Recenzja Coinfloor

Cryptos

dodatkowe informacje

  • Producent: 0,1-0,15%; Przyjmujący: 0,3-0,38% opłat handlowych
  • [email protected] Email

Rynek docelowy

  • Zjednoczone Królestwo

Kaucja

  • Przelew bankowy

Waluty

  • GBP

Plusy

  • Najlepsza giełda tylko dla GBP na rynku
  • Usługa maklerska umożliwia przelewy krajowe
  • Comiesięczny audyt wypłacalności pokazuje strategię 100% rezerw

Cons

  • Nadal trzeba płacić opłaty za przelew międzynarodowy i konwersję, aby korzystać z wymiany.
  • Śmieci mobilne

Podsumowanie

Handel bitcoinami w GBP jest problematyczny. Ze względu na dystansowe podejście brytyjskich banków do bitcoinów, handel krajowy przybrał formę rynku peer to peer, na którym kupujący i sprzedający są ze sobą połączeni bezpośrednio lub za pośrednictwem interfejsu internetowego lub są zmuszeni współpracować z brokerami, którzy sami handlują. na dużych giełdach międzynarodowych.

Coinfloor oferuje zarówno najbardziej płynną wymianę GBP na rynku, jak i platformę łączącą użytkowników końcowych z profesjonalnymi brokerami bitcoinów, którzy dokonują transakcji na giełdzie Coinfloor w imieniu klienta. Handlowcy z Wielkiej Brytanii mogą handlować bezpośrednio na giełdzie Coinfloor, gdzie będą cieszyć się niezrównaną płynnością BTC / GBP i bardzo atrakcyjnymi opłatami transakcyjnymi. Alternatywnie, użytkownicy mogą handlować za pośrednictwem sieci brokerów Coinfloor, którzy przekazują transakcje w imieniu swoich klientów na giełdę za opłatą. Chociaż oszczędza to użytkownikom kłopotów z przesyłaniem pieniędzy za granicę i związanymi z tym opłatami za przelewy i depozyty, istnieje duża premia – obecnie około 6% – pobierana przez brokerów za usługę.

Bezpieczeństwo Coinfloor

Coinfloor przechowuje 100% bitcoinów klienta w chłodniach z wieloma podpisami. Klucze prywatne są rozprowadzane w wielu sklepach podziemnych i żadna osoba nie ma dostępu do wszystkich kluczy prywatnych. Gorący portfel należący do Coinfloor, zawierający wyłącznie monety należące do firmy, umożliwia natychmiastową wypłatę do dwóch bitcoinów. Wszelkie żądania wypłaty powyżej tego poziomu są przetwarzane masowo wraz ze wszystkimi innymi żądaniami wypłaty trzy wyznaczone razy dziennie.

Wszyscy handlowcy są proszeni o skonfigurowanie uwierzytelniania dwuskładnikowego lub ich Yubikey natychmiast po rejestracji.

Powaga

Coinfloor jest pierwszą giełdą zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii jako urząd skarbowy i celny HM, której biura znajdują się w londyńskiej dzielnicy bankowej. Zespół zarządzający jest stosunkowo dobrze znany w branży, w tym CTO Obi Nwosu, który od 20 lat prowadzi odnoszącą sukcesy firmę konsultingową w dziedzinie technologii, oraz dyrektor generalny Mike Lamb, były broker bitcoinów, o którym sądzono, że zarządzał 10% rynku brytyjskiego. płynność bitcoinów.


Chociaż Coinfloor nie jest poddawane niezależnemu audytowi, wydaje miesięczne raporty o wypłacalności, które pokazują całkowitą kwotę środków klientów zdeponowanych w Coinfloor. Własność jest kryptograficznie wykazana poprzez dokonanie transakcji na siebie za pomocą wszystkich posiadanych monet, co jest pokazane w łańcuchu bloków.

Otwórz konto Coinfloor

Proces otwierania konta Coinfloor jest stosunkowo standardowy na rynku. Starają się zweryfikować dokumenty w ciągu 24 godzin od dostawy.

Konto indywidualne Konto firmowe
Potwierdzenie tożsamości Paszport lub ważne brytyjskie prawo jazdy. Kopie przednie i tylne w pełnym kolorze, nie większe niż 4 MB. Podobnie
Potwierdzenie pobytu Wyciąg bankowy lub rachunek za media nie starszy niż 90 dni lub ważna licencja brytyjska / UE z aktualnym adresem Podobnie
Wymagania korporacyjne Nie dotyczy Zaświadczenie o zarejestrowaniu, dokument zawierający wykaz dyrektorów i beneficjentów rzeczywistych (tj. Udziałowców o wartości co najmniej 20%), paszport beneficjentów rzeczywistych i potwierdzenie adresu

Należy pamiętać, że tego samego dokumentu nie można przedłożyć jako dowodu tożsamości i miejsca zamieszkania. Jednak użytkownicy mogą przesłać zdjęcie paszportowe w celu potwierdzenia tożsamości oraz prawo jazdy z aktualnym adresem jako dowód zamieszkania.

Produkt Coinfloor

Strona jest po prostu zaprojektowana i przyjemna dla oka. Po zalogowaniu użytkownicy są przekierowywani na stronę pulpitu, na której wyświetlane są salda kont, ostatnia aktywność na koncie, a dla zaawansowanych handlowców klucze dostępu do interfejsu API Coinfloor. Istnieją dodatkowe zakładki do wpłat i wypłat, a także sekcja transakcji, która dzieli całą historię transakcji klienta.

Coinfloor oferuje dwa różne produkty handlowe: giełdę i rynek brokerski.

Wymiana Coinfloor

Jeśli chodzi o handel BTC / GBP, najważniejsza jest płynność, a coinfloor przoduje pod tym względem. Giełda coinfloor służy jako rynek dla największych brytyjskich brokerów bitcoinów, co oznacza, że ​​handlowcy detaliczni mogą korzystać z głębokich książek zamówień i dostępnych cienkich spreadów..

Interfejs giełdy jest prosty i intuicyjny, a kupon jest ograniczony do zleceń z limitem i rynkowymi. Historia kupna / sprzedaży jest umieszczona pod wykresem głębokości rynkowej, a otwarte zlecenia tradera i ostatnie transakcje są wyświetlane tuż pod kuponem..

Rynek Coinfloor

2 lipca 2015 r. Coinfloor ogłosił uruchomienie Coinfloor Market, „pierwszej platformy bitcoin opartej na platformie peer to peer”. Rynek składa się z 21 największych brytyjskich brokerów bitcoinów, którzy podpisali zobowiązanie, oznaczyli Umowę Brokera Bitcoin, aby „uczynić rynek bezpiecznym” dla ludzi do kupowania bitcoinów. Być może z niewielkim naciskiem ze strony Coinfloor, wyciągnięto analogię z umową Buttonwood, która wyznaczyła początek nowojorskiej giełdy.

Podczas przechodzenia do zakładki rynkowej, klientom wyświetla się szereg cen oferowanych przez różnych brokerów bitcoinów. Jeśli klient zdecyduje się kupić bitcoiny, zostanie poproszony o przelanie pieniędzy na lokalne konto bankowe odpowiedniego brokera w Wielkiej Brytanii. Bitcoin jest następnie przechowywany w depozycie przez Coinfloor, dopóki pieniądze nie trafią na konto brokera.

Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się, że brokerzy dodają premię w wysokości około 6% do zleceń, która, mamy nadzieję, spadnie wraz ze wzrostem udziału brokera. W przypadku stosunkowo małych zleceń wygoda i szybkość opcji brokerskiej w połączeniu z przelewem bankowym i oszczędnością opłat depozytowych może sprawić, że będzie to atrakcyjna opcja dla zwykłych handlowców detalicznych. Jednak przy większych zamówieniach nie ma powodu, aby nie korzystać z samej giełdy.

Coinfloor IOS i Android

Coinfloor nie ma aplikacji IOS ani Android, a strona internetowa nie jest przyjazna dla urządzeń mobilnych. Można przecisnąć się i uszczypnąć drogę do handlu na stronie internetowej, ale będzie to niewygodne doświadczenie. Zewnętrzny programista stworzył CoinFloor Connect dla Androida, który umożliwia użytkownikom integrację Coinfloor API i handel w środowisku zoptymalizowanym pod kątem urządzeń mobilnych. Mark Lamb, dyrektor generalny Coinfloor, wystawił pozytywne recenzje aplikacji, więc chociaż nie została opracowana bezpośrednio przez Coinfloor, aplikacja cieszy się przynajmniej cichym wsparciem.

Opłaty za wymianę Coinfloor

Coinfloor ma bardzo konkurencyjną strukturę opłat producenta / takera. Opłaty Maker są stosowane w przypadku transakcji, w których płynność jest dodawana do arkusza zleceń, podczas gdy opłaty taker mają zastosowanie, gdy płynność jest usuwana z ksiąg.

Opłaty handlowe

30-dniowy wolumen końcowy (w GBP) Opłata za twórcę Opłata za Taker
<4500 0,15% 0,38%
<20 000 0,12% 0,36%
<50 000 0,10% 0,34%
<100 000 0,06% 0,32%
>100 000 0,00% 0,30%

Opłaty za wpłaty i wypłaty

Coinfloor współpracuje z bankiem estońskim, co oznacza, że ​​handlowcy mogą spodziewać się opłaty za przelew z banku wychodzącego oprócz opłat wyszczególnionych poniżej

Opłata za wpłatęMinimalny depozytOpłata za wypłatęMinimalna wypłata
GBP 5,00 GBP 1000 £ 10 funtów 15 £
USD 10 USD 1000 £ 15 $ 20 $
Darmowy 1000 zł 1,00 zł 5,00 zł

Może szukać gdzie indziej, jeśli:

Nie jesteś z Wielkiej Brytanii.

Nie ma powodu, aby używać coinfloor, jeśli nie jesteś w Wielkiej Brytanii – możesz porównać giełdy bitcoin i filtrować zgodnie ze swoimi wymaganiami. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii powinni również porównać coinfloor z konkurencją – sprawdź brytyjskie giełdy bitcoinów.

Jesteś inwestorem o wysokiej częstotliwości.

Niestety Coinfloor nadal nie osiągnął tak naprawdę dużej głębi rynku. Jeśli prowadzisz transakcje dzienne – lub po prostu handlujesz regularnie dużymi kwotami – najlepiej udaj się na giełdę międzynarodową.  Bitfinex jest prawdopodobnie najlepszy z tej grupy.

Coinfloor API

Interfejs API Coinfloor umożliwia klientom dostęp do ich kont i dokonywanie transakcji z aplikacji lub programów stron trzecich. Aby skorzystać z aplikacji na Androida Coinfloor connect, użytkownicy muszą wprowadzić klucz API, który można znaleźć na pulpicie nawigacyjnym.

Podsumowanie

Giełda Coinfloor zapewnia rynek GBP i bardzo konkurencyjną strukturę opłat transakcyjnych. Dla inwestorów, którzy chcą handlować btc / gbp, jest to coinfloor lub coinbase, a my głosujemy za coinfloor. Jeśli chodzi o opcję maklerską, przewidujemy, że z czasem pobierane składki będą spadać. W obecnym stanie dostępne oferty są nieco droższe niż Localbitcoins. Dla zwykłych kupujących możesz i tak preferować prosty model wymiany Coinfloor.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector