NordVPN

Contents

Szybkie Szczegóły

NordVPN pod światłami odblaskowymi

Nazwa: NordVPN
Oparte na: Republika Panamy
Dzienniki: NordVPN nie prowadzi dzienników
Najlepsza cena: 3,49 USD miesięcznie za plan 3-letni
Wsparcie: Czat na żywo 24/7, centrum pomocy, wsparcie przez e-mail
Okres zwrotu: 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
Stronie internetowej: NordVPN

Omówienie NordVPN

Zrzut ekranu strony głównej nordvpn.com Strona główna NordVPN

Spośród VPN na świecie wyróżnia się kilku dostawców, a wśród nich platforma NordVPN zajmuje pierwsze miejsce. Ta usługa została uznana za jedną z najlepszych w branży, ponieważ ma doskonałe funkcje i szybkie, niezawodne połączenia.

NordVPN ma 5551 serwerów w 59 lokalizacjach na całym świecie, ale nie oferuje żadnych lokalizacji serwerów wirtualnych. Ma takie funkcje, jak szybkie, bezpieczne połączenie, nieprzerwane przesyłanie strumieniowe, funkcja Kill-switch, funkcja P2P, funkcja podwójnej ochrony i wiele więcej do bezpiecznego przeglądania Internetu.

Zrzut ekranu sekcji funkcji nordvpn.com NordVPN – funkcje

Istnieją specjalne funkcje, takie jak dedykowana funkcja IP, rozszerzenia przeglądarki i funkcja CyberSec, które umożliwiają wygodniejsze użytkowanie. Wszystkie te usługi są objęte jednym rodzajem subskrypcji. Różne plany dotyczą okresu subskrypcji i możesz wybrać między planami na 1 miesiąc, 1 rok, 2 lata i 3 lata.

Kup NordVPN

Plusy i minusy

Plusy

 • Szybkie i bezpieczne połączenia
 • Przyjazny dla użytkownika, intuicyjny projekt
 • 5551 serwerów w 59 krajach
 • Brak limitów danych i przepustowości
 • Doskonałe opcje przesyłania strumieniowego
 • Kill Switch i funkcja P2P
 • Podwójna ochrona VPN
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Wsparcie przez czat na żywo 24/7

Cons

 • Aplikacja komputerowa wymaga dostosowania
 • Niektóre serwery mogą mieć problemy z torrentowaniem

Plusy

Cons

 • Szybkie i bezpieczne połączenia
 • Aplikacja komputerowa wymaga dostosowania
 • Przyjazny dla użytkownika, intuicyjny projekt
 • Niektóre serwery mogą mieć problemy z torrentowaniem
 • 5551 serwerów w 59 krajach
 • Brak limitów danych i przepustowości
 • Doskonałe opcje przesyłania strumieniowego
 • Kill Switch i funkcja P2P
 • Podwójna ochrona VPN
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Wsparcie przez czat na żywo 24/7

Szybkie informacje o cenach

Plan miesięczny: 11,95 $
Plan roczny: 6,99 USD / m
Plan 2-letni: 4,99 $ / m
Plan 3-letni: 3,49 USD / m

Co obejmuje NordVPN

Zrzut ekranu strony serwerów nordvpn.com NordVPN – serwery

NordVPN ma serwery w 59 krajach, które umożliwiają szybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia. Posiada dedykowane aplikacje, które są łatwe w użyciu na wszystkich platformach. Usługa NordVPN ma dobre funkcje w połączeniu z polityką prywatności wysokiej jakości prywatność użytkownika i zapewniają ludziom możliwość swobodnego korzystania z internetu bez cenzury i kradzieży danych. NordVPN umożliwia swoim użytkownikom płacenie za pośrednictwem kryptowaluty lub kup fizyczną subskrypcję i zapłać gotówką za całkowicie anonimowe połączenie.

Lokalne testowanie prędkości

Aby przetestować niezawodność usługi NordVPN, najpierw przetestowałem połączenie bez korzystania z aplikacji NordVPN, a później przetestowałem szybkość łączenia się z różnymi serwerami w pobliżu. Mieszkam w Europie i oto moje ustalenia dotyczące używania „względnie” lokalnych serwerów.

Wyniki testu szybkości zrzutu ekranu

Oto wyniki, kiedy połączyłem się z serwerem w Grecji.

Wyniki testów szybkości na serwerze w Grecji


Następnie połączyłem się z serwerem we Włoszech i oto wyniki:

Wyniki testów szybkości na serwerze we Włoszech

Zrobiłem ten sam test po podłączeniu do serwera w Szwajcarii.

Wyniki testów szybkości na serwerze w Szwajcarii

Testowanie prędkości na duże odległości

Lokalne testy prędkości wykazały doskonałe wyniki. Przetestowałem również prędkości dostarczane przez NordVPN, łącząc się z serwerami daleko od mojej lokalizacji. Najpierw był serwis z Tajwanu, ale najbliższą lokalizacją testową był Hongkong, a oto wyniki:

Wyniki testu szybkości na serwerze w Hongkongu

Połączyłem się z serwerem NordVPN w Australii i przetestowałem prędkości:

Wyniki testu szybkości na serwerze w Australii

Podczas ostatniego testu szybkości połączyłem się z serwerem w USA i oto prędkości, które uzyskałem. Żeby było jasne, wybrałem serwer z małym ruchem i uzyskałem doskonałe wyniki.

Wyniki testu szybkości na serwerze w USA

Wskazówki dotyczące uzyskiwania największych prędkości podczas korzystania z tej sieci VPN

Zrzut ekranu sekcji funkcji nordvpn.com NordVPN – funkcja SmartPlay

Aby umożliwić swoim użytkownikom dostęp do lepszych usług, NordVPN ma określone funkcje, takie jak funkcja SmartPlay. Umożliwia to użytkownikom obejście zwykłych blokad geograficznych ustawianych przez wiele witryn internetowych i usług online.

Jakość przesyłania strumieniowego

NordVPN twierdzi, że oferuje dobre usługi przesyłania strumieniowego z dużą prędkością i niezawodnymi połączeniami. Sprawdziłem to i stwierdziłem, że to prawda. Mieszkam w Europie i próbowałem i pomyślnie łączyłem się z serwerami w USA i obejrzał dodatkowe treści w serwisie Netflix. Nie widziałem żadnych opóźnień ani przerw w połączeniu i oglądałem filmy HD ze stałą jakością bez NordVPN.

Strona główna Netflix

Jakość torrentów

NordVPN nie nakłada żadnych ograniczeń na przepustowość użytkowników. Nie ma ograniczeń co do tego, co możesz wysyłać i odbierać, i nie ma znaczenia, z którym serwerem NordVPN jesteś połączony. Aby pomóc ludziom, którzy są w torrentowanie, NordVPN ma specjalną funkcję zwaną ruchem Peer-to-Peer lub P2P dostępną na niektórych serwerach.

Zrzut ekranu strony nordvpn.com NordVPN

Dzięki tej funkcji użytkownicy uzyskują lepszy ruch P2P bez ryzyka konsekwencji prawnych. Aby skorzystać z opcji P2P, musisz otworzyć funkcję rekomendacji serwera w aplikacji NordVPN, przejść do opcji zaawansowanych i wybrać serwer obsługujący P2P, a zobaczysz zalecane serwery, które najlepiej pasują do Twojej lokalizacji.

Jakość gier

NordVPN ma jedną z najlepszych funkcji do gier. Oprócz anonimowej łączności, zasad braku logów i bezpiecznego połączenia, NordVPN ma doskonałe prędkości dla graczy. Oznacza to, że nie ma żadnych problemów, z którymi borykają się gracze, takich jak ograniczanie przepustowości, ataki DDoS i ataki złośliwego oprogramowania. Funkcja omijania geolokalizacji umożliwia graczom łączenie się z serwerami gier, które w innym przypadku byłyby ograniczone.

Ilustracja do gier

Poprosiłem znajomego, który jest zapalonym graczem online Call of Duty, o przetestowanie sieci NordVPN. Stwierdził, że nie widział czasu opóźnienia ani innych problemów, a gra była płynna nawet po połączeniu ze zdalnym serwerem. Próbował korzystać z serwerów w Kanadzie i Australii i nie było problemów z buforowaniem, lagami, a gra działała płynnie. To, co naprawdę mu się spodobało, to zaawansowana ochrona DDoS na wszystkich serwerach, ponieważ jest to częsty problem z grami online.

PORÓWNANIE

Logo PureVPN

Czysty VPN

 • Świetna cena
 • Przyzwoite serwery
 • Nie najbardziej prywatny

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo NordVPN

Nord VPN

KUP TERAZ Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Najbardziej prywatna sieć VPN
 • Błyskawicznie
 • Większość serwerów i krajów wszystkich sieci VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Świetne prędkości
 • Świetne wyniki w zakresie bezpieczeństwa
 • Nowa sieć VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ

Obejście geo-ogrodzenia

Jak wspomniałem powyżej, platforma NordVPN ma funkcję SmartPlay. Dzięki temu możesz połączyć się z serwerem, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji i omijać wszelkie ograniczenia geo-ogrodzenia. Algorytm wybiera najlepszy serwer na podstawie lokalizacji, obciążenia i wszelkich specjalnych wymagań.

Zrzut ekranu przedstawiający funkcje witryny nordvpn.com Funkcje NordVPN – Streaming

Ta funkcja jest ważna dla osób znajdujących się w obszarach, w których usługi takie jak Netflix, BBC iPlayer, Hulu, HBO Go i inne mają ścisłe blokady geograficzne. Korzystając z NordVPN, nie ma problemów z łącznością, a ludzie mogą uzyskać nieograniczoną liczbę usług przesyłania strumieniowego bez limitu przepustowości, niewielkich lub zerowych opóźnień i mogą oglądać filmy w jakości HD.

Podsumowanie zasad rejestrowania

Zrzut ekranu przedstawiający funkcje witryny nordvpn.com Funkcje NordVPN – Polityka braku dzienników

NordVPN ma ścisłą politykę braku logów. Oznacza to, że wszystkie usługi świadczone przez NordVPN są wykonywane w sposób zautomatyzowany, a aktywność użytkowników online nie jest w żaden sposób monitorowana, rejestrowana, przechowywana ani rejestrowana. NordVPN nie przechowuje również żadnych informacji o połączeniach dotyczących swoich użytkowników ani nie przechowuje adresu IP użytkownika.

Wymazywanie danych

NordVPN nie przechowuje ani nie rejestruje dzienników aktywności użytkowników. Jednak aby ograniczyć liczbę jednoczesnych sesji dowolnego aktywnego użytkownika do dozwolonych sześciu, określony algorytm przechowuje rejestr nazwy użytkownika i znacznika czasu ostatniej sesji. Te dane są usuwane w ciągu 15 minut od zakończenia sesji, więc nie są przechowywane żadne długoterminowe zapisy jakiejkolwiek aktywności użytkownika.

Zrzut ekranu artykułu na blogu nordvpn.com Blog NordVPN – Bezpieczny plan

W chwili pisania tej recenzji NordVPN ogłosił, że uaktualnia całą infrastrukturę serwerów do serwerów bezdyskowych, co oznacza, że ​​wkrótce będą miały serwery tylko z pamięcią RAM.

Lokalizacje serwerów wirtualnych

W chwili pisania tej recenzji NordVPN ma 5551 serwerów w 59 krajach. Nie mają żadnych lokalizacji serwerów wirtualnych, ponieważ wolą pozwolić swoim klientom wybrać kraje, w których chcą być połączeni i przekierowani.

Koncepcja cyfrowego świata

Statyczne / dedykowane adresy IP

NordVPN umożliwia swoim użytkownikom zakup statycznego adresu IP i używanie go za każdym razem, gdy łączysz się z siecią NordVPN. Umożliwia to uzyskanie pewnych korzyści, takich jak uzyskanie dostępu do określonych funkcji, które nie są możliwe za pośrednictwem publicznych adresów IP używanych przez NordVPN.

Zrzut ekranu przedstawiający funkcje witryny nordvpn.com Funkcje NordVPN – Dedykowany adres IP

Niektóre usługi online oznaczają adresy IP używane przez VPN i blokują ich dostęp. Korzystanie z dedykowanego adresu IP przy jednoczesnym zachowaniu prywatności i anonimowości zapewnianej przez VPN to dobry sposób na obejście tego problemu.

Audyty zewnętrzne

Zrzut ekranu artykułu na blogu nordvpn.com Blog NordVPN – Audyt NordVPN

NordVPN oświadczył, że cała jego infrastruktura zostanie poddana pełnowymiarowemu niezależnemu audytowi bezpieczeństwa w 2020 r. Aby poprawić poziom bezpieczeństwa i podtrzymać swoje roszczenia dotyczące posiadania całkowicie bezpiecznej sieci, przeprowadzili dwa audyty, jeden przez PricewaterhouseCoopers lub PwC. i jeden autorstwa VerSprite. Wyniki zostaną opublikowane na blogu NordVPN dla każdego, kto potrzebuje więcej informacji na temat wyników audytów.

Osoba sprawdzająca wykresy ilustracyjne

Czy VPN znajduje się w miejscu, które szanuje prywatność?

NordVPN jest zarejestrowany w Republice Panamy. W tym kraju obowiązują bardzo surowe przepisy dotyczące prywatności i nie ma przepisów dotyczących przechowywania danych. Dzięki temu NordVPN może oferować swoje usługi klientom bez konieczności zbierania danych i umożliwia im prowadzenie liberalnej polityki w zakresie danych osobowych..

Mapa Panamy i flaga

Kto jest właścicielem VPN i jaka jest jego reputacja?

NordVPN jest własnością Tesonet. To litewska firma zajmująca się eksploracją danych. Chociaż większość ludzi dwa razy się zastanowi, czy zaufać swoim poufnym informacjom firmie zajmującej się wydobyciem danych, Tesonet i NordVPN mają różne podejścia i zastosowania.

Założyciele NordVPN mówią, że są czterema przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy chcieli stworzyć technologię, która mogłaby wyzwolić Internet. Łączy ich wielką niechęć do cenzury internetowej, sprzeciwiają się inwigilacji i mają negatywne opinie na temat kontroli treści i cenzury. Założyli NordVPN i obecnie obsługują ponad 12 milionów osób z całego świata.

Historia wycieków lub zgody na przekazanie danych rządom

Jak dotąd tylko jedno poważne naruszenie miało związek z NordVPN. Stało się to w marcu 2018 roku, kiedy serwer z siedzibą w Finlandii został przejęty przez wyciekający klucz TLS, który ujawnił ponad 2000 nazw użytkowników i haseł z kont NordVPN. Od tego czasu NordVPN podjął podwyższone poziomy bezpieczeństwa, aby chronić prywatność swoich użytkowników.

Klawiatura komputerowa i kod

Z drugiej strony, w marcu 2019 roku rosyjski rząd zażądał, aby NordVPN dołączył do rejestru zabronionych witryn internetowych, co oznacza, że ​​użytkownicy z Rosji nie mogą uzyskać dostępu do stron cenzurowanych przez państwo. Jednak NordVPN nie spełnił żądania i zamknął rosyjskie serwery 1 kwietnia 2019 r. Użytkownicy z Rosji mogą nadal korzystać z NordVPN za pośrednictwem serwerów zdalnych, ponieważ nie ma już dostępnych serwerów lokalnych..

Rozmiar sieci

Zrzut ekranu strony serwerów nordvpn.com NordVPN – serwery

NordVPN ma rozległą sieć serwerów w wielu krajach. W tej chwili mają 5551 serwerów w 59 krajach. Istnieje szczegółowa lista wszystkich lokalizacji serwerów i funkcji obsługiwanych przez serwery, takich jak P2P, dedykowany adres IP, Podwójna sieć VPN, i zaciemniony ruch.

PORÓWNANIE

Logo PureVPN

Czysty VPN

 • Świetna cena
 • Przyzwoite serwery
 • Nie najbardziej prywatny

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo NordVPN

Nord VPN

KUP TERAZ Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Najbardziej prywatna sieć VPN
 • Błyskawicznie
 • Większość serwerów i krajów wszystkich sieci VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Świetne prędkości
 • Świetne wyniki w zakresie bezpieczeństwa
 • Nowa sieć VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ

Dodatkowe cechy

Podwójna sieć VPN

Zrzut ekranu przedstawiający funkcje witryny nordvpn.com Funkcje NordVPN – Podwójna sieć VPN

Tak, NordVPN obsługuje połączenie Double VPN. Ta funkcja umożliwia użytkownikowi przesyłanie ruchu internetowego przez dwa różne serwery VPN w celu podwójnego szyfrowania i dodania warstwy bezpieczeństwo.

Rozszerzenie przeglądarki

Zrzut ekranu przedstawiający funkcje witryny nordvpn.com Funkcje NordVPN – Rozszerzenia przeglądarki

Tak, NordVPN ma rozszerzenia zarówno dla przeglądarki Chrome, jak i Firefox, umożliwiające szyfrowanie ruchu przez przeglądarkę.

Dzielone tunelowanie

Tak, NordVPN obsługuje dzielone tunelowanie możliwe przy użyciu rozszerzeń przeglądarki. Użytkownicy mogą wybrać, które witryny mają przejść VPN i które mają bezpośredni dostęp do internetu.

Wyłącznik awaryjny

Zrzut ekranu przedstawiający funkcje witryny nordvpn.com Funkcje NordVPN – Kill Switch

Tak, NordVPN ma funkcję Kill Switch, która blokuje cały ruch internetowy w przypadku niestabilnego połączenia.

Test wycieku DNS

Zrzut ekranu przedstawiający funkcje witryny nordvpn.com Funkcje NordVPN – Test wycieku DNS

Tak, NordVPN oferuje test wycieku DNS, który pozwala sprawdzić, czy Twój ruch internetowy jest w pełni bezpieczny i prywatny.

Zgodność z Tor

Zrzut ekranu strony funkcji nordvpn.com Funkcje NordVPN – Onion Over VPN

NordVPN jest kompatybilny z Router do cebuli (TOR) i ta funkcja nazywa się Onion Over VPN. Musisz aktywować VPN, a następnie połączyć się z TOR. W ten sposób uzyskujesz anonimowość TOR połączoną z bezpieczeństwem VPN dla podwójnej warstwy ochrony.

Adblocker

Zrzut ekranu strony funkcji nordvpn.com Funkcje NordVPN – CyberSec

Tak, NordVPN ma funkcję blokowania reklam o nazwie CyberSec. NordVPN obsługuje również najpopularniejsze rozszerzenia blokujące reklamy w Internecie.

CyberSec

Funkcja chroniąca przed witrynami hostującymi złośliwe oprogramowanie i kontrolą botnetów.

Dedykowane IP

Zrzut ekranu strony funkcji nordvpn.com Funkcje NordVPN – Dedykowany adres IP

Tak, NordVPN obsługuje dedykowane adresy IP. W ten sposób użytkownik może uzyskać lepszą obsługę ze stron internetowych, które wykrywają adresy VPN.

Funkcja P2P

Zrzut ekranu przedstawiający funkcje witryny nordvpn.com Funkcje NordVPN – P2P

Połącz się z dedykowanym serwerem P2P dla łatwego torrentowanie i wysyłanie dużych ilości danych bez ryzyka.

Wsparcie sprzętowe

Zrzut ekranu strony pobierania nordvpn.com NordVPN – strona pobierania

Jakie urządzenia są natywnie obsługiwane przez VPN?

 • iOS – tak
 • Android – tak
 • Android TV – tak
 • macOS – tak
 • Windows – tak
 • Linux – tak

Oferty NordVPN Routery VPN z wbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa. Należą do nich określone modele routerów firmy Asus:

 • Asus RT-N18U
 • Asus RT-AC66U
 • Asus RT-AC68U
 • Asus RT-AC87U
 • Asus RT-AC3200

Użytkownicy mogą również uzyskać routery, które mogą używać niestandardowego oprogramowania układowego i wymagają flashowania oprogramowania układowego, podobnie jak określone modele z:

 • NetGear
 • Asus
 • Linksys
 • Pomidor
 • DD-WRT
 • Padavan
 • OpenWRT
 • Merlinie

Omówienie obsługi klienta

Jakie wsparcie możesz uzyskać w NordVPN?

Zrzut ekranu strony funkcji nordvpn.com Funkcje NordVPN – przyjazne wsparcie

NordVPN ma całodobową obsługę klienta dla wszystkich swoich użytkowników. Znajduje się jako znak zapytania w prawym dolnym rogu każdej strony. Po kliknięciu znaku zobaczysz dostępne tematy z udzielonymi odpowiedziami. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje zapytanie, możesz kontynuować czat na żywo, a zostaniesz połączony z agentem, gdy tylko będzie dostępny. Witryna jest dostępna w 22 językach, a wiele samouczków i odpowiedzi na często zadawane pytania jest dostępnych w więcej niż dwóch językach.

Czy wsparcie jest dobre?

Koncepcja obsługi klienta

Tak, NordVPN jest bardzo dobry i ładnie zorganizowany. Sekcja FAQ zawiera wiele odpowiedzi na najczęstsze problemy, a użytkownicy mogą otworzyć zgłoszenie za pośrednictwem strony pomocy technicznej przez e-mail. Wsparcie jest bardzo dobre i działa na czas. Wszyscy agenci są przyjaźni i wyrozumiali, oferując szybkie i konkretne odpowiedzi.

Jak szybko reagują?

Światła koncepcji prędkości

Dział obsługi klienta NordVPN szybko odpowiada. W przypadku prośby o wsparcie na żywo otrzymałem odpowiedź w ciągu dwóch minut po wysłaniu mojego pytania. Przetestowałem to ponownie później w nocy i otrzymałem natychmiastową odpowiedź. Agent obsługi klienta był niesamowity i bardzo pomocny w odpowiadaniu na wszystkie moje pytania, które graniczyły z absurdem, więc mogłem zobaczyć poziom profesjonalizmu. Byłem zdumiony, jak cierpliwy i pomocny był ten agent. Nawet w obliczu kryzysu związanego z COVID usługa czatu na żywo działa doskonale i bez przerw, co jest godne pochwały.

Jak ogólnie wydaje się, że internet postrzega ich wsparcie?

Zrzut ekranu strony nordvpn.com NordVPN

Z recenzji i komentarzy, które czytałem o usłudze NordVPN, wynika, że ​​ludzie są ogólnie zadowoleni z obsługi klienta. Usługa działa szybko, zapewniając dobre odpowiedzi i pomocne porady we wszystkim, co dotyczy funkcji NordVPN.

Omówienie zasad zwrotów

Koncepcja gwarancji zwrotu pieniędzy

W przypadku każdego zakupu w NordVPN obowiązuje jasna polityka zwrotów. Oznacza to, że każdy zakup może zostać zwrócony z gwarancją zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni. Po tym okresie wszystkie zakupy są ostateczne i nie ma możliwości zwrotu subskrypcji. Aby anulować zakup, możesz wysłać prośbę e-mailem lub poprosić o pomoc za pośrednictwem czatu na żywo.

Przegląd cen

Zrzut ekranu strony głównej nordvpn.com NordVPN – ceny

Istnieje kilka ofert cenowych dla usług NordVPN.

 • Plan miesięczny za 11,95 USD / miesiąc
 • Plan roczny za 6,99 USD / miesiąc
 • Plan 2-letni za 4,99 USD / miesiąc
 • Plan 3-letni kosztuje 3,49 USD / miesiąc

Opcje płatności

Zrzut ekranu strony płatności nordvpn.com NordVPN – płatność

Aby zapłacić za subskrypcję NordVPN, możesz wybrać kartę kredytową, kartę debetową, kilka usług płatności online i zapłacić kryptowalutami. obsługiwane karty kredytowe to Visa, MasterCard, American Express i Discover. NordVPN akceptuje płatności w Google Pay, Amazon Pay, AliPay i UnionPay.

Jednak subskrypcję NordVPN w fizycznym pudełku można kupić w sklepie internetowym lub w sklepie stacjonarnym, takim jak Amazon, Best Buy, Target i w innych miejscach. To być może najlepszy sposób na zachowanie anonimowości, ponieważ możesz kupić skrzynkę NordVPN i zapłacić gotówką bez żadnego śladu tożsamości.

Szybkie specyfikacje

Platformy oprogramowania klienckiego: Windows, Linux, macOS, iOS, Android
Natywne obsługiwane platformy: Android TV, routery, Chrome, Firefox
Obsługiwane protokoły: OpenVPN, IKEv2 / IPsec, WireGuard (NordLynx – w fazie rozwoju)
Liczba serwerów: 5551
Liczba krajów: 59
Kraj rejestracji: Republika Panamy
Opcje płatności: Karty kredytowe / debetowe, główne usługi płatności online, kryptowaluty
Wymagane prawdziwe imię: Nie
Protokół szyfrowania: AES-256-GCM
Limit wykorzystania danych: Nie
Limit wykorzystania przepustowości: Nie
Maks. Nie. jednocześnie podłączonych urządzeń: 6, z możliwością rozbudowy do 10
Obsługa klienta: Czat na żywo 24/7, wsparcie przez e-mail
Polityka prywatności: brak przechowywania logów, świetna polityka prywatności

Podsumowanie

Białe łodzie papierowe z wiodącą niebieską łodzią

NordVPN istnieje od 2012 roku iw tym czasie osiągnął niesamowity status jednego z liderów tej branży. Według wielu odpowiednich źródeł internetowych platforma NordVPN zajęła czołowe miejsce jako jeden z najlepszych dostawców VPN na świecie. NordVPN aplikacje mobilne na iOS i Androida mają te same funkcjonalności co wersja desktopowa i są dość popularne.

Chociaż nie używają serwerów tylko z pamięcią RAM (jeszcze), NordVPN ma ścisłą politykę braku logów. Jest kilka niesamowitych funkcji, które bardzo mi się spodobały. Należą do nich Double VPN dla podwójnej ochrony, funkcja P2P, rozszerzenia przeglądarki i kompatybilność z TOR.

Inne rzeczy, które uznałem za pozytywne, to fakt, że NordVPN nie ma ograniczenia przepustowości, nie ma ograniczania przepustowości i jest dostępny do użytku na wielu platformach. Funkcja CyberSec chroni przed hostowaniem złośliwego oprogramowania, reklamami i kontrolą botnetów, czego nie zapewnia wiele takich usług.

Ręka trzyma telefon komórkowy z koncepcją VPN

To, co najbardziej się wyróżniało podczas moich badań nad NordVPN, to ich pakiety subskrypcyjne. Możesz otrzymać 3-letni plan za niesamowite 3,49 USD miesięcznie, płatny jako jednorazowy zakup. Ponadto ludzie otrzymują różne opcje płatności, w tym zakup fizycznego pudełka NordVPN i płatność kryptowalutą, aby uzyskać prawdziwie anonimowe połączenie.

Jedną rzeczą, która okazała się niezrównana, było to, że podczas torrentowania mogą wystąpić pewne problemy, ponieważ NordVPN nie oferuje pełnego wsparcia dla niektórych serwerów, a prędkość torrentów może ucierpieć. W przeciwnym razie wszystkie inne funkcje NordVPN są doskonałe i są wysoce zalecane.

Instrukcje instalacji

Tutaj przedstawię Ci instrukcje instalacji i użytkowania NordVPN w systemie Windows 10.

Po skonfigurowaniu planu płatności możesz kontynuować pobieranie natywnej aplikacji NordVPN dla systemu Windows.

Zrzut ekranu strony pobierania nordvpn.com NordVPN – Pobierz

Po pobraniu należy postępować zgodnie z instrukcjami krok po kroku dotyczącymi instalacji, co jest proste jak w przypadku każdej innej instalacji aplikacji.

Zrzut ekranu centrum pomocy nordvpn.com Centrum wsparcia NordVPN – Instalowanie i używanie NordVPN

Po zakończeniu instalacji kliknij Zakończ i uruchom aplikację.

Zrzut ekranu centrum pomocy nordvpn.com Centrum wsparcia NordVPN – Instalowanie i używanie NordVPN

Musisz zalogować się za pomocą swojej nazwy użytkownika (adresu e-mail) i hasła w aplikacji.

Zrzut ekranu centrum pomocy nordvpn.com Centrum wsparcia NordVPN – Instalowanie i używanie NordVPN

Po pomyślnym zalogowaniu się zobaczysz listę serwerów i mapę świata. Możesz dostosować ustawienia aplikacji do swoich upodobań, na przykład QuickConnect, który połączy Cię z serwerem najbardziej odpowiednim do Twoich wymagań.

Zrzut ekranu centrum pomocy nordvpn.com Centrum wsparcia NordVPN – Instalowanie i używanie NordVPN

W przypadku dowolnej aplikacji możesz również ręcznie wybrać serwer, z którym chcesz się połączyć, na przykład w celu skorzystania z funkcji niedostępnej w Twojej lokalizacji. Zobaczysz specjalne serwery, które obsługują inne funkcje, takie jak P2P, Onion over VPN, Dedicate IP lub zaciemnione serwery. Nie ma ograniczeń co do tego, z którym serwerem możesz się połączyć, ale zobaczysz bieżące obciążenie serwera w procentach, więc możesz spodziewać się przeciążenia, im większe obciążenie serwera.

Zrzut ekranu centrum pomocy nordvpn.com Centrum wsparcia NordVPN – Instalowanie i używanie NordVPN

Możesz także wybrać opcję uruchamiania przy starcie systemu Windows, opcję automatycznego łączenia i inne dostosowania aplikacji, które odpowiadają Twoim potrzebom. Musimy wspomnieć o funkcji Kill Switch, która zatrzymuje połączenie internetowe, jeśli zostaniesz rozłączony z serwerem. Istnieje również przełącznik zabijania aplikacji, który może zamknąć określone aplikacje w przypadku utraty połączenia.

Zrzut ekranu centrum pomocy nordvpn.com Centrum wsparcia NordVPN – Instalowanie i używanie NordVPN

Wszystko gotowe, więc możesz swobodnie, bezpiecznie i anonimowo przeglądać Internet za pomocą aplikacji NordVPN.

Kup NordVPN

Ocena

Ostateczny werdykt

Nasza ocena

8.3

Odwiedź stronę

FAQ

Czy NordVPN jest szybki i niezawodny?

NordVPN to obecnie jedna z najlepszych wirtualnych sieci prywatnych na świecie. Ich usługi są szybkie, niezawodne i bezpieczne.

Czy używanie NordVPN zatrzyma ograniczanie przepustowości?

Tak, NordVPN może zapobiec ograniczaniu przepustowości, ponieważ Twój dostawca usług internetowych nie może zidentyfikować typu ruchu w sieci z powodu szyfrowania ruchu. W zależności od odległości od serwera, z którym jesteś połączony, możesz doświadczyć lepszych prędkości Internetu.

Które serwery tego NordVPN są najlepsze dla Netflix?

NordVPN regularnie aktualizuje najlepsze opcje łączenia się z Netflix. Dostępnych jest kilka opcji, które zależą od Twojej aktualnej lokalizacji. Możesz połączyć się z serwerem w USA, aby uzyskać dostęp do najlepszych funkcji serwisu Netflix. W przypadku innych funkcji możesz również korzystać z serwerów w Kanadzie, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Japonii, Indiach, Hiszpanii, Holandii i Australii, ponieważ w tych krajach ulepszono opcje serwisu Netflix. NordVPN regularnie aktualizuje najlepsze opcje łączenia się z Netflix . Dostępnych jest kilka opcji, które zależą od Twojej aktualnej lokalizacji. Możesz połączyć się z serwerem w USA, aby uzyskać dostęp do najlepszych funkcji serwisu Netflix. W przypadku innych funkcji możesz również korzystać z serwerów w Kanadzie, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Japonii, Indiach, Hiszpanii, Holandii i Australii, ponieważ w tych krajach ulepszono opcje serwisu Netflix.

Czy istnieje bezpłatna wersja NordVPN?

NordVPN nie zezwala na bezpłatną wersję, ale oferuje świetne plany płatności. Aby uzyskać 3 lata NordVPN, wystarczy zapłacić 125,64 USD, a wszystko będzie gotowe i chronione.

Dlaczego czasami jestem zablokowany w serwisie Netflix, gdy korzystam z NordVPN?

Jeśli masz problemy z Netflixem za pośrednictwem NordVPN, musisz sprawdzić swój status na stronie internetowej NordVPN i powinien on zawierać informację Chroniony. Inne problemy mogą obejmować problemy z pamięcią podręczną lub połączenie z serwerem, który nie obsługuje określonej funkcji Netflix. Strony pomocy NordVPN zawierają szczegółowe instrukcje dotyczące rozwiązywania podobnych problemów.

Jak dobrze działają funkcje i ustawienia ochrony przed wyciekami?

Funkcje NordVPN działają świetnie – przetestowałem je. Ochrona przed wyciekiem DNS jest bardzo dobra, co wynika z doskonałych środków ochronnych, takich jak wysokiej jakości szyfrowanie i odpowiednie środki bezpieczeństwa. Wszystko to zapewnia dużą prędkość, niezawodne połączenia i prywatne, bezpieczne przeglądanie sieci.

Czy aplikacje NordVPN są bezpieczne i przyjazne dla użytkownika?

Tak, aplikacje NordVPN są bardzo bezpieczne. Mają dobry design i są przyjazne dla użytkownika, ale trzeba się trochę przyzwyczaić. Mówię o konfigurowaniu aplikacji i dostosowywaniu zaawansowanych ustawień do Twoich preferencji.

Czy NordVPN może odblokować Netflix i inne usługi przesyłania strumieniowego?

Tak, NordVPN ma zaawansowaną funkcję omijania geofencingu, która umożliwia użytkownikom odblokowanie Netflix i innych podobnych usług przesyłania strumieniowego. Testowałem tylko Netflix, ale uważam, że inni użytkownicy, którzy mieli pozytywne doświadczenia z NordVPN i usługami takimi jak ESPN, Hulu, BBC iPlayer, HBO Go i inne.

Czy NordVPN jest naprawdę wart swojej ceny?

Mam zamiar wyjść na prostą i powiedzieć, że NordVPN jest naprawdę wart swojej ceny. Biorąc pod uwagę, że możesz uzyskać 70% zniżki i miesięczną opłatę w wysokości zaledwie 3,49 USD za plan trzyletni ze wszystkimi niesamowitymi funkcjami prywatności i bezpieczeństwa, NordVPN to świetna okazja.

Czy możesz używać NordVPN do torrentowania??

Tak, NordVPN może być używany do torrentowania. Istnieją dobre funkcje odpowiednie do torrentowania, takie jak funkcja P2P, funkcja Kill Switch i funkcja dzielonego tunelowania. Nie ma ograniczeń przepustowości i limitów danych w ruchu, ale w przypadku nieprawidłowo skonfigurowanego połączenia może ucierpieć prędkość torrentowania.

Czy NordVPN działa w Chinach?

O dziwo tak, NordVPN działa w Chinach. Wielka zapora ogniowa w Chinach ma wdrożone silne środki bezpieczeństwa, ale NordVPN jest wystarczająco potężny, aby się przez nie poruszać. Podczas gdy korzystanie z VPN w Chinach znajduje się w szarej strefie, usługa NordVPN jest dostępna w Chinach, ale należy z niej korzystać ostrożnie. Zaleca się, aby użytkownicy z Chin korzystali z zaciemnionych serwerów NordVPN w celu uzyskania lepszego połączenia.

Ile jednoczesnych połączeń obsługuje NordVPN?

NordVPN obsługuje do sześciu jednoczesnych połączeń. Ale jeśli potrzebujesz więcej, możesz zaktualizować, aby uzyskać do 10 połączeń lub zainstalować go na routerze, aby chronić wszystkie podłączone do niego urządzenia.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector