Recenzja BitBuy.ca

Cryptos

dodatkowe informacje

Rynek docelowy

  • Kanada

Kaucja

  • Przelew bankowy, przekaz bankowy, interac, Flexepin

Waluty

  • CHAM

Plusy

  • Konkurencyjne ceny
  • Lokalne opcje wpłat
  • Szybka weryfikacja konta

Cons

  • Opłaty za wypłatę są nieco wysokie

Bitbuy jest własnością i jest zarządzana przez własną firmę First Ledger Corporation w Toronto, grupę zajmującą się dostarczaniem nie tylko platformy wymiany detalicznej, ale także punktu OTC dla większych handlowców i rozwiązania handlowego dla lokalnych kanadyjskich firm. Ta recenzja ogranicza się do platformy wymiany detalicznej, która wyróżnia się w kilku obszarach – ceny są konkurencyjne w stosunku do każdej innej giełdy kanadyjskiej, a opłaty transakcyjne są niskie. Opracowane przez Kanadyjczyków i dla nich, dostępne są wszystkie lokalne opcje wpłat, a klienci są obsługiwani przez oddział z Toronto.

Dzięki rynkom bitcoin, litecoin, ethereum i bcash, Bitbuy jest doskonałym miejscem dla zwykłego kanadyjskiego handlowca bitcoinami i kryptowalutami, jako bezpieczna i intuicyjna platforma z doskonałym wsparciem.

Pierwsze kroki

Użytkownicy mają możliwość rejestracji przy użyciu danych Facebooka lub Google Plus. Wolimy po prostu przejść przez standardowy proces rejestracji – wolelibyśmy nie informować Facebooka, że ​​korzystamy z giełdy bitcoin, z oczywistych powodów.

Nadszedł czas, aby skonfigurować uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Będziesz musiał skonfigurować uwierzytelnianie dwuskładnikowe za pomocą swojego kanadyjskiego numeru telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu nie masz telefonu, skontaktuj się z pomocą techniczną, a być może odłączy to dwuskładnikowe.

Nastąpi przekierowanie do ekranu ustawień, gdzie możesz dokończyć rejestrację. Wprowadź szczegóły biografii, pokazane poniżej.

Prześlij swój kanadyjski dowód tożsamości, selfie ze wspomnianym dowodem tożsamości oraz dokument weryfikacyjny adresu, taki jak rachunek za media, na którym znajduje się Twoje pełne imię i nazwisko oraz adres. Standardowe rzeczy.


Kliknięcie przycisku „Poproś o weryfikację” uruchomi proces. Automatyczna weryfikacja za pośrednictwem Trulioo ma zapewnić większości mieszkańców Kanady szybki dostęp.

Wpłaty i wypłaty

Świetnie, teraz jesteś zweryfikowany i możesz dokonać wpłaty. Poniżej możesz zobaczyć ich opcje wpłaty, a także najważniejsze statystyki, takie jak opłaty i czas potrzebny na osiągnięcie depozytu.

Jeśli chcesz, możesz również wpłacić btc, ltc, eth i bch, chociaż jest to proces ręczny, który obejmuje poproszenie o adres do zespołu pomocy, który zostanie przesłany pocztą e-mail. Po sfinansowaniu adresu kwota pojawi się w Twoim portfelu bitbuy i będzie można nią handlować, sprzedawać lub wypłacać jak zwykle bezpośrednio z platformy.

Zobacz poniżej metody wypłat i opłaty.

Platforma kryptowalut Bitbuy

Bitbuy zapewnia kanadyjskiej społeczności kryptowalut bezpieczną, godną zaufania, wygodną i zorientowaną na klienta platformę. Zapoznaj się z poniższym interfejsem handlowym, który jest wystarczająco intuicyjny dla nawet najbardziej początkujących użytkowników bitcoinerów.

Możesz śledzić akcję cenową bitbuy na wykresie znajdującym się na pulpicie nawigacyjnym. Oznacza to, że możesz spodziewać się najlepszych cen CAD na rynku lub wystarczająco zbliżonych do nich, aby pewnie handlować bez obawy, że zostaniesz oszukany.

Zobacz poniżej opłaty za ich usługę maklerską, czyli transakcje ekspresowe:

Pary CAD Kup Sprzedaj
BTC .75% .5%
ETH .75% .5%
XRP .75% .5%
LTC .75% .5%
BCH .75% .5%

Jeśli handlujesz na giełdzie, otrzymasz znacznie lepsze kursy pro trade:

Handel PairMakerTaker
BTC / CAD .16% .26%
ETH / BTC .16% .26%
XRP / BTC .16% .26%
BTC / BCH .16% .26%
BTC / LTC .16% .26%
ETH / CAD .16% .26%
XRP / CAD .16% .26%
LTC / CAD .16% .26%
BCH / CAD .16% .26%

Jeśli jednak spodziewasz się zakupu dużej ilości monet, 5000 USD i więcej, otwórz swoje konto, napisz do [email protected] z tematem „Premium Request” i poproś o niewielką zniżkę. Powiedz im, że wysłał Ci bitreview, może pomóc!

Oprócz możliwości obniżenia opłat, klienci premium mają dostęp do brokerów bitbuy, którzy pomogą w logistyce kupna i sprzedaży oraz odpowiedzą na wszelkie pytania. Często istnieją ekskluzywne promocje dla klientów premium, dzięki czemu program jest wart sprawdzenia.

Wsparcie

Agenci premium ładnie dzielą nas na ogólne wsparcie bitbuy, które jest prawdopodobnie najlepsze ze wszystkich platform kryptograficznych w Kanadzie, i głowa i ramiona ponad zaniedbanymi krypto-masami, które mają nieszczęście wymagać obsługi z giełd w USA. Chociaż zależność od poczty e-mail w przypadku takich rzeczy, jak uzyskanie adresu innego niż btc może być nieco frustrująca, pokazuje również aktywną sieć wsparcia w bitbuy! Są aktywni, mają kompetentny i przyjazny personel, który może szybko pomóc w kanadyjskich godzinach handlowych. Generalnie przestaliśmy podkreślać wsparcie w naszych recenzjach, chyba że jest ono szczególnie dobre lub okropne – więc wsparcie bitbuy jest silne i warte wspomnienia.

mobilny

Bitbuy został zaprojektowany tak, aby był całkiem przyjazny na urządzeniach mobilnych, a wszystkie funkcje konta mogą być używane równie łatwo na urządzeniu mobilnym, jak na komputerze stacjonarnym.

Podsumowanie

OK, więc morał z recenzji – bitbuy to bezpieczna i łatwa w użyciu platforma kryptograficzna, z dobrą ceną i jakością, uważnym wsparciem. Gdyby było jedno zastrzeżenie, byłoby to, że opłaty za wypłatę CAD są nieco wyższe niż u konkurencji, ale jeśli kupujesz, aby zatrzymać, bitbuy jest najlepszym produktem na rynku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector