Recenzja BitQuick

Cryptos

dodatkowe informacje

Rynek docelowy

  • Stany Zjednoczone

Kaucja

  • Gotówka

Waluty

  • USD

Plusy

  • Kup Bitcoin za gotówkę!
  • 2% to naprawdę niezła opłata, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki

Cons

  • Droższe niż wymiany
  • Muszę wstać z kanapy

Podsumowanie

Bitquick łączy kupujących i sprzedających bitcoiny poprzez wpłaty gotówkowe na konto bankowe sprzedawcy. Bitquick przechowuje środki sprzedawcy na rachunku escrow, dopóki nie zostaną powiadomieni, że wpłata gotówkowa rzeczywiście wpłynęła na konto bankowe sprzedawcy, po czym przekazują środki do portfela bitcoin strony trzeciej kupującego. Pozwala to w zasadzie każdemu na zakup bitcoinów za gotówkę, bez konieczności bezpośredniego spotkania ze sprzedawcą i podczas wpisywania jedynie adresu e-mail i adresu bitcoin na stronie bitquick.

Kupujący jest obciążany opłatą w wysokości 2% za usługę i zazwyczaj otrzymuje bitcoiny w ciągu trzech godzin od wpłaty na konto sprzedawcy – często w mniej niż godzinę. W porównaniu z procesem wymaganym do otwarcia i zasilenia konta wymiany, jest to niezwykle szybkie na rampie.

Ceny wydają się wahać około 3-5% powyżej stawek rynkowych, więc korzystanie z usługi jest dość duże.

Bezpieczeństwo

Kupujący przekazują bitcoiny do własnego portfela strony trzeciej, którego adres należy podać w zleceniu kupna. Bitquick przechowuje monetę każdego sprzedawcy na oddzielnym rachunku powierniczym prowadzonym u wiodącego dostawcy portfeli multisig, Bitgo. Bitquick zapewnia, dzięki uprzejmości bitgo, wyświetlacz „dowodu rezerwy”, który pokazuje ilość monet przechowywanych na każdym z rachunków powierniczych. Sprzedawcy mogą sprawdzać w czasie rzeczywistym, czy ich moneta jest bezpiecznie przechowywana w odpowiednim portfelu, a także wyświetla łączną liczbę posiadanych monet w porównaniu z liczbą monet wystawionych na sprzedaż.

Powaga

Bitquick dość szybko rozwija się ze swojej bazy w Ameryce Północnej i obecnie prowadzi działalność w Indiach i na Tajwanie. Nie mamy pewności co do skuteczności tego projektu, ale model bitquick jest niezwykle skalowalny, tani i łatwy do wykonania zdalnie. Rozszerzyli się również na rynek altcoinów, używając Shapeshift API, aby zaoferować na sprzedaż ponad 30 altcoinów.


Bitquick otrzymał około 15000 USD w postaci finansowania zalążkowego od BoostVC, inkubatora dla początkujących firm skupiających się na kryptowalutach. BoostVC oferuje konsultacje od odnoszących sukcesy mentorów w dziedzinie bitcoinów, którzy wyrazili swoje poparcie w BitQuick.

Otwarcie konta

W rzeczywistości nie trzeba otwierać konta za pomocą bitquick, aby kupować lub sprzedawać bitcoiny. Kupujący muszą po prostu wprowadzić zewnętrzny adres portfela i adres e-mail, a następnie dokonać transakcji za pośrednictwem Bitquick na podstawie transakcji na podstawie transakcji. Sprzedawcy muszą wypełnić nieco większy formularz, ale znowu wydaje się, że sprzedaż jest obsługiwana na bieżąco – zamiast otwierać stałe konto, sprzedający po prostu wprowadzają swoje dane dla każdej dodatkowej sprzedaży bitcoinów, którą chcieliby zarządzać za pomocą bitquick.

Kupowanie bitcoinów na BitQuick

Po uruchomieniu „szybkiego zakupu” użytkownicy są proszeni o podanie ilości bitcoinów, które chcą kupić, po czym należy wprowadzić adres e-mail i portfel bitcoin. Użytkownik jest następnie pokazywany na liście banków, z których każdy ma odpowiednią cenę za bitcoina. Po wybraniu dogodnego banku lokalnego, do użytkownika wysyłana jest wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawierająca numer rachunku bankowego, na który ma zostać przelana gotówka. Kwotę należy wpłacić w dowolnym oddziale wybranego banku. Uwaga – niezwykle ważne jest, aby płacić TYLKO gotówką. Proces polega na natychmiastowym zaksięgowaniu pieniędzy na koncie sprzedawcy, co jest możliwe tylko za pomocą wpłat gotówkowych – inna metoda może zająć zbyt dużo czasu, zanim pojawi się na koncie sprzedawcy bitcoinów, który nie będzie w stanie potwierdzić, że wpłata została faktycznie dokonana w uzgodnionym SLA trzech godzin.

Po dokonaniu wpłaty kupujący musi zrobić zdjęcie paragonu i przesłać je na link podany w e-mailu z potwierdzeniem zamówienia od bitquick. Jest to konieczne w mało prawdopodobnym przypadku, gdy sprzedawca nieuczciwie twierdzi, że depozyt nie został złożony. Ogólnie rzecz biorąc, sprzedawca po prostu powiadamia Bitquick o otrzymaniu pieniędzy, po czym bitcoin jest przesyłany z depozytu do portfela kupującego – zwykle w ciągu trzech godzin od wpłaty. Jeśli jednak okres wstrzymania dobiegnie końca, a sprzedawca nie potwierdzi otrzymania środków i nie przesłał paragonu, bitcoin ponownie zostanie wystawiony na publiczną sprzedaż. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik nie może przesłać potwierdzenia w okresie przechowywania, natychmiast wyślij e-mail do pomocy technicznej Bitquick.

Sprzedaż bitcoinów na BitQuick

Sprzedaż bitcoinów jest stosunkowo łatwym procesem dla tych, którzy chcą uniknąć transakcji na giełdzie i jest całkowicie bezpłatna. Po pierwsze, wystarczy wypełnić formularz sprzedawcy, który zasadniczo zawiera szczegółowe informacje bankowe potrzebne do transakcji oraz trochę danych biograficznych.

Sprzedawca musi następnie ustawić ilość bitcoinów do sprzedaży, a także minimalny dozwolony rozmiar transakcji. Żądaną cenę można ustawić dynamicznie, aby śledzić cenę bitcoin -średni (agregator cen), bitfinex lub bitstamp, a sprzedawca może określić kwotę procentową powyżej / poniżej aktualnego kursu wymiany. Po przesłaniu wszystkich tych informacji zostanie wyświetlony adres, który będzie osobistym adresem escrow sprzedawcy – po przesłaniu odpowiedniej kwoty bitcoin na ten adres, zamówienie pojawi się na żywo w bitquick. Gdy kupujący zablokuje bitcoin, sprzedający otrzyma wiadomość e-mail z potwierdzeniem, z dwoma linkami – jednym do potwierdzenia wpłaty, a drugim do zakwestionowania depozytu. Kaucja powinna zostać natychmiast przelana na konto bankowe, ponieważ jest opłacana gotówką – a zatem sprzedawca musi odpowiedzieć w ciągu trzech godzin od otrzymania e-maila z potwierdzeniem.

Jeśli sprzedawca chce wypłacić bitcoiny z adresu escrow, bitquick pobiera opłatę w wysokości 5%. Upewnij się, że na pewno chcesz sprzedać swoje bitcoiny na Bitquick, zanim faktycznie dokonasz wpłaty na adres escrow – że 5% to duży kęs!

Opłaty BitQuick

Bitquick pobiera 2% opłaty od kupującego za transakcje. Nie ma żadnych opłat za sprzedaż bitcoinów za pośrednictwem bitquick.

BitQuick Mobile

Witryna jest zaprojektowana w sposób responsywny, a zamówienia kupna i sprzedaży można łatwo składać za pomocą urządzeń przenośnych.

Obsługa BitQuick

Bitquick jest dostępny pod telefonem w godzinach bankowych, aby zarządzać transakcjami po stronie depozytu. Reagują stosunkowo szybko na e-maile, które mogą być wysyłane z ich systemu sprzedaży biletów na miejscu.

Może szukać gdzie indziej, jeśli:

Nie musisz wpłacać gotówki.

Oczywiście. Sprawdź nasze recenzje najlepszych giełd bitcoin w USA pod kątem alternatyw. Jeśli bitquick jest twoją próbą pozostania pod radarem, sprawdź lokalne bitcoiny, zanim zaczniesz bitquick..

Podsumowanie

Bitquick to naprawdę sprytny, mało zaawansowany technologicznie sposób na ułatwienie kupna i sprzedaży bitcoinów za gotówkę. To jeden z tych inteligentnych, prostych pomysłów, które sprawiają, że pytasz „dlaczego o tym nie pomyślałem ?!” Chcesz kupić trochę bitcoinów, ale nie masz ochoty otworzyć konta wymiany? Nie masz konta bankowego? Nie czujesz się komfortowo z wprowadzaniem wszystkich swoich danych osobowych na giełdzie? Super, Bitquick to dobre rozwiązanie dla Ciebie. Zapłacisz trochę więcej i musisz wstać z sofy i iść do banku z gotówką, ale robi to, co powinien.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector