Prognoza ceny Bitcoin Cash 2019: jaką cenę BCH może osiągnąć w tym roku?

Przewidywanie ceny gotówki Bitcoin

Chociaż nikt nie jest w stanie podać dokładnej prognozy ceny Bitcoin Cash, przyjrzymy się niektórym z najważniejszych czynników i prognoz ekspertów, które mogą pomóc w ocenie rynku dla BCH.

Czym jest Bitcoin Cash?

Bitcoin Cash to popularne krypto, które powstało w wyniku hard forka z Bitcoin, który miał miejsce 1 sierpnia 2017 r..

BCH został stworzony, aby ulepszyć kilka aspektów Bitcoin, takich jak skalowalność i opłaty transakcyjne. Bitcoin Cash od dawna utrzymuje się w pierwszej dziesiątce kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej, a tym samym jest wielu inwestorów zainteresowanych monetą.

Jego obecna podaż w obiegu wynosi 17 912 375 BCH, a kapitalizacja rynkowa wynosi 5 574 708 567 USD. Krypto zajmuje obecnie piąte miejsce wśród najlepszych kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej.

Prognoza ceny Bitcoin Cash 2019

Bitcoin Cash utrzymuje stabilną cenę przez ostatnie trzy 3 miesiące, z wyjątkiem znacznego spadku 30 kwietnia 2019 r., Kiedy osiągnął wartość 242,02 USD..

Podsumowując, BCH wydaje się utrzymywać swoje wyniki na stabilnym poziomie od 17 maja 2019 r., A podskoczył do 413,97 USD, osiągając 436 USD kilka dni później..

Cena krypto również była dodatnia do czerwca, z wyjątkiem 5 czerwca, kiedy spadła z 400 USD do 380,59 USD.

Na początku lipca cena Bitcoin Cash znajdowała się powyżej 400 USD, ale od 11 lipca moneta waha się w przedziale cenowym 300 USD, z kilkudniowym spadkiem poniżej niej..

Źródło: Bitdegree

Bitcoin Cash kosztuje obecnie 311,22 USD.

Rozwój i adopcja


Istotnym wydarzeniem dla Bitcoin Cash, który może mieć potencjał wzrostu jego ceny, jest notowanie jako opcji płatności przez jednego z największych gigantów telekomunikacyjnych, W&T. W&T ogłosił, że będzie teraz obsługiwał Bitcoin Cash jako płatności ze względu na partnerstwo z Bitpay.

W&T jest jedną z 10 największych firm z listy Fortune 500, mając wielu klientów na całym świecie, co zwiększa potencjał BCH w zakresie rozszerzania własnej bazy użytkowników i wskaźnika adopcji. Wyższy wskaźnik adopcji może oznaczać większe zyski dla BCH.

Źródło: DIgitalcoin

W zeszłym miesiącu BCH wykonał soft fork w swoim oprogramowaniu, aby uwzględnić podpis Schnorr.

BitPay to popularny procesor płatności, który niedawno zaczął oferować obsługę BCH. Pozwala to nie tylko sprzedawcom akceptować BCH jako płatność, ale także doprowadziło do znacznego wzrostu wykorzystania i ceny kryptowalut.

Przyszłość ma również w zanadrzu wiele nowych rozwiązań dla infrastruktury BCH. Obecnie testują obsługę portfela, a także wersję beta Telegram przechylający bot o nazwie Tipmebchbot.

BCH ma również różne zespoły, które pracują z wieloma projektami, w tym Bitcoin Unlimited, Bitcrust, Bitprim, ElectrumX, Nchain, Parity i Bitcoin XT. Bitcoin Cash był również niedawno notowany na Gemini Exchange w Winklevoss, który był licencjonowany przez NYDFS.

Źródło: Digitalcoin

Rentowność wydobycia

Obecnie wydobywanie gotówki Bitcoin jest bardziej opłacalne w porównaniu do wydobywania Bitcoinów. Dlatego coraz więcej górników szuka Bitcoin Cash, co z kolei wzmacnia solidność sieci.

Związek z Bitcoinem

Jak większość rynku altcoinów, wyniki BCH są powiązane z wynikami Bitcoin, ale Bitcoin Cash wydaje się być tak blisko powiązany z BTC, że nie można ich odróżnić. W tym miejscu sformułowanie dokładnej prognozy ceny Bitcoin Cash staje się skomplikowane. Większość ludzi myśli o Bitcoin Cash tak, jak o Bitcoinie.

Powody, dla których zacząłem inwestować w Bitcoin w 2011 r., Są dokładnie tymi samymi powodami, dla których inwestuję dzisiaj w Bitcoin Cash. pic.twitter.com/OpOV7OKeGN

– Roger Ver (@rogerkver) 5 września 2018 r

Jeśli Bitcoin spadnie, istnieje duże prawdopodobieństwo niepowodzenia BCH. Ale jeśli Bitcoin powinien wzrosnąć, Bitcoin Cash byłby jednym z pierwszych altcoinów, które odnotują zyski, biorąc pod uwagę, że jest jednym z najważniejszych konkurentów Bitcoin.

Opinie rynkowe dotyczące prognozy ceny gotówki Bitcoin

Wiele ważnych postaci z kryptowalut, handlowców i witryn kryptograficznych opracowało własne prognozy cenowe Bitcoin Cash. Poniżej przedstawimy kilka z najważniejszych w tej przestrzeni.

1. Handel bestiami

Handel bestiami prognozował, że Bitcoin Cash osiągnie pozytywne wyniki w 2019 r., a moneta osiągnie 2703,17 USD do końca roku.

2. Roger Ver

Roger Ver, zagorzały zwolennik Bitcoin Cash, przewiduje, że BCH może podwoić swoją wartość w ciągu 12 miesięcy.

3. Smartereum

Plik Smartereum witryna prognozująca kryptowaluty przedstawiła prognozę ceny Bitcoin Cash, że BCH osiągnie 6700 USD, co oznaczałoby wzrost o 500% w okresie krótszym niż rok.

4. Coinswitch

Plik Coinswitch witryna kryptowalut wyjaśniła, że ​​„kilka miesięcy temu Bitcoin Cash doświadczył ponad 2,1 miliona transakcji, co stanowiło 63 procent wszystkich transakcji kryptowalutowych przeprowadzonych w ciągu 24 godzin. To był wielki sukces dla społeczności BCH, ponieważ może to zmienić cały scenariusz ”. Na podstawie swojej analizy sformułowali następującą prognozę dla BCH:

„Do końca 2019 roku BCH może osiągnąć 2000 USD, czyli ponad 200 razy więcej niż obecna cena”.

5. Us zniesieni

Kolejna optymistyczna prognoza została podana przez Us Lifted, stwierdzając, że wartość BCH może wzrosnąć nawet do 9735 USD do końca 2019 r..

6. Crypto Ground

Według prognozy ceny Bitcoin Cash Crypto Ground do końca 2019 r. Moneta osiągnie wartość 707 USD. Jest to jedna z bardziej konserwatywnych prognoz na naszej liście i najbardziej prawdopodobna, biorąc pod uwagę obecne ceny..

 7. Przewidywanie cen

Forum Price Prediction spekulowało, że BCH prawdopodobnie osiągnie poziom 9560,28 USD do końca 2020 roku.

8. LongForecast

Plik teren przewidywał, że cena za Bitcoin Cash w grudniu 2019 r. wyniesie od 51 do 66 dolarów.

9. Inwestor w portfelu

Pochodzi z kolejnej negatywnej prognozy cenowej Inwestor portfelowy, który uważa, że ​​BCH spadnie do 11 USD do końca roku.

Werdykt

Na tym kończymy nasz artykuł o prognozach cen Bitcoin Cash na 2019 r. Mamy nadzieję, że podane przez nas informacje pomogły handlowcom Bitcoin Cash lub tym, którzy chcą zainwestować w kryptowalutę.

To, co możemy z tego wyciągnąć, to fakt, że większość prognoz dotyczących Bitcoin Cash w tym roku wydaje się być pozytywna. Oczywiście niektóre są bardziej uparte niż inne, ale wydaje się, że ludzie są pewni przyszłości Bitcoin Cash. BCH ma wiele czynników, które mogą prowadzić do wzrostu cen, takich jak rozwój sytuacji, wskaźnik przyjęcia i rentowność wydobycia.

Wyróżniony obraz: Coinivore

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector