Obsługiwane kryptowaluty i monety portfela Exodus

monety obsługiwane przez exodus

Wprowadzenie

Inwestorzy kryptowalut coraz bardziej martwią się o swoje bezpieczeństwo, gdy zbliża się kolejny byk. Gdy inwestorzy budują swój portfel, będą musieli wybrać portfel sprzętowy, aby przechowywać swoje aktywa i chronić je. Aby być tak bezpiecznym, jak to tylko możliwe, będą musieli znaleźć odpowiedni portfel, który zapewni wsparcie dla wszystkich ich aktywów.

Jest wiele portfele na rynku, zaspokajając potrzeby różnych grup ludzi. Portfele różnią się pod względem obsługi różnych aktywów. Może to sprawić, że potencjalni klienci będą niezdecydowani przy wyborze portfela, który im odpowiada. Ten artykuł ma na celu pomóc Ci określić najlepszy portfel kryptowalut dla Ciebie w oparciu o posiadane aktywa i które musisz przechowywać.

O portfelu Exodus

Exodus to wielowalutowy portfel i giełda, którego współzałożycielami są Daniel Castagnoli i JP Richardson, i został oficjalnie uruchomiony w lipcu 2016 r. Exodus działa jako wielowalutowy, „gorący” portfel programowy, który umożliwia użytkownikom odbieranie, przechowywanie i przesyłanie ich portfeli kryptowalut a także do wymiany zasobów cyfrowych na siebie na platformie. Portfel Exodus składa się z trzech głównych elementów:

 • Portfel wielowalutowy
 • Śledzenie portfolio
 • Wbudowana giełda kryptowalut.

Kryptowaluty obsługiwane przez Exodus

Należy zauważyć, że chociaż Exodus nie jest portfelem sprzętowym, jest w pełni kompatybilny z portfelem Trezor.

Zasoby cyfrowe obsługiwane przez portfel Exodus

Exodus jest kompatybilny z wieloma platformami i oferuje obsługę szeregu zasobów cyfrowych – których całkowita liczba różni się w zależności od platformy, na której go używasz.

Zasoby cyfrowe obsługiwane przez Exodus

Zobacz pełną listę obsługiwanych monet

Firma starannie dobiera zasoby do wsparcia. Exodus obsługuje „wysoko oceniane” kryptowaluty, co oznacza monety o większym wolumenie, kapitalizacji rynkowej i popularności, a lista stale się powiększa.

W tej chwili klient stacjonarny Exodus natywnie obsługuje 70 kryptowalut i 33 tokenów ERC20.

Klient mobilny obsługuje tylko 35 kryptowalut i nie oferuje wsparcia dla żadnych tokenów ERC20.


Możesz także skorzystać z portfela Exodus na Twoim Trezorze, gdzie wszystkie monety obsługiwane przez Trezora są również obsługiwane przez Exodus.

Następujące monety są obsługiwane na wszystkich klientach:

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Litecoin (LTC)
 • Ripple (XRP)
 • Tether (USDT)
 • Gwiezdny (XLM)
 • Dash (DASH)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • Zcash (ZEC)
 • Producent (MKR)
 • Qtum (QTUM)
 • Podstawowy żeton uwagi (BAT)
 • OmiseGo (OMG)
 • Jeszcze!

Zobacz pełną listę obsługiwanych monet

Obsługa tokenów Ethereum i ERC20

Tokeny ERC20 to kryptowaluty wykonane w protokole Ethereum. Te tokeny są zgodne z zasadami ERC20, aby były zgodne z protokołem. Wysłanie dowolnego tokena ERC20 do innego portfela wymaga od nadawcy wystarczającej ilości Ether do pokrycia opłaty transakcyjne. Opłata ta, zwana inaczej gazem, zależy od złożoności transakcji.

Jeśli korzystasz z komputera stacjonarnego lub klienta Trezor, portfel Exodus oferuje obsługę tokenów ERC20, jednak użytkownicy mobilni nie będą mogli przechowywać tych tokenów w swoim portfelu Exodus. Ponadto użytkownicy nie mogą wymieniać tokenów ERC20 na wbudowanej giełdzie Exodus.

Native Exchange

Aby uczynić rzeczy wygodniejszymi dla swoich użytkowników, Exodus zintegrował swoją giełdę z portfelem. Mimo że opłaty są wyższe niż na zwykłych giełdach, użytkownikom znacznie łatwiej jest wymieniać kryptowaluty na giełdzie.

Exodus Exchange

Podczas gdy wszystkimi kryptowalutami natywnie obsługiwanymi przez Exodus można handlować na jego giełdzie, tokeny ERC20 nie mogą. Tokeny ERC20 mogą być tylko przechowywane, wysyłane i odbierane, ale nie są obsługiwane przez giełdę.

Obsługiwane systemy operacyjne

Możesz Ściągnij i korzystaj z portfela Exodus na wielu platformach. W przypadku platform stacjonarnych, takich jak OS X, Windows i Linux, możesz pobrać portfel tutaj. W przypadku urządzeń mobilnych z systemem Android lub iOS pobierz Exodus tutaj. I na koniec chwyć portfel zgodny z Trezorem tutaj.

Portfel Exodus jest zgodny z następującymi systemami operacyjnymi:

 • Android

 • iOS

 • OS X

 • Windows

 • Linux

 • Trezor

Kopia zapasowa portfela

Exodus umożliwia użytkownikom tworzenie kopii zapasowych swoich portfeli przy użyciu materiału siewnego składającego się z 12 słów (mnemoniczne) wyrażenie. Zgodnie z instrukcją Exodus, jak to strona, „Tworzenie kopii zapasowej portfela ma kluczowe znaczenie dla zabezpieczenia zasobów łańcucha blokowego i umożliwia odzyskanie dostępu do środków na innym urządzeniu w przypadku takich zdarzeń, jak awaria urządzenia, kradzież lub utrata”.

Zwykle użytkownicy zapisywaliby to 12-wyrazowe zdanie na kartce papieru, jednak papier jest podatny na akty Boże, takie jak pożar i powódź. Billfodl to najbardziej niezawodna i wytrzymała kopia zapasowa zarodka odzyskiwania do portfeli kryptowalut dostępnych obecnie na rynku, zawierających wycinaną laserowo jednostkę wykonaną ze stali nierdzewnej 316 oraz zestaw płytek z różnymi wstępnie wygrawerowanymi cyframi i literami. Korzystając z dostarczonych płytek, odtwarzasz ziarno, które otrzymałeś podczas zakładania portfela, a następnie ukrywasz jednostkę w bezpiecznym miejscu, dopóki nie będzie potrzebna.Sprawdź Billfodl i śpij jak dziecko, wiedząc, że twoje kryptowaluty są bezpieczne.

Podsumowanie

Exodus to dobra mieszanka funkcji bezpieczeństwa i funkcji przechowywania / handlu. Oferuje wsparcie dla ponad 100 kryptowalut, a także wielu tokenów ERC20, co jest świetne dla każdego, kto chce zdywersyfikować swój portfel. Ponadto można go zintegrować z urządzeniem sprzętowym Trezor w celu osiągnięcia maksymalnego bezpieczeństwa i ochrony. Dostępność i łatwość obsługi jego wymiany sprawiają, że jest to niesamowity portfel. Jednak opłaty za transakcje wymiany mogą być czasami dość wysokie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector