Recenzja BlockFi

O BlockFi

BlockFi to platforma do zarządzania finansami, która koncentruje się na aktywach kryptowalutowych. Oferuje wybór usług podobnych do bankowych dla Twojej kryptowaluty, w tym rachunki odsetkowe i pożyczki zabezpieczone kryptowalutą, a także usługi pożyczkowe bitcoin dla dużych instytucji.

Pożyczka zabezpieczona bitcoinem Blockfi

Strona domowa BlockFi

Firma zyskała dużą popularność w ostatnich latach, a ta recenzja pomoże Ci dokładnie zrozumieć, jak działa BlockFi i jak może być dla Ciebie korzystne.

Kup monety w BlockFi

Zalety i wady BlockFi

Plusy

 • Wyjątkowo konkurencyjne stopy procentowe
 • Uzyskaj pożyczkę bez sprawdzania zdolności kredytowej
 • Pożyczki można spłacać w 24 godziny
 • Transakcje kryptograficzne na kryptowalutowe są łatwe do wykonania
 • Dobrze finansowana i regulowana platforma prawdopodobnie nie ucieknie z Twoimi pieniędzmi

Cons

 • W 2020 roku doszło do jednego naruszenia danych – żadnych skradzionych monet
 • Ryzyko luki na kontach odsetkowych
 • Powierniczy

Plusy

Cons

 • Wyjątkowo konkurencyjne stopy procentowe
 • W 2020 roku doszło do jednego naruszenia danych – żadnych skradzionych monet
 • Uzyskaj pożyczkę bez sprawdzania zdolności kredytowej
 • Ryzyko luki na kontach odsetkowych
 • Pożyczki można spłacać w 24 godziny
 • Powierniczy
 • Transakcje kryptograficzne na kryptowalutowe są łatwe do wykonania
 • Dobrze finansowana i regulowana platforma prawdopodobnie nie ucieknie z Twoimi pieniędzmi

Co to jest BlockFi?

BlockFi to prywatna platforma pożyczkowa skupiająca się na kryptowalutach, która została założona w 2017 roku. Jej założyciel i dyrektor generalny, Zac Prince, ma wieloletnie doświadczenie jako lider w wielu firmach technologicznych, w tym w zarządzaniu zespołami rozwoju biznesu w Orchard Platform i Zibby.

wywiad z zac prince

Zac Prince dalej Skrzecz na ulicy

Flori Marquez, współzałożyciel i wiceprezes ds. Operacyjnych, ma również wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu alternatywnymi produktami pożyczkowymi. Pomogła między innymi w skalowaniu portfela o wartości 125 mln USD dla Bond Street.

wywiad z zac prince

Flori Marquez w Konferencja Bitcoin w Ameryce Południowej

Firma została stworzona, aby emulować banki w obszarze kryptowalut, jednocześnie zwracając uwagę na konta oszczędnościowe i kryptowalutowe karty kredytowe. Dziś BlockFi oferuje konta odsetkowe, które pozwalają klientom zarabiać odsetki od ich kryptowalut i pożyczek zabezpieczonych kryptowalutą klienta.


BlockFi działa z wieloma kryptowalutami, ale koncentruje się głównie na Bitcoin, Litecoin i Ethereum. Inne aktywa obejmują stabilne monety USD, takie jak GUSD lub USDC.

Jakie są główne usługi BlockFi?

Konta odsetkowe i pożyczki kryptograficzne to dwie główne obecnie dostępne usługi. Konta odsetkowe pozwalają użytkownikom zarabiać odsetki od kryptowaluty.

Pożyczka zabezpieczona bitcoinem Blockfi

Jednocześnie pożyczki są odpowiednie dla tych, którzy chcą pożyczki w USD zabezpieczonej walutą, więc nie muszą sprzedawać swojej waluty, aby móc uzyskać tradycyjną pożyczkę.

POŻYCZKI CRYPTO & RACHUNKI ODSETKOWE

Logo BlockFi

BlockFi

 • Konta odsetkowe kryptowalut zarabiają do 8,6%
 • Zebrał ponad 108 milionów dolarów z funduszy VC
 • Obsługuje Bitcoin, Litecoin i Ethereum, a także GUSD i Tether

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Ledn

Ledn

 • Idealne dla kanadyjskich hodowców Bitcoinów szukających pożyczek CAD
 • Konta odsetkowe kryptowalut zarabiają do 7,5%
 • Monety pod opieką ubezpieczonych kont Bitgo

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Unchained Capital

Unchained Capital

 • Uzyskaj dostęp do środków pożyczki w mniej niż 48 godzin
 • Łatwa w obsłudze, intuicyjna platforma
 • Bitcoin przechowywany w portfelach Multi-sig

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ

Oprócz tych dwóch głównych produktów BlockFi oferuje również udogodnienia handlowe, dzięki czemu użytkownicy mogą zarządzać swoimi aktywami kryptograficznymi i optymalizować swój portfel. W przeciwieństwie do wielu firm z sektora kryptowalut, BlockFi jest regulowane i podlega ustawie o tajemnicy bankowej.

Pożyczka zabezpieczona bitcoinem Blockfi

Przyjrzyjmy się bliżej ofercie BlockFi.

Konta odsetkowe BlockFi Bitcoin

Pożyczka zabezpieczona bitcoinem Blockfi

Konto odsetkowe BlockFi działa tak samo, jak zwykłe konto oszczędnościowe, które możesz mieć w swoim banku. Konto umożliwia użytkownikom zarabianie na kilku obsługiwanych walutach. Jest to produkt od dawna spóźniony na rynku kryptowalut, ponieważ pozwala zarobić do 8% RRSO odsetek zamiast pozostawiać kryptowalutę bezczynnie.

Blockfi APY

Roczne stopy procentowe BlockFi w prawej kolumnie

Odsetki są wypłacane pod koniec miesiąca i możesz wybierać spośród wielu poziomów, jeśli zdecydujesz się zatrzymać bitcoiny na koncie. Otrzymujesz 6% za pierwsze 5 BTC i 3,2% RRSO za saldo powyżej 5. Wszystkie stawki wymienione w tej recenzji mogą ulec zmianie.

Konta odsetkowe BlockFi są porównywalne z innymi w kosmosie

Dobrą wiadomością na temat konta odsetkowego BlockFi jest to, że możesz zarabiać więcej odsetek niż na koncie bankowym. W wielu krajach odsetki, które można zarobić na koncie oszczędnościowym, nie przekraczają 1,5%, a często są niższe.

W związku z tym możesz kupić stabilną monetę z giełdy i zdeponować ją na koncie odsetkowym BlockFi, aby uzyskać większe odsetki niż zaoferowałby ci bank.

Niemniej jednak zawsze należy pamiętać, że BlockFi ma następujące oświadczenie wyraźnie wymienione na swojej stronie internetowej:

W związku z tym deponowanie kryptowaluty na tego rodzaju koncie odbywa się na własne ryzyko.

Limity wypłat

Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, są limity wypłat, ponieważ podobnie jak w przypadku wielu innych instytucji powierniczych obowiązują limity dotyczące tego, ile można jednorazowo wypłacić..

Od 2020 r. Możesz co tydzień wypłacać 100 BTC, co generalnie powinno być więcej niż wystarczające dla zdecydowanej większości użytkowników. Jednak użytkownicy zaawansowani mogą chcieć przyjrzeć się limitom wypłat i opłatom dla każdej waluty.

Blockfi APY

Konta odsetkowe BlockFi są dostępne dla klientów na całym świecie, z kilkoma wyjątkami wymienionymi na ich stronie internetowej. Konto odsetkowe jest dostępne dla klientów w większości stanów w USA, z wyjątkiem Nowego Jorku.

Pożyczki zabezpieczone kryptowalutami BlockFi

Pożyczka zabezpieczona bitcoinem Blockfi

Jak można wywnioskować z nazwy, pożyczki zabezpieczone kryptowalutą BlockFi umożliwiają zaciągnięcie pożyczki w USD, GUSD lub USDC przy użyciu kryptowaluty jako zabezpieczenia. Ponieważ wartość pożyczki wynosi 50%, możesz wziąć pożyczkę w wysokości do 50% wartości zdeponowanych aktywów kryptograficznych.

Złożenie wniosku o taką pożyczkę zajmuje kilka minut, a jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, możesz spodziewać się, że pieniądze znajdą się na koncie w ciągu niecałych 90 minut.

Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć wziąć pożyczkę zabezpieczoną kryptowalutą, na przykład zakup domu, dywersyfikacja inwestycji, spłata zadłużenia lub finansowanie firmy.

Kupowanie nieruchomości jest jednym z głównych powodów, dla których ludzie decydują się na zaciągnięcie pożyczki zabezpieczonej kryptograficznie, ponieważ tradycyjni pożyczkodawcy nie akceptują płatności za dom w kryptowalutach.

Ponadto oprocentowanie pożyczek jest znacznie lepsze niż w przypadku tradycyjnych pożyczkodawców, ponieważ ryzyko BlockFi jest o wiele niższe

Porównanie pożyczek Blockfi

Oprocentowanie pożyczek BlockFi jest znacznie lepsze niż tradycyjnych pożyczkodawców

Wreszcie ostatnim powodem stosowania tej techniki jest potrzeba pożyczenia środków bez upłynniania aktywów. Co więcej, możesz również uzyskać pewne ulgi podatkowe, ponieważ IRS traktuje kryptowalutę jako własność, a zaciągnięcie pożyczki pod zastaw aktywów kryptograficznych nie jest zdarzeniem podlegającym opodatkowaniu.

Crypto to Crypto Trades

BlockFi umożliwia użytkownikom wymianę dowolnych aktywów bieżących, które mają w depozycie, na inne aktywa obsługiwane przez platformę. Obrót między aktywami wiąże się z niewielką opłatą. Możesz wykonywać transakcje kryptograficzne na kryptowalutę między dowolnymi z następujących aktywów:

 • Bitcoin (BTC)
 • Litecoin (LTC)
 • Dolary Coinbase (USDC)
 • Ethereum (ETH)
 • Paxos (PAX)
 • Gemini dolary (GUSD)

blockfi crypto do transakcji kryptograficznych

Ekran handlu kryptowalutami Blockfi

Wysyłanie gotówki przelewem

Możliwość wysyłania gotówki przelewem została dodana w marcu 2020 roku i jest to pierwsza usługa oferowana przez platformę dla tych, którzy nigdy wcześniej nie kupowali kryptowaluty. Użytkownicy mogą wysyłać kable w USD na platformę BlockFi, aby kupować stabilne monety i zarabiać odsetki do 8,6%.

Wszystkie kable są natychmiast wymieniane na GUSD, a funkcja jest obecnie dostępna w wybranych stanach USA i na całym świecie, z myślą o globalnym udostępnieniu w najbliższej przyszłości. Musisz mieć konto odsetkowe BlockFi, aby wszystkie twoje zakupy stablecoin mogły zostać tam zdeponowane i od razu możesz zacząć zarabiać na odsetkach.

blockfi crypto do transakcji kryptograficznych

Niedawno dodany przez Blockfi przelew bankowy jako metoda zasilenia konta

Chociaż mogą obowiązywać opłaty pobierane przez instytucję bankową, której używasz do wysyłania przelewu, BlockFi nie obciąża użytkowników kwotą, którą otrzymają, która zostanie odzwierciedlona na Twoim koncie. Minimalna kwota, którą możesz przelać, wynosi 10 USD, a proces dodawania środków na konto trwa od jednego do trzech dni roboczych.

Czy BlockFi to bezpieczna platforma?

BlockFi deponuje aktywa klientów u swojego głównego powiernika, Bliźnięta, firma powiernicza licencjonowana przez Departament Usług Finansowych Stanu Nowy Jork. Gemini ma ubezpieczenie aktywów cyfrowych i spełnia bankowe standardy zgodności i określone wymogi dotyczące rezerw kapitałowych.

wywiad z zac prince

BlockFi przechowuje wszystkie fundusze klientów w Gemini Custody

W związku z tym BlockFi jest tak samo bezpieczne, jak Gemini. Istnieją oczywiście ryzyka związane z tego rodzaju platformami, a być może największym z nich jest ryzyko kontrahenta (znane również jako ryzyko niewykonania zobowiązania).

Odnosi się to do ryzyka, na które narażony jest każdy, kto pożycza pieniądze komukolwiek. Ponieważ w zasadzie działa jak bank, BlockFi nie różni się niczym od innych, więc narażasz się na domyślne ryzyko, korzystając z jego usług.

Platforma jest bardzo przejrzysta, jeśli chodzi o to, co by się stało w przypadku scenariusza zagłady. Zespół wspomniał, że w przypadku włamania na platformę aktywa są przechowywane w chłodni przez Gemini, głównego opiekuna BlockFi, który jest ubezpieczony przez Aon.

Zrzut ekranu z Twittera

W przypadku włamania na konto użytkownika protokół określał, że konto zostaje zamrożone na tydzień, do momentu, gdy zespół będzie w stanie przeprowadzić wideokonferencję z właścicielem konta w celu potwierdzenia jego tożsamości.

Jeśli tożsamość zostanie potwierdzona, użytkownik uzyska dostęp do swojego konta, a jego adres e-mail i hasło zostaną zmienione.

Każdy, kto nie spłaca swoich pożyczek, jest bardzo mało prawdopodobnym scenariuszem w przypadku jakiejkolwiek instytucji finansowej, a BlockFi jest przekonane, że nie jest to coś, co mogłoby się zdarzyć po prostu dlatego, że mają wdrożony gruntowny proces zarządzania ryzykiem i analizy kredytowej..

Przypomnienie o spłacie pożyczki Blockfi

Powiadomienie o terminie spłaty pożyczki na aplikację BlockFi

Ponieważ platforma pożycza wyłącznie pożyczkobiorcom instytucjonalnym lub osobom fizycznym, które są skłonne do wniesienia zabezpieczenia, każda osoba niespłacająca pożyczek pozostaje bardzo mało prawdopodobnym scenariuszem.

Wszystko, co BlockFi musi zrobić, aby zarządzać ryzykiem, to wezwać pożyczkobiorców do depozytu zabezpieczającego, jeśli rynek porusza się przeciwko nim. Z tego powodu BlockFi nie przeprowadza kontroli kredytowej pożyczkobiorców – już zaksięgowali co najmniej dwukrotność wartości pożyczki jako zabezpieczenia.

POŻYCZKI CRYPTO & RACHUNKI ODSETKOWE

Logo BlockFi

BlockFi

 • Konta odsetkowe kryptowalut zarabiają do 8,6%
 • Zebrał ponad 108 milionów dolarów z funduszy VC
 • Obsługuje Bitcoin, Litecoin i Ethereum, a także GUSD i Tether

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Ledn

Ledn

 • Idealne dla kanadyjskich hodowców bitcoinów szukających pożyczek CAD
 • Konta odsetkowe kryptowalut zarabiają do 7,5%
 • Monety pod opieką ubezpieczonych kont Bitgo

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Unchained Capital

Unchained Capital

 • Uzyskaj dostęp do środków pożyczki w mniej niż 48 godzin
 • Łatwa w obsłudze, intuicyjna platforma
 • Bitcoin przechowywany w portfelach Multi-sig

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ

Czy BlockFi oferuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe?

Platforma oferuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla wszystkich kont internetowych, zgodnie z branżowym standardem bezpieczeństwa. Włączając uwierzytelnianie dwuskładnikowe, możesz dodać drugą warstwę ochrony do konta i będziesz proszony o wprowadzenie kodu weryfikacyjnego generowanego przez aplikację za każdym razem, gdy logujesz się na swoje konto.

Przepraszamy, Twoja przeglądarka nie obsługuje osadzonych filmów.

Plik Authenticator LastPass to nasza ulubiona opcja U2F oparta na aplikacji

BlockFi zaleca wszystkim użytkownikom włączenie uwierzytelniania dwuskładnikowego na swoich kontach i nie bierze odpowiedzialności za nieautoryzowanych użytkowników, którzy mogą uzyskać dostęp do konta, jeśli nie włączyłeś uwierzytelniania dwuskładnikowego.

Ponownie skontaktowaliśmy się z BlockFi i zapytaliśmy o uwierzytelnianie sprzętowe za pośrednictwem takiego urządzenia Yubikey. Powiedzieli nam, że nad tym pracują, więc miejmy nadzieję, że wkrótce to zobaczymy.

W jaki sposób Block-Fi zarabia pieniądze?

Przypomnienie o spłacie pożyczki Blockfi

Platforma zarabia, pożyczając aktywa kryptograficzne handlowcom i funduszom inwestycyjnym lub twórcom rynków pozagiełdowych. Mogą również pożyczać aktywa firmom, które muszą mieć inwentarz kryptowalut, aby móc zapewnić płynność swoim klientom.

BlockFi wspomina w poście na blogu, że współpracuje z instytucjami potrzebującymi płynności i pożycza im aktywa kryptograficzne po wyższej stawce. Do głównych typów pożyczkobiorców należą:

Handlowcy i fundusze inwestycyjne

Ci pożyczkobiorcy wymagają kryptowaluty albo do napędzania ich strategii handlowych, albo do wypełnienia luk związanych z błędami cenowymi między giełdami.

Twórcy rynku pozagiełdowego

Tacy pożyczkobiorcy łączą kupujących i sprzedających, którzy nie chcą dokonywać transakcji na giełdach publicznych, w zamian za często wysoką marżę. Ci pożyczkobiorcy generalnie musieli mieć pod ręką aktywa kryptograficzne, aby móc zaspokoić popyt, więc pożyczają od pożyczkodawców, takich jak BlockFi, aby zaspokoić ich potrzeby.

Przypomnienie o spłacie pożyczki Blockfi

handlowcy i animatorzy rynku OTC pożyczają od BlockFi

Bankomaty kryptowalutowe i inne firmy, które wymagają inwentaryzacji kryptowaluty

Firmy te wymagają płynnej kryptowaluty do swoich codziennych operacji, ale wolą przechowywać większość swoich aktywów w chłodni.

bankomat bitcoin

Wyjątkowe próby finansowania przedsięwzięć BlockFi

Platforma zaczęła być dobrze znana w świecie kryptowalut, kiedy zaczęła otrzymywać wyjątkowe finansowanie venture. W sierpniu 2019 r. Firma otrzymała fundusz Serii A o wartości 18,3 mln USD, po którym nastąpił fundusz 30 milionów dolarów funduszu serii B..

wywiad z zac prince

Val Ventures stał na czele drugiego funduszu venture, a zaangażowanych było wielu znaczących inwestorów, w tym CMT Digital, Purple Arch Ventures, Arrington XRP Capital, Winklevoss Capital, Morgan Creek Digital, Avon Ventures, Akuna Capital, PJC, Castle Island Ventures, Kenetic Capital, i HashKey Capital.

HashKey Capital był jednym z najbardziej znanych inwestorów w Block-Fi i dzięki nim firmie udało się rozszerzyć rynek singapurski w niecały rok..

Do tej pory BlockFi zebrał ponad 108 milionów dolarów.

Aplikacja mobilna BlockFi

wywiad z zac prince

W maju 2020 roku BlockFi uruchomiło aplikację mobilną dostępną dla użytkowników iOS i Android, aby zapewnić łatwy dostęp do platformy w podróży. Niektóre funkcje aplikacji obejmują:

Zapisz się

Łatwa i bezpieczna rejestracja

Rozpoczęcie pracy i dostęp do całego portfolio z telefonu zajmuje tylko kilka minut.

Zapisz się

Otwarcie rachunków z oprocentowaniem

Możesz otworzyć konto odsetkowe BlockFi z telefonu i zacząć zarabiać na wszystkich popularnych kryptowalutach, w tym Bitcoin, Litecoin i Ether.

Zapisz się

Pożycz pieniądze za pośrednictwem aplikacji

Pożyczki zabezpieczone kryptowalutami tego samego dnia są dostępne po kilku dotknięciach telefonu, co umożliwia dostęp do gotówki, dzięki czemu nie musisz sprzedawać swoich aktywów kryptograficznych i wywoływać zdarzeń podlegających opodatkowaniu.

Zapisz się

Łatwe przelewy mobilne

Możesz przelać środki bezpośrednio z jednego ze swoich kryptowalut portfele na swoje konto BlockFi. Aplikacja pozwala również na dywersyfikację portfela bez konieczności dokonywania nowych inwestycji.

Zapisz się

Dodatkowa warstwa bezpieczeństwa

Wszystkie transakcje dokonywane za pośrednictwem aplikacji mobilnej są bezpieczne przez głównego depozytariusza BlockFi, firmę Gemini.

Od czerwca 2020 r. Aplikacja mobilna nie ma funkcji handlowych i rozpoznawania twarzy do logowania, ale są to funkcje, które BlockFi obiecało udostępnić w przyszłości.

Czy BlockFi ma program polecający?

BLockFi posiada program poleceń dla klientów, którzy chcą zaprosić swoich znajomych na platformę. Od maja 2020 r. Wszyscy klienci BlockFi mogą zarobić do 20 USD w BTC za każdego poleconego znajomego, który otworzy konto odsetkowe BlockFi. Klienci mogą zarobić 10 $ BTC za pierwszych pięciu znajomych, których polecą i 20 $ BTC za kolejnych.

wywiad z zac prince

Czy BlockFi kiedykolwiek zostało zhakowane?

W maju 2020 r. Hakerzy byli w stanie złamać zabezpieczenia platformy i uzyskać nieautoryzowany dostęp do poufnych informacji, w tym imion i nazwisk użytkowników, dat urodzenia, adresów e-mail, adresów domowych i historii aktywności.

BlockFi opublikowało raport incydentu na swojej stronie internetowej, podkreślając, że działalność hakera została zablokowana iw rezultacie „brak funduszy, haseł, numerów PESEL, NIP, paszportów, licencji, informacji o koncie bankowym lub podobnych niepublicznych informacje identyfikacyjne ”zostały ujawnione.

wyślij monety do blockfi

Według raportu o incydencie, próba włamania została dokonana za pośrednictwem pliku Atak wymiany karty SIM na jednego z pracowników firmy. Hakerzy byli w stanie kontrolować numer telefonu pracownika i zresetować hasło e-mail pracownika oraz dostać się do systemów BlockFi.

Bezskutecznie próbowali dokonać nieautoryzowanych wypłat. Naruszenie danych trwało około 90 minut, ponieważ BlockFi zareagowało szybko i zawiesiło dostęp pracownika, aby zapobiec dalszym nadużyciom.

BlockFi wydał oświadczenie wspominając, że firmie udało się zapobiec drugiej próbie ataku. W najbliższej przyszłości wprowadzają również dodatkowe kontrole tożsamości dla wszystkich pracowników i zawieszają wszelkie drugie czynniki SMS.

Czy BlockFi to legalna platforma?

Pomimo włamania z maja 2020 r. Wszystko wskazuje na to, że BlockFi jest legalną platformą, która pozwala użytkownikom czerpać korzyści z otrzymywania odsetek od ich aktywów kryptowalutowych i uzyskiwania dostępu do pożyczek zabezpieczonych kryptowalutą.

Podobnie jak w przypadku wszystkiego, co ma związek z kryptowalutą, która opuszcza Twój portfel, musisz zrozumieć, że wiąże się z tym pewien stopień ryzyka, co oznacza, że ​​Twoje aktywa byłyby zagrożone, gdyby platforma doświadczyła katastrofalnego włamania..

Jak założyć konto w BlockFi

 1. Iść do BlockFi.com. Wybierz “Zaczynaj”

  Dom Blockfi

 2. Wypełnij formularz, używając swojego prawdziwego adresu e-mail (BlockFi wyśle ​​do niego e-mail weryfikacyjny).

  Formularz Blockfi

 3. Kliknij link weryfikacyjny w e-mailu. Spowoduje to przekierowanie z powrotem do BlockFi.

  Zweryfikuj email

Stąd musisz wybrać, czy wybierasz konto odsetkowe Bitcoin, czy pożyczkę w USD zabezpieczoną Bitcoinem.

Poniżej przedstawiono kroki umożliwiające uzyskanie każdego z tych kont.

Uzyskanie konta odsetkowego Bitcoin od BlockFi

 1. Teraz, gdy jesteś z powrotem w witrynie Blockfi, wybierz Konto odsetkowe.

  wybierz rachunek odsetkowy

 2. Przejdź przez kroki do Dokończ weryfikację KYC.

 1. Wróć do witryny BlockFi i Zaloguj sie. Następnie kliknij Kaucja.

  Pożyczka zabezpieczona bitcoinem Blockfi

 2. Teraz musisz wybrać, który zasób kryptograficzny zamierzasz zdeponować i od którego będziesz zarabiać odsetki. Kliknij jeden z poniższych zasobów Crypto.

  Pożyczka zabezpieczona bitcoinem Blockfi

 3. Użyj swojego portfela, aby wyślij monety na adres kryptograficzny, który pokazuje Ci BlockFi na następnej stronie.

  Możesz skopiować adres lub zeskanować kod QR.

  Pożyczka zabezpieczona bitcoinem Blockfi

Porozmawiajmy teraz o pożyczkach zabezpieczonych Bitcoinem. Dowiedz się, jak założyć konto, krok po kroku, korzystając z poniższego przewodnika.

Uzyskanie pożyczki w USD zabezpieczonej Bitcoinem od BlockFi

 1. W tym momencie zweryfikowałeś swój adres e-mail i jesteś z powrotem na stronie Blockfi. Wybierz Pożyczki kryptograficzne z menu.

  wybierz rachunek odsetkowy

 2. Przejdź przez kroki do Dokończ weryfikację KYC.

 1. Wróć do witryny BlockFi i Zaloguj sie. Następnie kliknij Kaucja.

  Pożyczka zabezpieczona bitcoinem Blockfi

 2. Kliknij na Nowa pożyczka przycisk

  Pożyczka zabezpieczona bitcoinem Blockfi

 3. Teraz musisz wybrać, który zasób kryptograficzny zamierzasz zdeponować i od którego będziesz zarabiać odsetki. Kliknij jeden z poniższych zasobów Crypto.

  Pożyczka zabezpieczona bitcoinem Blockfi

 4. Wpisz kwotę w USD, jaką ma być pożyczka, i kliknij Oblicz swoją ofertę

  Pożyczka zabezpieczona bitcoinem Blockfi

 5. Następnie wybierz swój Kredyt do wartości (LTV).

  Pożyczka zabezpieczona bitcoinem Blockfi

 6. Wybierz Kontynuować.

  Pożyczka zabezpieczona bitcoinem Blockfi

 7. Podaj informacje o swoim banku i na co potrzebujesz pieniędzy, a następnie kliknij Kontynuować.

  Blockfi kontynuuj

 8. W ciągu 24 godzin powinieneś otrzymać wiadomość e-mail od BlockFi. Będzie wyglądać podobnie do poniższego. Pożyczka zabezpieczona bitcoinem Blockfi
 9. Umowa pożyczki zostanie zawarta w wiadomości e-mail. Podpisz go i zwróć do BlockFi.

 10. Użyj swojego portfela, aby wyślij monety na adres kryptograficzny podany przez BlockFi po zwrocie podpisanej umowy.

wyślij monety do blockfi

W ciągu jednego dnia od otrzymania zabezpieczenia BlockFi prześle USD na Twoje konto bankowe przelewem bankowym lub stablecoinem na wybrany przez Ciebie adres portfela.

I to wszystko! Masz teraz gotówkę w kasie i nie musiałeś sprzedawać swojego Bitcoina!

POŻYCZKI CRYPTO & RACHUNKI ODSETKOWE

Logo BlockFi

BlockFi

 • Konta odsetkowe kryptowalut zarabiają do 8,6%
 • Zebrał ponad 108 milionów dolarów z funduszy VC
 • Obsługuje Bitcoin, Litecoin i Ethereum, a także GUSD i Tether

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Ledn

Ledn

 • Idealne dla kanadyjskich hodowców bitcoinów szukających pożyczek CAD
 • Konta odsetkowe kryptowalut zarabiają do 7,5%
 • Monety pod opieką ubezpieczonych kont Bitgo

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Unchained Capital

Unchained Capital

 • Uzyskaj dostęp do środków pożyczki w mniej niż 48 godzin
 • Łatwa w obsłudze, intuicyjna platforma
 • Bitcoin przechowywany w portfelach Multi-sig

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ

Ocena: 9,4 / 10

BlockFi to nasz najlepszy wybór dla Bitcoin i kryptowalut hodlers chcą zarobić trochę pasywnego dochodu w swoich gospodarstwach. Istnieje oczywiście ryzyko. Duże ruchy na rynku mogą potencjalnie uniemożliwić BlockFi wykonanie środków ograniczających ryzyko, ale dlatego mają tak duże wymagania dotyczące zabezpieczeń. Jest to główne ryzyko, które muszą zaakceptować użytkownicy BlockFi. Drugie ryzyko to hacki i chociaż BlockFi miało jedno włamanie, nikt nie uciekł z żadnymi monetami. Jednak na wszystkich innych frontach BlockFi wiąże się z bardzo niskim ryzykiem, a nagrody są obfite. Ich łatwy w obsłudze interfejs użytkownika ułatwia otwieranie i finansowanie rachunków, a same produkty są świetne w zależności od potrzeb.

Dajemy BlockFi wynik 9,4 na 10!

Plusy

 • Wyjątkowo konkurencyjne stopy procentowe
 • Uzyskaj pożyczkę bez sprawdzania zdolności kredytowej
 • Pożyczki można spłacać w 24 godziny
 • Transakcje kryptograficzne na kryptowalutowe są łatwe do wykonania
 • Dobrze finansowana i regulowana platforma prawdopodobnie nie ucieknie z Twoimi pieniędzmi

Cons

 • W 2020 roku doszło do jednego naruszenia bezpieczeństwa danych – żadnych skradzionych monet
 • Ryzyko luki na kontach odsetkowych
 • Powierniczy

Plusy

Cons

 • Wyjątkowo konkurencyjne stopy procentowe
 • W 2020 roku doszło do jednego naruszenia bezpieczeństwa danych – żadnych skradzionych monet
 • Uzyskaj pożyczkę bez sprawdzania zdolności kredytowej
 • Ryzyko luki na kontach odsetkowych
 • Pożyczki można spłacać w 24 godziny
 • Powierniczy
 • Transakcje kryptograficzne na kryptowalutowe są łatwe do wykonania
 • Dobrze finansowana i regulowana platforma prawdopodobnie nie ucieknie z Twoimi pieniędzmi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector