Połączenie świata rolnictwa i kryptowalut poprzez Flaming Farm

płonąca farma

Rolnictwo należy do najstarszych gałęzi przemysłu na świecie. Większość jego procesów jest zwykle wykonywana ręcznie, na przykład fizyczna uprawa ziemi, sadzenie, uprawa, zbiory i transport na targi. Wręcz przeciwnie, branża kryptowalut jest bardzo młoda, po raz pierwszy uruchomiona 2009 przez bitcoin. Jest to również w zasadzie przemysł cyfrowy, obejmujący tworzenie wartości poprzez skomputeryzowane procesy online ze zdigitalizowanym handlem i transferami. Flaming Farm obiecuje zaoferować połączenie graczy rolniczych i handlu kryptowalutami w pomocny sposób. Artykuł zawiera szczegółowe wyjaśnienia, w jaki sposób to robi i wynikające z tego korzyści.

Konceptualizacja pomysłu

Pomysł na płonącą farmę powstał po raz pierwszy dzięki rolnikowi z wioski zależnej od upraw. Rolnik, zwany Płonącym Farmerem, obudził się pewnego dnia na widok wszystkich pól uprawnych wioski, które stanęły w płomieniach.

Podczas gdy reszta wioski widziała zagładę w wyniku pożaru, on myślał inaczej. Przypomniał sobie opowieść o czasach, gdy jego dziadkowie stanęli przed podobnym wyzwaniem, a mimo to byli w stanie przetrwać, uzyskując swego rodzaju „specjalną moc”, która utrzymywała rolnictwo przy życiu. Wtedy pojawiła się koncepcja listy kryptowalut, która zapewnia amortyzację dochodów rolników. Wymienione krypto to token o nazwie FFarm.

O Flaming Farm

Flaming Farm to organizacja, która oferuje Ethereum oparte na tokenach FFarm. Te żetony generują dochód dla inwestorów pasywnie, zapewniając potencjalny strumień dochodów rolnikom.

Aby umożliwić generowanie dochodu, Flaming Farm ma następujące podejście;

Uprawa plonów

Znany również jako wydobywanie płynności, to tutaj posiadacze kryptowalut mogą je pożyczać za opłatą, generując w ten sposób dochód. Te opłaty i odsetki są naliczane pasywnie, bez konieczności handlu kryptowalutami.

Rolnicy uprawiający plony, najlepiej kultywujący uprawy, mogą używać nieużywanych aktywów bez poświęcania wysiłków na handel. Aby zapewnić ochronę przed niewywiązaniem się z płatności, plik nadkolateralizacja system został wdrożony. Oznacza to, że pożyczkobiorcy musieli zdeponować aktywa o wartości większej niż wartość, którą pożyczyli.

Jednak rolnictwo dochodowe stoi przed ogromnym wyzwaniem, jakim jest presja inflacyjna. W istocie zawsze występuje rosnąca podaż aktywów, bez koniecznego wzrostu popytu. Nadmierna podaż powoduje zatem z czasem spadek cen, prowadząc do stopniowej utraty wartości. Flaming Farm ma inne podejście, które obiecuje rozwiązać ten problem poprzez stworzenie środka przeciwdziałającego deflacji.

Protokół deflacyjny

Flaming Farm jest jednym z pierwszych zdecentralizowanych dostawców finansowania, który ma protokół deflacyjny. Podejście to wprowadza spalanie żetonów aspektu rynkowego, aby przeciwdziałać oczekiwanej presji inflacyjnej.

Spalanie tokenów to trwałe usunięcie niektórych tokenów z obrotu na rynku przez ich twórców. Rozwiązuje to nadpodaż, gwarantując stabilne ceny. W razie potrzeby można go nawet użyć do zwiększenia wartości tokena w czasie.


Token FFarm ma początkową szybkość spalania wynoszącą 2,5%, przy czym można ją regulować zgodnie z wymaganiami rynku. Stopę wypalania można również dostosować, aby zabezpieczyć się przed skutkami wyjścia głównych dostawców płynności. Takie wyjścia zwykle prowadzą do spekulacyjnych ustaleń cen, co skutkuje gwałtownymi spadkami wartości tokenów.

Wraz z deflacją presji inflacyjnej tokeny FFarm oferują również dodatkowe korzyści w postaci opłat dla swoich lojalnych subskrybentów za pośrednictwem swoich pul.

Dodatkowy zysk lojalnościowy

Dostawcy tokenów oferują również swoim użytkownikom nowe korzyści dochodowe w postaci opłat społecznościowych. Dzięki zatrzymaniu części transakcji, dołączaniu do puli i przychodom z transakcji mogą ponownie zainwestować więcej płynności z powrotem w pulę. Ten dodatek zostanie ponownie przydzielony członkom pozostającym w puli, nagradzając lojalnych członków, którzy nadal uczestniczą. Poza tym najbardziej aktywne pule uzyskują najwięcej transferów płynności, a tym samym większe zyski z opłat społecznościowych.

Członkowie mogą czerpać korzyści z różnych pul dzięki wielu platformom płynnościowym FFarm. Jest dostępny nie tylko w Ethereum, ale także w DAI token i USD Tether kryptowaluta, z rozmowami w celu zwiększenia jej zasięgu kryptowalut. Obstawianie tokenów FFarm we wszystkich tych pulach jest możliwe z poziomu jednego interfejsu użytkownika uruchomionego przez organizację Flaming Farm.

Szczegóły dotyczące tokena FFarm

Dostępnych jest łącznie 10000 tokenów. Są one dystrybuowane w następujący sposób; 4000 (40%) w przypadku sprzedaży publicznej, 2500 (25%) w przypadku sprzedaży prywatnej, kolejne 2500 (25%) do wykorzystania na Uniswap, i po 500 (5%) tokenów na zespół i rozwój projektu.

Zarówno publiczne, jak i prywatne aukcje są wprowadzane jako pierwsze. Prywatna sprzedaż, która zakończyła się 9 grudnia 2020 r., Ma zakrętkę 300 ETH. Maksymalny limit na osobę jest ustawiony na 30 ETH, minimum 0,5 ETH i przyciąga obniżoną cenę dla pierwszych użytkowników wynoszącą 0,12 ETH. Po sprzedaży publicznej obowiązuje cena 0,16 ETH, maksymalny limit 20 ETH na osobę i całkowity limit 600 ETH.

Płynność Uniswap wynosi 495 ETH, w celu wykorzystania największej na świecie zdecentralizowanej platformy wymiany. Token będzie dostępny w ciągu siedmiu dni od jego notowania na tym zautomatyzowanym animatorze rynku, który jest niezbędny do generowania płynności Ethereum. Istnieją dwie inne giełdy puli płynności, na których token zostanie wykorzystany później; krzywa finansowa i stabilizator.

Notka autora

Token FFarm ma swój początek w środowisku rolniczym i ma na celu rzucenie kolejnej liny ratunkowej, aby zmniejszyć ryzyko związane z rolnictwem. Czyniąc to, jest również jednym z pionierów w walce z ryzykiem inflacyjnym i stopniową utratą wartości symbolicznej w rolnictwie plonowym. Ponadto oferuje różnorodne pule płynności z dodatkowymi korzyściami dochodowymi. Oba dochody są pasywne, dlatego handel nie jest wymagany.

Takie jak, Płonąca farma oferuje znaczne korzyści zarówno rolnikom, jak i innym inwestorom. Organizacja może odgrywać kluczową rolę w zwiększaniu wdrażania rolników do świata kryptowalut, łącząc te dwie branże.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector