Najszybsza sieć VPN

Chcesz surfować po sieci przy minimalnym ryzyku? Chcesz uzyskać dostęp do treści niedostępnych w Twojej lokalizacji? Chcesz zachować bezpieczeństwo podczas przeglądania witryn? Chcesz tego bez kompromisów w zakresie łączności i szybkości? Cóż, odpowiedź jest prosta, użyj pliku VPN usługa.

Ale który? W morzu możliwości nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania. Wielu dostawców VPN twierdzi, że mają najszybszą sieć VPN. Przeprowadziłem szczegółowe badania na ten temat i tutaj przedstawiam listę najszybszych usług VPN.

Szybkie informacje

Najszybsze sieci VPN

PORÓWNANIE

Logo NordVPN

Nord VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Najbardziej prywatna sieć VPN
 • Błyskawicznie
 • Większość serwerów i krajów wszystkich sieci VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Proton VPN

Proton VPN

 • Szwajcarski VPN
 • Eksperci od prywatności
 • Nie najszybszy

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Świetne prędkości
 • Świetne wyniki w zakresie bezpieczeństwa
 • Nowa sieć VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ

wzorzec kodu

Nie ma jednej „najszybszej usługi VPN”. Szybkość połączenia zależy od wielu czynników. Lokalizacja jest głównym czynnikiem. Dalej jest to, do czego go używasz, na przykład do przesyłania strumieniowego, surfowania, pobierania lub gier online. Protokoły bezpieczeństwa, przeglądarka i wiele więcej wpływają na szybkość.

Zanim udostępnię listę i testy, których użyłem do określenia zwycięzcy, przedstawiam ogólny przegląd podstaw VPN.

Co to jest VPN?

VPN oznacza wirtualną sieć prywatną. Ta usługa rozszerza ustawienia prywatności sieci prywatnej. Umożliwia traktowanie ruchu użytkowników przechodzącego przez sieć publiczną jako części sieci prywatnej.


Technologia VPN powstała jako sposób na zapewnienie korporacjom bezpiecznego połączenia ze wszystkimi oddziałami. Ale rozprzestrzenia się i jest preferowaną łącznością ze względu na wiele zalet, jakie oferuje. Głównym aspektem oferowanym przez VPN jest szyfrowanie ruchu, podobnie jak bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Wszystkie te cechy mają swoją cenę, a tym kosztem jest szybkość połączenia. Jednak nie wszystkie usługi VPN są takie same, jeśli chodzi o prędkości i usługi, które oferują. Dlatego opracowałem test, aby dowiedzieć się, jaka jest najszybsza sieć VPN.

wzorzec sieci

Najwyżej oceniane usługi VPN

Tutaj przedstawię trochę informacji na temat moich wyborów na najlepszego kandydata.

NordVPN

Oparta na nordyckich zasadach zaufania, zaufania i innowacji, NordVPN to doskonała usługa VPN. Usługi i funkcje mają na uwadze bezpieczeństwo użytkowników. Ta sieć VPN ma 5542 serwery w 59 krajach i zapewnia szybką obsługę oraz wysoki szacunek dla prywatności użytkowników.

Jest dostępny na wszystkich platformach i systemach Smart TV w celu zwiększenia ochrony. jedna subskrypcja może łączyć do sześciu urządzeń. Aby pomóc klientom, NordVPN oferuje doskonałą obsługę czatu na żywo 24/7. NordVPN doskonale nadaje się do odblokowywania treści blokowanych geograficznie. Plus dostęp do usług przesyłania strumieniowego online, takich jak Netflix, HBO, BBC iPlayer, Hulu i nie tylko.

Przeczytaj recenzję NordVPN

ExpressVPN

Ta usługa VPN należy do najlepszych w branży. Słynie z dobrych funkcji i protokołów bezpieczeństwa oraz oferuje szybkie usługi. ExpressVPN ma sieć z ponad 3000 serwerów w 94 krajach. Są również znani z nienagannej obsługi klienta dostępnej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jedna subskrypcja może łączyć do pięciu urządzeń.

Aby służyć swoim klientom, ExpressVPN ma aplikacje na wszystkie platformy, systemy smart TV i wiele routerów Wi-Fi. Jest to jeden z najlepszych sposobów uzyskiwania dostępu do funkcji blokowanych geograficznie i usług przesyłania strumieniowego online, takich jak Netflix, Hulu, BBC iPlayer, ESPN i HBO.

Przeczytaj recenzję ExpressVPN

Surfshark

Jeśli chodzi o szybkie połączenie VPN, Surfshark zapewnia szybkie i niezawodne połączenie. Nie ma znaczenia, że ​​ma mniejszą sieć serwerów niż inne na tej liście. Ma ponad 1700 serwerów w ponad 63 lokalizacjach i ma doskonałe plany płatności.

Istnieją aplikacje natywne dla wszystkich platform, które mają prosty interfejs użytkownika, który jest bardzo przyjazny dla początkujących. Surfshark to dobry wybór dla VPN do odblokowywania usług blokowanych geograficznie. Obsługuje dostęp do usług przesyłania strumieniowego online, takich jak HBO, Netflix, Hulu i inne. Wspaniałą rzeczą w Surfshark jest to, że można go umieścić na nieograniczonej liczbie urządzeń za pomocą jednej subskrypcji i ma wsparcie na żywo 24/7

Przeczytaj recenzję SurfsharkVPN

ProtonVPN

ProtonVPN nie jest tak sławny jak inne sieci VPN z tej listy, ale po testach zdobył swoje miejsce na tej liście. Przy sieci około 800 serwerów w 50 krajach można by oczekiwać, że ProtonVPN będzie miał wolniejsze prędkości. Mimo to oferują szybkie prędkości i niezawodne, bezpieczne połączenia.

Ta sieć VPN jest również dobra do uzyskiwania dostępu do treści blokowanych geograficznie. Przydaje się do oglądania usług przesyłania strumieniowego online, takich jak Netflix, Hulu, Amazon i nie tylko. Ma natywne aplikacje dla wszystkich głównych platform, a pojedyncza subskrypcja może być używana na pięciu urządzeniach.

Przeczytaj recenzję ProtonVPN

Testy szybkości VPN

Do tej analizy wziąłem obecnie online cztery najpopularniejsze usługi VPN i przetestowałem ich działanie. Zostały one przetestowane tak obiektywnie, jak to możliwe, kilka razy w ciągu 24 godzin. Aby wykonać test prędkości, użyłem każdej z tych sieci VPN i zmierzyłem prędkość pobierania.

Nie uwzględniłem czasu pingowania. Mieszkam w Europie i czas pingowania będzie wolniejszy podczas łączenia się z odległym serwerem. Ale to wcale nie jest miarą szybkości pobierania zapewnianej przez VPN. Jeśli jednak chcesz używać VPN do gier online, czas ping jest ważną funkcją.

W przypadku tej aplikacji zalecamy połączenie się z bezpiecznym serwerem najbliżej Twojej lokalizacji. Sugeruję również, abyś nie korzystał z tak zwanych „aplikacji przyspieszających prędkość”. Są to najczęściej oszukańcze aplikacje, które zbierają Twoje dane i negują cały cel korzystania z usługi VPN.

Ponieważ nie jestem w stanie przetestować szybkości każdego serwera każdej sieci VPN, aby określić naprawdę średnią prędkość, przeprowadziłem podsumowujący test. Do tego testu użyłem systemu Windows 10 i przeglądarki Chrome i przeprowadziłem test szybkości Ookla jako najbardziej uniwersalny test szybkości.

Przez wszystkie te sieci VPN łączyłem się z serwerem w Holandii i przeprowadzałem test szybkości trzy razy dziennie. Raz w południe, o 20:00 i o północy. Biorąc pod uwagę, że mój dostawca usług internetowych jest trochę skąpy z szybkościami, średnia prędkość mojego połączenia bez VPN osiąga w najlepszym przypadku 7 Mb / s. Po zebraniu i zestawieniu wszystkich danych, oto wyniki testów szybkości.

Zgodnie z oczekiwaniami w południe wszystkie sieci VPN wykazały dobre prędkości.

NordVPN:

Nord-VPN-południe

ExpressVPN:

Express-VPN-południe

Surfshark:

Surfshark-VPN-południe

ProtonVPN:

. Proton-VPN-południe

Test o godzinie 20:00 wykazał znaczne różnice w prędkościach, zgodnie z oczekiwaniami przy większej liczbie użytkowników.

NordVPN:

Nord-VPN-20:00

ExpressVPN:

Express-VPN-20:00

Surfshark:

Surfshark-VPN-20:00

ProtonVPN:

Proton-VPN-20:00

Test o północy wykazał nieco wolniejsze prędkości u niektórych zawodników. Zgodnie z oczekiwaniami większość ludzi używa połączenia VPN do nocnego surfowania.

NordVPN:

Nord-VPN-północ

ExpressVPN:

Express-VPN-północ

Surfshark:

testy prędkości surfshark o północy

ProtonVPN:

Proton-VPN-północ

PORÓWNANIE

Logo NordVPN

Nord VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Najbardziej prywatna sieć VPN
 • Błyskawicznie
 • Większość serwerów i krajów wszystkich sieci VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Proton VPN

Proton VPN

 • Szwajcarski VPN
 • Eksperci od prywatności
 • Nie najszybszy

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Świetne prędkości
 • Świetne wyniki w zakresie bezpieczeństwa
 • Nowa sieć VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ

Wyniki!

Jako punkt odniesienia użyłem tylko prędkości pobierania, zakreślonej na żółto na zrzutach ekranu. Biorąc pod uwagę średnie dzienne prędkości oparte na testach prędkości, NordVPN jest zwycięzcą ze średnią prędkością 6,33 Mb / s. Moim preferowanym wyborem na szybką i niezawodną sieć VPN jest NordVPN, który wygrał wszystkie testy szybkości, które przeprowadziłem.

Kup NordVPN

Pierwszym wicemistrzem jest ExpressVPN ze średnią dzienną prędkością 6,04 Mb / s. To doskonała usługa VPN z całym bezpieczeństwem i anonimowością, jakiej można oczekiwać od usługi VPN.

Trzecie miejsce zajmuje usługa Surfshark ze średnią prędkością 5,57 Mb / s. To najbardziej ekonomiczna sieć VPN ze wszystkich czterech na tej liście.

Czwarty VPN testowany tutaj, ProtonVPN wykazał dobre średnie dzienne prędkości 5,34 Mb / s. Mimo to pokazał największe różnice między czasami testu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector