Przegląd AvaTrade

Cryptos

dodatkowe informacje

 • BTCUSD: 1%; EURUSD: 0,00015; GBPUSD: .0002; ZŁOTO: .5; OIL: 0,03 Opłaty handlowe
 • Handel marżą CFD
 • [email protected] Email

Rynek docelowy

 • Światowy

Kaucja

 • Karta kredytowa, przelew bankowy, Paypal, Neteller, Skrill

Waluty

 • USD, EUR, GBP, AUD, CAD

Przewaga

 • 20: 1 Crypto, 200: 1 Mainstream Instruments

Plusy

 • Wygodny broker kontraktów CFD dla posiadaczy fiatów poszukujących kryptowalut
 • Sześć różnych kontraktów kryptowalutowych dostępnych do handlu
 • Opłaty za noc stosunkowo niskie

Cons

 • Nie akceptuje ruchu w USA.
 • Stałe stawki spreadów trochę wysokie.

AvaTrade – Pięć różnych kryptowalut z dźwigniami do 20: 1

AvaTrade oferuje handel z depozytem zabezpieczającym bitcoin, ethereum, litecoin, ripple i dash na MetaTrader 4 lub na ich własnej, zastrzeżonej platformie. Wymagania dotyczące depozytu zabezpieczającego należą do najniższych na rynku, więc jeśli szukasz brokera oferującego szansę na duże pozycje przy stosunkowo niskich kosztach, spójrz na Ava.

Ich spready mogą być odrobinę wysokie, ale stopy swapowe – ich oprocentowanie na pozycjach overnight – są stosunkowo niskie, a zakres kryptowalut dostępnych do handlu lewarowanego jest najlepszy na rynku. Istnieje również bonus powitalny, dzięki któremu handlowcy mogą otrzymać do 10 000 $ za darmo – i choć nie jest to najłatwiejszy do wyczyszczenia, bonus jest wolny od wszelkich drobnych druków wpływających na możliwość wpłaty, wypłaty lub handlu tak, jak chcesz. Więc to wszystko jest dobre.

Otwarcie konta

Możesz otworzyć konto demo, które daje nowym klientom 21 dni na zabawę z wirtualnymi pieniędzmi w wysokości 100 000 $, aby przyzwyczaić się do platformy. Do otwarcia konta demo wystarczy adres e-mail i hasło. Aby zacząć handlować kryptowalutami za pomocą awatry za prawdziwe pieniądze, musisz podać kilka szczegółów biograficznych i opisać swoje doświadczenie handlowe. Zapytani o preferowaną platformę handlową, wybierz AvaTradeAct lub platformę MT4, obie oferują kryptowaluty. Po rejestracji możesz łatwo otworzyć wiele kont na platformie, więc nie jest to krytyczne.

Następnie podaj trochę informacji na temat swoich finansów, zawodu i zadeklaruj, że nie jesteś obywatelem USA (Czy jesteś obywatelem USA? Evolve. Rynki to najlepszy sposób na kontrakty CFD na bitcoiny, a 1 broker jest Twoim miejscem, jeśli chcesz handlować w głównym nurcie instrumenty z bitcoinem).

Wpłaty i wypłaty


Otrzymasz wtedy swoją nazwę użytkownika i zostaniesz poproszony o wpłacenie depozytu, co można zrobić za pomocą karty Visa lub Mastercard lub przelewem bankowym. Będziesz musiał przesłać dokument tożsamości i rachunek za media, aby odblokować opcję wpłaty kartą kredytową, bez wątpienia w celu ochrony przed obciążeniem zwrotnym. Minimalna wpłata na kartę kredytową lub debetową wynosi 100 $ £, a przelewy można wykonywać od 500 $.

Bonus powitalny AVATrade

Ava zachęca nowych użytkowników do podjęcia ryzyka i wyciągnięcia kart kredytowych z bonusem równym 20% kwoty depozytu. Bonus jest ważny dla depozytów powyżej 200 $ i jest ograniczony do łącznej kwoty 10 000 $. Aby wypłacić premię, użytkownicy muszą obrócić 10000 USD za każdego 1 USD premii – lub 10 USD za transakcję lotniczą – co jest dużą sumą, ale ponieważ wielu użytkowników korzysta z dźwigni 200: 1, nie jest to tak niemożliwe do pokonania, jak może się najpierw pojawić. Niestety, dla entuzjastów kryptowalut wśród nas, ograniczonych do dźwigni 20: 1, to wzgórze może być nieco trudne do pokonania.

Niezależnie od tego, są to darmowe pieniądze. Kwoty depozytów i zarobki mogą zostać wypłacone niezależnie od statusu bonusu, więc wszystko jest na plusie, jeśli uda Ci się spełnić wymagania dotyczące obrotów.

Protip – ponieważ premia to wszystko albo nic, warto przyjrzeć się przewidywanemu obrotowi w ciągu najbliższych 12 miesięcy, określić kwotę premii, która zostanie rozliczona, a następnie odpowiednio dokonać pierwszego depozytu. Obrót z kolejnych depozytów wlicza się do wymogu obrotu, więc może to być Twoja najlepsza szansa na zmaksymalizowanie kapitału bonusowego.

Handel kryptowalutami z AvaTrade

AvaTrade oferuje wiele różnych platform i możesz mieć wiele rachunków demo lub rachunków rzeczywistych. Każde konto handlowe ma przypisany identyfikator użytkownika, który można znaleźć na stronie „Moje konto”, a Twoje hasło główne jest takie samo na wszystkich kontach platformy.

Jeśli chcesz handlować przez Internet, AvatradeACT jest rozwiązaniem. Do pobrania dostępne są dwie platformy: AvaTrader i MetaTrader 4. Poniżej dokonujemy przeglądu AKT AvaTrade..

Crypto CFD na platformie AvaTradeACT

Aby dostosować platformę AvaTrader do trandingu kryptowalut, kliknij „katalog instrumentów” w panelu nawigacyjnym u góry strony, zaznacz wybrane kryptowaluty i kliknij „subskrybuj”. Spowoduje to dodanie ich wszystkich do tabeli stawek transakcji po lewej stronie ekranu, przewiń w dół, aby wyświetlić. Kliknij instrument prawym przyciskiem myszy, aby wyświetlić środkowy ekran z widokiem wykresu, a także, aby otworzyć pokwitowanie transakcji, klikając „Okno indywidualnych kursów transakcji”. Następnie kliknij kup lub sprzedaj.

potwierdzenie transakcji

Kwoty transakcji są definiowane w bitcoinach, a nie w lotach, więc jeśli kupisz kwotę 1, otrzymasz 1 bitcoin. Opcja zakresu tradera pozwala ustawić liczbę pipsów w dowolnym kierunku, w którym chcesz zająć swoją pozycję; jest to przydatne na szybko zmieniających się rynkach, na których realizacja może nieznacznie opóźnić. Kliknij „ustaw z góry określony stop / stratę”, aby ustawić instrukcje stop loss, take profit lub trailing stop. Można to również zrobić po wykonaniu transakcji z poniższego podsumowania otwartych pozycji.

Kupiliśmy jednego bitcoina po 2333,95, a nasz p / l wynosi – 20,16 $, co było spreadem w momencie składania zamówienia. Nie daj się zaniepokoić linią P / L, która jest odzwierciedlona w pipsach, gdzie każdy pip jest równy 1 groszowi. Kliknij kartę Informacje o koncie, aby sprawdzić stan swojego ogólnego portfela.

Gramy tutaj z kontem demo, więc na koncie jest około 100 000 $. Wykorzystany depozyt zabezpieczający to tylko 116,67 USD, czyli dokładnie 5% właśnie otwartej pozycji.

Procentowy poziom kapitału przedstawia aktualną sytuację kapitału na koncie w porównaniu z wezwaniem do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego. Większość ludzi nie otworzy pozycji przy użyciu depozytu zabezpieczającego w wysokości 116 USD na koncie o wartości 100 000 USD, więc procent kapitału własnego byłby nieco niższy niż 85 500% powyżej wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego. AvaTrader, a także MetaTrader, zrealizują wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego, gdy całkowity kapitał na rachunku – saldo plus p / l – osiągnie 10% kwoty depozytu zabezpieczającego w USD. W tym przypadku 11,60 USD.

W przypadku wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego AvaTrade ACT zlikwiduje wszystkie Twoje pozycje; MT4 najpierw zamknie największą przegraną pozycję i będzie kontynuowana, dopóki kapitał na Twoim koncie nie osiągnie co najmniej 10% używanego depozytu zabezpieczającego. Sprawdź poniżej kwoty dźwigni i depozytu zabezpieczającego według kryptowalut.

DźwigniaMargin
Bitcoin 20: 1 5%
Ethereum 10: 1 10%
Litecoin 5: 1 20%
Marszczyć 5: 1 20%
Dziarskość 5: 1 20%

Myśli na platformie

Więc jakie są zalety korzystania z platformy AvaTrade na platformie MT4 do handlu kryptowalutami?

Jedyną prawdziwą zaletą, jaką widzimy w korzystaniu z Avatrade, jest ich komplementarna oferta dostawców sygnałów Zulutrade i Mirrortrader. Jeśli jesteś zainteresowany śledzeniem konkretnych dostawców sygnałów za pośrednictwem jednej z tych dwóch platform, a nawet automatyzacją handlu, mogą Cię zainteresować.

Jednak MT4 oferuje znacznie lepszą funkcjonalność handlu weekendowego. Podczas gdy handel kryptowalutami jest ograniczony na obu platformach w weekendy, MT4 umożliwia handlowcom interakcję z istniejącymi otwartymi pozycjami po prostu zabraniając otwierania nowych; Ava nie pozwala na żadną interakcję z otwartymi pozycjami, co oznacza, że ​​jedyną opcją na złym rynku jest utrzymanie wymagań dotyczących depozytu zabezpieczającego. Dlatego prawdopodobnie najlepiej jest zamknąć pozycje AvaTrade w piątek przed zakończeniem handlu.

Najprawdopodobniej wolisz również interfejs użytkownika metatradera (i logika nieco trudniejsza w przypadku Avatrade – (wyjaśnij, jak dziwne jest to na marginesie). Krótko mówiąc: jeśli przychodzisz do tego po raz pierwszy i nie masz własnego, konkretnego powodu, dla którego chcesz korzystać z AvaTrade, zalecamy handel z Avatrade za pośrednictwem MT4.

Tabela opłat – opłaty są stałe na platformach MetaTrader i AvaTradeACT

Spread (minimum) Swapy LongSwapy Krótkie
Bitcoin 20 $ -0,0556% -0,0417%
Ethereum 3 USD -0,0556% -0,0417%
Litecoin 0,50 $ -0,0556% -0,0417%
Marszczyć 0,0030 $ -0,0556% -0,0417%
Dziarskość 2,50 $ -0,0556% -0,0417%

Zwróć uwagę, że minimalny spread jest również najbardziej prawdopodobny.

mobilny

Aplikacje na Androida i iOS są dostępne zarówno dla MT4, jak i AvaTrade ACT, z pełną funkcjonalnością.

Może szukać gdzie indziej, jeśli:

Możesz zdobyć prawdziwe bitcoiny.

Posiadacze bitcoinów mają świat opcji handlowych na wyciągnięcie ręki. Bitmex to giełda kontraktów terminowych Futures i Spot oferująca wyłącznie bitcoiny, oferującą niskie opłaty, ogromną płynność i przejrzysty indeks cen. Dostępnych jest wiele opcji – sprawdź nasze najlepsze platformy pochodne bitcoin, aby nieco porównać ceny.

Podsumowanie

AvaTrade jest godnym zaufania brokerem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku. Ogólnie rzecz biorąc, jedyną przeszkodą dla handlowców w przypadku Ava są ich spready, które są nieco wyższe niż średnia na rynkach Forex; w przypadku kryptowalut różnica ta nie jest tak wyraźna. Ponadto ich stawki swapów kryptowalut należą do najniższych na rynku, co powinno to zrekompensować.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector