Najważniejsze wydarzenia związane z kryptowalutami, których nie powinieneś przegapić we wrześniu 2020 r

wydarzenia związane z kryptowalutami

Jest tak wiele do nauczenia się o powstającej branży kryptowalut i technologii blockchain. Chociaż w całym Internecie dostępne są bezpłatne zasoby, które mogą być przydatne w lepszym zrozumieniu branży, nic nie pasuje do informacji, interakcji i partnerstwa, które oferuje rzeczywiste wydarzenie.

Jeśli nie wiesz, było wiele różnych wydarzeń, takich jak konferencje i szczyty, które przychodzą i odchodzą co roku, a rok 2020 nie jest pomijany. Niezliczone wydarzenia związane z kryptowalutami, które zmieniły życie, nadeszły i minęły w pierwszej połowie roku, z tysiącami uczestników z całego świata.

Jeśli przegapiłeś te wydarzenia, nie musisz się martwić, ponieważ nadejdą kolejne. W tym artykule przyjrzymy się najważniejszym wydarzeniom związanym z kryptowalutami we wrześniu 2020 roku, których nie można przegapić. Jeśli nie możesz uczestniczyć w prawdziwych wydarzeniach, istnieje również wiele wydarzeń online, w których możesz wziąć udział, łącząc się online z dowolnej części świata. Dzięki temu uzyskasz aktualne informacje z pierwszej ręki o najnowszych osiągnięciach w branży. Oto wydarzenia, których nie możesz przegapić we wrześniu.

Światowe Forum Blockchain

Data wydarzenia: 24-25 września 2020

Miejsce wydarzenia: Seul, Korea Południowa

Plik Światowe Forum Blockchain to jedno z największych i najlepszych wydarzeń kryptowalutowych. Odbyło się w kilku miastach, w tym w Pekinie, Szanghaju i Shenhzen w Chinach. Tegoroczna impreza odbędzie się w Seulu, stolicy Korei Południowej. Wydarzenie poświęcone będzie wyzwaniom i możliwościom, które obfitują w powstający przemysł blockchain i kryptowalut, przyglądając się głównym branżom, które prawdopodobnie zostaną najbardziej zakłócone, w tym sektorom prawnym, usługom finansowym, ubezpieczeniom, energetyce, muzyce, rządowi, nieruchomościom. Będzie to również interaktywne forum dla kluczowych graczy w branży, takich jak technolodzy, przedsiębiorcy, regulatorzy, inwestorzy, naukowcy i instytucje finansowe, oraz będzie okazją do nawiązywania owocnych partnerstw biznesowych..

Głównymi prelegentami będą:

 • Roman Zhdanov, Partner Zarządzający w Latoken;
 • Hai Yu, współzałożyciel Bit Century;
 • Chris Taylor, dyrektor operacyjny Everledger.

Ósme globalne wydarzenie CoinsBank

Ósme globalne wydarzenie CoinsBank

Data wydarzenia: 25-28 września 2020

Miejsce wydarzenia: Belek, Antalya, Turcja

Edycja 2020 Globalne wydarzenie CoinBank będzie spotkaniem najbardziej wpływowych, innowacyjnych i przełomowych firm technologicznych, które przekształcają usługi finansowe w branży blockchain. Tegoroczny temat koncentruje się na kluczowych obszarach tematycznych, takich jak inwestycje, regulacje, handel, prawo, usługi, cyberbezpieczeństwo, tokenizacja, duże zbiory danych, DeFi i stablecoiny.

Wydarzenie zgromadzi również wielu wielkich graczy branżowych i tych, którzy stoją na czele rewolucji kryptograficznej jako prelegenci. To zawiera:

 • John McAfee, założyciel Ghost Coin i Ghost Phone, USA;
 • Roger Ver, dyrektor generalny Bitcoin.com;
 • Bobby Lee, współzałożyciel BTCC w Chinach;
 • Brock Pierce, Fundacja Bitcoin, Portoryko, USA;
 • Charlie Lee, twórca Litecoin, USA i;
 • Tone Vays, konsultant / badacz Blockchain, USA.

Crypto Asia Summit Second Edition


Data wydarzenia: 28 i 29 września 2020 r

Miejsce wydarzenia: Online

Jeśli szukasz wydarzenia dotyczącego kryptowalut online we wrześniu, powinieneś rozważyć Crypto Asia Summit. Jest to bezpłatne wydarzenie, które dostarczy informacji rynkowych, aby odkryć kluczowe trendy, możliwości i najlepsze projekty kryptograficzne. Uczestnicy poznają sprawdzone strategie, narzędzia i spostrzeżenia, aby uczestniczyć w ruchu DeFi i IPFS, inwestować i odkrywać możliwości.

To wydarzenie dla wszystkich, w tym inwestorów, deweloperów, entuzjastów, pierwszych użytkowników i przedsiębiorców na całym świecie. Uczestnicy będą również mogli zajrzeć na rynek kryptowalut w Azji, gdzie kryptowaluty mają duży potencjał.

Wśród prelegentów są:

 • Keisuke Honda, współzałożyciel Dreamers VC, były zawodnik reprezentacji Japonii w piłce nożnej;
 • Pēteris Zilgalvis, dyrektor ds. Innowacji cyfrowych i technologii Blockchain, Komisja Europejska;
 • Fernando Martinelli, CEO i współzałożyciel Balancer;
 • Sean Lee, dyrektor generalny Algorand Foundation;
 • Patrick Dai, założyciel i dyrektor generalny Qtum;
 • Kevin Chou, dyrektor generalny Rally.

AIBC Americas Digital Summit

wydarzenia

Data wydarzenia: 22-24 września 2020

Miejsce wydarzenia: Online

Jest to wydarzenie organizowane przez SiGMA Group po udanym uruchomieniu SiGMA Europe (Malta) i SiGMA Asia (Manila). Inauguracyjny szczyt AIBC Americas Digital Summit będzie przydatny zarówno dla osób już zaangażowanych w powstający przemysł blockchain i kryptowalut, jak i dla sektora hazardu naziemnego i internetowego. Pomoże również odpowiedzieć na pytania i zaoferować technologię pomocniczą dla dostawców, operatorów i firm internetowych.

To, co możesz zyskać na tym wydarzeniu, obejmuje spostrzeżenia ekspertów branżowych, wysokiej jakości treści konferencyjne, światowej klasy sieci, kontakty z uczestnikami i globalny zasięg.

Wydarzenie ma imponującą listę prelegentów, w tym kluczowe dane z branży kryptowalut:

 • Tim Draper, Draper Associates;
 • Alex Mashinsky, dyrektor generalny Celsius Network;
 • Ernesto Contreras Escalona, ​​MBA, dyrektor ds. Rozwoju biznesu w Dash;
 • Beatrice Collet, dyrektor zarządzający w Chiliz Blockchain Campus;
 • Peter McCormack, What Bitcoin Did Podcast Host i wiele innych.

W prezentacjach i dyskusjach panelowych zostaną poruszone następujące tematy:

 • Fascynujące dane: lepsze zrozumienie zasobów kryptograficznych w całej Ameryce Łacińskiej;
 • Przyspieszanie wzrostu: integracja Blockchain, DAO & Procesy FinTech;
 • Wizja 2020: Rozwój neobankowości i FinTech;
 • Wyzwanie inteligentnego miasta: region po regionie.

Wniosek

Są to najważniejsze wydarzenia we wrześniu, które uznasz za wartościowe i przydatne, niezależnie od tego, gdzie jesteś w swojej podróży kryptowalutowej, więc możesz zacząć planować udział w co najmniej jednym z tych wydarzeń kryptowalutowych.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map