Najważniejsze wydarzenia związane z kryptowalutami, których nie możesz przegapić do końca 2020 roku

wydarzenia związane z kryptowalutami

Pandemia COVID-19 dotknęła wszystkie sektory światowej gospodarki, a głównie fizyczne spotkania. Doprowadziło to do zmniejszenia liczby wydarzeń, w których ludzie mogą fizycznie uczestniczyć, a branża kryptowalut / blockchain nie jest pomijana. Jednak nadal zaplanowano wydarzenia związane z kryptowalutami w 2020 roku.

Ponieważ do końca roku pozostał tylko jeden kwartał, wybraliśmy najlepsze wydarzenia, zarówno online, jak i offline, w których można wziąć udział przed końcem roku. Omówimy te wydarzenia związane z kryptowalutami i pokażemy, dlaczego nie możesz przegapić żadnego z nich.

Odblokuj forum Blockchain

Termin wydarzenia: 7-8 października

Miejsce Wydarzenia: Zjednoczone Emiraty Arabskie

Odblokuj forum Blockchain organizuje kolejne wydarzenie w październiku. Będzie to trzecia edycja forum i zapowiada się lepiej niż te, które odbyły się wcześniej w tym roku. Będzie miało to miejsce w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, które stały się centrum inwestycji w blockchain. Wydarzenie skupi się na rozwoju technologii blockchain w regionie Bliskiego Wschodu i Ameryki Północnej (MENA).

Tematy dyskusji panelowych obejmują:

 • Regulowanie aktywów kryptowalutowych w regionie MENA i rozwój giełd kryptowalut;
 • Oferty tokenów zabezpieczających w regionie MENA;
 • W jaki sposób rządy krajów MENA wykorzystują blockchain: w tym strategie i polityki;
 • Jak inwestorzy VC i instytucjonalni postrzegają aktywa cyfrowe;
 • Inwestowanie w startupy typu blockchain;
 • Gdzie dziś znajduje się region MENA;
 • Udostępnianie blockchain każdemu BaaS.

Wydarzenie obejmuje również kilka sesji nawiązywania kontaktów wplecionych w jego główne programy, które dadzą młodym przedsiębiorcom możliwość spotkania się z najlepszymi osobami z branży, aby pomóc im rozwinąć karierę. Jeśli szukasz możliwości nawiązania kontaktu z najlepszymi na świecie ekspertami w dziedzinie technologii blockchain i znalezienia okazji do inwestowania w regionie MENA, to wydarzenie jest dla Ciebie.

Forum Blockchain Life

Termin wydarzenia: 21 – 22 października

Miejsce wydarzenia: Moskwa, Rosja

Forum Blockchain Life organizuje jedno z największych wydarzeń związanych z blockchainem na świecie. W tym roku impreza będzie jeszcze większa – zarejestrowanych jest już 4000 uczestników. Wydarzenie skupi się na Blockchain, kryptowalutach i wydobywaniu.

Forum zgromadzi liderów branży i tych, którzy dopiero zaczynają w branży. Jest to forum wysoce edukacyjne, które doprowadziło do ogromnego rozwoju branży w ciągu czterech lat jej istnienia. Na liście uczestników znajdują się właściciele światowych firm, inwestorzy funduszy, górnicy, programiści blockchain, urzędnicy państwowi i goście specjalni.

Gama prelegentów obejmuje:


 • Javier Sim, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Bithumb Global;
 • Eric Benz, dyrektor generalny, Changelly;
 • Xinxi Wang, dyrektor Litecoin;
 • Roger Ver, dyrektor generalny, Bitcoin.com;
 • Tone Vays, handlowiec i analityk, między innymi.

Szczyt Tygodnia Blockchain w Paryżu

Termin wydarzenia: 9 – 10 grudnia

Miejsce wydarzenia: Paryż, Francja

Szczyt Tygodnia Blockchain w Paryżu to kolejne ważne wydarzenie roku związane z blockchainem. Dzięki niemu ponad 1700 przedsiębiorców, inwestorów i media z całego świata spotkało się, aby omówić blockchain i kryptowaluta i jak uczynić Francję pierwszym krajem G20, który stworzy przyjazne dla biznesu środowisko dla szybko rozwijającej się branży.

Tegoroczne wydarzenie nie będzie mniej ekscytujące, biorąc pod uwagę następujących prelegentów:

 • Changpeng Zhao, dyrektor generalny Binance;
 • Ryan Selkis, współzałożyciel i dyrektor generalny Messari;
 • Eric Demuth, współzałożyciel & CEO Bitpanda;
 • David E. Rutter, założyciel & CEO R3;
 • Edward Moncada, współzałożyciel & Prezes Blockfolio m.in..

Dostępna będzie również wersja online szczytu, więc jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uczestniczyć w spotkaniu na żywo, nie masz nic do stracenia, ponieważ możesz oglądać wersję online z dowolnego miejsca.

Szczyt LA Blockchain

Termin wydarzenia: 6-7 października

Miejsce wydarzenia: online

Szczyt LA Blockchain to firma zorientowana na biznes, która co roku zrzesza deweloperów, inwestorów, fundusze venture capital, inwestorów detalicznych, biura rodzinne, inwestorów nieruchomości, początkujących przedsiębiorców, emitentów, giełdy, brokerów-dealerów, usługodawców i przedstawicieli mediów. Wydarzenie zwykle odbywa się w centrum kongresowym w Los Angeles, ale ze względu na ograniczenia dotyczące COVID-19 ma się odbyć online w tym roku.

Niektórzy z tych, którzy będą mówić, to:

 • Tim Draper, Draper Goren Hol;
 • Justin Sun, dyrektor generalny Tron;
 • Yoni Asia, założyciel i dyrektor generalny eToro;
 • Changpeng Zhao, dyrektor generalny Binance;
 • Brock Pierce, prezes Bitcoin Foundation;
 • Thomas Lee, wspominając współzałożyciel Fundstrat.

Blockchain Expo North America Virtual

Termin wydarzenia: 3 – 4 listopada

Miejsce wydarzenia: Online

Będzie to jedno z głównych, w pełni internetowych wydarzeń związanych z blockchainem w 2020 roku. Wydarzenie zgromadzi ekspertów w celu omówienia ekosystemu blockchain i sposobów jego dalszego rozwoju. Główny nacisk zostanie położony na główne branże, które zostaną najbardziej zakłócone przez technologię blockchain, w tym sektory prawne, handel detaliczny, usługi finansowe, opiekę zdrowotną, ubezpieczenia, energię, muzykę, rząd, nieruchomości i inne..

Oczekuje się, że weźmie udział ponad 1000 uczestników, w tym: CTO, szefowie ds. Innowacji i technologii, dyrektorzy IT, dostawcy usług telekomunikacyjnych, programiści, start-upy, OEM, rząd, motoryzacja, operatorzy, dostawcy technologii, inwestorzy, VC i wielu jeszcze.

Wśród prelegentów znajdą się:

 • Andrew Peel, dyrektor ds. Rynków aktywów cyfrowych, Morgan Stanley;
 • Justin Schmidt, wiceprezes & Dyrektor ds. Rynków aktywów cyfrowych, Goldman Sachs;
 • Leandro Nunes, wiceprezes ds. Rozwoju produktu & Innowacja, Mastercard.

To tylko kilku z wielu prelegentów, którzy pojawią się na wydarzeniu online, większość z nich z głównych sektorów biznesowych, którzy chcą wejść do ekosystemu blockchain.

Wniosek

To są najlepsze wydarzenia związane z kryptowalutami, w których można uczestniczyć do końca 2020 roku. Jeśli nie możesz iść na te na żywo, możesz zaplanować udział w tych, które odbędą się online. Wszystko, czego potrzebujesz, to komputer i Internet, aby połączyć się z tymi wspaniałymi wydarzeniami, a możesz uzyskać więcej korzyści, niż myślisz.

Wyróżniony obraz: inyear.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector