Recenzja CoinMate

Cryptos

dodatkowe informacje

Rynek docelowy

  • Austria, Belgia, Republika Czeska, Niemcy, Holandia

Kaucja

  • Przelew bankowy, SEPA, Sofort, MoneyPolo

Waluty

  • EUR, CZK

Plusy

  • Duży wybór opcji płatności
  • Bezpośrednie i bezpłatne wpłaty z Polski i Czech
  • Dobre opłaty

Cons

  • Płynność nie jest świetna

Podsumowanie

Coinmate to innowacyjny strój, któremu udało się wyrzeźbić własną małą niszę na rynku, mimo późnego przybycia na scenę. Mają bardzo dobre rynki CZK zarówno w bitcoinach, jak i litecoinach. Sofort jest przeznaczony dla niektórych klientów z UE, a dzięki integracji MoneyPolo wykorzystali ogromną sieć lokalnych punktów wpłat gotówkowych na całym świecie. Minimalne KYC jest wymagane do wpłat na konta MoneyPolo.

Od strony moneypolo, jeśli korzystasz z opcji wpłaty gotówkowej – i właśnie dlatego taka opcja jest – będziesz musiał zweryfikować tożsamość tylko w oddziale przekazów pieniężnych, co powinno być wygodniejsze w zależności od Twojej lokalizacji..

Dzięki niskim opłatom i wielu bardzo lokalnym sposobom wpłaty pieniędzy na konta, Coinmate jest doskonałą opcją dla traderów zlokalizowanych na rynkach o niedostatecznym zasięgu. Wolumen nieco się opóźnia, ale w przypadku małych zamówień kilku monet lub mniej kupowanie i sprzedawanie nie powinno stanowić problemu.

Bezpieczeństwo

Po stronie klienta wszystkie konta są zabezpieczone przez 2fa, a hasła są szyfrowane przed zapisaniem w serwisie Coinmate. Najwyraźniej cała gotówka i bitcoiny są przechowywane oddzielnie od rachunków operacyjnych coinmate, a 95% monet klientów jest przechowywanych w trybie offline i rozprowadzanych w wielu lokalizacjach – w skrytkach depozytowych. Nie jesteśmy w stanie samodzielnie zweryfikować tych roszczeń.

Otwarcie konta


Wprowadź i zweryfikuj swój adres e-mail i hasło, aby uzyskać dostęp do platformy. Aby rozpocząć handel, musisz zweryfikować swoje konto. Poniżej znajdziesz poziomy weryfikacji i odpowiadające im uprawnienia konta.

Wymagania Limity wpłat / wypłat (dzień / miesiąc) Opcje wpłat / wypłat
Zarejestrowany E-mail i hasło 20/100 btc Tylko Bitcoin
Podstawowy Imię i nazwisko, data urodzenia, telefon 1.000 / 5.000 € OkCoin, MoneyPolo, kupony
Zweryfikowano Dowód tożsamości (dokument tożsamości), dowód zamieszkania (rachunek za media, odcinek wypłaty itp.), Wyciąg bankowy. W przypadku kont firmowych, umowy założycielskie 5000/20 000 EUR Dodaj przewody SEPA, Sofort i standardowe
VIP Wypełnij dodatkowy kwestionariusz 12500/100 000 EUR (w przypadku wyższych limitów skontaktuj się z pomocą techniczną) Taki sam, jak zweryfikowany

Giełda CoinMate

Coinmate oferuje dwa oddzielne interfejsy handlowe – „szybki kup / sprzedaż”, który jest zasadniczo interfejsem zleceń rynkowych, który wyświetla najlepszą cenę dostępną z księgi zamówień w dużym niebieskim dymku. Użytkownicy muszą po prostu wpisać kwotę, którą chcą kupić / sprzedać, i kliknąć Potwierdź – jednym kliknięciem! – aby ich konto zostało zasilone odpowiednią monetą. Oczywiście w zależności od żądanej ilości cena będzie się zmieniać w zależności od podaży w arkuszu zamówień. Należy pamiętać, że te zamówienia automatycznie wiążą się z opłatą za przyjęcie.

Zakładka handlu otwiera bardziej złożony interfejs umożliwiający zlecanie z limitem. Istnieje prosta funkcja wykresów oferująca kursy Coinmate dostępne w różnych odstępach czasu, historię zamówień i okno czatu tradera. Rzeczywista księga zamówień jest wyświetlana pod dowodem zakupu. Coinmate to najlepsza giełda 8 BTC / EUR, ale wolumen może być nieco niewielki, a wypełnienie zamówień powyżej kilku bitcoinów najprawdopodobniej zapewni średni spread około EU 3.

Opłaty handlowe

MakerTaker
Standard 0,05% 0,35%
Top 10 traderów 0 0,1%

 Opłaty za wpłaty i wypłaty

Rodzaj płatności Depozyt Wycofanie
SEPA 1 € 1 €
Sofort 1,5% min 2 € NA
Krajowy czeski 0 1 €
Polska krajowa 0 1 €
OK, zapłać 0,5% 1,5% min 1 €
MoneyPolo 1 € 0,5% min 1 €
Talon 0.0 0,1%

Jeśli przelewy są wysyłane w nominałach innych niż EUR, wymiany będą dokonywane zgodnie ze stawkami Yahoo Finance + 0,5%.

mobilny

Coinmate jest responsywnie zaprojektowany i może być po prostu używany na większości urządzeń przenośnych.

Lepiej byłoby szukać gdzie indziej, jeśli:

Masz inne możliwości

Coinmate to świetna giełda dla czeskich mieszkańców lub użytkowników Sofort, ale wydaje nam się, że jest czymś w rodzaju wymiany ostatniej szansy dla tych, którzy mieszkają gdzie indziej. To nie jest nic złego w stosunku do Coinmate – po prostu jeśli musisz użyć MoneyPolo, prawdopodobnie nie masz innego wyboru. Jeśli masz inny wybór, prawdopodobnie najlepiej sprawdzić najlepsze giełdy bitcoin i wybrać alternatywę.

Podsumowanie

Coinmate oferuje globalnym użytkownikom zlokalizowane i stosunkowo niedrogie metody pozyskiwania gotówki do gospodarki bitcoinowej. Usługi giełdowe są odpowiednie, z odpowiednimi opłatami i dostatecznie dobrą płynnością.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector