki sieci możesz oglądać swoje ulubione seriale na Netflix, HBO, Hulu i innych platformach streamingowych. Możesz także korzystać z aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych.

PureVPN pod względem bezpieczeństwa również zasługuje na to, by znaleźć się na szczycie listy, a ochrona przed wyciekiem DNS i wyłącznik awaryjny to tylko niektóre z funkcji.

Nord VPN

Nord VPN

NordVPN to bezpieczny i niezawodny weteran wśród VPN. Ma imponującą liczbę serwerów (co najmniej 5000) w 60 krajach.

Z NordVPN możesz odblokować najlepsze platformy do przesyłania strumieniowego i przeglądać w przeglądarce Chrome, Firefox lub Safari. Podobnie jak te wymienione powyżej, jest również kompatybilny z systemami Windows, Mac, iOS i Android. To, co wyróżnia usługę wśród innych, to funkcje prywatności i bezpieczeństwa. NordVPN oferuje dedykowane IP, P2P i podwójne VPN.

Podwójne bezpieczeństwo ma jednak swoją cenę, ponieważ może spowolnić połączenie.

CyberGhost

Cyber ​​VPN

CyberGhost VPN to kolejna świetna opcja zarówno dla mieszkańców Kuby, jak i turystów. Jest przyjazny dla początkujących i stosunkowo tani, ale jego główne cechy nie są wcale gorsze.

Sieć CyberGhost obejmuje ponad 3000 serwerów w 60 krajach i stale się rozwija. Zoptymalizowane serwery pozwalają odblokować Netflix, Amazon Prime, YouTube Red i tym podobne. Umożliwia również dostęp do treści popularnych usług przesyłania strumieniowego w różnych krajach.

Dzięki CyberGhost Google, Facebook, Instagram, Skype i inne podstawowe strony internetowe stają się dostępne. Poza tym pozostajesz anonimowy podczas surfowania lub torrentowania. CyberGhost zapewnia zawsze dużą prędkość i solidne bezpieczeństwo. Pozwala również chronić do 7 urządzeń za pomocą jednej subskrypcji, dzięki czemu możesz chronić siebie i swoją rodzinę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector